Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) yash


yash
senior tag

Részvétem, béke poraidra... remélem, sok hasznos programot fogsz azért még fejleszteni az életben, én addig elnézek, hátha van kint vmi érdekes :) Jobb lenne, ha te is ezt tennéd, és talpra állnál barátom, mert később mg szarabb lesz, és minden egyes nappal előrébb jutsz, hogy irreversible legyen minden... jobb később, mint soha!!

mod: tudod, a természetben a fák, a virágok, és az állatok leszarják, hogy hogy nézel ki, viszont a látványuk és érintésük hihietetlen örömet tud okozni, akár kocka vagy, akár nem! Majd próbáld ki, ha elmész egy bokor mellett, súrold a leveleit a tenyereddel... én szoktam ilyent, tök jó :P Értelme nincs, de jó érzés a lelkednek.

[ Szerkesztve ]

(#2) Vamp


Vamp
senior tag

Mondok jobbat, a családtagjait, a kinézetét nem nagyon válogtahatja meg az ember, a barátait annál jobban. Keress olyan barátokat, akiknek tökmindegy hogy nézel ki. Bizonyos életkor felett semmilyen jelentőssége nincs a kinézetnek egyes társaságokban.

A kockulásról meg csak annyit, hogy az hogy úgy gondolkodsz, pia meg cigi helyett a gép előtt rothadsz, nem feltétlen jó dolog. Tipikusan az az eset, mikor valami negatív dolgot egy ugyanúgy negatívval helyettesítünk, tehát valaminek a negatív tartalmával szemben egy másik dolog szintén káros hatásait tűntetjük fel előnyként.

Takarodj ki a városba, a szabadba, vegyél egy digitális fényképezőt, fényképezz madarat, fát, rothadó macskahullát, galvánsünt, üregi bálnát. Hidd el, megéri a ráfordított idő. A gép előtt töltött órák, évek nem most számítanak, hanem majd a végén...

(#3) Hakudoshi


Hakudoshi
tag

Üdv!

Az előttem szólóknak nagyon igazuk van!

Annyit tennék hozzá, hogy ha a "beforduláson" nem tudsz úrrá lenni, akkor menj el a pszichiátriára, és írass föl Aurorixot.

Nekem is volt egy hasonló időszakom (igaz, nem évekig, csak hónapokig), és nekem is segített. :R

- SOHA ne becsüld alá a hülyeség hatalmát!!! -

(#4) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Na most ez így miért is jó? Teljesen abnormális életet élsz, sanyargatod magad, és így tiszta a lelkiismereted? Tényleg veszettül jó életed lehet. Mindent megvehetsz. Hurrá!

Csak 80 éves korodban a haláloságyadon vicces lesz visszagondolni, hogy milyen emlékeid maradtak az életedből. Hát, azok a régi, ifjú éveim. Amikor olyan sokáig mmo-ztam a monitor előtt. Jajj de jó is volt....

Tényleg ezt akarod? :F

Szerintem nem. Régebben én is ilyen otthonülős kissebbségi-komplexusos kocka voltam. Szerintem az egész két dolgon múlik. Hogy merj változtatni (és ne legyen elég annyi, hogy leírod magad, hogy mekkora senki vagy, és ez így ok), és találd meg a megfelelő embereket. Ha full egészséges latinszerető fejű digó lennél akkor is "szórakozóhelyre" mennél ismerkedni? Na előrebocsátom, nem off fogod megtalálni akiket keresel.

Egyébként ne is ess olyan hibába, hogy mindenféle hgy szintű hülyeségbe belerángatod magad, ahol az emberek körbeülik egymást és kamumosolyokat eregetnek egymás felé. Egyszerűen annyira leszel szánalmas/nem az, amilyennek kezeled magad.

Ez az én véleményem.

[ Szerkesztve ]

(#6) Cloud_s


Cloud_s
aktív tag

A kockulástól lett görbe a hátad, vagy amúgy is gerincferdülésed van? Ezt nem lehet rendbe tenni (akár műtéttel is)? Számítana...

[ Szerkesztve ]

(#7) SAMYka


SAMYka
aktív tag

Nem adok tanácsokat, úgymond nem csatlakozom az előttem szólókhoz de segítek egy kicsit: ha az ország keleti felében vagy akkor itt a helyed ITT A fél ország itt lesz és senkit nem érdekel a kinézet.

