Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Gadgetfun válasza Sofian (#99) üzenetére


Gadgetfun
tag

De csak míg be nem perlik a zene jogtulajdonosai! :K

"Minnél ostobábbnak gondolnak az emberek, annál jobban meglepődnek majd, amikor megölöd őket" - Jó, tudom hogy az "fan" de mikor bereggeltem elgépeltem, és lusta voltam kijavítani...

(#102) GALARDO


GALARDO
addikt

Egy olyan telefont betiltani, ami még meg sem jelent........... :C :DDD :DDD [moderálva]

[ Módosította: 7 ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#103) Lall válasza p87 (#96) üzenetére


Lall
veterán

Megegyszer megkerdezem. Neked volt iPhone-od? Tapasztaladbol irod ezeket?

Masolas. Nekem ikrek a sogornoim. Meg lehet kulonboztetni oket, de azert hasonlitanak egymasra. Nem tartod nevetsegesnek, hogy a Samsung tobb eve nem tud egy minimum SE Arc design-t produlalni. Azert nem ertem az egeszet, mert pl. TV-bol olyan gyonyorueket gyart, hogy etalon.

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#104) sfefe válasza Lall (#103) üzenetére


sfefe
őstag

Khm, nem mintha az alma telefonok kulonboznenek egymastol evek ota ugyanugy neznek ki.....

Az élet nem igazságos csak jobb a halálnál...

(#105) Picco válasza Lall (#103) üzenetére


Picco
addikt

Masolas. Nekem ikrek a sogornoim. Meg lehet kulonboztetni oket, de azert hasonlitanak egymasra. Nem tartod nevetsegesnek, hogy a Samsung tobb eve nem tud egy minimum SE Arc design-t produlalni. Azert nem ertem az egeszet, mert pl. TV-bol olyan gyonyorueket gyart, hogy etalon.

hogy jonnek ide az iker sogornoid? :F

ne felejtsuk el h az SGS2 jelenleg a legtaposabb android, az SE max a legszebb.
a samsung a legnagyobb droidgyarto es 2 v 3. az okostelefonok piacan, az SE meg hiaba szep orul ha eletbemarad sajna.
de most komolyan, nekem volt egyszerre a szemem elott 3gs, i4 es SGS2....semmi kozuk egymashoz. nezd meg, meg fogsz lepodni hogy mennyire osszeteveszthetetlen :)

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#106) Lall válasza Picco (#105) üzenetére


Lall
veterán

Tehat a Samsung Galaxy S nem hasonlit a 3GS-re, a Galaxy Ace pedig az i4-re. A Touchwiz pedig kicsit sem hajaz az iOS-re. Ennyire ne legyunk mar szemellenzosok. Komolyan nem lathato a hasonlosag :F

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#107) GALARDO válasza GALARDO (#102) üzenetére


GALARDO
addikt

Az előzőből kimaradt. Semmi esélyük sincs. :) Amúgy meg én még mindig nem értem mért karnak telefonokat betiltani, azt veszek ami nekem tetszik, nehogy már egy másik gyár erőltesse rám, azt amit nem akarok használni. :((( Mind a két félre igaz, mielőtt nekem esik [moderálva]

[ Módosította: 7 ]

How would I describe myself? Three words: hard working, alpha male, jackhammer....merciless...insatiable. by: DS

(#108) vulnrea válasza Lall (#106) üzenetére


vulnrea
aktív tag

Számomra nem látható semmi hasonlóság... :U

Nincs bajom az almával, de nagyon elszálltak maguktól pedig egykor még a samutól vásárolták az alkatrészeket és amióta kiszálltak érdekes módon csak a perelgetés megy... :(((

Persze lehet némi hasonlóság a telefonok között ezt nem tagadom, de nagyon sok telefon hasonlít még egymásra, ugyanúgy mint a tv-k, monitorok, egerek, billentyűzetek meg még sorolhatnám de akkor sem perelgetik egymást a gyártók... -.-"

[ Szerkesztve ]

Oppo Find X6 Pro | Huawei FreeBuds 2 Pro | Huawei Watch Fit 2 Elegant | AMD Ryzen™ 9 3900X | ASRock X570 Taichi | Kingston HyperX FURY 32GB | Samsung Odyssey G7 27" | Sapphire Toxic Radeon RX 6900 XT Extreme Edition

