Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Findzs


Findzs
addikt

"a kis sarkok vágásmintáját szabadon hozzáférhetővé teszik"

valaki megvesz egyet és lemásolja és utána jön az 2 dolcsis kínai verzió

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#2) DarkChild


DarkChild
senior tag

Háát, nem tudom, nálam nem életképes a cucc... Valószínűleg azért, mert csak egyetlen pozícióban használható, én meg pont nem szoktam felhúzott térdekkel heverészni :DDD

(#3) L Balázs


L Balázs
tag

Ez inkább lifehack kategória. Az oldalon leírják, hogy hogyan csinálták az első prototípusokat, az alapján bárki csinálhat magának egyet, nem kell megvennie. Maga az ötlet jó, de nem hiszem, hogy tömegek adnának ilyenért pénzt.

(#4) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Kb. 1-2$ lesz ingyen postával majd Kínából.

(#5) zseko


zseko
veterán

Az ötlet jó és sok sikert hozzá, de közel 7000 forintot kérni ezért szvsz nevetséges.

HR24.hu

(#6) Ghoosty válasza zseko (#5) üzenetére


Ghoosty
őstag

Pont ugyanezt akartam írni. 7k HUF baromi sok ezért.

(#7) pandor


pandor
tag

Drukkolok nekik, hogy sikerüljön, de szerintem ez egy kickstarter/mediahack: egy 5-7e ft-os, profin felépített "madzagot" próbálnak átnyomni a medián/kickstarteren, aztán lehet belőle tanulmány...

(#8) Syl


Syl
nagyúr

7000 forint egy egyméteres cipőfűzőért? :Y :W
3 méteres USB kábel volt 1 dollár kínából, postával!

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#9) Freiherr


Freiherr
őstag

Margit...nórmálissss?

XXX

(#10) Snoop-y


Snoop-y
veterán

Koszi az otletet meg is van akkor kerek 300Ft-bol... ( ezt inkabb valamelyik tablet gyartonak kellett volna eladni hogy csomagoljak mindegyik melle igy ez egy halott otlet mert szerintem mar most elkezdtek ezt gyartani kinaban :D )

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#11) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

„Különösen jó volt felfedezni, hogy a MacBookommal is milyen jól működik.” :O

jaja, de aztán kéne belőle egy tough pro verzió is, ami már a plazmatvt is elbírja.. :K

..mondomén, h a kickstarter a 21.század teleshopja. :DDD

cantante di sampietrini

(#12) scream


scream
veterán

" ha felül is beakasztható lenne a gép egy keresztpántba, többféle felhasználást engedne"

Ez lesz majd belőle a nextgen +5 fontért. :U

(#13) KillHates


KillHates
nagyúr

Csajoknak oké, de nekem nem a kezem zsibbadna el ha így ülnék a tablettel sokáig :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#14) HuMarc


HuMarc
addikt

10 000 font, nem vagyok benne biztos, hogy összejön. Egyébként miért olyan nagy szám? Ezerszámra találni hasonló, vagy jobb dolgokat Kickstarteren. És még csak sikeresnek sem nevezném a projektet (egyelőre?), 34 támogatóval.

(#15) saelin


saelin
veterán

A nap vicce.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#16) Szederp


Szederp
csendes tag

A fogyasztói társadalom agyhalotti bizonyítványa lesz, ha ebből valaha is kihoznak valamit. 7000 Ft-os madzag.....a boltban 500 Ft-is sokallnék érte, főleg hogy olyat tesz lehetővé ami enélkül is épp eléggé káros az emberre. Szégyen, parasztvakítás.

(#17) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Az ötlet jó, de ez tényleg az amit a kínai cégek fillérekből másolnának le.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#18) Snoop-y válasza Tigerclaw (#17) üzenetére


Snoop-y
veterán

Vagy barki otthon csak egy cipofuzo es a tartalek pantok kellenek egy szilikon csatos melltartobol...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#19) MCGaiwer


MCGaiwer
addikt

feltalálták a gumis szövetett. csodás.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#20) sanci777


sanci777
tag

Tetszik az ötlet, bár nekem pont nem lenne megfelelő. Az ára kicsit húzós, pláne, hogy sokunk meg tudná csinálni pár forintból. Manapság kevés egy ilyen egyszerű ötlet, még ha jó is a meggazdagodáshoz. Ebből se fog senki.

