Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bepe79


bepe79
addikt

Azért azt kicsit túlzás kijelenteni, hogy "A Razer Phone tavaly műfajt teremtett", volt előtte már egy ngage, igaz, az se igazán teremtett semmit.

Xiaomi Poco F5 12/256 5G Black | Must have games for Android:CSR2,Oddworld:Stranger's Wrath,Dark Meadow:The Pact,Hearthstone,Fallout:Shelter,Starfront:Collision,Life is Strange,Six-Guns,Horn

(#2) eldiablo válasza bepe79 (#1) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

A bugyuta kezelőszerveken kívül nem is tudott többet nyújtani mint egy akkori Symbian S60-as mobil. Egy nyomorult 3D gyorsítóra sem futotta. :DDD

(#3) SkyLine3000 válasza eldiablo (#2) üzenetére


SkyLine3000
addikt

És ennek és a társainak mi értelme van? Egy akármilyen erősebb, esetleg felsőkategóriás telóval vígan el lehet játszani bármivel, nem kell ahhoz gémernek nevezni. Mondjuk engem nem érint ez a téma, mert az a Sokoban bármelyik telón hibátlanul elfut. :D

(#4) Micsurin válasza SkyLine3000 (#3) üzenetére


Micsurin
nagyúr

+1 bár a Xiaomi gamepadja nagyon tetszik, kényelmes lehet.

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#5) SkyLine3000 válasza Micsurin (#4) üzenetére


SkyLine3000
addikt

Igen. Főleg hátulról jól néz ki. De mivel a jelenlegi telóm és úgy ált. az összeset tokban hordom, úgysem látszana. Mindenesetre ezt a gémer vonalat meghagyom másoknak. Már rég kinőttem ebből a gémerezésből.

(#6) KRobi88


KRobi88
kezdő

Még mindig a Xiaomi Black Shark a legjobb a gamer mobilok között :C :))

[url]http://gsmring.hu/2018/08/06/kinai-mobilok-allnak-az-antutu-androidos-dobogojan[/url]

[ Szerkesztve ]

-

(#7) t72killer


t72killer
titán
LOGOUT blog

Ebben már az x50-es, 5G modem lesz? Ha igen, akkor érdemi előrelépés lehet a jelenlegi telókhoz képest.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#8) HarleyCustom válasza SkyLine3000 (#5) üzenetére


HarleyCustom
veterán

Mitől gémer egy telefon? Attól,hogy csicsás kinézete van? :D

Szerintem tök kamu,megvezetik a gyerkőcöket.
A sok dedós meg beszopja. :D

Még hogy gémer...pfff

[ Szerkesztve ]

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#9) t72killer válasza HarleyCustom (#8) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

lesz rajta rgb led;]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#10) Palibá


Palibá
tag

Mindent kérdőjellel kell írni!?!?

3 cikk, a tegnapi napon, mindhárom közös vonásai a kérdőjel a sor végén, és a szerző. :W
Elég idegesítő, hogy informálódni jön fel az ember, de néha bődületes hülyeségek, néha huszadrangú és elcsépelt hírek, néha ezek kombinációi vannak fent, ráadásul kérdésként. Most mi válaszoljunk a cikk írójának? Nem az ő feladata lenne a tájékoztatás? :(
"Odefigyeljetek má' emberek! Hát akkor mindenkivel megcsinálhassák!?" :N

Hajlítható, sőt, galacsinná gyűrhető YotaPhone-t mindenkinek! ;)

(#11) Vanir válasza HarleyCustom (#8) üzenetére


Vanir
veterán

Hutesi mod, kepfrissites, felbontas, grafikai gyorsito tipusa, satobbi, gondolom ezektol lesz gamer. El lehet adni, es nem csak a hulyegyerekek fogjak megvenni. Persze nyilvan nem Magyarorszag a fo piaca. Hozzatennem, hogy nekem sem kellene, nem szeretek telefonon jatszani, de ha valakinek ez a heppje, akkor miert ne?

(#12) isakamay válasza eldiablo (#2) üzenetére


isakamay
tag

Nekem volt n-gage, a korában 3D gyorsító nélkül is körberöhögte a konkurenciát. Amíg a többiek ótvar Java 2D-s játékokat tudtak futtatni, addig a symbian már 3D-ben vitte. Sőt! S60 szinte elsőként tudott multitaskingot... iOS mióta is képes erre?

(#13) eldiablo válasza isakamay (#12) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Szerintem neked sikerült nagyon lemaradni a Symbian korszakról. :)
S80, S90, UIQ ezek megvannak? :) Pótold hamar, hogy ne írj zöldségeket.
Egyébként hogy jött neked ez az iOS dolog? :DDD

(#14) isakamay válasza eldiablo (#13) üzenetére


isakamay
tag

S30-40 szinte semmire sem volt jó, S80-90 leginkább üzleti széria volt. S60 volt közülük a legéletképesebb, sok-sok évig használtam (3650,n-gage,6630), nem csak alap dolgokra, szóval nem értem, min akadtál fenn...
14 éve az akkori idők gamer mobilja, az n-gage S60-al már olyat tudott, amit az ájfos csak pár éve tud... Ez az infó kitekintő volt, a cikkhez nem releváns.

[ Szerkesztve ]

(#15) eldiablo válasza isakamay (#14) üzenetére


eldiablo
addikt
LOGOUT blog

Az S60 egy végletekig butított S80 volt hulladék hardverre. Oké, nem ismertél mást, bejött, szép emlék, de továbbra sem értem miért egy másik érával versenyezteted, miért nem pl az akkori korszak eszközeivel?
Külön jópofa az, hogy az N-Gage játékok vígan futottak bármelyik S60-as cuccon, ergo full átbaszás is volt részükről.
.

Csak mellékesen mondom, hogy ha már S60, akkor a későbbi verziókhoz készült olyan Java alapú játék ami keményen használta a 3D gyorsítókat, kb PS1 szinten mozgott a grafika. Persze ez nem csak az S60-as cuccok privilégiuma volt.

(#16) isakamay válasza eldiablo (#15) üzenetére


isakamay
tag

Nem ismertem mást? Akkoriban a symbianon kívül minden mobil egy rakás f*s volt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.