(#109) DeathAdder válasza Lall (#106) üzenetére


DeathAdder
veterán

nekem abszolút nem hasonlít.
50 mégerről kilehet szúrni az iPhone egyedi designját, ahogyan a samsungét és a htc jét is.
Sőtt, ha néha valami szórakozóhelyen meglátok egy telót valaki kezébe, akkor néha nem merem rávágni ,hogy samsung vagy htc e (bizonyos leszopottabb modellek esetében)
de egy Iphonet kia fene ne tudná kiszúrni? A legegyedibb az összes közül, na meg talán a SE és a Wavek.

(#110) Picco válasza Lall (#106) üzenetére


Picco
addikt

3gs es a sima SGS kozott akkora meretbeli kulonbseg van mint egy 13 es egy 15"os noti kozott...akozott is kiszurod a kulonbseget, nem?
touch wiz rem randa, de nem figyeltem meg, ismerosok mind valami lauchert vagy gyari droid kinezetet hasznaljak.

ace-t eloben meg nem lattam, de keprol marhara emlekeztet engem is az i4-re. de mivel nincs ace a kornyezetemben, ezert nem merem kijelenteni.

[moderálva]

[ Módosította: 7 ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#111) Brutális eb válasza mrhitoshi (#74) üzenetére


Brutális eb
addikt

+1 :D

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#114) bolvar válasza p87 (#96) üzenetére


bolvar
senior tag

hát nekem volt 2g-m a lakótársamnak 3gs-e most 4-em van.egyikkel se volt semmi problémám.ahol a 4-el nem volt térerőm ott a régi se-vel se volt(én a kalocsa szeged távot járom és egy bizonyos útszakaszon nincs semmilyen térerő...vicc mellékesen).fogtam 1 millió képen a telót és sose ment el a hívás vagy volt térerő gondom.
nem 2 darabszámban gyártott termék az internet pedig elég nagy pont amennyi iphone hibát találsz annyi samsungot is.

a hír vicc szvsz.

A jó lányok azt mondják: NEM! A rosszak azt, hogy: HOL? :)

(#115) Solten válasza ducsidu (#13) üzenetére


Solten
addikt

:D

Saor Alba

(#117) Ricardo


Ricardo
félisten

Lehet hogy nem is kitiltatni fogják, hanem "megcsonkítani".[link]

"A koreai eset azonban még merészebb: állításuk szerint, amennyiben az Apple nem fosztja meg minden telefon funkciótól az új iPhone-t, elkerülhetetlen lesz a szabadalomsértés, melyeket nem részleteztek. "

szerk: Igaz ebben az esetben megszűnik Iphone-k lenni és ipod lesz belőle. Ezért akár a polcról is levehetik ha igazat ad a bíróság a Samsungnak.

[ Szerkesztve ]

(#119) Binyi01 válasza Lall (#103) üzenetére


Binyi01
aktív tag

Te döntöd el, hogy kinek mi a szép design?
Wave - ek sztem pl. tök szépek, remek anyagból. iPhone - ok mennyit változtak? Miért nem az Apple - nél dolgozó tervezőket 'szídjátok'? Ott van az, h alig változik vmi kinézet terén... Samuékat divat lett fikázni.

[ Szerkesztve ]

‎"Amikor Bell feltalálta a telefont, már 7 nem fogadott hívása volt az Apple jogi osztályáról..."

(#120) Picco válasza Ricardo (#117) üzenetére


Picco
addikt

az a fura, ha tenyleg ilyen komoly lenne a szandekuk, miert jelentik be elore hogy az apple fel tudjon keszulni? :U

"Samuékat divat lett fikázni."
(#119) Binyi01: samsung lett 2011 apple-je :DDD

[ Szerkesztve ]

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#121) debrejo válasza David75 (#28) üzenetére


debrejo
senior tag

nagyon jól össze van foglalva egy normális ember véleménye, tökéletesen egyetértek...

