Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) Oppenheimer válasza Pttypang (#97) üzenetére


Oppenheimer
veterán

Sose találkoztam vele, lehet egy másod/harmad/ezred reg.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lovemap.lovemapandroid

(#102) Wapmester


Wapmester
senior tag

napi bullshit topik megint a topikmolyok összeakasztására meg reklámpörgetésre? :D

(#103) Pttypang válasza savoo (#99) üzenetére


Pttypang
veterán

Jo, mas BB-st en se ismerek :DDD

Everybody lies.

(#104) Tomi_Ohl válasza Pttypang (#103) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Én igen. Apámat. :P

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#105) Pttypang válasza Tomi_Ohl (#104) üzenetére


Pttypang
veterán

De te nem ismered azt, akit mi ismerunk, igy kiegyenlitett a tortenet! :DDD

Everybody lies.

(#106) Quasi_modo válasza Csapoati (#47) üzenetére


Quasi_modo
nagyúr

ha hirtelen megduplazzak-triplazzak a reszesedesuket
Az katasztrófa lenne...

valami

(#107) Naughty9011 válasza laci_csk (#12) üzenetére


Naughty9011
tag

Ense veszem komolyan meg a cimet sem, de azert a topic-ba beneztem:) Minden esetre nem hiszem , hogy a tobbi 10-20-xx gyarto ingyen dolgozna egesz evben , mert az a maradek 7% nem tartana oket eletben , szoval ez egy nagyon hamis statisztika es itt le is zarhatjuk:)

Mate 10 pro

(#108) Naughty9011 válasza Agrippa22 (#57) üzenetére


Naughty9011
tag

Mi bajod volt a Nexus 7el? a Gsmarenan irta h plan to upgrade to lollipop.... szoval akkor nincs ironia , vagy megsem kapja meg?

Mate 10 pro

(#109) Naughty9011 válasza Cyberpunk (#85) üzenetére


Naughty9011
tag

Szerintem az almat a marketing es a kivalo minosegu appok adjak el, ertem en , hogy nem mondja meg a marka , hogy te buta vagy vagy nem , de en latom az embereket korulottem akik csak azert veszik mert Iphone, es nem is fogjak fel , hogy van mas, itt Romaniaban azert meg nem annyira megfizetheto de van aki kolcsont vesz fel , hogy megvegye az iphonejat , olx meg hasonlo oldalakon tele van iphonenal olyan aron , hogy csak pislogok amikor nezem.
Az iphonet konnyu hasznalni nagyon , de szerintem mar sokan elakadnak nalunk amikor bankkartya szamot ker amikor megcsinalod az accountot, fonokomnek nemetbe iphone 5se volt account nelkul es egyfeszt az iphonejaval villogott mikozbe egy retek appot nem tudott ra tenni vagy frissiteni valamit , vagy eleve hasznalni valamire telefonalason kivul , de muatta , hogy nezzuk meg ez a legjobb a vilagon. :W

Mate 10 pro

(#110) Cyberpunk válasza Naughty9011 (#109) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Én is sok mindent látok magam körül. Olyan emberek vesznek okosmobilt, akik még egy egyszerű alkalmazást se tudnak letölteni. Na és? Nem csak az Apple vásárlókra jellemző ez, ezt muszáj külön kiemelnem, mert így teljes! :K

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#111) Naughty9011 válasza Cyberpunk (#110) üzenetére


Naughty9011
tag

Persze ez igy igaz, csak ok vagy nem tehetik meg, hogy iphonet vegyenek, vagy meg nem estek aldozatul az Apple marketingjenek, ettol fuggetlenul jo telefonnak tartom az iphonet, csak nekem mar nem elegitik ki az igenyeimet, es mivel en laptopon windowst hasznalok , igy nekem kenyelmesebb es praktikusabb WPt hasznalni , sokszor nagyon kenyelmes a Onedrive szinkronizalasa , soha nem hasznalok mar kabelt, csak mp3at feltenni , de aztis letudom tolteni direktbe mar, akinek penze van az mgveszi a zeneket az itunesba, de rengetegen kepesek szivatni magukat mar csak szimpla zene masolassal, vagy nem lehet sajat csengohangot beallitani , bluetooth fajlkuldes nincs, sorolhatnam, es megis kitartanak mellete....

