Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Pantal


Pantal
senior tag

A 3. VH a Samsung és az Apple között fog lejátszódni! :DDD

(#2) Kinder


Kinder
senior tag

vissza kell vágni valahogy
ha így, hát így

(#3) nbg


nbg
senior tag

Na, az igen csak szep lenne, ha Nemetorszagban nem lehetne i5-ot kapni. Jo nagyokat rohognek, az egyszer biztos... :)

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#4) ducsidu válasza Pantal (#1) üzenetére


ducsidu
senior tag

:DDD :DDD

Pattogatott kukorica elöl,szóval hajrá :DDD

Itt az ideje,hogy az Apple is szívjon,viszont a per sikerességében nem vagyok biztos...

[ Szerkesztve ]

(#5) Sanya


Sanya
nagyúr

remélem kitiltják európából az iphone 5-öt :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#7) (ÉN)közPONT


(ÉN)közPONT
senior tag

Samubá addíg ácsingózzon féllábon XDDD
Ez olyan....én is akarok egy A Martin DB9-est ,de csak akarhatok :) meglépni úgyse bírom..mire bírnám addígra már átfordult bennük az óra 26x :C

Rocker ... Gibson Les Paul Classic Custom 2008 Black

(#9) p87


p87
senior tag

Ezt teljesen megértem!
Samsung legalább normális okok miatt perel, nem holmi baromságok miatt mint az Apple szokott.

[ Szerkesztve ]

(#10) V8David


V8David
tag

A Samsung még ebben is majmolja az Almát? :DDD A legközelebbi Apple per azért fog indulni, mert a Samsung ugyan úgy megpróbálta kirakni a szűrét Európából.

Nem vagyok Apple fan, de ez nem fog sikerülni a samunak.

E=mc² - Nincs értékelésem, mert 8 évet külföldön éltem és csak Ebay-en hirdettem.

(#11) #19708160


#19708160
törölt tag

Nagyon helyes.

(#15) hülyegyerek


hülyegyerek
addikt

Szerintem a galaxy tabot is ugyanúgy a gazdag tinik kapják karácsonyra...Én a 130 ezres fizetésemmel mondjuk soha nem tudnám megvenni egyiket sem, max részletre, mint a telómat...

hardverek × telefonok × autómobilok ¤ Mazda 6 GJ CD175 * Ceed JD

(#17) D.Orion


D.Orion
veterán

Popcorn a mikróban, ezt végig fogom követni. :DDD Ez nem kevésbe fog fájni egyik félnek sem. Viszont óriási reklám megint az Apple-nek. Vajon a Samsung-nak is ugyanekkora reklám lesz(mondjuk az eddigi Apple által indított perek is elég jó hírértékkel bírtak)?

(#23) P00By


P00By
nagyúr

Aki másnak vermet ás... :)
Egyébként muszáj ezt meglovagolniuk!
Remélem tényleg nem igaz a szifonra, h 4" vagy akár annál nagyobb lenne a kijelzője.

[ Szerkesztve ]

(#24) arn


arn
félisten

a vegen szerencsetlen nemetek mit fognak venni?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#26) ducsidu válasza arn (#24) üzenetére


ducsidu
senior tag

Ez jó kérdés...Mindent ők szívnak meg

(#27) Mr.Csizmás válasza arn (#24) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

szerinted?

ottvannak a német tudósok, megint elkezdenek fejleszteni, mint 70-80 éve.

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#28) David75 válasza Mr.Csizmás (#22) üzenetére


David75
őstag

Hát igen nekem semmi bajom a pereskedéssel, ettől függetlenül az apple igen csak baromság miatt perel, viszont a samsung is megérdemelte már valamilyen szinten hogy megbüntessék a copyzás miatt viszont én csak pénzbüntetést adtam volna a betiltás bőven túlzás.

A mostani ügynél éppen előzőek miatt azt tartanám helyesnek ha mindenhol elvesztené a pert a samsung csak koreában tiltanák be az i5-öt. Körülbelül ez tetszene az igazságérzetemnek. Meg ha törölnék a topikból a rengeteg köcsög apple, gazdag tinik vesznek i5-öt meg köcsög samsung típusú hozzászólásokat és csak az ehhez hasonló tényleges eszme futtatások maradnának és lehetne kommunikálni értelmesen.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#29) Mr.Csizmás válasza David75 (#28) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

hmm, ja

1-1 lenne akkor, ha DK-ban ban lenne az alma (de szép mondat)

viszont a copyzásra a kérdés még mindig az, hogy miért csak "most" tűnt fel, miért nem a premierkor?

(#30) David75 +999, tegnap volt a kezemben a kollégám samu Gio telefonja, hát az elég ájfonos volt :D

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#30) David75 válasza Mr.Csizmás (#29) üzenetére


David75
őstag

A kérdés válasza engem is érdekelne meg hogy mire fel perelték be az egész galaxy családot? Miért nem csak az ace/s1/s2 hármast?