PH! Tábor - ...mert megérdemlem...

(#8) tildy


tildy
nagyúr

14 éves kori őrült bulizások és piálgatások

Egy 14 éves hol kap piát? De a másik: PIÁLGAT????

:W :W :W :W

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#9) Thrawn válasza tildy (#8) üzenetére


Thrawn
félisten

Ezen meglepődtél? :U

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#10) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Véleményem röviden: :( :Y

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

(#11) ipavlidu! válasza tildy (#8) üzenetére


ipavlidu!
tag

Szegeden speciel van egyket hely, ahol 11 eves gyereknek kiadtak a vodkat. Ennyit errol.... De most ezen komolyan meglepodtel? 12 evesek mar siman halalra isszak magukat. Nemhogy 14. Na igen, ez baj. Na egy 10 ev es meglatjuk mi lesz beloluk. :(

[ Szerkesztve ]

(#12) Sidaries


Sidaries
őstag

Van egy jó mondás:
"Vegyetek példát az időjárásról! Szarik mindenki véleményére."

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#13) tildy válasza ipavlidu! (#11) üzenetére


tildy
nagyúr

Igen meglepődtem.
MErt oké azt felfogom (részben elfogadom ), hogy egy 16-17 éves már piálgat, de egy 14 éves még GYEREK.
Semmi köze nem szabadna, hogy legyen sem a cigihez, sem az alkoholhoz. Rendszeresen legalábbis is semmiképp.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#14) ipavlidu! válasza tildy (#13) üzenetére


ipavlidu!
tag

Hat igen, nem szabadna.

Nem tudom, en meg nem voltam ott, amikor kicsuszott a talaj az egesz korosztaly alol (tekintve, hogy 16 eves vagyok). Magamat tekintve, nem vagyok egy kocka, menni szoktam baratokkal erre-arra, alkohol csak alkalomadtan (evi 2-3 alkalom).

De ez az egesz emo dolog is, amikor a 13 eves kislany mar fol akarja vagni az ereit, azt se tudja hogy miert, te jo isten.... :(

(#15) Bagoly válasza tildy (#8) üzenetére


Bagoly
senior tag

Erről a South Park jutott eszembe, amikor a klubházban előadja cartman, hogy mostmá fogja be az anyja a pofáját, mert ő már nyolc éves és azt csinál a testével amit akar.

Már kezdem bánni, hogy én nem intéztem szarrá magam már öt évesen. Egy üveg vodkát elszopogathattunk volna a srácokkal a fogócska helyett azt lenne mit mesélnem az unokáknak.....nem is éltem igazán.... ;] :D

[ Szerkesztve ]

''A nagy nyíl útján, meg nem állva, hitesen és szerelmesen, förtelmeit egy rövid mának nézze túl szemem.''

(#16) babacsillag


babacsillag
csendes tag

Neeeeeeeeeeeeeeeee!
1.Mindannyiunkat bantottak okkal, vagy ok nelkul valamiert.
2.Egeszseges vagy, mert felismerted a hibat.
3.Ha baratokat akarsz, ne a multon keseregj, jovobeni baratokat es kapcsolatot keress!
4.A kovetkezo honapjaidat arra hasznald, hogy rakd ossze magad!
5.Epitsd be magadba mindazon tulajdonsagokat, amit szeretnel, de egyesevel!
6.De ehhez le kell menned az utcara gyakorolni.
7.Ha magaddal rendben leszel, masok is a szemelyiseged alapjan itelnek meg, a legfontosabb, hogy tiszteld magad. Akar kulso, akar belso, tegyel valamit! Az eredmeny megeri. :K

(#17) _L_


_L_
tag

Sajnállak :(
Én 7-ben voltam iylen.De csak fél évig.Akkor játszottam.Nemis keveset.Nyáron pölö reggel 6kor keltem hogy wowozhassak.De már nem.Megváltoztam szinte 70%-ban(hardverek még mindig lrdekelnek,de gamek már nem anníyira x) )

