Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:59

LOGOUT.hu

ASUS O!Play és moServices összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1101) sellerbuyer válasza nothin (#1098) üzenetére


sellerbuyer
őstag

Előbb inaktiválni tudod csak. Aztán ha már inaktív, utána tudod uninstallálni. Nincs most itt előttem, mert munkában vagyok, de valahogy így van.

(#1102) Neoteric válasza Endrusz83 (#1100) üzenetére


Neoteric
addikt

To check your bootcode version and other info press STOP then PLAY from root menu of oplay.

Ha 18 v nagyobb, akkor rámegy.

PSN: ne0teric_sAN

(#1103) jolti válasza Endrusz83 (#1100) üzenetére


jolti
senior tag

Megnyomod a stopot, utána meg a playt!
A füzetben le van írva, én is úgy találtam meg.

[ Szerkesztve ]

(#1104) Endrusz83 válasza Neoteric (#1102) üzenetére


Endrusz83
tag

Köszi a gyors választ!
Neked is Jolti! ;)

:R

(#1105) jolti válasza Endrusz83 (#1104) üzenetére


jolti
senior tag

Nincs mit.

(#1106) sebgutkopf válasza v_angelus (#1076) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Köszi!
Ez így nagyon jól hangzik. Bíztam benne, hogy ez lesz az eredmény.
Egy hub legalább kényelmesebben hozzáférhető mint a készülék oldalánál kotorászni. A kártyaolvasó is jó poén.
Nincs más hátra mint beszerezni egy usb hubot. :)

(#1107) sebgutkopf válasza Endrusz83 (#1085) üzenetére


sebgutkopf
őstag

Eddig senki most meg már a második usb hubos próba. Köszi neked is a megerősítést!
Jó cucc ez, én csak a sima R1-et vettem gyárilag az 1.33P van rajta.
Nem is néztem, hogy van-e rajta magyar nyelv, számomra egy műszaki cikknél az angol a természetes kezelőfelület, a megerőszakolt fordítások értelmezését inkább kihagyom. Amúgy az a 10 szó, aminek a kombinációjából a menü áll azon nem tudom mit kéne lefordítani. :DDD

(#1108) nothin válasza sellerbuyer (#1101) üzenetére


nothin
tag

Az active -től ki tudom szedni a pipát irja is hogy nem megy a vsftp de mikor az enabled pipát akarom kivenni nem történik semmi. Nektek simán kattintásra kiveszi?

(#1109) Neoteric


Neoteric
addikt

Mentem be győri edigitalba, hogy vegyek egy r1-et.. erre nem az orrom előtt viszik el az uccsót..?!
Várhatok hétfőig. :o

PSN: ne0teric_sAN

(#1110) kuksa90 válasza Neoteric (#1109) üzenetére


kuksa90
őstag

Hááát, az szívás...
Ilyen "jó" időben pedig miket lehetne vele mekkenteni a hétvégén ;)

»» Ulefone armor 22««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#1111) jolti válasza Neoteric (#1109) üzenetére


jolti
senior tag

Rendelj neten! Most holnap ott lesz. Estleg szombaton + 350.- ért. Amúgy ingyen viszik ki.

(#1112) Neoteric válasza jolti (#1111) üzenetére


Neoteric
addikt

Kiszállítás 3 munkanap..

PSN: ne0teric_sAN

(#1113) kuksa90 válasza Neoteric (#1112) üzenetére


kuksa90
őstag

Viszont, ha megrendeled, akkor egyrészt 19900,másrészt, ha ma követed el, akkor is megkapod legkésőbb hétfőn ;)

»» Ulefone armor 22««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#1114) Neoteric válasza kuksa90 (#1113) üzenetére


Neoteric
addikt

Kedden kapnám meg, mert hétvégén nem szállítanak.
Boltban is 19.900,- ráadásul már megrendeltem ott, mikor ott voltam. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#1115) jolti válasza Neoteric (#1112) üzenetére


jolti
senior tag

Én az S20-at megrendeltem a múlt héten hétfő reggel, kedden 11-kor már ott volt. Az O!Play- csak azért volt itt két nap alatt, mert tegnap előtt délután rendeltem meg és nem fért bele a másnapi kiszállítás. Ez az exteme! Korrekt és gyors!

