Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) mcroberto


mcroberto
aktív tag

Kedves Logout-oló.

Gyorsan változtass a dolgokon. 6 éve volt egy balesetünk, nekem és 2 barátomnak. A legjobb barátom lebénult, azóta kerekesszékkel éli az életét. Van társasági élete, van barátnője, saját kocsi, lakás, fősulira jár, discoba járunk, kocsmázni, [ nem a sarokban gubbaszt, és számolja a legyeket] stb. [ ja 2éve ejtőernyőzött, tandemes buli volt, 3000 méter] Nem akarom én lenézni a gerincferdülésedet, de azért ennyire nem kellene elkeseredned 18 évesen. Aki meg kicsúfol az ott dögöjjön meg, mert normális ember nem mond ilyet, vagy ha netán gondol, akkorsemad neki hangot. Szal hajrá, valaki itt írta az új cipőt, új sérót, farmert, hát vágj bele, nemvagy még elkésve.

/sorry a helyesírásért :) /

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#52) Kareszovics válasza mcroberto (#51) üzenetére


Kareszovics
addikt

Minden tiszteletem cimborádnak. :R

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#53) mcroberto válasza Kareszovics (#52) üzenetére


mcroberto
aktív tag

Az én mértéktelen tiszteletem, barátságomat is élvezi..

De a legroszabb... amikor nincs b.nője, olyan pofátlanul csajozik... hogy bexarsz. :)

IBM-Lenovo BIOS jelszó eltávolítás. PRIVI // Samsung LE32C650// LG 43NANO79 // Intel Serverboard+X3330 xPenology // Supermicro+L5630 xPenology // Lenovo X250@Big Sur // ThinkStation C30 + Dual E5-2650+32GBDDR3ECC+GTX960

(#54) tildy válasza Vakegérke (#50) üzenetére


tildy
nagyúr

Hm milyen ismerős érzés, csupán nálam ez normál cigitől volt.
Rágyújtás , elszívás, szédülés, betámolygás a koliszobába.

Fú basszus, kiütött rendesen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#55) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Szokták mondani, hogy nem minden füves lesz kemény drogos, viszont minden kemény drogos a fűvel kezdte. Most térjünk el az állítás igaz voltának megkérdőjelezésétől. Ezek szerint ha nem füvezel tuti nem leszel kemény drogos, innentől kezdve érvényességét veszti minden ami a fű mellett szól. :DDD

(#56) Vincenzo001


Vincenzo001
csendes tag

Azért ez a 180 fokos fordulat kicsit radikális változás lenne. Összességében már elfogadtam a jelenlegi helyzetem és belenyugodtam, de néha előjön a gondolat. Egyébként vannak barátaim bár ők inkább online barátok, de sajnos valamivel fiatalabbak tőlem (2-3 évvel). Sajnos a kishitűségem és a személyiségem nagymértékű megváltozásának az oka a hanyag tartásom egyre jobban láthatóvá válásának köszönhető (értsd: egyre jobban hasonlítok egy tevére). Hiába jártam 4 éven keresztül heti 3szor gyógytornára ennek ellenére mindig meglátszott rajtam. Amíg ilyen marad a külsőm addig nem érzem úgy, hogy teljes értékű társasági életet élhetnék és az emberek elfogadnának így (pláne a csajok). Így inkább azt a módszert választom, hogy próbálok az informatikába "temetkezni" és ez tölti ki mindennapjaimat. Amég nem húzom ki a problémám méregfogát addig nem fog változni a helyzetem.

MÁS: Itt valamelyik hozzászóló írta, hogy mára már nincs olyan, hogy nemzet. Szerintem van és ébred, egyre veszélyesebb lesz megunva a sok elnyomást és szenvedést.

(#57) Tomics válasza Vincenzo001 (#56) üzenetére


Tomics
addikt

Járj úszni is, nekem az tette helyre, nomeg egy kis gyúrás (persze nem megterhelő, mert azzal még ronthatsz rajta).

PH! addikt since 2004

(#58) Peet210 válasza Vincenzo001 (#56) üzenetére


Peet210
őstag

Hidd el az a 180° fokos fordulat nem is olyan radikális.
Nemakarásnak szarás a vége. Már elnézést a szóhasználatért, de erőt kell venned magadon és tenni a változás érdekében. Igen, még fiatal vagy ne 50 felet döbbenj rá, hogy elpazaroltad a fiatalságod.

[ Szerkesztve ]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#59) rarri


rarri
senior tag

Nem mondhatod komolyan hogy négy év tapasztalatából levontad az egész további életed! Hisz még csak most kezdődik. És Tildynek igaza van, csak saját magadat húzhatod ki abból, amibe belesüllyedtél. Az önsajnálatba. Próbáld ki, hogy milyen a másik élet, amit nézel a téren. De neked kell megtenni az első lépést. Mindíg csak egyet lépj, de azt optimistán. Mi történhet? A kudarc is az élet része, ugyanannyira mint a siker. Egyik helyen kudarc ér, mész a másik helyre. Hidd el mindenki így van ezzel. Nem olyan rosszak az emberek, mint gondolod. A nagy részük normális, és ugyanúgy vágyik a társaságra mint te. És nehogy azt hidd, hogy akin nem látszik, annak nincs baja. Nekem az a tapasztalatom, hogy ha valakinek látszik a szemében a szeretet, a nyugalom, és ki is meri mondani a gondolatait másoknak, az bárhogy kinézhet, az emberek vonzódni fognak hozzá. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#60) sksporky