(#21) Ath-rak'llui


Ath-rak'llui
csendes tag

Várjátok meg amíg az Apple kiadja az iHolder-t :DDD

(#22) PoLizei


PoLizei
aktív tag

Ha kibírnám ebben a pózban 3 percnél tovább, lehet, hogy én is összekötöznék magamnak egyet valamiből :U

P*L****

(#23) ripla


ripla
őstag

hagyjuk már. 200 forintért lehet venni 10 méter selyemzsinórt, meg kivágsz hozzá egy üres ásványvizes palackból 4 ilyen kis bizbaszt. a többit rátok bízom. :)

(#24) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Hát ez eszméletlen!

Egy gurtni és egy kis darab műanyag... 13 font! Basszus!

Lapos cipőfűző vagy gurtni és egy siccerrel kényelmesen kivágható műanyag lap. Mondjuk egy maradék dosszié hátlapból.... Ennyi!

Az ötlet jó - de felesleges és drága! Ennyire leszoktunk a kreatív megoldásokról??

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#25) anizeu


anizeu
csendes tag

Igen tényleg eszméletlen .... mármint ez a hozzáállás. Az, hogy közületeknek nincs olyan ötlete ami legalább eddig eljutna az hagyján, de hogy a temérdek hsz-ból csak 1-2 embernek jut eszébe maga a kezdeményezés magasztalása. Legalább egy kis mértékben ... az még simán elfér amellett, hogy lehúzod. A kecske is jóllakik és a káposzta is megmarad.
Szerintem igenis jó ötlet. Pont azért mert egy filléres dolog és ennek ellenére is már(!) - nem pedig még csak -
38 dobott rá lóvét.
Persze lehet nyugodtan károgni, de nem volna célravezetőbb inkább kitalálni valami hasonlóan frappánsat ?

(#26) thesound válasza Ath-rak'llui (#21) üzenetére


thesound
őstag

Nameg majd a gamer edisön :-P

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#27) Szederp válasza anizeu (#25) üzenetére


Szederp
csendes tag

Na neee...
Tehát nem létezhet olyan, hogy az embernek valami nem tetszik? Ha kapsz valamit, ami számodra használhatatlan, akkor mondasz róla valamit jót is, csakhogy a kecske is megkáposztáljon? :) Ez a modern buta fogyasztói mentalitás? Nem szabad kritizálni? Az emberek itt véleményt mondanak, tessék lenyelni.

Azzal meg talán kár jönni, hogy "eddig eljutott" a projekt mert a Kickstartert mindenki használhatja. Én is elindíthatok rajta bármilyen képtelen projektet....bár értelme nincs.

Károgásnak hívod azt a véleményt ami Neked nem tetszik? Szomorú.

(#28) anizeu válasza Szederp (#27) üzenetére


anizeu
csendes tag

Hogyne . A szabad véleményhez joga van mindenkinek, de itt mindenki csak sz*rt tud dobálni ezért formáltam ellenvéleményt. Úgy, hogy még nem "kapott" semmit.
Jelenleg 5 ország van ahonnan lehet indulni szóval ha nincs az egyikből sem olyan ember akire rábíznád azt a pénzt /ha összejön/ ami összejött, akkor te például eleve kiestél.

(#29) Graphics


Graphics
Jómunkásember

7Ezerért sok, sajna Kinában fogják legelöször lecopyzni

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#30) anizeu válasza Graphics (#29) üzenetére


anizeu
csendes tag

Gondolom nem a magyar piacra tervezték. Sőt lehet, hogy még a research sem itt készült :D

(#31) Zola007 válasza Ath-rak'llui (#21) üzenetére


Zola007
veterán

"Várjátok meg amíg az Apple kiadja az iHolder-t :DDD"

ja, 14 ezeré' :DDD

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#32) ripla


ripla
őstag

mondjuk az tény, hogy az olyan országokban lehet az ilyenekkel a legtöbbet keresni mint pl. amerika. ahol egy csavar meghúzásához is szerelőt hívnak.

(#33) Akula válasza Zola007 (#31) üzenetére


Akula
őstag

:DDD :K :R

"Akula Sub, ready for the deep!"

(#34) Tigerclaw válasza anizeu (#25) üzenetére


Tigerclaw
nagyúr

Igen, utólag könnyű azt mondani, hogy ez olyan egyszerű, hogy bárkinek eszébe juthatott volna és bárki képes otthon legyártani. Az már más kérdés, hogy mégis csak nekik jutott ez eszükbe, nem nekünk, szóval ők kreatívok voltak, nekünk meg csak savanyú a szőlő.