(#1116) jolti


jolti
senior tag

Fúik nagyon pöpec ez az R1!!! Hd2 firmel.
Még egyszer ezer köszönet érte nektek!!!! :R

(#1117) kuksa90 válasza jolti (#1116) üzenetére


kuksa90
őstag

Hát még a HD2 milyen pöpec :Y 7.1 hanggal :Y :C

»» Ulefone armor 22««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#1118) jolti válasza kuksa90 (#1117) üzenetére


jolti
senior tag

Azt nem tudom. Még nem hallottam az 5.1 és 7.1 között a különbséget. Nem volt rá lehetőségem.

(#1119) fajkisb


fajkisb
csendes tag

Tisztelt Fórumozók!

Van egy Asus O!Play Air készülékem! most vettem! Beállítottam rajta a Wifit. Az a bajom, hogy amikor beállítom a wifit akkor csatlakozik, nézek filmet, nagy az öröm! Ha kikapcsolom az asust, majd be, akkor a wifi kapcsolatot nem építi fel autómatikusan. Setup menü wifi részhez bemegyek, majd a már beállított wifi kapcsolatot a play gombal aktíválva él újra a kapcsolat! Ez másnál is így van, vagy én néztem el valamit???

Üdv.

(#1120) jolti válasza fajkisb (#1119) üzenetére


jolti
senior tag

Ehhez én nem értek, de ha visszaolvasok már leírták erre a választ régebben, ha jól emlékszem.

(#1121) TOLEDOO


TOLEDOO
tag

Asus r3 air-om van,és azt vettem észre hogy a hd2 fw /hackelt/ 1.12.06.felrakása után
az avi film mellé rakott srt feliratot nem kezeli.
Az srt neve megegyezik a filmével.
Valakinek valamilyen tapasztalat,tanács hogy nézhető legyen a film?
Előre is köszi.

(#1122) jolti


jolti
senior tag

Nekem R1-em van, Hd2 firmel, de most nem játszik le egy srt feiratot. Igaz külön töltöttem le a Monster filmhez, de ugyan abba a mappába tettem és mégsem játssza le. Nem tudjátok miért lehet? a gépen a kmplayer lejátsza.

[ Szerkesztve ]

(#1123) Endrusz83


Endrusz83
tag

Már én is nagyon lámának tartom magam, de tényleg nem tudom melyik az a legfrissebb HD2 Firm, amit feltolhatok az R3-amra... :B

Letöltöttem a következő oldal legalján lévő Linkről a 01.11.04-es Firme-t, de a lejátszóm azt írja, nem ehhez az eszközhöz való. :(((

Tud valaki közvetlen linket adni nekem? :F
:R :R :R

(#1124) Endrusz83


Endrusz83
tag

Megvan minden, csak a CANCEL lépés maradt ki... :B

Fent a HD2 Firm és tényleg megérte!
Még gyorsabb is szerintem és tuti a YouTube opció! :C

[ Szerkesztve ]

(#1125) rsf


rsf
senior tag

Most ez a legjobb firmw. az R1-re. [link]

Üdv.

[ Szerkesztve ]

“Az a baj a világgal, hogy a buták mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.“

(#1126) Locutus


Locutus
veterán

Üdv!

Vettem egy Oplay R1-et.
Végülis minden fasza vele, mert hálózaton át meg usb-ről is szépen tolja amit tud, de:
Ha kikapcsolom az R1-et a távval, és utána vissza, akkor megjelenik az ASUS logo, és utána üres képernyő... többé nem történik semmi.
Ki kell húznom a tápot, pár másodperc múlva vissza, és úgy újra működik, bejön a menü stb.

Ez valami beállítási gond, vagy firmware, vagy mi lehet?

Komplett hangrendszerem eladó - https://hardverapro.hu/apro/mackie_studio_monitorok_mr5mk3_mr10s_mk3_sub_asus/hsz_1-50.html

(#1127) nothin válasza rsf (#1125) üzenetére


nothin
tag

Nekem a sima 1.12.06 van fent ebben mi az újdonság?
Ez a reset gombos telepítés hogy működik mert írja csak úgy szabad felrakni? Köszönöm.

(#1128) nothin válasza nothin (#1127) üzenetére


nothin
tag

Ok rájöttem :DDD

(#1129) jolti


jolti
senior tag

Pálinkás jó reggelt! :DD
Nem tudja valaki, hogy miért nem tudok egy pendrive-ra 2giga fölött filmet felrakni? Ha ntfs-re van leformázva akkor felmegy rá 10 gigás is, de akkor valamiért nem látja az O!Play, ha meg fat32-ben van, akkor látja a player, de nem mennek fel rá a filmek. :O
Vágja ezt a témát valaki?