Mate 10 pro

(#112) Cyberpunk válasza Naughty9011 (#111) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ezek nagyrészt szubjektív problémák. Az iTunes nem bonyolult dolog nem értem a problémát, bt fájlküldés nincs, de úgy hiszem az ma már elavult amúgy is. Nagyméretű állományoknál túl lassú szvsz. Más igények ahogy mondtad! :)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#113) Naughty9011 válasza Cyberpunk (#112) üzenetére


Naughty9011
tag

En egyaltalan nem neveznem elavultnak, pdf, office word, excel vagy barmilyen dokumentumokat konnyeden kuldozgethetek, es tudom hogy ez szubjektiv de ezek azert sokat konnyitenek a mindennapokon, itunes nem bonyolult de nem is konnyeb attol, hogy bedugom a kabelt es drag-dropolom a fajlt amit masolni szeretnek:)

Mate 10 pro

(#114) Tomi_Ohl válasza Pttypang (#105) üzenetére


Tomi_Ohl
veterán

Lall? Láttam már egyszer-kétszer a fórumon. De tudtommal pl macskea is BB-s, meg persze a többiek a BB topikokban.

Xiaomi Mi 9T Pro, valamint Mi 5S és Mi 3W a parkolópályára rakva.

(#115) Cyberpunk válasza Naughty9011 (#113) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Szvsz nem egyszerűbb felhőt használni, amit több eszközről elérsz? Nekem így egyszerűbb, ebből is láthatod, hogy embere válogatja. Nem jó ellenérv ez a bt hidd el! Maximum csak szubjektív érv lehet.

Mondok mást zenére Spotify én csak azt használok már, nem kell másolgatni semmit sehová. ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#116) Naughty9011 válasza Cyberpunk (#115) üzenetére


Naughty9011
tag

Hasznalok felhot, de aval a baratnom accountjara vagy a csoporttarsaim telefonjaira megis hogyan jutna el az adat? Spotfyt enis hasznalok, de ha egy zene megtetszik es szeretnem ujra hallgatni akkor jo letolteni,vagy nem? vagy akkor mire a 32-64 gbos telok? na mind1, kar ezen nyugolodni, ezek akkor is hianyoznak es hidd el nem csak nekem:)

Mate 10 pro

(#117) Cyberpunk válasza Naughty9011 (#116) üzenetére


Cyberpunk
félisten

A varázsszó az email, vagy megosztod. ;] Tudom erre érv szokott lenni, hogy hát az internet kell. Na és elérkeztünk oda, hogy okosmobil net nélkül.

Nem értem a Spotify dolgot. Akárhányszor meghallgathatod, sőt offline is!

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#118) Naughty9011 válasza Cyberpunk (#117) üzenetére


Naughty9011
tag

Pedig egyetemen utolso 2 hetben a vizsgaidoszakomon pont hogy lejart a netem, es nagyon jol jott, de azelott is ugyan ugy BTval kuldozgettunk, baratnommel is NFCvel parositunk es mar megy is at... Tokmind1 igazabol , neked az konyebb nekem meg ez, nem akarlak en teriteni, amugy is az iphoneosoknal ez a lehetoseg soha nem letezett, de ha van hidd el , hogy hasznos, es ezt mindenkepp el kene ismerned:)

Mate 10 pro

(#119) Cyberpunk válasza Naughty9011 (#118) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem csak mobilnet létezik jobb helyeken. ;) Nos nekem nem csak iPhone-om volt, hidd el más készüléket sem használtam máshogy. Épp ezért írtam már, hogy ezek mind szubjektív szempontok, kinek nélkülözhetetlen mást vesz, akinek meg nem kell, vagy megoldja máshogy hát megint csak mást vesz. Nem kell ezt túlragozni! :) Az alma ilyen ez köztudott. Sokan a kritizálók közül akkor sem vennék, ha hirtelen lenne bt fájlküldés, ami egyébként van, csak nem gyárilag, bár házon belül megoldható mondjuk képek küldözgetése (airdrop), vagy memóriakártya, NFC stb...

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#120) azopi74 válasza Cyberpunk (#119) üzenetére


azopi74
addikt

"vagy memóriakártya, NFC stb..."