(#18) Vincenzo001


Vincenzo001
csendes tag

Köszi a hozzászólásokat és a tanácsokat. A 14-15 évesen természetesen nem alkohlizáltam rendszeresen csak kb kéthetente amikor péntekenként elmentem bulizni. Eleinte volt a legrosszabb amikor az o.társak hívtak de mindig visszautasítottam pedig a lelkem mélyén szerettem volna menni. Nem az volt, hogy a szüleim nem engedtek hanem egyszerűen visszafolytottam magamat. És ez így ment/megy több éven keresztül. Egyszerűen már nem tudok megváltozni. Úgy volt, hogy a szalagavatóm utáni osztálybulira sem megyek. A vacsora után hazamentem és szégyen nem zégyen, de akkora keserűség vett erőt rajtam, hogy elbőgtem magam. Anyum vigasztalt meg és szó szerint elküldött az osztálybuliba.

[ Szerkesztve ]

(#19) Pukkancs


Pukkancs
tag

És miért fordultál be ennyire a szgép felé? Egyszerüen lekötött, vagy valami oka volt, hogy egyszer csak már nem akartál társasági életet élni?

(#20) Vincenzo001 válasza Pukkancs (#19) üzenetére


Vincenzo001
csendes tag

Azért fordultam be a szgép fel, mert egyrészt szeretek is ezzel foglalkozni másrészt másrészt mivel félek az emberektől illetve a véleményüktől ezért ez kezdte kitölteni az életem a tanulás mellett.

(#21) Pukkancs válasza Vincenzo001 (#20) üzenetére


Pukkancs
tag

De miért kezdtél el félni az emberektöl meg a véleményüktől?

(#22) spirit007 válasza Thrawn (#9) üzenetére


spirit007
senior tag

Ja , én is . Egy 14 éves kölyöknek máshol kéne járjon az esze , nem a cigi+pia kombón ! :Y

Főként ha mindent megkap a szüleitől .
Mikor 14 voltam , csak a cvitaminok cigiztek ... piálásról meg szinte szó sem volt .
Legfeljebb a legelvetemültebb javítósoknál .
A legdurvább cucc a konyakos meggy és a majom (kockacukor márt KV ... ) volt az átlag gyerekek számára .

A cigi kb. 16 körül figyelt be , az első piálás meg 17 körül .
Emlékszem , mikor a középsuliban másodikosok voltunk , és jött egy elsős mucsajfalvi gyerek cigivel a szájában évnyitóra . Kicsit nézett rá úgy 200 ember olyan "hülyevagykisgyerek?!" típusú nézéssel . :DDD

(#23) tildy válasza Vincenzo001 (#18) üzenetére


tildy
nagyúr

14-15 évesen természetesen nem alkohlizáltam rendszeresen csak kb kéthetente
Pff.
Na jó, most teszek lakatot a számra...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) Pukkancs válasza tildy (#23) üzenetére


Pukkancs
tag

Nem értem, mért kell ezen úgy fennakadni, a fiatalság mindig fiatalság marad, mindig valamit korán kezdenek vagy hasonlók.

(#25) tildy válasza Pukkancs (#24) üzenetére


tildy
nagyúr

Oké. Mi még 17 éves korban kezdtünk kb. kéthetente (de inkább jóval ritkábban) piálni.
Ők 14 évesen.
A következő az lesz, hogy 7 évesen iskolába is cigivel a szájukban, meg egy üveg borral a kezükben mennek???

nomindegy. Egyébként azoon akadtam ki, hogy a nem túl gyakran nála két hetet jelent. Ha azt mondta volna kéthavonta akkor még tán azt mondom, oké , ésszel csinálja vizspnylag, bár akkor is ingatnám a fejem. Mielőtt valaki megkérdezne:
14 éves koromban ittam először alkoholt, unakatesóm ballagásán, amikor is engedélyt kértek a szüleimtől az ő szülei, hog yeg ykorty pezsgőt hadd ihassak meg a srác "tiszteletére". És később sem szerettem meg az alkoholt..