(#1130) nothin válasza jolti (#1129) üzenetére


nothin
tag

Az teljesen normális hogy fat32 -ben nem lehet nagyobb file, mint 4 GB ez a filerendszer korlátai miatt van. Hogy ntfs alatt miért nem látszódik a file azt meg majd megmondják az okosok. Esetleg még megpróbálhatod az ext3 -mat nekem úgy tökéletes.

(#1131) nothin


nothin
tag

Valakinek fent van a egy nem béta hd2 firm? Ki kellene belőle másolni a magyar nyelvi filét és elküldeni az orosz embereknek mert az írják akkor a következő bétába már beleraknák. Ha falaki felrakná a magyar filét én megnézném hogy jó e és ha kell ki is bővíteném.

A file itt található:
English.str and National_language.str from players dir: /usr/local/bin/Resource

Kösz.

(#1132) nothin


nothin
tag

Időközben rájöttem hogy a bétában is benne van a magyar megnézem mit lehet vele tenni.

(#1133) Kitakat


Kitakat
aktív tag

Sziasztok

Volna egy kérdésem.
Adott egy wl500w-s router oleg fw winycso rákotve azon az adat.
Eddig az erederi R3 fw tudtam filet masolni rola az R3 ra kötött vinyora.
A HD2 es fw ezt nem tudjaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((
Valakinek valami otlete????

Megvalami

Ha be kapcsoltam a wifit hogy tudom kikapcsolni???
mert ugye az on off menü nem müködik kikapcsolásnál
Kitekat

[ Szerkesztve ]

(#1134) Warter


Warter
őstag

Volt már szó róla, hogy mkv-nál a külső feliratot nem kapcsolja be alapból. Kézzel kell bekapcsolni a felirat gombbal. És igen, a film és a felirat nevének meg kell egyeznie, különben nem fogja felismerni.

(#1135) jolti válasza nothin (#1130) üzenetére


jolti
senior tag

Köszi! Majd mindjárt megpróbálom.

(#1136) Kitakat válasza Kitakat (#1133) üzenetére


Kitakat
aktív tag

Sziaztok

A hd2 fw beépitett nas ftp je müködik valakinek R3 on?
nekem nem admin/adminal be enged de nem enged be a konyvtárszerkezetbe....
Samba wibfos alol mukszik de linux alol nem vagy csak balek vagyok hozza:)
Bár azt sem értem hogy ha winyon tud masolni áhelyezni halozatrol miért nem tud az R3 winyojára másolni mivel az opcio nem jön fel mint amikor a winyon szeretnek törölni masolni mozgatni(send to) akkor feljon ugyan az az ablak:(((((((((((((((((((

Kitekat

(#1137) jolti válasza nothin (#1130) üzenetére


jolti
senior tag

Nekem olyan van, hogy exFat. Az ugyan az mint az ext3? De exFatban sem engedi feltenni. Sőt Fat32-ben még egy 1,8 gigás filmet sem enged. Mi a sz@rért...

(#1138) kuksa90 válasza jolti (#1137) üzenetére


kuksa90
őstag

Egy áramtalanítás sokszor csodákra képes... ;)

»» Ulefone armor 22««»» MI 8 PRO 8/128 EUdev 20.9.4««

(#1139) nothin válasza jolti (#1137) üzenetére


nothin
tag

Nem az exfat ez megint egy másik filerendszer. Az ext3 az linuxos win alol csak külön progikakkal tudod formatálni/írni. Elvileg a fat32 vel mennie kellene 4 gigáig nem lehet hogy mégis fat 16 mert annak tényleg 1,8 gb a limitje kb.

Milyen firmware van fent neked? Mert elvileg az ntfs-nek siman mennie kellene. Nem is látja úgy egyáltalán a pendrivét?

[ Szerkesztve ]

(#1140) farkaszo


farkaszo
csendes tag

Sziasztok!
O play R1-re szeretném feltenni az 1.24- es magyar verziót, jelenleg az 1.33 van rajta és nem engedi!Tudna valaki segíteni?
Előre is köszönöm!

(#1141) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Az lenne a kérdésem, a keresővel nem találtam rá választ, hogy a natív flashvideókat lejátssza-e konvertálás nélkül? /.flv/

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#1142) nothin válasza farkaszo (#1140) üzenetére


nothin
tag

Próbáltad hogy mikor kiirja hogy nem az oplayhez való hibaüzenet után cancel -t nyomsz és újra rányomsz a frissítésre?