NFC? Ja, iphone6 óta létezik. De memóriakártya? Ilyesmire gondolsz? :)

(#121) kali válasza azopi74 (#120) üzenetére


kali
legenda

nem teljes funkcionalitású az nfc az iphone 6 típusok esetén; Apple Pay only
memóriakártya; link, lehet ugyan poénkodni, de ilyen modul fogadására képes foglalat nem adott egyik iphone esetén sem.
akik az iphone melett döntenek, azok nyilván a helyén kezelik ezeket a dolgokat, nincs is ezzel gond, de ha valaki számára használt és fontos funkció bármelyik is, akkor azt illik elfogadni és nem csak terelni, hogy miért nem oldja meg másként.

[ Szerkesztve ]

(#122) Touch-ko válasza azopi74 (#120) üzenetére


Touch-ko
őstag

NFC-n nem tudsz file-t kuldeni. Arra ott az amugy is sokkal gyorsabb AirDrop, igaz mar evek ota. Siman at tudok kuldeni nagy meretu file-okat, amik BT-n nem mennenek.

Memoriakartya:
Sosem lesz benne, bar 64GB-vel nekem nincs is szuksegem ra. Foleg, hogy lassabb, raasadul alkalmazasokat nem is lehet ra telepiteni.

Kb, mint 2009-ben azert ment a hiszti, mert az iPhone nem tudott MMS-t kuldeni :)

(#123) kali válasza Touch-ko (#122) üzenetére


kali
legenda

arra? apple eszközök között működik csak az airdrop, így nem mindenre megfelelő alternatíva - de sok más ilyen hiányossággal/funkcióval ez a helyzet, lehet nélkülözni, meg alternatívákat keresni, de nem mindig jön össze megfelelő módon.
a teljes funkcionalitással rendelkező nfc eszközöknél nincs ilyen megkötés, van egy nfc képes házimozim és egy szintén nfc (nem korlátozott képességgel) rendelkező mobiltelefonom - eltérő gyártós a két eszköz -, amit csak leteszek a házimozi mellé és megy a zenék, videók képek...stb. lejátszása, nem kell felhővel vagy külön (közös) hálózattal foglalkoznom.
az mms nem tudása is probléma volt, és az csak jelent valamit, hogy végül betették a rendszerbe.

[ Szerkesztve ]

(#124) no more válasza Quasi_modo (#16) üzenetére


no more
addikt

Már most is így van. Csak nézz szét az utcán, vagy egy metrón, buszon! Minden 2. embernél iphone van, vagy Samsung. Néha látni Sonyt, és a "többieket". :D Nyilván nincs mindenkinél i6, vagy Note4, mert drága, de pl. i4-eset k*va sokat látok, Dunát lehet belőlük rekeszteni (vicces látni a lassított felvétel ios7-et, haha ;] ), az ötös is elég elterjedt. Samuból is Ace, S3, meg ezek mennek.

ON: Hihető.

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#125) janeszgol válasza no more (#124) üzenetére


janeszgol
félisten

2013-ban a második kerületben laktam. Már untam az i5c-t, pedig nekem nem is volt. :D

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#126) Fejvadi válasza janeszgol (#125) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

:DD

(#127) Cosmograph


Cosmograph
tag

Srácok a Mcdonalds a Coca Cola és sorolhatnám még hány multicég is nyereséges mert jó marketinggel rendelkezik mégis étkezésre alkalmatlan szemetet gyárt. Egyet viszont leszögezhetünk ha ez így folytatódik az apple néptelefon lesz... de akkor már nem biztos hogy trendi...

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#128) Fejvadi válasza Cosmograph (#127) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Számok alapján lesz néptelefon. Minél gagyibb egy Ország, annál nagyobb dolognak számít. Az iskolások körében trendi max.

(#129) Cosmograph válasza Fejvadi (#128) üzenetére


Cosmograph
tag

Nem beszélve arról hogy ez a monopol helyzet milyen következményekkel jár hisz egy cég rendelkezik majda kommunikáció adatforgalom nagy részével így komoly befolyást érhet el a társadalomra.

"Attól félek, hogy egyszer a technológia fontosabb lesz, mint az emberi kapcsolatok. Lesz a világon egy generációnyi idióta." Albert Einstein

(#130) Cyberpunk válasza Cosmograph (#127) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Akinek arra kell egy telefon, hogy kitűnjön a tömegből, nos annak lehet hogy nem lesz trendi, de ki nem ... le?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#131) Fejvadi válasza Cosmograph (#129) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Már így is h........ veszik a vásárlóikat, na akkor lennének érdekes dolgok. Lehet kötelezővé tennék, hogy mindenkinek vennie kell minden termékükből egyet. :) Nem lesz semmilyen monopol helyzet sem, magasról lehet igazán nagyot esni. Vannak azért még komoly gyártók és a Kínaik nagyon gyorsan törnek, egyre magasabbra.

