Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) chipesz


chipesz
őstag

Nem arról <a href="http://mobilarena.hu/hir/lg_g2_snapdragon_800_processzorral.html" target="_blank">volt</a> szó, hogy szimplán G2 néven érkezik Optimus márkajelzés nélkül?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S22 Ultra 256 GB

(#2) dreamdancer


dreamdancer
őstag

Az első 800-as proci... Lehet, az LG ezúttal jól tette, hogy nem akart mindenáron az első FHD-s lenni. Bár a mérettel azért még lehet gondjuk, sok embernél átléphetik a toleranciaküszöböt és akkor nem lesznek S4-hez vagy One-hoz hasonló értékesítési számok.

Nem a lényeg a fontos.

(#3) Freiherr


Freiherr
őstag

5.5"-es kijelző? :Y Valaki képes ekkora tepsivel telefonálni headset nélkül?Komikus látványnak jó lehet.

XXX

(#4) dikan válasza Freiherr (#3) üzenetére


dikan
tag

Van egy kollégám... két méter magas, nagy lapát kezekkel. Az ő kezében az 5,7"-is Concorde is jól mutat :D

Mate20, S10, 🍏XR, mi9SE, 1+7

(#5) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez már egy " kisebb erőmű " lesz. :)

kengyel

(#6) wertigo1984 válasza Freiherr (#3) üzenetére


wertigo1984
őstag

Lehet hogy komikus latvany, de igeny volt/van/lesz ra. :K

(((d(^_~)b))) "Milyen kegyes is az élet, ha az embernek megfelelő helyen vannak barátai."

(#7) kakuk.tamas


kakuk.tamas
addikt

Nekem LG Optimus G2-m van, csak van a végén egy X.... :DD

Úriember vagyok, az a gecirendes fajta. ~ Győr ~  Apple iPhone 14 Pro  ~  Apple Watch 8 Cellular 45mm  ~ Xiaomi Mi Electric Scooter 3 ~ EBFEC VIPER MTB2 ~ Telekom 2000/1000 ~

(#8) Márkosz


Márkosz
tag

Jó lessz ez, bár én a HTC One 2-őt várom! :D

Sony Ericsson w200i-> LG Optimus GT540-> HTC Sensation-> HTC One X-> HTC One M9-> HTC U11-> Samsung Galaxy S10+

(#9) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Ejj, de várom már. Kíváncsi vagyok milyen lesz. Jó a reklámfilm is. :)

(#10) oceanrush


oceanrush
senior tag

http://www.phonedog.com/2013/07/09/lg-optimus-g2-poses-for-a-new-set-of-photos-shows-off-its-on-screen-navigation-buttons/

Kellemes SGS4 koppintasnak tunik, gombok nelkul. Egyebkent szep, nekem tetszik, de kovetkezo telefonnak kicsi. Sony Xperia Z Ultra vagy Note 3. :DD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.