Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) Taranti


Taranti
senior tag

Jó lett a cikk, köszi, hogy megosztottad tapasztalataid. És örülök, hogy jó hasznát veszed az új hardvereknek.
Új VGA-n én is gondolkodom mostanság, talán 960 lesz (csakis 4GB!) de csak nyár felé...

Személyes vélemény:
1. RAM: nekem többször volt Kingston memóriám, főleg AMD gépeimen. De Intelhez már inkább mást vettem, mert szeretik felülfeszelni XMP-ben a modulokat, főleg az 1600MHz felettieket (1,5V helyett 1,65V). Ettől féltem, úgyhogy inkább Corsair/Geil modulokra szavasztam, ott általános volt pl. 1866Mhz-en is az 1,5V. De persze ez egyedi preferencia. :)
2. HDD: nem is olyan rég volt cikk itt a PH-n arról, hogy WD előszeretettel variál a merevlemezbe épített tányérokkal. Konkrétan tök ugyanazt (mint a te esetedben 1TB) megkaphatod 3 db 333GB tányérral vagy 2 db 500GB-vel. Emiatt én ódzkodom a WD meghajtók megvételétől, de persze ez is egyéni dolog. Ha működik, gyors, halk, kit érdekel.

Úgy vélem, a játékokkal kapcsolatba hozott agresszivitás nem azok jellege miatt van, hanem (általában) csapnivaló minőségük okán.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.