(#132) Tibee86 válasza Fejvadi (#131) üzenetére


Tibee86
veterán

Még milyen szerencse, hogy te és pár cimborád ott vagytok minden Apple topikban, és felnyítjátok szegény, egyszerű hülyére vett iPhone felhasználók szemét. :)

(#133) Fejvadi válasza Tibee86 (#132) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Nem akarom én senki szemét felnyitni. Nincsenek cimboráim. Nem követem ki hova jár. Jegyzeteled a neveket kis noteszbe?

(#134) Cyberpunk válasza Fejvadi (#131) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Ja meg a hülyeséget is kötelezővé tennék. Ne haragudj, de ez a z eszmefuttatás hát... nem tudom röhögjek, vagy sírjak. Szerinted?

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#135) Tibee86 válasza Fejvadi (#133) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem vagytok olyan sokan akiknek a legjobb szórakozásuk az, hogy minden Apple hírnél trollkodjanak és isenítsék a kínai ....okat, így nem nehéz megjegyezni azt a pár nevet :)

[ Szerkesztve ]

(#136) Kasya válasza Cosmograph (#127) üzenetére


Kasya
nagyúr

Srácok a Mcdonalds a Coca Cola és sorolhatnám még hány multicég is nyereséges mert jó marketinggel rendelkezik mégis étkezésre alkalmatlan szemetet gyárt.
Ha az lenne, nem vehetned meg...
Amugy a Meki mostanaban gondban van, ugy tudom

(#137) no more válasza janeszgol (#125) üzenetére


no more
addikt

lol :DDDDDD

Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#138) Csapoati válasza Cosmograph (#127) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Finom a kóla? Igen. Finom a Big Mac? Igen. Jó telefon az Iphone? Igen. Van még kérdés? :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#139) Fejvadi válasza Cyberpunk (#134) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Döntsd el magad, nem szólok bele. Nem én teszek kötelezővé semmit.

(#135) Tibee86
Azt nevezitek trollkodásnak, ha valakinek más a véleménye. Szerinted én azért írok bármit, hogy titeket bosszantsalak? Ki kell, hogy ábrándítsalak, nem bosszantás, hanem a véleményem és ha ez bosszant akkor a te készülékedben van a hiba. Tedd a szívedre a kezed és gondolj bele. Ha nem lenne a fórumaitokban Androidos nézetű hozzászólás, megenne az unalom, hiszen semmi témátok és a telefonjaitokról sem lehet mit beszélni. Kell ez a kis vérfrissítés.

Én aztán nem reklámozom a Kínai telefonokat sehol és senkit nem is akarok rábeszélni. Állul is csak azért van, mert ezt használom, nem reklám célból. Lehet ha kipróbálnád rájönnél miről is beszél egy Xiaomi-s. De ne tedd, ez nem szedált rendszer.

(#140) Cyberpunk válasza Fejvadi (#139) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nem a más véleménnyel van itt a gond, ha nem hogy nagyjából ugyan azok az emberek mondják el minden Apple topicban ugyan azt a mára már közhelynek számító "hibákat". Ezt minek nevezzük, ha nem trollkodásnak? Vegyétek már észre!

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#141) Tibee86 válasza Fejvadi (#139) üzenetére


Tibee86
veterán

Ha csak leírnád a véleményed azzal nem lenne baja senkinek, de te és páran nem ezt csináljátok minden Apple hír alatt. Konkrétan minden hírnél ugyanazok az emberek bizonygatják, hogy az Apple felhasználók agymosott/egysejtű/életképtelen/csak villogni akaró barmok...bezzeg ők drodiosok..
Szívemre tettem a kezem és nem, nem hiányozna az állandó androidos fikázás minden hírnél.