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#26) Vakegérke válasza tildy (#23) üzenetére


Vakegérke
veterán

Már bocs, kell az a lakat. Ez már egész más erkölcs, egész más norma. Nem a mi világunk.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#27) Pukkancs válasza tildy (#25) üzenetére


Pukkancs
tag

Vakegérkének igaza van, akkor más idők jártak, de azért tényleg nem kéne a kútba ugrani, ha más hülye azt csinálja.
Amúgy viccesnek (inkább nevetségesnek) tartom, hogy ezek közül a cigizős meg piálós gyerekek közül nagyon sokan olyan naívak, hogy azt hiszik, hogy anyu meg apu semmit sem vesz észre az egészből

(#28) ipavlidu! válasza Pukkancs (#27) üzenetére


ipavlidu!
tag

De ha anyu meg apu eszreveszi, miert nem csinalnak semmit?

Ja es csak hogy (talan) jobb peldat halljatok, nalunk ez ugy megy, hogy ha cigiszaguan jovok haza, megkerdezik, miert vagyok olyan, vagy egybol en mondom, hogy mert fustos helyen voltunk. Cigit nem szivtam, de ennyi bizalom alap (legalabbis remelem tenyleg elhiszik). Persze tenyleg nem szivtam.

De igazabol ez az egesz el van cseszve kijavithatatlanul a nemtorodom szuloknel, nameg az egymast hulyito szerencsetlen gyerekeknel. Nemt'om, hogy azok kozt, akik divatbol cigiznek, van-e olyan aki tenyleg elvezi.

(#29) Vakegérke válasza Pukkancs (#24) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tény, hogy a fiatalság lázad. Ám a szülők szelíd szigorral meggátolhatják legalább az egészségre ártalmas elfajulást.

Életem egyik sikere az, hogy egyik gyerekem sem iszik, holott mindkettő betöltötte a 30-at. Az egyik dohányzik, rászoktatták a katonaságnál.

De most frankón, tildy-nek nincs igaza?
Gyerek kezébe pia, cigi, drog nem való. Aki ilyent ad nekik, az bűnösnek találtatik abban, hogy rákapatja őket. Ergo mindazok, akiknél megvehetik, akiktől kapnak.

Jó vicc ezen tracsizni. Mondjuk neked, aki ha nem tevőlegesen is, de hallgatólagosan, cinkosan mosolyogva támogatod az ifjúság ezen irányú törekvését.
Ám eljön az idő, amikor fél tüdő annyi, máj felmondja a szolgálatot.
Akkor is azt fogod mondani, hogy "Nem értem, mért kell ezen úgy fennakadni, a fiatalság mindig fiatalság marad, mindig valamit korán kezdenek vagy hasonlók."?

Írom ezeket a sorokat úgy, hogy közben olvastam #27-es bejegyzésed.
Az már külön téma, hogy mennyiben felelősek a szülők.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#30) tildy válasza Vakegérke (#26) üzenetére


tildy
nagyúr

Ilyen öreg lennék?:Y :o
Félreértés ne essék, nem a szerzőt akarom bántani. Biztos "oka van" , hogy 14 évesen ezt csinálta, ahogyan oka van annak is valósznűleg, hogy ma azt csinálja amit.

Csupán egy dolog a lényeg: 18 elmúlt. Ő a felelős az életéért, nem más. :U Ha elb@ssza, ő bassza el. Nem okolhat mást, a döntési helyzet a kezében van.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#31) Peet210 válasza Vincenzo001 (#20) üzenetére


Peet210
őstag

Miért félsz nem mindegyik harap? :D

Viccet félretéve, barátokat kell szerezned és nem azon stresszelni, hogy ki mit mond.
Aki ellenségesen áll hozzád úgy, hogy igazán nem is ismer az bekaphatja tövig, a szomszédnéni virágait. Ne foglalkozz vele vagy küld ell a búsba. Nehogy már olyan emberek mondják meg milyen ember vagy akik nem is ismernek.
Mondhatnám azt is, hogy mostmár csapj bele a lecsóba. Nem kesereghetsz egész életetben.

Vakegérke
Gyerek kezébe pia, cigi, drog nem való.