sksporky
tag

Hát ez nemigaz!Kb 15 perce írtam egy másik íráshoz hogy ha nem tiszteled,nem becsülöd magad akkor elvesztél...És ha kockulás?Miért lenne szégyen az ha érdekel a sz.gép??Tisztára úgy állítja be itt mindenki mint ha az lenne!Akkor mit kerestek a PH!-n?? :)De fontos hogy mellette legyen egy normális életed is,mert ezen az úton haladva csak lejjebb jutsz...Legyen már önbecsülésed,hol írnák már magamról ilyet hogy looser...Ha magadat nem tiszteled akkor más se fog!Kapd össze magad ember :K Azt mondod van egy csomó lóvéd és harmónikus családban élsz,el se bírom képzelni hogy jutottál idáig,de a legfontosabb és 1. lépés hogy legyél valaki legbelül, én se vagyok pl szimpi az emberek 95%-ának, és automatikusan "elfordulnak" tőlem,de nemazzal törődök hogy kinek nem vagyok szimpi, hanem azzal hogy kinek vagyok szimpi,csinálj valami értékeset,amitől többnek érzed magad az mmo-s téma nekem is ismerős,nemazt mondom hogy nem volt jó egy db-ig,amíg játék a játék,de visszagondolva amikor írták a legnagyobb gyökerek hogy "köcsög botterek" hát ha nekik élvezet 1 napig kattintgatni 1 szintért...ráadásul annyira primitív gamek hogy 1xűen gépesíteni lehet :) hááát szóval... :D Biztos sértőnek érzed ezeket a hsz-eket,de hát gondolj csak bele miért ember az ember.Lehet írni kéne már lassan egy saját írást... :))

(#61) sksporky válasza rarri (#59) üzenetére


sksporky
tag

Ezekkel a gondolatokkal maximálisan egyetértek,kőtáblába kéne vésni!

(#62) sksporky


sksporky
tag

Már ez aztán az offok netovábbja :) ,de visszaolvasva ikletet kaptam,van egy ismerősöm aki kb 10évesen cigizgetett néha-néha,ma 15-16 évesen kb 150cm...

(#63) Kidus


Kidus
őstag

Ember!
Egy életed van. Egy. Gondolod, azert születtél, hogy egy monitor előtt üldögélj tizenévesen, és sajnáld magad? Hosszú ehhez egy élet, és annyi minden vár még rád!
Nyisd ki a szemed! Nézz ki az ablakon, nézz fel az égre, nézd a madarakat, menj el sétálni, nézegesd a fákat, a sok idegent az utcán, vagy akárhol máshol.
Egyszerűen csak fogd magad, füles fel, zene be, és indulj el. Mindegy, hova. Mindegy, mikor. Mindig mindegy. Mindig arra, amerre a lábad visz. És élvezd.
A világ szép. Te is az vagy. Békülj ki magaddal, hidd el, szép lassan menni fog.

Meg kell tanulni élni, tudni kell figyelmen kívül hagyni a rosszindulatot, a sanda tekinteteket, és észrevenni a jószándékot, a segítő kezet.
Előbb-utóbb menni fog. Ismerkedj! Beszélgess! Kérdezz! Mesélj!
Barátok a való életben lesznek. Olyanok, akiknek a szemébe nézhetsz, akikkel együtt nevethetsz, akár saját magadon, és akik úgy fogadnak el, ahogy vagy. És ezért is meg kell küzdeni.
Abból, hogy otthon ülsz, és nem teszel magadért semmit, nem is lesz semmi.
Ha kibújsz a csigaházból, jönni fog minden, jó is, rossz is. Mindkettőt el kell fogadni. Minden hasznos, mindenből tanulsz. Fiatal vagy még, van mit.
Gerincferdülés? Pitiáner probléma..... sem lesz majd, ha magadra találsz.
Tervezz, álmodj, próbáld meg a lehetetlent is! Az úton úgyis kiderül majd, hogy nem is olyan lehetetlen, de ha mégis, ezer dolgot tanultál csak azért, mert megpróbáltad.

Írhatnék még nagyon sok mindent, akár könyvet is, de mivel kizárólag a te kedvedért használtam most ékezetet, kicsit elfáradtam....
:D

Assuming Control

(#64) Sh4rKy


Sh4rKy
senior tag

Nos szerintem van pár dolog amit igazán megtehetnél egy "jobb élet reményében"... nem az a lényeg, hogy járj bulizni, meg tedd a szépet s jót, hanem az, hogy haverokkal elmenny egyszer kétszer sörözni meg hasonlók. vagy ha esetleg olyan anyagi helyzetbe vagytok, akkor szerezd meg a jogsit (ha még nincs) és irány az este kocsival sok-sok jó zene mellett... csak ajánlani tudom
a kockaság nem feltétlen hátrány vagy ciki vagy bármi, de azért ennyi ideig már ártalmas...
gerincferdeség egy dolog, ha nincsenek következményei, azon kívűl hogy esetleg látszik, akkor inkább örülj neki hogy ennyivel megúszod... (ez is egy hozzáállás...)

