Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) D1Rect


D1Rect
félisten

PS3-on sokkal szebb.

(#2) kommunism


kommunism
aktív tag

Közelebbi képeken az xbox volt a nyerő látótávolságba a ps

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#3) Prof01


Prof01
veterán

Semmi különbség nincs. :U
Csinálni kellene egy olyan vidit, ahol fel van cserélve a vidiben a felirat ps3<->x360. Biztos vok benne, akkor is a saját konzolját dicsérné a sok fanboy. :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#4) Gomez86 válasza D1Rect (#1) üzenetére


Gomez86
őstag

Csak az úszás miatt mondod... :U

( :DDD )

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#5) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Szerintem egyforma. Bár PS3 on kicsit sötétebb volt az egyik résznél.

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#6) D1Rect válasza Prof01 (#3) üzenetére


D1Rect
félisten

Ezt a részt csekkold:

ui.:nincs konzolom, mielőtt elfogultsággal vádolnál. :P
(vakac mind2 a PC a legjobb. :DDD )

(#7) Voyage


Voyage
aktív tag

Mindkét konzolt utálom, bár ha vennék xbox-ot vennék, de ps3-on milliószor szebb, pl a víz is, kevesebb a rece, azaz jobb az élsimítás, szebb a kép, sokkal! :K

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#8) Quan-Chi válasza D1Rect (#6) üzenetére


Quan-Chi
őstag

szép meg minden ... de jöhetne már PC-re :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#9) SzuL


SzuL
tag

ja, ps3-on a vizes jelenetek (pl úszik a főhős) sokkal jobbak.

"Sose bízz olyan számítógépben, amit nem tudsz kidobni az ablakon!"

(#10) Voyage válasza SzuL (#9) üzenetére


Voyage
aktív tag

:DDD :DDD :DDD

http://hardverapro.hu/apro/vadi_uj_silverstone_raven_01_plexi_oldallapos_gep/friss.html

(#11) kommunism válasza D1Rect (#6) üzenetére


kommunism
aktív tag

Igen itt valóban jelentős különbség látszik a ps javára. Bár meg kellene tudni hogy ugyanabból a pillanatból van e összevágva a 2 kép.

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#12) D1Rect válasza kommunism (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

A videót megnézted? :U

(#13) kommunism válasza D1Rect (#12) üzenetére


kommunism
aktív tag

Persze nem ugy értem láttam a videóba nem véletlen irtam,hogy távolságba jobbnak tünik a ps. Ugy értem hogy mi van ha a boxból akkor vették fel a jelenetet amikor még a fények ugymond nem kapcsolnak be,ps ről meg akkor amikor már igen.Szeretnek ilyen trükköket alkalmazni sok helyen hogy a fórumon jobban menjen a vita.:D

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#14) heihachi


heihachi
addikt

De most avassatok már be engem is, hogy ez hogy van, hogy PS3-on fog úszni a főhős, Xbox 360-on meg elsüllyed mint a kalapács? Vagy hogy van ez. :B

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#15) D1Rect válasza kommunism (#13) üzenetére


D1Rect
félisten

A zeitgeistet láttad? :DDD

(#16) kommunism válasza D1Rect (#15) üzenetére


kommunism
aktív tag

Nem

[ Szerkesztve ]

A hirdetéseimet figyelmesen olvasd.Leírok bennük mindent csak amit nem azt kérdezd,mert másra nem válaszolok!

(#17) mad1 válasza heihachi (#14) üzenetére


mad1
veterán

Xboxon is tud uszni...Vagy ez most honnan jott?
Amugy a ps3as verzson nagyreszt piros arnyalatos.

