Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109) #89309696 válasza joghurt (#85) üzenetére


#89309696
törölt tag

Ezt mondjuk jó tudni, nekem anyám Zsuzsanna volt és Zsuzsára íratta át a nevét, de nekem minden dokumentumom Zsuzsanna ugyanúgy. Nem szóltak érte sose.
De mikor ilyen elvetemült, való életet sose látott jogászok által megkreált paragrafusokba futok amik itthon igencsak jellemzőek, általában az a reakcióm, hogy karmoljanak falat. Nem fogom kidobni az összes iratomat emiatt az biztos, oldják meg a visszakeresést és azonosítást, minden digitális ma már nem nehéz visszakeresni, hogy miért mi az anyám neve egy műanyag kártyán. Ilyenkor elgondolkozom rajta, hogy tényleg 2021-ben vagyunk-e vagy valami multiverzumban ugrálunk.

Mikor a jogsit csináltattam (sokszor csinálták, mert több kategóriám is van) egyszer TünciManyi néni megkérdezte, hogy miért nem csináltatom meg a személyit, mert látja le van járva. Mondom mert a jogsi is alkalmas belföldön személyazonosításra, de autón kívül az sincs nálam. Erre felháborodva mondja, hogy de hát így hogyan lehet élni, ez mennyire felelőtlen. Hát mondom veszek levegőt, eszek, iszok és lezajlanak bennem a biokémiai folyamatok, így élek. Annyira megsértődött utána már nem is szólt hozzám többet. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.