és sose a múltra gondolj, legalábbis ne a szar részeire. ha mindig ezt teszed, állandóan magadat fogod rágni, hogy milett volna ha ezt vagy azt másképp tettél volna... ennek nincs értelme
sokszor előfordult velem is hogy hetekre elzárkóztam a szobámba miután kirakott az aktuális életem nője vagy bármi gondom volt, de ez szerintem bárkivel előfordul, hogy egy kis magányra vágyik ilyenkor, de ismétlem magamat, nem négy évre...

lényeg a lényeg, fel a fejjel, nézz előre, és merj tenni azért hogy jobbra forduljanak a dolgok...

Az is lehet hogy minden kincsem csak egy másodperc töredéke...

(#65) cronos


cronos
tag

Nekem is hasonló problémám van csak annyi különbséggel, hogy nincs semmiféle sérülésem és nem tudom semmi másra fogni csak arra hogy félénk vagyok persze ez abból is következik, hogy nem járok el sehova. Nem vagyok hozzászokva. Ami a legrosszabb az hogy az osztálytársaimon kívül nincsenek barátaim persze ez is rajtam múlik tudom.

De az elmúlt 2 hónapban megváltozott az életem persze, hogy egy lány változtatta meg.
És elhatároztam, hogy mindent elkövetek hogy megváltozzon az életem már éppen ideje lesz.
Nekem az egész életem ilyen volt de most komolyan elhatároztam magam, mert már elegem van a MAGÁNYBÓL.
Persze ezzel nagyon elkéstem mert kitörölhetetlen az életemből és a rágondolok akkor akár sírva is tudnék fakadni néha elő is fordul.
Azt, hogy hány éves vagyok azt el se mondom.

(#66) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Átérzem az író helyzetét. Engem sajnos világ életbe megtalálnak az idióta emberek, akik elmondanak mindenféle fogyatékosnak, meg nyomoréknak.Az már nem zavarja őket, hogy nekem semmi bajom sincs, de ők csak mondják :(

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#67) BloodRay válasza Jégkokó (#66) üzenetére


BloodRay
veterán

Miért érdekel idióta emberek véleménye? :F
Amint magadra veszed a gúnyolódást, beszólást, már nyertek is.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#68) tildy válasza Kidus (#63) üzenetére


tildy
nagyúr

:K :K :K :K :K :K :K :K

Hát igen. Odakinn a a bizonytalan, ami hozhat fájdalmat is , örömet is, de mivel annyira fél az ember a fájdalomtól, hogy esetleg az is bekövetkezhet , ezért inkább otthon elvan a "nagy meleg ...ban" , ami bár nem túl jó, de azt legalább ismeri. :( :(

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#69) I_Am válasza tildy (#68) üzenetére


I_Am
veterán

És igy indul a pánikbetegség....

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#70) Jégkokó válasza BloodRay (#67) üzenetére


Jégkokó
veterán

nem érdekel, de sajnos roppant mód bosszantó, hogy bizonyos emberek mindig kiszúrnak maguknak. Már régen azt is megpróbáltam, hogy kussba vagyok és hagyom had mondják, de smemi értelme nem volt, mert ugyan ugy mondták a magukét.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#71) Vakegérke válasza Vincenzo001 (#56) üzenetére


Vakegérke
veterán

Pár éve volt a tévében egy kisfilm. Főszereplője egy "kisember", magyarul törpe volt. Cirkuszos, ha jól emlékszem késdobáló.
Hogy neki milyen csodás felesége volt, azt nehéz elmondani. Minden egészséges férni vágyva leste. A kislánya szintúgy egy tünemény.

A testi hiba egy dolog. A lélek legyen egészséges.
Tekints mindenkit egyenrangúnak, hiszen nem többek nálad. Aki pedig elzárkózik barátságodtól, nem hagy közeledni, az meg sem érdemli, hogy törődj vele.

Ha az a törpe ember hasonlóképp gondolkodott volna, mint most Te, talán morózus gnómként élné az életét. Neki volt bátorsága meghódítani egy gyönyörű nőt, családot alapítani.
Lám csak, milyen érdekes? Kaphatott volna az a nő daliás macsót is, mégis a kisember kellett neki.

Ébresztő!
Ideje elkezdened élni.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#72) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Ha kicsit szélsőségesebben állnék a dologhoz ezt mondanám:

Kelj fel a fotelből!

MOST!

:B

De persze nem állok kicsit szélsőségesebben a dologhoz. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#73) BloodRay válasza Jégkokó (#70) üzenetére


BloodRay
veterán

Hadd mondják. Le kell szarni őket.
Engem például csak annak a mondandója érdekel akiről pozitív véleménnyel vagyok.
Akiről eleve megvan a véleményem, az mondhat bármit, számomra csak magáról alakítja tovább az egyébként sem fényes képet. ;)

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#74) Hakudoshi válasza Vincenzo001 (#56) üzenetére


Hakudoshi
tag

"Amég nem húzom ki a problémám méregfogát addig nem fog változni a helyzetem."

Pontosan, egy kibbaszott ördögi kör ez, és ha meg akarod szakítani, akkor lásd : #3.

:R

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#75) domi007


domi007
őstag

Köszönöm az írást!

Úgy is mondhatnám, szívemből beszéltél. Csak mondjuk nálam nem akkora ez az elszigeteltség: jövőre visszamegyek Mo.-ra tanulni, és akkor gondolom visszatér az életem a normál, kevéssé gépfüggő állapotba.