Ez régen nem úgy hangzott, hogy "gyerek kezébe kés, villa, olló nem való"?
Tényleg változik a világ. :U

[ Szerkesztve ]

Today's record, is tomorrow's motivation

(#32) Vakegérke válasza tildy (#30) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nem. Mások a normáink. Köbányaiak vagyunk, passz.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#33) Pukkancs válasza ipavlidu! (#28) üzenetére


Pukkancs
tag

Megkérdezik a szülők, de tagadják, meg hogy amit te is írtál, azt mondják, hogy füstös hejen voltak, és ahogy nálatok, náluk is elhiszik a szülők
Gólyatáborban egy házban voltam néhány dohányossal, és a mosdóban cigiztek, mert ott van egy ventillátor a plafonon, és az majd kiszívja a füstöt, azt kiderült, hogy a venti nem szív, hanem fúj azt ki kellett nyitni az ablakokat meg az ajtókat, hogy kiszellőztessünk
Ja és ha napi 1 doboz cigit elszív az ember, dobozonként 400 Ft-tal számolunk, akkor egy évnyi cigi 146000 Ft-ba kerül neki

(#34) Pukkancs válasza Vakegérke (#29) üzenetére


Pukkancs
tag

Semmilyen módon nem támogatom a gyerekek cigizését meg a piálását vagy neadjisten drogozását, lévén én is gyerek vagyok és nem élek ilyesfajta dolgokkal, és azt sem mondtam, hogy ebben tildynek nincs igaza.
"Amúgy viccesnek (inkább nevetségesnek) tartom, hogy ezek közül a cigizős meg piálós gyerekek közül nagyon sokan olyan naívak, hogy azt hiszik, hogy anyu meg apu semmit sem vesz észre az egészből"-ezzel meg azt akartam kifejezni, hogy a fiatalok mennyire el vannak tévedve azzal, hogy hülyének nézik a szülőket.

(#35) dabadab válasza tildy (#25) üzenetére


dabadab
titán

"Mi még 17 éves korban kezdtünk kb. kéthetente (de inkább jóval ritkábban) piálni.
Ők 14 évesen.
"

Ez max azt mutatja, hogy te vmivel jobb tarsasagba jartal, mint o, nem azt, hogy a vilag tiszta Szodoma & Gomorra.

DRM is theft

(#36) Vakegérke válasza Peet210 (#31) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg változik a világ, hogy a fene egye meg.
Régebben a sérüléstől óvtak minket.

Ma már ott tartunk, hogy súlyos egészség károsító izéktől óvjuk az ifjúságot. Hallgatnak ránk? Hát persze, hogy nem. Nagyon sajnálatos.

Tini korban isznak, dohányoznak, drogoznak. Támogató is akad, mondjuk a Kendermag Egyesület. Szívjad csak, de akár meg is eheted. Nem vicc, így mondta ifjúság rongálókám a tévében: edd meg!

Mit old meg a mámor? Semmit. Van negatív hatása? Már hogyne lenne. Személyiség elvesztése, korcs gyermekek szülése.
Hogy néz egy szülő debil gyermeke szemébe?

Ejnye, nem akarom magam bele lovallni.
Tény, hogy "kemény" dolgokhoz felnőtt fejjel nyúljon mindenki. Gyerekként maradjon a babáinál, vagy a focinál.

Az én lekiismeretem tiszta. Figyeltem gyerekeimre, és faragtam vágyaikat, (remélem jól) kezeltem kitörési kísérleteiket. Egyik sem drogos, piás, bűnöző.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#37) tildy válasza Vakegérke (#36) üzenetére


tildy
nagyúr

A Kendermag nem ezt mondja . Legalábbis a fiatalokat abszolúte nem bátorítja rá.
Az már kérdés, hog yfelnőttként az emebr mit cisnál.

Mit old meg a mámor? Semmit. Van negatív hatása? Már hogyne lenne. Személyiség elvesztése, korcs gyermekek szülése.
Hogy néz egy szülő debil gyermeke szemébe?

Aha, persze. Ez azért nem így működik. Van pár régi olyan haverom, akik kipróbáltak ezt azt . SÉ gyerekekük is van. Nem korcsok.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#38) Vakegérke válasza tildy (#37) üzenetére


Vakegérke
veterán

Saját szememmel láttam, saját fülemmel hallottam a Napkelte című műsorban. A fene se tudja a nevét, számomra senki, aki drogot propagál, azt mondta, hogy: nem szívhatod? "Akkor edd meg!"
Mondta ezt a marihuanára, vagyis vadkenderre.