Ne szemetelj ! = Steam

(#18) heihachi válasza mad1 (#17) üzenetére


heihachi
addikt

Csak amit itt olvastam, abból vontam le ezt a következtetést, akkor ezek szerint baromság, benéztem? #9 #4 pl.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#19) P00By


P00By
nagyúr

:D :))

(#20) LackoMester


LackoMester
addikt

a PC-s verzió érdekelne engem(bár van Box,de azon elég nocsi) :K
bár arra még várni kell,de az igényesebb lesz :K

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#21) Gomez86 válasza heihachi (#18) üzenetére


Gomez86
őstag

Bocs, ez onnan indul, hogy egyszer twollah elhatározta hogy PH nagyúr lesz (sikerült neki :U ) és akkor elkezdte ontani magából a hasznosabbnál hasznosabb kommenteket. És ebben az időszakban volt nagy hír hogy csinálják az assassin's creed 2-t ahol már majd tud úszni a főhős. Naponta volt egy hír AC2-ről és ő minden hírhez odaírta hogy "végre itt már majd tud úszni a főhős" vagy valami hasonlót. Aztán megkezdődött egy oltás hadjárat, és ez annak a maradványa.

"A man is a success if he gets up in the morning and gets to bed at night, and in between he does what he wants to do." Bob Dylan

(#22) Prof01 válasza mad1 (#17) üzenetére


Prof01
veterán

Xbox-on nem tud úszni! Az majd a fizetős DLC után lesz elérhető. :DDD

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#23) heihachi válasza Gomez86 (#21) üzenetére


heihachi
addikt

Thx, így már azt hiszem vágom :R

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#24) alien_ válasza Prof01 (#22) üzenetére


alien_
őstag

...De legalább LESZ rá DLC :DDD

Swarm is coming.

(#25) Quan-Chi válasza Prof01 (#22) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ez érdekes tulajdonképpen ugyan arról a játékról van szó , X-boxon nemtud úszni PS-en tud , PC-n meg majd ugyan az lesz mint az 1be hogy tudsz beleugrani a vízbe :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#26) Gergo88


Gergo88
tag

Grafikailag nincs nagy különbség de mint már páran állították, szerintem is szebbek a színek PS 3-mon.

Basu gasu bakuhatsu busu basu gaido.

(#27) Quan-Chi válasza D1Rect (#6) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ez a kép teljesen meggyőző ... PS-en lényegesen szebb a kép :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#28) totokmarika válasza D1Rect (#1) üzenetére


totokmarika
csendes tag

Egyetértek!De bevallom ezeket az apró részlet különbségeket nem szoktam figyelni.A játlék az nagyon jó lett egy az egyben:)

(#29) heihachi válasza Quan-Chi (#27) üzenetére


heihachi
addikt

Más kérdés, hogy ennél a képnél ki is merültek a PS3 verzió előnyei. Az éjszaka alkalmazott több fényforrás amivel egyértelműen többet mutat.
Emellett a PS3 QAAx2 élsimítása bár szebb éleket eredményez a közeli tárgyakon, de cserébe elmossa az egész képet (tipikus PS3 képi "hiba"), amitől minden textúra fátyolos, nem olyan éles, mint 360-on, és ez főleg a távoli tárgyaknál vagy sok apró részletet tartalmazó részeknél (pl fák levelei) elég csúnya. Félreértés ne essék, tök ugyanazok a textúrák, pusztán a más AA módszer miatt lesz az egész elmosódottabb a PS3-on ebben a játékban is, meg még egy csomó másikban. A víznek pl. pont jót tesz.
Viszont framerate problémái vannak: alapvetően mindkét platformon "fix" 30fps-el fut, de a PS3 verzió sokkal többször esik le és mélyebbre is esik le, mint az Xbox 360 verzió.

Szerintem olyan különbség nincs a két verzió között, ami alapján ki lehetne jelenteni, hogy egyik vagy másik jobb vagy szebb.

Illetve érdemes még megemlíteni, hogy 1080p módba az "endzsájn" 960x720-ban renderel, alacsonyabban, mint a natív 720p módban, gondolom ezt jobban-szebben lehet felskálázni.

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#30) Def26 válasza heihachi (#29) üzenetére


Def26
félisten

PS3 Assassin's Creed 2 = 1280x720 (QAA), 960x720 (QAA) -> 1080 mode
Xbox 360 Assassin's Creed 2 = 1280x720 (2xAA)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#31) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

na hát én ilyen részletességgel nem vágom ezt, csak ránéztem a képre és az 1ik jobban tetszett mint a másik! ezen kívül utálom a konzolokat ... én PC párti vagyok :C

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.