Apropos:
Kérdés: Ha valakinek csak -mondjuk így- konzervatív barátai vannak, akik elvetik az ebben a korban általános őrültködést, tehát az illető kimarad ebből, akkor mi lesz vele később? Megbosszulja magát később ezeknek a dolgoknak a hiánya?

THX!

DOMy

"̶d̶e̶ ̶a̶ ̶t̶u̶d̶o̶m̶á̶n̶y̶ ̶m̶a̶i̶ ̶á̶l̶l̶á̶s̶a̶ ̶s̶z̶e̶r̶i̶n̶t̶ ̶a̶z̶ ̶i̶p̶a̶r̶i̶ ̶m̶é̶r̶e̶t̶e̶k̶b̶e̶n̶ ̶i̶s̶ ̶h̶a̶s̶z̶n̶á̶l̶h̶a̶t̶ó̶ ̶S̶H̶A̶1̶ ̶c̶o̶l̶l̶i̶s̶i̶o̶n̶t̶ ̶g̶e̶n̶e̶r̶á̶l̶ó̶ ̶e̶s̶z̶k̶ö̶z̶..." - 2017. február 23. óta már létezik

(#76) ipavlidu! válasza domi007 (#75) üzenetére


ipavlidu!
tag

Gondolod kesobb megbosszulja magat, hogy 16 eves korodban nem azzal toltotted az osszes pentek estet, hogy a foldre ittad magad, vagy hogy LSD-t nyaltal? :DDD
Csak ez fog hianyozni az eletedbol. :D Ugyanakkor egy-ket orultsegben szerintem legyel benne. Csak mindig tudd hol a hatar.

[ Szerkesztve ]

(#77) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Attól még nem vagy kocka,hogy nem iszod az agyad szét minden nap. Party arc se akarj lenni, inkább legyél értékes ember.

Nem reménytelen a helyzeted amint látod, elég sokan írtak neked. Az egész világon sokan vannak olyanok mint Te, és sokan meg is tudják változtatni az életük.

Csak akkor fogsz tudni változtatni az életed ha Te is akarsz, mert ha nem akarsz nem is fogsz tudni, de szerintem a szüleidnek is segíteni kellene. Ha pedig egyedül nem megy, fordulj agy turkászhoz, többségük nem a pénz miatt csinálja hanem azért mert szeret segíteni az embereken.

A lényeg,hogy akarj változtatni az életeden....és minden mással ezután kezdj el foglalkozni.

Minden esetre sok cseresznyét :R

[ Szerkesztve ]

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#78) Hakudoshi válasza domi007 (#75) üzenetére


Hakudoshi
tag

"Megbosszulja magát később ezeknek a dolgoknak a hiánya?"

Hát, ezt a kérdést több oldalról is meg lehet közelíteni.

Első körben azt mondanám, hogy igen, mert ezeket az élményeket semmi nem pótolhatja.

Másodsorban viszont, az ember a barátait maga választja. Tehát, ha valakinek "konzervatív" barátai vannak, az következhet a személyiségtípusából, és mint ilyen, nem is igényli az "őrültködést". ("Hasonló a hasonlónak örül.")

Persze később változhat még az ember, de azért egyáltalán nem ez az általános.

Az is igaz viszont, hogy az ember azokat a dolgokat szokta megbánni, aminket nem tett meg, és nem azokat, amelyeket megtett. :U

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#79) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

Még nem olvastam el a kommenteket, de ezt a részt kiemelném:

" A 14 éves kori őrült bulizások és piálgatások utána édesanyám és saját lelkiismeretem hatására eldöntöttem, hogy nem járok többé bulizni és elzárkózom a társadalmi élettől a továbbiakban"

14 éves kori őrült bulizás? Bakker... Tényleg öreg vagyok az én 29 évemmel... Nálam az őrült bulizás és piálás a fősulin volt - igaz, azóta sincs semmi ilyen, úgy érzem akkor kitomboltam magam, ma már csak sörözésgetések, dumálások amik vannak barátokkal.. És ez így jó.

De Te...

Még egy részt kiemelnék: "édesanyám (...) hatására " - tehát valamilyen szinten Anyukád is belekényszerített, de miután látta mi lett belőled, akkor már nem segített... :(

Te döntsd el ki vagy, mit akarsz.
és ÉLJ, ha lehet...

Talán még nem késő. De ezt Neked is akarnod kell - ha tudod mi a probléma, akkor talán a gyógyírra is rájössz.

ui.: nem tudok napirendre térni az eső kiemelt rész fölött... Gyerekek "esztelenül bulizzanak"? ez azért valamilyen szinten nem kicsit borzalmas... :(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#80) Prosector


Prosector
addikt

Vincenzo !

Csak 1 rövid mondatot írok neked ,de nagyon gondolkodj el rajta.

" A sorsod te magad vagy. "

Ezt nem én találtam ki : nagyon régi keleti bölcsesség. És nagyon igaz !

(#81) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Ez 14 év nekem is korainak tünik, ha nekem lenne gyerekem és megtudnám ,hogy 14 évesen piál, akkor leültetném és alaposan elbeszélgetnék vele. 14 évesen legyen valami normális hobbija, ne piáljon egy tini.