(#122) bepe79 válasza magnum_pi (#59) üzenetére


bepe79
addikt

Én nem így látom, és nem azért, mert Galaxy S2 tulaj vagyok... :N Hanem azért, mert szerintem nem hasonlít az iPhone-ra: az iPhone-on a fizikai billentyű (menü gomb) kerek, míg az SGS2-őn négyszögletes, a telefon elején sok mindenben nem különbözhet, mert minden touch-os telónak egy nagy plexi az eleje, a foglalat más (töltő (gondolom, hogy az i-n nem microUSB van)), az SGS2 hátulja nem szappantartó kialakítású, mint az ifón. A menü olyan, amilyen, testreszabható, mivel Android, kismillió launcher, kismillió menü-átalakító, kismillió háttér/téma rátelepíthető, tehát nem csoda, ha a sok között lesz egy olyan, ami hasonlít mondjuk az Alma telefonjának a menüjére/launcherjére.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#126) Lall válasza Binyi01 (#119) üzenetére


Lall
veterán

Tényleg a Wave-et kifelejtettem. Szerintem is nagyon szép telefon. És a már említett Omnia 7. Nekem ennyi amit a Samu letett 2 év alatt az asztalra telefon design terén. Nem én döntöm el. A véleményem írtam le. Mikor megvolt az SGS-em, akkor is mondtam, hogy baromira hasonlít a 3GS-re. Appelről, minden elmondható, de hogy csúnya dolgokat gyártana... Ismétlem nekem teljesen mindegy és soha nem volt Apple termékem, de ez a véleményem. Sajnos a kis ferdeszeműek szeretnek ollózgatni innen-onnan, ha perlik őket sírnak, majd visszaperelnek egy meg nem jelent telefont. Gratulálok.

bepe79: Ki beszélt itt az SGS2-ről? Az SGS-em és még több millió emberé megtalálta ugyan a GPS jelet, de nem tartotta meg (eldobálta) és ez roppant idegesítő volt. Az is kiderül, hogy ez egy konstrukciós hiba miatt volt. Mintahogy az Omnia 7-nél is minden 3. hívásom néma marad mindkét részről. Ez is típushiba, mert kb. minden 2. ember jelezte már. Azt sajnos még nem tudni, hogy szoftveres vagy hardveres. Tapasztalatból írok nem guuglizgattam. Olvasgass mindkét topikba SGS, Omnia 7 és megtalálod a panaszáradatot.

Mr.Csizmás: Ha eleged szidom a Samut nekem is adtok? ;]

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#131) 7


7
addikt

Maradjatok a témánál, és fékezzétek az indulataitokat!

(#132) daninet válasza 7 (#131) üzenetére


daninet
veterán

A témához kapcsolódóan a véleményem:
mindkét cég megérdemelne egy sünt hátulról.. valami 3. féltől :K

Miért vegyem meg, ha 3x annyiért, 3x annyi idő alatt megépíthetem? ´¯`·.¸¸.·´¯`·.¸><(((º>

(#133) DeathAdder válasza daninet (#132) üzenetére


DeathAdder
veterán

Majd a Huawei betesz nekik :))

(#134) bepe79


bepe79
addikt

Ha már szóba került a Samuk sz@r minősége: [link] Lehet, hogy nem azért fogyott pár hónap alatt 4 millió az SGS2-ből, mert sz@r ? :U

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#135) ducsidu válasza Binyi01 (#119) üzenetére


ducsidu
senior tag

Szerintem a Samsung Soul is egy szép teló lett :K

(#136) Recon666


Recon666
Közösségépítő

Apa kezdődik! :D

(#137) maki12 válasza Recon666 (#136) üzenetére


maki12
senior tag

oké fiam,nagyon várom :DDD

HTC U11 & Nikon D5300

(#138) Robertoq válasza Lall (#126) üzenetére


Robertoq
őstag

Szerinted melyik a nagyobb vétség:
- ha valami hasonlít valamire
- vagy valamit jogtalanul használni

Nem beszélve arról, hogy a Samsungnak már 2007 elején volt olyan terméke ami magán viseli a "problémás" stílus jegyeket, pl (ok, hogy éppen ez nem telefon, de mobil eszköz, mint pl egy iPod).

