Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #45185024


#45185024
törölt tag

Az otlet szenzácios
De mivel oldallemezek nincsenek a KIThez /Hé KIT -Igen Májkel :F /
ezért ez csak egy félkezu Oriás
Semeddig nem tartott volna akár kiegészitésként belepakolni 20*20 40*20 paneleket
Hogy a z User teljesen egyedi gépházat alkothasson
Látva a kapcsolodásokat meg ez nem ugy van hogy kivágatsz neki egy lemezt hanem még az adott helyen NUTokat is kell a lemezbe vágni
Na ez már nem az átlag user szintje és emiatt a KIT okafogyott pont azt a réteget veszti el akinek szánták

(#2) hash99 válasza #45185024 (#1) üzenetére


hash99
senior tag

Egyetértek, baromi jó lehetne ez, ha lennének lemezek.

(#3) flymi válasza #45185024 (#1) üzenetére


flymi
addikt
LOGOUT blog

Pont az átalakíthatósága/variálhatósága miatt nem készítettek hozzá szerintem, mert eleve nem mindenki használná (ergó felesleges) és költségnövelõ tényezö is. Szvsz így is drága, az open case meg nem mindenkinél hátrány.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#4) hash99 válasza flymi (#3) üzenetére


hash99
senior tag

Szerintem igény lenne rá. Nem kell beletenni az alapcsomagba csak mondjuk feltenni a webshopra 5 féle lemezt amit külön rendelhetsz.

(#5) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Múltkor néztem a Merlin oldalán. Nos, mondhatnánk, hogy érdekes, de leginkább ocsmány és értelmetlen.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#6) donmackó


donmackó
őstag

Ennyi erővel lehet LEGO-ból is házat építeni, és az még egyedibb -> LEGO pc case

Release the cable hounds!

(#7) FID


FID
őstag

Szerintem jó 5let. 2 Macskánál már nem zavar semmi ami a gépben gyűlik :D

[ Szerkesztve ]

Youtube: Casemod FID Facebook: Casemod FID

(#8) joe979 válasza Jim Tonic (#5) üzenetére


joe979
aktív tag

:K

Szissz

(#9) alfamate89


alfamate89
tag

Nagyon tetszik. Jól jött volna fél évvel ezelőtt, mikor egy hatalmas nem szabványos méretű alaplapra építkeztem. Össze-vissza kellett nyiszálnom egy házat, hogy beférjen. :DDD Hűtéssel se lesz gond.

[ Szerkesztve ]

(#10) Beri78


Beri78
őstag

Nagyon jó ötlet!
Sokan (köztük én is) szívesen "legoznám" össze a saját elképzeléseim szerint a házat :R

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#11) sagem


sagem
addikt

De ezek nem is házak..csak "vázak" :)

„Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani.”

(#12) atike


atike
nagyúr

Nem rossz, de tovább kell még gondolni azt hiszem.

(#13) alfamate89 válasza sagem (#11) üzenetére


alfamate89
tag

Jó drága vázak! :)

(#14) twollah1976


twollah1976
őstag

Tetszik az elgondolás és a megvalósítás is.

Az oldalfalakat én kartonpapírral oldanám meg.
Kicsit ergya lenne, ettől függetlenül nem lenne gond az oldallapok méretével, mert könnyedén új méretűt tudok vágni.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#15) zetor2000


zetor2000
senior tag

Teztpadnak jó lehet.
Ha sokszor kell sokféle konfigot tesztelni, szerintem akár jó választás is lehet. Pl. szervizben, ahol amúgy se nagy para, hogy nincsenek buroklati elemek, sőt...
Amúgy rétegtermék. Kicsit a régi idők java építőjátékra emlékeztet...

Ez a dal a lelkünk közötti híd kövei között a malter közötti szeretetet átitató áldás közötti békesség.