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#82) celeron


celeron
senior tag

Látom eléggé elkanyarodott a téma..a fiatalkori italozás, cigizés felé de mind1.
A cikk írójának: 18 éves vagyok, úgy mint te. Egészen 16 és fél éves koromig otthon ültem egy beszari gyerek voltam. Addig nem jártam társaságba, és semmi egyéb. Most ezalatt a másfél év alatt hatalmas bulikat éltem át, rengeteg a haverom, és a barátom, akikhez bármikor fordulhatok. Csajok terén sem panaszkodom, mert elég sok csaj vesz körül. Barátnőm van, gyúrok, jól nézek ki.
De ha ilyen lenne a véleményem magamról, és ha nem mentem volna, és nyomultam volna a társaságokba, akkor nem lennék most ilyen.
Nem akarlak megsérteni de ez szánalmas, állj már a sarkadra. A gyengéket mindig eltapossák, ugyhogy vegyél erőt magadon, legyél egy kicsit tökösebb.. :)
Nekem is sok a bajom mostanában, főleg a továbbtanulás terén. És nem hiszem el hogy 18 évesen neked ilyeneken kell gondolkoznod, itt dől el hogy milyen lessz hátralévő életed. A nagy "világfájdalom" korszaknak itt vége kell hogy legyen.
Na Peace and Unity és fogadd meg ezeket ;)

(#83) kidpepi


kidpepi
tag

Na, szerintem az első lépést megtetted, felismerted a problémát. Úgy tűnik nem vagy boldog. De egyszerűbb a helyzet, mint képzeled. Egyszerűen változtatni kell, és merni kockáztatni. Ha nem így akarod leélni az életed, akkor cselekedj! Ha 70 évesen visszaemlékszel majd az életedre, egy nap sem fog megmaradni azokból amit gép előtt gubbasztva töltöttél! Hát akkor mire vársz? Csak rajtad múlik, hogy így élsz-e tovább, vagy erőt veszel magadon, és cselekedsz. Nem "majd holnap..." MA! MOST! Mitől lehetne rosszabb? Aki a problémád miatt lenéz, kicsúfol, az nincs olyan értelmi szinten, hogy figyelni kelljen rá! Merj ismerkedni, csajozni! Próbálkozni kell! Nyílván nem valószínű, hogy az első próbálkozás bejön. De kit érdekel, próbálkozz másnál! Ha tízből egy bejön, akkor is siker! És az a lényeg! Ha van nem online barátod is, mozdulj ki vele! Írj egyszerre 20 csajnak társkreső oldalon, és találkozz minnél hamarabb minnél többel!
Egyszerűen csak rajtad múlik, hogy boldog leszel-e, vagy otthon sajnálod magad, és utálod a világot. Ha mindkettőt lehet, miért nem választod az előbbit?
Ja,és nézz meg egy Bud Spencer - Terence Hill-es filmet is! :D
Hajrá!

(#84) Porcupain


Porcupain
aktív tag

vagy south park-t:)

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#85) Solten


Solten
addikt

Tolj más véleményére. Éld az életet, bulizz amig lehet. Később a sok meló közben megnyugtató nosztalgiaként visszagondolhatsz deliriumos perceidre a haverokkal ;)

Saor Alba

(#86) Jégkokó válasza celeron (#82) üzenetére


Jégkokó
veterán

És mellesleg nagyon szerény is vagy ;]

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#87) tildy válasza domi007 (#75) üzenetére


tildy
nagyúr

Mit értesz megbosszuláson:U

Én pl. 20-24 éves korom köryékén nyomtam nagyon a partykat , és abszolút nem bánom, hogy akkor buliztam úgy igazán.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#88) Bundás22 válasza Porcupain (#84) üzenetére


Bundás22
őstag

szomszédokat a youtube-on
[link]
látod valakinek nagyobb gondja is akad, például szemetes a lépcsőháza :DDD ;)
[link] vagy nincs pénze az új windóz-re, se nyaralásra

[ Szerkesztve ]

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#89) Nordik


Nordik
őstag

Szerintem amit most csinálsz az hosszútávon nem lesz jó. Később bánni fogod majd... Megjegyzem, én is 18 éves vagyok (lassan 19). De minden hétvégén járok bulizni, minden hétvégén új embereket ismerek meg, ezáltal rengeteg barátom/haverom van. Csajok is akadnak, azthiszem nem lehet panaszom rá.:) Piálás az szokott lenni, de azért mértékkel, havonta egy-kétszer egy kicsivel több. Egyik unokatestvérem szinte ugyanez mint Te, ő is már jópár éve csak otthon ül a gép előtt, és nem keresi a társasági életet. 18 éves. 1-2 éve még próbáltam kicsit úgymond segíteni rajta, hogy megismerjen új embereket, bulikba járjon stb. de nem ment... Azóta is csak otthon ül állandóan.
Szerintem változtass az életeden, keress barátokat, és nemond azt, hogy Te nemvagy egy jóképű, jófej, hatalmas arc srác. Igenis legyen önbizalmad, mert szerintem ez nagyon fontos! És ne félj új embereket megismerni, csajozni egyebek.:) Járj bulizni, esetleg konditerembe, vegyél új ruhákat, alakíts ki magadnak egy stílust öltözködésben.
Hidd el, ha egyszer kimozdulsz egyet a lakásból egy buliba, vagy akárhova ahol új embereket megtudsz ismerni, utána már menni fog mint a karikacsapás. És majd idővel nemtudod, hogy hova menj bulizni, kikkel menjél... És majd jó lesz visszagondolni a barátokkal egy kertibulira nyáron, vagy egy akármilyen ökörködésre. Mi is barátokkal rengeteget nevetünk az ilyen emlékeken, és jólesik! :) Szóval hajrá, én szurkolok neked, hogy megtudj változni kicsit. Csak te tudsz az életeden változtatni, és úgygondolom még egyáltalán nem késő!