Illetve:
Egyébként a dél-koreai cég nemcsak vásárol, tavaly 4551 szabadalmat védett le az USA-ban, amíg az Apple csak 563-at.

valamint a Samsung nagyon sok if design awards díjat nyert már korábban is, többet mint mások

szóval összefoglalva túlzásnak érzem a lejárató szöveget, meg lehet nézni mit tettek le eddig az asztalra.

(#139) joey04 válasza Lall (#126) üzenetére


joey04
titán

+1
És az pedig egy dolog, hogy Apple kapta el őket, de iPhone előtt is szerettek ők másolgatni, meg lopni inenn-onnan. És ez már akkor is feltűnt pl már itt is az embereknek, csak nem volt ennyire felkapott a téma.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#140) Robertoq válasza joey04 (#139) üzenetére


Robertoq
őstag

-1
Mikor tanultok meg már értelmesen érvelni :F Én ha valamit írok tényekkel, linkekkel alátámasztom, ti meg jöttök itt a képzelgéseitekkel. Neked ez meg a feltűnt, de akkor mutass példát. Nekem is feltűnt valami azt most had ne írjam le.
Azt meg így nyíltan leírni, hogy lopnak, hát.... :U Az, hogy egy megkötött formavilágban valami hasonlít valamire az a kisebbik rossz, mint az, hogy egy cég által kifejlesztett technológiát használni, na az a lopás.

(#141) Picco válasza Robertoq (#140) üzenetére


Picco
addikt

azert azt el kell ismerni hogy mobiloknal valamilyen szinten mindenki masol mindenkit! itt a nagykulonbseg hogy nem szoktak ilyen aprosagok miatt szenneperelni egymast...a betiltas kervenyezese meg egyenesen undorito mind2 fel reszerol...attol nekunk fogyasztoknak csak rosszabb lesz :(((

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#142) Robertoq válasza Picco (#141) üzenetére


Robertoq
őstag

maximálisan egyetértek! :K

(#143) Badb0y


Badb0y
addikt

Helyes, hajrá samsung. Rühellem apple-t :(((

Minőségi laptopok https://notebookokhu.business.site/

(#144) Lall válasza Robertoq (#138) üzenetére


Lall
veterán

Jogilag valamit jogtalanul használni biztos nagyobb vétség, de nekem ezektől a design lopásoktól feláll a szőr a hátamon. És ezt nem csak a Samsungra hegyezném ki, hanem minden olyan cégre aki lemásolja a másik ötletét, legyen az autó, motor, repülő, tv bármi... Szerinted ez normáls a világ egyik legnagyobb elektronikai cikkeket gyártó cégétől :F Mintha valami kínai zugüzembe gyártották volna. Röhejes. Nincs pénzük designer-re? Szívesen beülök hozzájuk tervezgetni. Ilyeneket én is összedobok.

"valamint a Samsung nagyon sok if design awards díjat nyert már korábban is, többet mint mások"

Ezért nem értem a mobiliparágban dolgozók működését. Őszintén, Te igen?

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#145) Picco válasza Lall (#144) üzenetére


Picco
addikt

oke, de ez marhara szubjektiv, hameg egy technologiai megoldast "lopnak" el az kezzelfoghato.

design, ha ugy vesszuk mindenki a motorolatol lopta a vekony mobil otletet, a nokiatol a belso antennat(jo ez nem csak design), flip-es telefont az ericssontol es meg sorolhatnank sokaig.

es ismet hangsulyoznam, az kevesbe b@szna a nepek csoret ha parmillio dollaros karteritesrol van szo, nem arrol hogy en mikor, mit vehetek meg...ez vonatkozik a samsungra is. :o
oket is megertem, eddig nemigazan lattam oket szabadalmakkal trollkodni, betiltast is szerintem eloszor az apple vitt vegbe...mostmar ugy tunik ez lesz a modi :(