Csókolom alássan, mi ez, ha nem egyértelmű csábítás a drog élvezetére?
Tilos? Igen.

Ártalmas? Persze. Ne mondja senki, hogy nem ártalmas. Ennek értelmében bűnösnek tartok mindenkit, aki rá akar bírni bárkit a fogyasztására.

Jó, barátaid szerencsések, egészséges gyermekeik vannak.
De ha csak egy, csak egyetlen gyermek sérül a szülők "szívási kényszeréből", nincs többé erkölcsi jogod védeni a drogosokat.

Jó, barátaid szerencsések, egészséges gyermekeik vannak.
Az iskolában is megfelelőképp fognak teljesíteni? Teljes értékű emberként fognak helyt állni az életben?

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#39) tildy válasza Vakegérke (#38) üzenetére


tildy
nagyúr

IGEN.
Mivel a szüleik sokkal jobban tisztában lehetnek azzal, hogy mit etet meg velük a "média" , esetleg sokkal jobb kapcsolatban is lesznek a gyerekeikkel é megbeszélik vele az ilyen témákat is idővel .

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#40) m3tr0


m3tr0
senior tag

hát...én nemtom...manapság én is sokat ülök gép előtt...és nem is nagyon megyek sehova...de amíg suliba jártam(fősuli)addig mindig mentem valahova hol haverokkal csak sörözni,hol lányokkal sétálni,vagy lányokkal sörözni :D

dehát annak is vége lett...most itthon egy kis városban ahol nincs is hova elindulni..plusz az összes haverom ott volt ahol tanultam...

de neked pajtás...télleg ki kéne találnod valamit...apropó..mész tovább tanulni?
ha igen ..egy új környezetben tuti találsz olyan emberket akikkel majd jól érzed magad...
hanem...akkor igenis hagyd bekapcsolva a géped had töltsön amíg a várost járod...:D
azt írtad megvehetsz mindent..tehát a pénz sem akadály..tehát nagyon sok olyan dolgot csinálhatsz amit nem a gép előtt kell tenned...

biztos van valaki akivel szoktál beszélgetni..vagy egy haver vagy valaki..menjetek el együtt...mind1 hova...

(#41) BloodRay


BloodRay
veterán

Részvétem. Részben megértelek, részben viszont szerintem te vagy a felős azért, ahogy az életed alakult.
Egyrészt egy gerincferdülés még nem a világ vége, lehet ellene tenni is, orvosolni is és "karban is lehet tartani". Ezt már csak azért is tudhatom, mert részben nyitott gerinccel születtem(emiatt jó kis görbület is volt a gerincemben), azonban ez mára szinte észrevehetetlen lett és semmiben nem gátolt amit szerettem volna csinálni akár gyerekként, akár késöbb. Most gyönyörű barátnőm van és azt sportolok amit akarok. ;)
Ami a barátokat illeti, azokat szerintem nem jó helyen kerested, vagy csak roszul kerested. :B

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#42) m3tr0 válasza Vakegérke (#38) üzenetére


m3tr0
senior tag

nekem is pár ismerősöm akikkel együtt lógtam a sősulin..plusz volt,hogy egyikükkelmég szobatársak is voltunk..persze ment minden ami kell....pia, cigi,ződ...és lám csodát..ők lediplomáztak...(heti 4 alkalommla voltak rommá szívva :D)
engem kirúgtak a célegyenesbe..(kb 3x csináltam..összesen a 4 év alatt :D)
szóval nem tudom neked milyen tapasztalataid vannak..de se nem butít,sem leszel tőle egyből függő,sőt...nem kezded el szúrni magad a 3 dik füvescigi után...

amúgy nem azt mondom,hogy csinálni kell...csak azért nehogy má egyből mindeki hülye lesz tőle,meg korcs gyerekeik lesznek meg hasonlók...