(#90) Vincenzo001


Vincenzo001
csendes tag

Köszi a hozzászólásokat!

Anyukám akkori rosszalló véleménye miatt áltam le a bulizással és a társasági élettel. Ha visszagondolok igaza volt, mert egy 15 éves (rosszul irtam mivel inkább 15 voltam már akkor mint 14 de ez mind1) még ne piáljon/cigizzen kéthetente. Az a baj, hogy emiatt lelkiismeret furdalásom lett. Ez is az oka annak, hogy teljesen elszigeteltem magam a társasági élettől. Anyum aztén később bíztatott, hogy menjek, de nem akartam egyszerűen megszoktam ezt az állapotot és féltem, hogy megint szemrehányást tenne, ha megérzi. Azóta teljesen más ember lettem szinte mindenben az ellentéte annak amilyen voltam akkoriban. Félreértés ne essék, elégedett vagyok az életemmel így teljesen gyökeresen megváltoztatni nem akarom csupán változtatni néhány dolgon.

A probléma az, hogy amikor még jobb formában voltam akkor sem mertem egy lányhoz józanul közeledni. Mindig kellet egy kis "bátorító". Tudom, hogy a gericferdülésem nem olyan súlyos gond és hoyg ettől másnak sokkal nagyobb gondjai vannak. Viszont ez sajnos meghatározza a külsőmet. Nem hinném, hogy a csajok nagy része egy púpos hátú beszari alakra vágyna így inkább nem is próbálkozom náluk mivel úgy is elutasítás lenen a dologból. Ráadásul a mai lányok többségének a külső a lényeg és az értelmi szinttel nem foglalkoznak.

Gondoltam, hogy másnak is vannak/voltak ilyen problémái, de nem hinném, hogy ilyen sokáig tartana ez mindenkinél.

(#91) Bundás22 válasza Vincenzo001 (#90) üzenetére


Bundás22
őstag

szvsz nekem is volt/van ilyen korszakom
kicsit elpuhultam az utóbbi időkben, de ha nem lesz ilyen gány idő, fölhívom a haverokat ;)

Ego sum magister vitae - I am the teacher of life

(#92) Dave™


Dave™
nagyúr

Szerintem egy őszinte nyitással keresd meg ismét az említett hölgyet. Ki tudna megvoltoztatni egy sanyarú férfiéletet, ha nem egy imádott nő?:) Tehát a receptúra: sudo apt-get install balls, aztán keresd meg, hívd el egy teára/kávéra, és légy nagyon érdeklődő, valamint megbánó, hogy eddig nem kerested. Érezze a törődést. Az első lépést megtetted, beláttad gyávaságod, hát most jöjjön a cselekvés, szorítunk Neked (Nektek)!

(#93) Porcupain


Porcupain
aktív tag

Ami nem öl meg csak erősebbé tesz. Az tény ,hogy egy lány jót tenne most neked, de amit már írtam elöször neked kell akarni, és csak utána új életet kezdeni. Akár még azt az ominózus csajt is felkeresheted, és ha akkoriban egy kicsit is érdkeleted, kiöntheted neki a lelkedet. A csajok szeretik az ilyet.

Szerintem beszélhetek az összes logout-s tag nevében, mi amiben tudunk segítük.

[ Szerkesztve ]

velem érdemes üzletelni: http://goo.gl/xqTM9

(#94) mazda626 válasza Vincenzo001 (#90) üzenetére


mazda626
addikt

Nekem is volt hasonló időszakom, szintén soakt gépezek, de van megoldás! :) EDZÉS!!!
Nekem is mondta az orvos, hogy kettős csavarodás van a gerincemen, nyáron úsztam, edzettem és kiegyenesedett a hátam! Év eleji sulis ellenőrzésen az orvos észre sem vett rendellenességet a gerincemen. Ezzel a púposság, görbeség kérdése meg volt oldva. Haverokkal ismét keress fel pár helyet, ha nem tetszik neked ez a "rúgjunk be jól" stílusú helyek, menjetek kulturáltabb, emberibb szórakozóhelyre. Ott a csajok is normálisabbak, nem csak faszról faszra járnak. Pár kiruccanás és el is felejted mi volt idáig!

(#95) Kasza08


Kasza08
őstag

vegyél kontakt lencsét!
Add el a géped a csipába, vegyél valami fasza motort és rakd le a jogsit.
El sem tudod képzelni mekkora élmény ez, ráadásul a csajok buknak a motorosokra. ;)
Én pl. elmentem motorral a suli előtt, mindenki örült a fejénk, hogy én ott szaggatom a motort és mikor levettem a bukómat mindenkinek tátva maradt a szája, hogy "neki van mocija? :Y

(#96) fotel válasza Vincenzo001 (#90) üzenetére


fotel
aktív tag

Anyukádat csókoltatom... költözz el! Volt pont ilyen haverom, elköltözött otthonról és mintha kicserélték volna.

Mellesleg kicsit én is ilyen voltam, korábban meg se mertem szólítani a sunákat, ma meg az a baj, hogy választani kéne melyiket, a szöszit vagy a dögös kis barnát... tölts el külföldön egy félévet, az is jót tudna tenni. Az online barátok nem barátok, húzd ki a dugót és ki a szabadba!