(#16) mmdms válasza zetor2000 (#15) üzenetére


mmdms
addikt

Ha ez nem lenne ilyen drága, azonnal vennék egyet. Mennyivel egyszerűbb így beépíteni egy fiókba/szekrénybe a gépet. :)

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#17) olle


olle
senior tag

Oké az elképzelés jó. De hogy én nem szerződtetnék 4 db óvodást hogy Team munkában összerakja az is biztos. Lehet hogy nem bonyolult de az ideg meg enne. pont tegnap költöztem be egy Thermaltake Core X-9 be és már a "sírás" kerülgetett. :D

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#18) F e Z o


F e Z o
veterán

Ez a ház kicsit hajaz egy Antec Lanboy Air-re, igaz ott a váz egyben van, de ott is számos variáció lehetséges.

H2O über alles!

(#19) mmdms válasza olle (#17) üzenetére


mmdms
addikt

Az árát látva engem is.

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#20) olle válasza mmdms (#19) üzenetére


olle
senior tag

Hát kérlek volt már több olcsó házam. 6 Winyónál kicsit szűkösen voltunk. Kellett a tér.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#21) F e Z o válasza olle (#20) üzenetére


F e Z o
veterán

Mit csináltál Te 6 vinyóval egyszerre?

(#19) mmdms : Alapötletnek nem lenne rossz, mert minden fas*ságot meg lehet belőle építeni, de akkor sem ér annyit. Nem tudom 3D-s nyomtatóval mennyiből jönne ki a cucc.

[ Szerkesztve ]

H2O über alles!

(#22) olle válasza F e Z o (#21) üzenetére


olle
senior tag

Hát tudod Digi net. A lassan 10. Pc-s évem alatt összejött pár olyan cucc amit nem selejtezek szívesen. Meg letöltök mindent amit érek. (2 SSD, 2x1TB 1x2TB és egy 500 GB os régi) mind 70% on van KB jó nyilván van olyan hogy több helyen ugyanaz a kép gyűjtemény megvan de egy így van jól évek óta működik. Meg most amikor egy játék akár 50 GB simán kell a hely.

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#23) mmdms válasza olle (#20) üzenetére


mmdms
addikt

Nem visszhangzik az a sok vinyó? :D
Szép tágas kuckó, tuti könnyű szerelni.
5 vinyót használtam régen egyszerre, a kábeldzsungel a legkiakasztóbb. pláne hogy 2 ezekből IDE-s volt.

[ Szerkesztve ]

ElGuRuLt a GyoGySzErEm...VaGy CsAk FoRDíTvA VeTtEm Be?

(#24) olle válasza mmdms (#23) üzenetére


olle
senior tag

Hát úgy van hogy ha nem kell a vinyó akkor nem megy. Mondjuk az igazság az hogy a 2TB os vinyót akkor vettem amikor a már nem garanciás másik vinyó elkezdett lázadni (2 hónapja) azóta sincs semmi baja. Mondjuk hogy nem hangos. Most úgy mindennel egyben 10 db venti szolgáltatja a friss levegőt. Így a vinyók nem sok vizet zavarnak. :DD

Kábeldzsungel :D ismerős. az volna a fő cél hogy csak annyi kábel látszon amennyi muszáj (meg ami tetszik a szemnek az jó a léleknek) Költöttem már ennyit a semmire is :D

[ Szerkesztve ]

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#25) Piftuka


Piftuka
veterán

Nem nagyon van olyan része ennek a megoldásnak, amely miatt a mindennapi használatra ideálisnak, de legalább alkalmasnak találnám.

"Aquila non captat muscas."

(#26) Kaiku válasza Piftuka (#25) üzenetére


Kaiku
senior tag

Ja és még oldallemez sincs a "házhoz" ezért a pénzért. Persze a jó szellőzés így megint csak nem garantált, de gondolom megmagyarázzák ezt is. Ez kb olyan mint pár éve a moduláris mobil, mert majd mindenki azt csere-berél benne amit akar és testre szabható. Nem is lett belőle semmi.