(#1143) nothin válasza philoxenia (#1141) üzenetére


nothin
tag

A hd2 -es firmel lejátsza próbáltam de elvileg a gyárival is.

[ Szerkesztve ]

(#1144) jolti válasza nothin (#1139) üzenetére


jolti
senior tag

Bocs, még most jöttem haza. HD2 v1.11.04 firm van fent. Ntsf, Fat32 és ExFat ez a három lehetőség van. Majd megpróbálom még egyszer.

(#1145) sellerbuyer


sellerbuyer
őstag

Bocs, hogy ilyesmivel traktálom a fórumot, de itt szeretném kérni, hogy hagyjátok abba a privátban nekem írogatást és értetlenkedést, mondván, hogy nektek nincs időtök végigolvasni a fórumot! Nekem meg nincs időm arra, hogy minden egyes kérdezősködőnek egyesével válaszolgassak, mert ő épp lusta olvasni!

Tessék elolvasni, amiket írtunk (ott a sok segítség!) és akkor megvilágosodtok kispajtások, ha meg lusták vagytok rá, akkor egyszerűen ne foglalkozzatok ilyesmivel. Ha én vettem a fáradtságot, hogy leírjam nektek, mit hogyan, akkor ti meg vegyétek legalább arra a fáradtságot, hogy elolvassátok!

Bocsánat a hangnemért, de nagyon fel tudnak az ilyen tökfilkók idegesíteni! ;]

Tényleg ezer bocs a többiektől, a fenti persze nem nektek szól, hanem az újonnan ide tévedők egy részének! :R

[ Szerkesztve ]

(#1146) thomyerk


thomyerk
tag

hello
nm tudja vki, h ha hálóról játszok le vmit, és kikapcsolnám elvileg kikapcsol, de a led nm változik pirosra, és vissza se kapcsol, tehát sztem lefagy. vmi ötlet, ez ne legyen? hd2es firm van rajta, r3as
köszi

(#1147) Gaabbaa válasza sellerbuyer (#1145) üzenetére


Gaabbaa
aktív tag

Szerintem azért nem ártana módosítani az 1. hsz-t és a fontosabb dolgokat kiemelni, azokat amit mindenki megkérdez.....boot kód, új firm, előnyök-hátrányok a firm-ek között...stb...., nekem nincs hozzáférésem ilyesmit csinálni, de ha lenne biz isten megtenném, mert nem lenne nagy munka, csak a kulcsszavak kellenek, meg a link az adott hsz-hez....

Én ma vettem meg a kütyüt, felkerestem ezt a fórumot, és persze egy kukkot se értettem, mivel valahol az 1000.hsz-nél kezdtem az olvasás..... hát nekiültem és végignyálaztam mind a 1146 hsz-t de csak olyan 20-30db-t találtam ami ért is valamit, annak aki gyorsan meg akar tudni mindent erről a gépről és a kiaknázható lehetőségeiről segítség képp itt egy kis gyűjtemény: ((nem bánnám ha bővítenénk, és bekerülne az 1. hsz-be!! :R :R ))

Az alapok, gyors áttekintés! (sellerbuyer oldala): [link]
Ha már HD2-es firm-ed van akkor itt tudod beállítani az újdonsült dolgokat (pl..torrent kliens): [link]
Firm frissítés után se kép se hang? Ne aggódj, NEM kell kidobnod a géped!! [link]
"Reset"-es firm telepítés: [link]
Magyar menü telepítése: [link]
Boot kód ellenörzése: (18-as alattival ne tegyetek fel HD2-es firm-et!!) [link]

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1148) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

HDP-R1-hez innen szedhetők le a gyári firm frissítések! A "PAL" (p) veziókat tessék töltögetni! :K

[link]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1149) Gaabbaa


Gaabbaa
aktív tag

a gyári 1.33-as firm-el eddig remekül játszik mindet, még az elkódolt tv adásokat is, pl.: barátok közt, megasztár, xfaktor .ts álományokat is, mind1 milyen felbontású... :C

[ Szerkesztve ]

Csak a JÁTÉKOK! :-))))

(#1150) farkaszo válasza nothin (#1142) üzenetére


farkaszo
csendes tag

Nem ír ki hiba üzenetet, illetve egy tized másodpercre felvillan egy piros felirat, nincs időm elolvasni, mert azonnal elindul a telepítés. Azt viszont félbe szakítja.Ilyenkor áramtalanítanom és vissza kell dugnom bele az 1.33 ast, amit automatikusan fel tesz magára az o play.Továbbra is kellene valami megoldás.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.