[ Szerkesztve ]

(#97) HofEE


HofEE
csendes tag

Valamilyen szinten és hasonlóan állok az életemmel mint te , csak azzal a különbséggel, hogy én nem érzem magamat igazából rosszul. Nem szoktam el járni itthonról csak nagyon ritkán mondjuk ez annak is betudható hogy nálunk két lehetőséged van ha ki akarsz menni szórakozni: 1.: KOCSMA 2.: 8 másik KOCSMA + van még 1 disco amit 2 havonta bezárnak mert tele van drogosokkal. Na meg ha elmegyek ezen helyek valamelyikére az átlagéletkor kb 16 év , IQ light emberekkel .Szóval köszönöm szépen ebből én nem kérek. Elég sok haverom van a való életben és online is. Viszont igazi barátom nem tudom , hogy van e. Egyedül ez bosszant egy kicsit.

Én egyébként azt tudnám ajánlani keress valami elfoglaltságot ami leköt( a számitógépen kívűl) és ha lehet ez olyan dolog legyen amivel alkothatsz valamit pl: fotózás ezt megnézhetik mások is és esetleg ha valakinek tetszik amit csinálsz és elismerik az fantasztikus érzés lesz!

[ Szerkesztve ]

hátja

(#98) fotel válasza Kasza08 (#95) üzenetére


fotel
aktív tag

Csak vigyázz, meg ne halj.

(#99) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Vincenzo!

Amiben most te vagy, az egy elég kemény depresszió. Ne aggódj, előbb vagy utóbb vége lesz. Csak az a nem mindegy hogy hogy. "A" verzió, hogy folytatod, és előbb-utóbb öngyilkos leszel, erről lebeszélnélek. "B" verzió, hogy változtatsz az életeden. Nem biztos hogy egyszerre kell mindent, mert ami jó, azt minek változtatnád meg. Változtass kis dolgokat. Holnap fogjad magad és menj el moziba. Vagy találj ki egy olyat, hogy minden héten menj el moziba. Igaz, amilyen filmeket mostanság néha adnak, attól csak még rosszabb lesz a depressziód.

Figyi, elmesélek egy történetet, csak azért hogy érezd azt, hogy neked kb mennyire rossz, és mennyire megdöbbentő, hogy ebben az önsajnálatba temeted magad. Volt egy nagyon jó barátom. Együtt voltunk gyerekek (nem vagyok 900 éves mint Yoda). Lakótelepen laktunk, nem tudom te merre laksz, nálunk ez azt jelentette hogy nyáron gyakorlatilag 9-től 21-ig az utcán együtt éltük le a barátainkkal az életünket (foci, bújócska, biciklizés, amit anno még a gyerekek csináltak). Na mindegy, nem akarom hosszúra nyújtani, ez a barátom tavaly meghalt, rákban. Van egy kislánya, akit már nem fog látni felnőni, van utána egy feleség, akivel soha többet nem fog nyaralni menni, sőt nem fog vele soha többet megnézni egy filmet a tv-ben. Vannak a szülei, akik eltemették az éppen hogy felnőtté vált fiukat. Vannak a barátai, akikkel soha többet nem fog elmenni egy béna filmre a moziba. Lett ellenben egy irtó fájdalmas haláltusája, jópár hónapja a halála előtt abban a tudatban, hogy megmondták neki, hogy hónapjai vannak hátra. Minden héten feltehette magának a kérdést, hogy lesz-e még szerda, vagy ez volt az utolsó. Őrület belegondolni akár egy ilyen marhaságba amit most mondok, de pl tudta, hogy az elindult tv-sorozat, mire az utolsó részhez ér, ő már a földben fog porladni. Elég szar érzés lehetett...

Mit akarok ezzel mondani? Azt hogy adj magadnak két állati nagy pofont a tükör előtt, és fejezd be ezt a szánalmas vinnyogást, mert ez egy baromság amit csinálsz, örülnöd kéne, hogy megvan kezed-lábad, van hol laknod, van mit enned, van egy nyomorult pc-d ami előtt eltöltheted az unalmas óráidat, nem kell kétnaponta orvosi kezelésre járnod és a halált várnod. Ha nem tudod felfogni, hogy mekkora ajándék van a kezedben azzal hogy élsz, és élhetsz, akkor megérdemled hogy a sorsod egy magára hagyott emberként éld le, mert csakis és kizárólag rajtad múlik hogy hogy alakul. Azt hiszed neked vannak problémáid? Mert befelé fordultál és nem mersz emberek közé menni, mert biztos bántanának? A világon millió és millió szenvedő ember van, akik örömmel élnék a te életedet, de ennek az 1 ezreléke se adatott meg nekik, mert vagy gyerekprostituáltként kínozzák őket egy maláj bordélyban, vagy egyszerűen elaltatják őket egy ázsiai szervkereskedő kórházban mert kell a veséjük egy gazdag baromnak.

Szerintem nagy valószínűséggel a környezetedet, a szüleidet és azt a lányt aki "lehetett volna" akarod azzal büntetni, hogy lássák hogy hogy mész tönkre, de a szüleidnek jobb vagy otthon a félhomályos szobában a monitor előtt ülve, mint bepiálva egy állati buli után. Miért? Mert ezt a két alternatívát nyújtottad eddig a számukra, és a 15 évesen való alkoholizálásnál egy szülő szempontjából még az otthonülés is jobb. Azt hiszed hogy szenvednek ettől? Örülnek neki hogy nem leszel 16 éves korodra alkoholista.
Csak te magad szenvedsz, magadat kínzod, hátha ettől más is szenvedni fog, de közben magadnak ártasz vele kizárólag.