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#31) arn válasza David75 (#28) üzenetére


arn
félisten

aha... es ezt miert nem tettek meg a cuccok megjelenesekor? ez az egesz csak technologiai kerekkoto, nem mas. ha nem ebbe kotnek bele, akkor abba. epp a technologiai cegek lehetetlenitik el az erdekukben nem allo (ersd: amit nem ok csinalnak) fejleszteseket, gyk nem lehet egy komplexebb dolgot tervezni, mert tuti megszegnek vmit, akkor is, ha tenylegesen fogalmuk sem volt a letezeserol, vagy annyira evidens dologrol van szo.

amugy nem a cegek hulyek, hanem aki ezt a rendszert kitalalta... en egyszeruen elvulte tennem azt a kovetelest, ami a kifogasolt termek megjelenese utan x idovel (mittomen harom honap), nem nyer bizonyitast. de ez a megvarjuk, mig felfut, aztan utana meg jogdijakat szedunk (ala microsoft), szanalmas.

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#32) David75 válasza arn (#31) üzenetére


David75
őstag

A rendszer tényleg szar de azzal nincs bajom ha valaki tőrvény adta kereteken belül pereskedik össze vissza, Ez is csak a piaci verseny egy formája számomra. Ugyan ezt csinálnám a helyükben.

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#33) Cathulhu válasza arn (#31) üzenetére


Cathulhu
addikt

Ha jol tudom (vagyis helyesek a forrasok amiket olvasok) akkor az amiert most perelni fog a Samsung, a korabbi iCuccokban is bennevannak. Eddig nem zavarta oket (nyilvan mig az apple nem kezdte el oket baszogatni) es most sem a korabbi termekeknek mennek neki, hanem az i5-nek, ami meg egy jelkepes huzas.

Ashy Slashy, hatchet and saw, Takes your head and skins you raw, Ashy Slashy, heaven and hell, Cuts out your tongue so you can't yell

(#34) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

Mint két hatalmas óvodás! :)

Nem adok igazat egyik gyártónak sem, mivel ezt mi, felhasználók fogjuk megzívni leginkább

(#35) keIdor válasza David75 (#12) üzenetére


keIdor
titán

Sok 18 év alatti troll, ha délelőtt lenne fele ennyi troll lenne itt. :DDD

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#36) Sofian


Sofian
őstag

Az a baj, hogyha a technológiai szabadalmakkal (nem lekerekített sarok, hanem az UMTS szabvány egyes részei...) a Samsung nem tudja kicsikarni legalább ugyanazt az ítéletet mint amit ő kapott akkor...

[ Szerkesztve ]

(#38) tDr1v3r válasza Sofian (#36) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Egyátalán mit tudna kicsikarni? Az ítélet után azonnal kifizetné az Apple a jogdíjat, már ha jogos persze...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#39) Sofian válasza tDr1v3r (#38) üzenetére


Sofian
őstag

De ők a betiltást indítványozzák...

(#40) kolosanyi válasza David75 (#12) üzenetére


kolosanyi
veterán

Zsír. Akkor röhögnék a legjobban, ha egy befolyásos szervezet mind a kettőt kitiltaná, legalábbis addig, amíg be nem fejezik ezt a marhaságot... :U

(#41) David75 válasza kolosanyi (#40) üzenetére


David75
őstag

Ki lenne olyan befolyásos? :U

látom a fogadást senki sem állja:D

iPhone 14 pro | Cube Acid 2020

(#42) zoltanz


zoltanz
nagyúr

Nem, zörög a haraszt, ebben a szabadalmi dologban biztos van valami. Az Apple se bírom viszont.
Ha betiltják a Samsung -ot, én akkor is szerzek, ennyi...

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#43) kolosanyi válasza David75 (#41) üzenetére


kolosanyi
veterán

Mittomén, de kiröhögnémi őket, az tuti. :DDD

(#44) tDr1v3r válasza Sofian (#39) üzenetére


tDr1v3r
veterán

Tudom, de mivel egy kicsit erős lenne (főleg úgy hogy azok a szabadalmak többmillió előzőleg eladott iPhone-ra is vonatkoznak) a betiltás, ezért (szerintem) pénzbírságot kapna az Apple - amit meg röhögve kifizetnének ugye.

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#45) 15115 válasza Agro (#6) üzenetére


15115
tag

Felfújható Antonio Banderas sz*xbábút :DDD (south park)
Bocsi, de ezt nem lehetett kihagyni :DDD

(#47) joey04 válasza V8David (#10) üzenetére


joey04
titán

Ebben kivételesen nem az Apple volt az első. A Samsung kért hamarabb tiltást, az Apple volt az, aki "visszavágott". Innentől persze a kommentek nagy része félrevezető és téves (lesz), de hát ez van, láttunk már itt ilyet.

------------
Ja, és persze bukni fogja ezt a kört (is) a samu szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#48) montyx válasza David75 (#37) üzenetére


montyx
aktív tag

Sanszos...elvegre kell a bironak, a lanyanak, a fianak, meg a kutyajanak is majd i5!
Itt a cegnel, aki valakinek hiszi magat, annak i4-e van...en tudom, hogy ki vagyok, s Nexus S-em van! :P

Aláírás

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.