Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Boldog mazochista karácsonyt. ;]
Ne copasd magad ha van stabilabb ami ugyanazt tudja.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#2) Ati00 válasza Klaus Duran (#1) üzenetére


Ati00
tag

Kössz, neked is boldog karácsonyt XD pedig én megmaradok a Win 98-nál hiába hogy a Win 2000 stabilabb, a DOS-os játékokat mégis szeretném futtatni :) Win 2000 is ugyanolyan szívás, csak más dolgokban, ott a PS/2es eszközöket nem ismerte fel a gép, tehát egeremet nem tudtam használni rajta :D Be kellett dugnom ezért az USB-s egeret.

[ Szerkesztve ]

(#3) mbalint987


mbalint987
aktív tag

Az első gépem egy PII-es volt 256MB RAM-mal és a jó öreg Windows ME-vel, nagyon szerettem. Érdekes módon még a Windows ME is csak max. havonta egyszer csinálta össze magát. :D

A Windows 9x-es korszakról egyébként elég lesújtó a véleményem, az egész család egy ilyen összekókányolt valaminek tűnik, és úgy is viselkedett (nem véletlenül hívták Plug&Pray-nak a PnP-t). Anno kevés helyen ment NT-rendszer (inkább a vállalatoknál), de azok abszolút használható és kiszámítható rendszerek voltak. A Windows 2000-t is ezért szerettem, soha nem volt vele komolyabb gebasz.

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#4) DarthSun


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

Grat a géphez ! Teljesen stabil a Win98SE, ha jó vas van alatta. Elég sok gépemen fut, ez a kedvenc retro oprendszerem.

Az egyik erősebb Win98 konfigom (elég különleges és ritka is mára), ha gondolod nézd meg : [link]

Kellemes Karácsonyt !

(#5) Ati00 válasza DarthSun (#4) üzenetére


Ati00
tag

Köszi szépen :D Majd elolvasom :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.