[ Szerkesztve ]

(#142) Fejvadi válasza Cyberpunk (#140) üzenetére


Fejvadi
nagyúr

Melyik fórumban soroltam fel az iPhone hibáit? Én egy fórumban se megyek azzal, hogy nem jól néz ki, gyenge a kamera, kevés a ram, kevés a mag, gyenge az akku, stb. Ezeket mások írják. Emlékszel tegnap se írtam egy szóval sem, hogy kevés vagy rossz képet csinál a 8Mp. Bemertem írni, hogy minél nagyobb nyereség a lényeg, erre mint a vérfarkas, jön nekem az egész falka, mert a csúnya bácsi ezt merte mondani. Miért kezeltek ti mindenkit ellenségként aki nem csak bólogat? Ezek után meg fel vagytok háborodva, hogy mi a véleménye az embereknek ha meglát egy iPhone-t? Ha ekkora blama ez nektek akkor nektek is másképpen kellene hozzáállnotok a másikakhoz.

(#141) Tibee86
Akkor mostantól nem "fikázom" a múzsád.
Azért továbbra is olvasgathatom? :)

[ Szerkesztve ]

(#143) Blyan válasza Cosmograph (#127) üzenetére


Blyan
félisten

Most is néptelefon, ne vicceljünk már. Amiből eladtak megjelenése óta 30-50 millió darabot (és igaz ez bármelyik típusra a 3GS óta) az nem exkluzív, hanem tucattermék.

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#144) Tibee86 válasza Fejvadi (#142) üzenetére


Tibee86
veterán

Nyilván mindig csak bántanak téged a semmiért, vagy mert nem hajlongsz az Apple előtt. Csak ezt szerintem még te sem hiszed el, aki meg olvassa a hírek alatt a tevékenységedet hangosan hahotázik. :)

[ Szerkesztve ]

(#145) Lirion válasza Blyan (#143) üzenetére


Lirion
addikt

+1

Hihetetlen, hogy ennek ellenére hogy tudják még mindig ekkora haszonnal eladni a cuccaikat.

(#146) Cyberpunk válasza Fejvadi (#142) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Direkt többesszámban fogalmaztam. Nem csak rád értettem. A nyereség a lényeg, ezzel szerintem nem mondtál újat minden profit-orientált vállalat ezt tartja a szeme előtt, mint elsődleges célt. ez olyan, mint egy csillagász topicban beírni, hogy a Föld nem is lapos, meg a Nap körül kering. De jó érv, mert lehet egyet fikázni a számunkra unszimpatikus céget, vagy annak felhasználóit. Jobb esetben csak a céget. ;)

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#147) #92253184


#92253184
törölt tag

Ebből nekem az jött le, hogy mégsem lehet annyira túlárazott az Apple.
Inkább a többi telefon van alul árazva, ha ennyire nem tudnak profitot termelni.

(#148) Naughty9011 válasza Cyberpunk (#140) üzenetére


Naughty9011
tag

Hiaba tolod itt nekem, hogy te igy meg ugy megoldod, en nem kell megoldjam, keszen kapom a kezembe a funkciokat , es ha te fejre allsz akkorse tudod megcsinalni a telefonoddal azt amit en, a kepeim ezerszer jobbak az iphoneodnal rengeteg funkciom van ami neked nem volt es nemis lesz az apple uzletpolitikaja miatt , ami a legtobb penz kifacsarasa az emberekbol, a tobbi gyarto is ezt csinalja , de az apple a leg pofatlanabb, dupla aron adjak az eszkozoket es meg legalabb anyit kiperkalsz appokra. Az appok minosege es mennyisege kivalo ezt ala is irom , nekem eleg az is amit a wp nyujt , van akinek nem ezt el is fogadom, de nekem lehet meg jobb appom de neked soha nem lesz bt fajlkuldesed, rendes nfcd sajat csengohangod es akkor meg sorolhatnam....

Mate 10 pro

(#149) Cyberpunk válasza Naughty9011 (#148) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Na csak kiugrott az a nyúl a bokorból. Nem én táplálok gyengéd érzelmeket egy technikai kacat iránt! :)

Mielőtt még megkapnám, nekem az iPhone is csak egy tárgy. Örülj, használd boldogan, de nagyon hidegen hagy, hogy te ezt, meg azt megtudod vele csinálni. Én megoldom másként, máshogy a magam módján.

[ Szerkesztve ]

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#150) Fejvadi


Fejvadi
nagyúr

Bocsi kislányok, de a fő viccmester nem szereti ha reagálok :DD
Jó munkát végzett az USA. :C

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.