**Escape from Tarkov EOD account elado!** It's gotta feel so good to moo as a cow. Probably feels really good to moo

(#146) Robertoq válasza Lall (#144) üzenetére


Robertoq
őstag

De egyszerűen elkerülhetetlenek formai hasonlóságok, hisz már (kb) összes forma fel lett találva. Persze el lehet térni, de annak bukás lehet a vége amit nem szívesen vállal be senkit, nem szerencsés kockáztatni pláne a mai világban.
Ki lett már párszor vesézve, hogy vannak hasonlóságok, de bizonyos területeken nem lehet már nagyon korszakalkotót véghezvinni sajnos. Ez van, ezt be kell látni, mert ha nem akkor az élet összes területén bele lehetne kötni nagyon sok mindenben és katasztrófa lenne ha úgy működne a világ! Pl a a youtube perelje be az indavideot (vagy fordítva), mert úgy néz ki, hogy van egy videó,alatta kommentek, jobbra meg ajánlások? Persze van egy szint ami felett jöhet a per...
A linkelt példa is jól mutatja, hogy ennek a másolási lejárató kampánynak van eredménye, elkezdtek így tekinteni a dolgokra.

A C3322 kb annyira hasonlít rá mint egy korábbi modellre, 1-2 összevetés:

Hasonlít Nokiára:
- felépítés
- színvilág

Hasonlít Samsungra:
- felépítés
- gombok elrendezése

Szóval mi lenne itt a megoldás? Hogy nézne ki egy ilyen telefon ami nem hasonlít egyikre sem? Várom a rajzodat ;)

Én értem, erre van igény, a letisztul formára, nem véletlenül a Samsung a legsikeresebb androidos gyártó.

(#147) zoli1982 válasza Gadgetfun (#98) üzenetére


zoli1982
tag

"Nekem érdekes módon sehogy sem sikerül eltüntetnem a térerőt akárhogy is fogtam, forgattam, a GPS is köszöni szépen, faszán működik."

Szerinted ez vígasztalja azokat, akiknek van ilyen gondjuk? Mivel ezek létező problémák. az hogy neked nincs, még nem jelenti hogy másnak sincs.Amúgy meg rosszul fogod, hogy nem sikerül eltüntetni, ez egy ficsőr. Tartsd máshogy.
Apple is "véletlen" adott ingyen bumpert hozzá, jóbaráti szeretetből... :U

[ Szerkesztve ]

Nem az a hülye, aki tudja, hogy az, hanem aki nem.

(#148) zoli1982 válasza Robertoq (#140) üzenetére


zoli1982
tag

+1
Az Apple meg úgy néz ki, szabadalmakat lop. Egyik kutya, másik eb...

Nem az a hülye, aki tudja, hogy az, hanem aki nem.

(#149) Lall válasza Robertoq (#146) üzenetére


Lall
veterán

Az M150 csak hasonló mint a 6300. Viszont a C3322 kajak egy az egyben lemásolása a 6300-nak. Aki ezt nem látja az szerintem vak. Ugyan ez a helyzet a 3GS vs. SGS terén. Ez a saját véleményem. És, hogy lehet egyedi és újfajta formákat, designt kitalálni arra példa a Nokia N8, Nokia X7, SE ARC vagy az egész Xperia sorozat, Omnia 7 és sorolhatnám még. Gombos kialakításúból ott a Nokia X3-02, SE S500i, Samsung Shark sorozat, régen a D600 és itt is végtelenségig lehetne sorolni. Ezek szerint számos telefon van amelyik összetéveszthetetlen. Érdekes, régen nem volt "divat" másolni a másikat. Nokia 7110, 6310 stb. soha nem másolták max a kínaiak. Ez mostanság lett divatos. És én is perelném mint a szart, ha az én ötletem valaki másolná. A vitát részemről lezárom, mert semmi értelmét nem látom. És nem az Apple-t védem hanem a másolás ellen viaskodom. Te úgy látod, én pedig így. :R

[ Szerkesztve ]

Ide figyelj bájgúnár! Felőlem bájologhatsz akár a fákkal is, de mégis minek nézel te engem légypapírnak, hogy így tapadsz rám?

(#150) Robertoq válasza Lall (#149) üzenetére


Robertoq
őstag

Viszont a C3322 kajak egy az egyben lemásolása a 6300-nak.
Ez enyhe túlzás, már csak ha a gombokat nézzük, nem beszélve a feliratról :D Egyébként is a napjainkban elharapódzó hasonlóság abból ered, hogy a telefonok már lassan csak kijelzők.
De zárjuk is le, koncentráljunk a hétvégére :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.