Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#29) LGyuri


LGyuri
tag

Hát... vess rám követ, de szerintem az uac single user otthoni környezetben egy rémálom. A ramot sem azért veszem, hogy az oprendszert etessem vele, a win tűzfala nem mérvadó egy normális "3rdparty" IS szoftverhez képest/mellett, DX10 nem hiányzik, mert a win is főleg munkára kell, valamint mivel én is az i3-370/3GB modellt veszem, a 64bitnek winnel nem látom értelmét. Tehát ennyi. Még valami: szvsz az xp eléggé kiforrott lett az utóbbi években és jóval kevesebb biztonsági rés/hiba maradt benne, mint amennyi a W7-ben jelenleg van. Ha csak azt vesszük, hogy egy bármilyen programban átlagosan 10000 soronként van egy hiba, és mennyivel nagyobb mennyiségű kódból áll a W7, elég az arányosítást végiggondolni, csak nagyságrendileg is.

Linux: én is ubuntut tervezek futtatni rajta, de az esetek többségéne csak bash fog kelleni, tehát ott nem is izgat az Nvidia kari.

SSD: már megvettem bele előre egy 500GB-os Seagate Momentus Hybrid HDD-t, ezen a linken olvashatsz róla bővebben. Ár/teljesítményben szerintem odaveri az összes SSD-t.

Az üzemidőről terhelve mit tudsz mondani?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.