Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#15) Tikakukac válasza dr.nervus (#14) üzenetére


Tikakukac
titán

Nope. Azt gondolom, hogy ezt az asztali VGA-t notiba kérdést, már cibáljuk legalább 10 éve, de szerintem még régebb óta is. Az eredmény általában hasonló. Sőt, épp 1 hete csináltam meg az AlienWare külső vidkaris box vs. belső videokari tesztet. Nem lövöm le a poént. 1 komplett kategóriát vert az asztali kari a mobilra.

Akinek komoly vidkari kell, mert mobilban akar Doomozni meg akármit csinálni nem tudom milyen grafikai szinten, az évente cseréli vagy az épített hordozhatós gépét, amit megvesz kintről vagy mondjuk AW-kat cserélget, esetleg a legtáposabb G-s Asust és MSI-t. Asztali dolgokat még mindig nem azért nem rakunk mobilba, mert csúnya rosszaság, hanem mert fizika. 4 kilós szörnyeteg gépek alig bírnak tartósan vidkarit+procit kezelni mobil hardverrel tartósan, mert kifőnek. Ez nem vélemény meg elképzelés kérdése. Ez így volt eddig meg marad is. Mióta meg elkezdtek mobilba is 4K paneleket tenni, sokan bele sem gondolnak milyen vas kell alá, hogy az menjen is. Ahhoz meg milyen hűtés...

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.