[ Szerkesztve ]

(#43) stop


stop
aktív tag

>menj el fodrászhoz és vágasd le a hajad max 1,5 cm-esre
>menj el vegyél magadnak egy olyan színű farmert amilyened eddig még nem volt
>vegyél egy kényelmes cipőt magadnak
>vegyél egy klassz pulcsit (de ne ilyen "darksideosat") hanem vmi jót
>menj el a barátaiddal "BERÚÚÚÚÚÚGNI" és nemiszogatni!
>éretzd jól magad, de ezt ne CSAK Próbálgasd, hanem tényleg
>az élet nem ilyen SZAR mit ahogy leírtad (magadnak főleg...)
>nézd meg a TRAINSPOTTIG c. filmet + a ponyvaregényt + shopstop-ot

és főképp
élj magadnak
élj úgy ahogy szeretnél, és nem ahogy elvárják

üdv :C
ps: kurva fiatal vagy te ehhez a baromságokoz
>élj és ne siránkozz, meglátod BOLDOG leszel<

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#44) Tomics válasza stop (#43) üzenetére


Tomics
addikt

ez jó :DD

PH! addikt since 2004

(#45) Tomaaasz válasza Vamp (#2) üzenetére


Tomaaasz
aktív tag

Én egyszer egy madarat örökítettem meg szerény kis gépemmel... ahogy éppen sz@rt! :C

Oda mentem, ahol vagyok!

(#46) LucifeI2 válasza stop (#43) üzenetére


LucifeI2
őstag

A 1.5 cm-es hajnak nem értem, hogy mi köze van a boldogsághoz. :F

(#47) stop válasza LucifeI2 (#46) üzenetére


stop
aktív tag

:W ennek igy konkéten semmi
vagy eddig tudtad csak elolvasni és itt leragadtál :DD

kb annyi mint a többinek, hogy, hogyan kéne 180 FOKOS FORDULATOT VENNI AZ EDDIGI ÉLETÉTŐL...

szvsz jól fésült középhosszú vagy vállig érő haja van most a srácnak..............

"az együgyű lenézi társát, az okos pedig meghallgatja azt" P.K.11.12.

(#48) moma


moma
őstag

Nagyon tetszett az írás köszi az őszinteséget. Szerintem egyszerű aránylag a megoldás ennyi idősen még(persze nem az :DDD ). Néz ki egy egyetemet esetleg egy más városban ahol kolesz is van(ennek az az előnye, hogy itt nehéz nem társasági életet élni) és hajrá. Új emberek, új lehetséges barátok stb. Továbbá egy új elfoglatság ami le fog kötni rendesen. Rákényszerít az önállóságra is. Persze ha tényleg akarsz változtani és nem vagy boldog így egyedül a számítógépeddel. (de egyébként ha ilyen magányosan akarod tengetni a napjaid, akkor is előnyös tanulni, mert akkor meg érdemes valami szakmai életre rámenni kicsit jobban szerintem.)

egyébként a nemzet az egy mítosz. egyének vannak és semmi más :DDD

we all deserve a bit of luck.

(#49) moma válasza tildy (#8) üzenetére


moma
őstag

:DD hát pedig én is 14 évesen kezdtem. Először a szerenádon. Aztán a nyár már durva volt. Életem egyik legkeményebb berúgását akkor sikerült kiviteleznem agárdon. Négy ember fogta a két kezemet és a két lábamat úgy vittek be egy női zuhanyzóba a zuhany alá ruhástól. Ahol emlékszem két lány beszélgetett velem :DDD gondolom féltették a kis életem. Aztán 16 éves kormomig voltam a csúcson. Azóta egyre csak hanyatlik az alkoholista karrierem :U

we all deserve a bit of luck.

(#50) Vakegérke válasza m3tr0 (#42) üzenetére


Vakegérke
veterán

Nagyon remélem, hogy nem azt akarod mondani, hogy hasznos akár a legkönnyebb drog is.

Tény, én is kaptam egyszer a füves cigit. Pénzt nem adtam volna érte. Na, ha már kaptam, és ugye mindent ki kell próbálni egyszer az életben, rá is gyújtottam.
Három slukk után eloltottam, másnap munkatársaim örültek a maradéknak.

Normális akartam maradni.
Hogy nem butít? Megszédültem, ködössé vált a környezetem.
Ezek után nem kívántam folytatni a dolgot. Ép eszű, ép érzésű ember akartam maradni. Nem ködből óhajtottam feleségem keze után nyúlni, hanem tiszta érzésből.

Részemről NO DROG.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.