Nekem pont az tetszik benne, hogy hihetetlenül egyszerű és környezetbarát, hiszen minimális anyagból, kevés energiával és kevés munkával legyártható, illetve épp ezért kevés hulladékot termel majd utólag. A negatívum az, hogy drágán akarják eladni, de ez valójában csak az ő problémájuk, nem a miénk. Take it or leave it.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#35) Zola007 válasza Tigerclaw (#34) üzenetére


Zola007
veterán

Láttál már kifordítható gumis rajzmappát?
na azt feltalálták már vagy 30 éve, ugyanez az elv, hogy fekve lehessen rajzolni és olvasni
Szóval annyira azért nem újdonság

Egyébként ez a tuti :)

[ Szerkesztve ]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#36) anizeu válasza Tigerclaw (#34) üzenetére


anizeu
csendes tag

Ennyi ... Love it or leave it ahogy Vanilla Ice mondaná ;)

(#37) Syl válasza Zola007 (#35) üzenetére


Syl
nagyúr

Ez még érne is 7 ezret ;)

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#38) Zola007 válasza Syl (#37) üzenetére


Zola007
veterán

azért én tartanék tőle, hogy mikor engedi el a tappancs és vág to:ko:n ;]

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#39) Kalandor


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nekem a képről az a maffia kivégzési módszer jutott eszembe, amikor az összekötözött ellenség saját magát fojtja meg szép lassan.

(#40) Lomha 8V


Lomha 8V
addikt

7k forint? "Sírvafetrengősröhögősszmájli"

(#41) copass válasza Zola007 (#35) üzenetére


copass
veterán

ez jó, csak ha leesik, pont pofánver!:D

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#42) caprine


caprine
aktív tag

Ezzel a találmánnyal ami gond van:
- drága, de tényleg. Amikor 16000 forintért lehet 2 magos okostelefonokat rendelni Kínából ingyen szállítással akkor ez az ár egy gatyamadzagért gáz.
- mint fentebb említették vannak gumis megoldások az irodatechnikában, tehát annyira nem nevezném újnak, és korszakalkotónak a megoldást, már csak a kötött felhasználása miatt sem.
- abba is gondoljunk bele, hogy milyen pózban kell ehhez félig feküdni, félig ülni, ami azért még rövid távon is cefet kényelmetlen tud lenni (kinek mekkora sörhasa van :B ), persze lehet, hogy azért ilyen drága mert joga bérlet is jár hozzá :DDD

Én speciel nem szeretem a tableteket, vagy laptop vagy okos telefon, ez a kettő közötti kategória nekem nem jött be, pedig volt 1-2 a kezemben. A kedvencem az amikor valaki mp3-at hallgat és a tablettel a tenyerén mint valami felszolgáló a tálcával megy az utcán :D

[ Szerkesztve ]

Ha saját szívedben nem találsz békét, nem fogod azt megtalálni a világon sehol. (SCKG)

(#43) ripla válasza caprine (#42) üzenetére


ripla
őstag

az mondjuk elég nagy szégyen egy átlag emberre nézne is, ha egy felhúzott térdű leüléshez jóga bérlet kell. :D

[ Szerkesztve ]

(#44) copass válasza caprine (#42) üzenetére


copass
veterán

este amikor nyugi van és nem bírsz már a gép előtt ülni (mert egész nap előtte ülsz) akkor jó dolog az ágyban fekve elolvasni a híreket egy tableten, mert az okos telefonon már kirohad a szemed, olyan kicsi. egy 7" is elég kellemes már.

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#45) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

A cím kicsit félreérthető! :DD

[ Szerkesztve ]

(#46) nakos1212 válasza pulyka jocó (#45) üzenetére


nakos1212
senior tag

ja....
még fogniuk sem kell XD
szakadok :)

(#47) Zola007 válasza pulyka jocó (#45) üzenetére


Zola007
veterán

A cím tökéletes
.
.

csak mi vagyunk ilyen romlottak :C

Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

(#48) pulyka jocó válasza Zola007 (#47) üzenetére


pulyka jocó
senior tag

Jólvanna.
Rossz az aki rosszra gondol....

De hülye aki nem. :DD

(#49) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Ötletes. :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.