(#27) Hellboy2387


Hellboy2387
aktív tag

sziasztok, én meg rengeltem ezt a drágaságot ha minden jól megy 1 hét és meg jön, az oldal lemezeket én is hiányolom, de már kitaláltam hogy lesz. rács és plexi variációval oldom meg a ház lezárását. valakinek van már ilyen,ha igen mit épitett belőle stb. üdv.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#28) Hellboy2387 válasza Hellboy2387 (#27) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

megérkezett végre, most ismerkedek vele. Bárki akit érdekel ténylegesen milyen az irjon nyugodtan. üdv.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#29) Because válasza Hellboy2387 (#28) üzenetére


Because
őstag

majd tegyél fel fotót mit sikerült kihoznod :)
kár, hogy teljesen nyitott, párszor már fellöktem a szörpös poharat az asztalon... nem tenni jót a gépnek :D

(#30) Hellboy2387 válasza Because (#29) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

ölet az rengeteg van, de mivel 5 millió csavar kell hogy legyen belőle valami nagyon idő igényes a szerelés és amikor már kész lennék akkor derül ki hogy valamiből nincs elég. Türelem játék. Amugy maga az egész elég massziv, a könyögök müanyag burkolatúak a minöség érzet annyira nincs meg de a többi minőségi aluminium. egyenlőre ennyi a tapasztalat.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#31) Hellboy2387


Hellboy2387
aktív tag

ittvan egy variáci amit most épp kitaláltam.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#32) Because válasza Hellboy2387 (#31) üzenetére


Because
őstag

sajnos nem győzött meg a termék :(
remélem neked tetszik azért!

(#33) Hellboy2387 válasza Because (#32) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

1,
2,
3,
4,
itt azóta egy másik verzó látható aszem kezdek bele jönnni. Igazából senkit nem akarok meg gyözni, aki nyitott az új nem meg szokott dolgokra annak lesz ilyen, de aki zárt házakban gondolkodik úgy is tovább siklik rajta. nekem most ez igy nagyon tetszik. annyi helyet foglal amennyi szükséges minden ami rajta benne van csak a szükséges se több se kevesebb azt hiszem én igy meg találtam a tökéletes házat. hihetetetlen massziv, az a 2 millió csavar ami fogja nem nyeklik nagyklik. igaz van némi súlya nem egy meg szokott ház súlya de nem emelgetem minden nap. Az pedig hogy nyitott abszolut nem zavar. por igy is ugy igy megy a gépházba tudom mert nekem egy szarrá porszürözött házam volt előtte. ugyanugy kell takaritani. Aki szeret szerelgetni annak bele fér havonta 1x kitakarita. Nekem nem fáradtság. üdv.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#34) olle válasza Hellboy2387 (#33) üzenetére


olle
senior tag

:C :Y így sokkal jobb. Az előző verziónál írni akartam hogy nekem nagyon nem tetszik de nem tettem. Nem akartam letörni a lelkesedésed. Még 2-3 verzió és király lesz a dolog. :DD

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#35) Hellboy2387 válasza olle (#34) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

köszi, van még sok ötletem, de előtte táp csere lesz, ez a hoszabitos kábel harisnya csak ideiglenes kinézzen valahogy. majd idővel jön a corsair rm750 gyári harisnyázott kábelekkel, még vizhütés is tervben van mellette alakul ez csak szépen lassan ahogy jön. Meg ventilátorokat is akarok venni. Ez most úgy lett kivéve a régi házból. ez mondjuk azért hiányolom hogy nem adnak ventit a szetthez. de ez a fekete fehér kombó nekem nagyon át jön.

[ Szerkesztve ]

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#36) olle válasza Hellboy2387 (#35) üzenetére


olle
senior tag

Thermaltake Riing 12

Én ilyet vennék. Vagyis tervezek venni. :)

ASUS ROG Strix B650E-F Gaming. AMD Ryzen 9 7900X (OC) 5.5 Ghz. AMD Radeon™ RX 6950 XT Phantom Gaming 16GB OC

(#37) Hellboy2387 válasza olle (#36) üzenetére


Hellboy2387
aktív tag

merész az biztos :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

(#38) Hellboy2387


Hellboy2387
aktív tag

nincs más válalkozó szellemű aki kiprobálná? :D

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=hellboy2387

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.