Ember, gondolkozz el ezen, és csinálj valamit, amíg tudsz. Ne olyan barátokat keress magadnak, akik szemében céltábla lehetsz, hanem olyanokat, akikkel lehet beszélgetni, moziba menni, kártyázni, stb. Igaza volt annak is, aki azt tanácsolta, hogy fényképezz, nekem egy időben nagyon stresszes volt a munkám, akkor kezdtem el fényképezni, és lelkileg nagyon rendbetett. Sportolj valamit, én 3 éves koromtól kövér kisgyerek voltam, egy barátom 6-7 éve elhívott egy konditerembe, és amikor komolyan csináltam, fogytam 20 kilót. Állati nagy munka volt, de mivel sose egyedül mentem (ja én is azt hittem, hogy "majd mindenki engem fog nézni", aztán kiderült, hogy az edzőterem kb 60%-a hozzám hasonló "életmódváltókból" áll). Akármilyen sportot választasz, hihetetlen sikerélmény lesz, amikor rájössz hogy 1 hónap, és meg tudsz csinálni valamit, amit addig nem. 2 hónap múlva megint. Azért ajánlottam a konditermet, mert nagyon jól lekövethető hogy megint eljutottam valameddig amire eddig nem voltam képes. És nincs kifogás, én is gerincferdüléses vagyok, sőt egy időben akár púposnak is nevezhettek volna, aztán javult a tartásom, mert ezek tipikusan olyan dolgok, amiken lehet változtatni. A huszonéves korban felfedezett rákon nem biztos hogy lehet. Keress olyan barátokat, akikkel tudsz együtt sportolni, akik hozzád hasonlóan változtatni akarnak az életükön (vannak ilyenek, ott van előtted az internet, keress új barátokat). De ehhez az kell, hogy akarj változtatni. Nézd én tudom, hogy sokkal könnyebb otthon ülni a monitor előtt, sajnálni magad és nyalogatni a sebeidet, de senki nem fogja helyretenni az életedet ha te nem, és hidd el hogy nagyon sok embert nem is fog érdekelni. Elmúlsz úgy, hogy az égvilágon semmi értelme nem volt a létezésednek, és mivel se barátaid, se családod nem lesz, még megsiratni se fog senki amikor elkaparnak.

Ha élőben ismernélek, akkor tudnék segíteni a valóságban, így viszont csak annyit tudok felajánlani, hogy írj egy privát üzenetet, és e-mailben vagy valami messenger-szerűségen (bár ezeket nem ismerem túlzottan) tartjuk a kapcsolatot, és ha van benned hajlandóság akkor megpróbállak kimozdítani. Ha nem akarod, akkor viszont senki nem tud segíteni.

(#100) TotO' válasza lugosi (#99) üzenetére


TotO'
aktív tag

Ezt jól mondtad!

Hozzáfűznék. :

Márciusban kötötték be a netet.... uhh.. hétköznapokon éjfél 2ig fennvoltam.... eleinte..
És velem is ezvolt.... nem csináltam semmit , csak kockultam...... Sok haszna nem volt.... max annyi hogy Pro CoDos lettem (de már azt se játszom....)
Szal tényleg nem csináltam semmit....tényleg semmit.....suliból haza, gép bekapcs., kaja,(kis tanulás),alvás.....kb ebből ált egy napom.......hétvégét nem részletezem..

Aztán szeptemberben (mikor ugye suliváltás volt, mentem szakközép-be :) )
láttam, hogy mennyi lehetőség van.... (mármint az ált. sulihoz képest.... egyházi iskola volt.... nem volt vmi gazdag...)
De "itt".... foci,kézilabda,kosárlabda,konditerem.....

És tökjó, gondoltam.....ugysem sportolok semmit.. (pedig az alkatom megfelelne hozzá..( 194cm-el...)
Vmit ki kéne próbálni, gondoltam megyek kézizni (nem kosarazni :D )

Edző bá aszonta, hogy ha megtanulok rendesen dobni, akkor rögtön megyek is be irányítónak....... és már-már kezdek ráérezni, ha jó formában vagyok, akkor olyan erőseket tudok dodni, hogy huhú :DDD (persze nemcsak ez a lényeg, de nem utolsó ;) ) Nade nem akarok nagyképűsködni.......

Szóval tökjó érzés.... sikerélmény..... jah, és 2-3 haverral kondiba is járunk :)

Egyébként nekemis néha olyasmi érzésem van mint neked...(Vincenzo)
Mert kicsit ("kicsit") pattanásos az arcom... és néha elég durván néz ki.....
Ezértis nem járok szórakozóhelyekrem, ami azt illeti , félek....

Pedig a haverjaim,barátaim nem adnak rá okot.... őket nem zavarja (legalábbis ugy vettem észre :) )

És jólenne már összeszedni egy barátnőt.... tényleg jólenne :B

Szal lehet, hogy jövőhéten elmék a haverokkal..... mert már kezd elegem lenni. (mmint a bnő témából)

És próbálok nemnagyon foglalkozni a témával.... Mert sokan mondják, hogy a külső nem számít.......de , azért azis számít

4a || Neuzer Courier DT

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.