Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1901) robagent válasza w333 (#1900) üzenetére


robagent
aktív tag

Úgy értem h az r&d huracan ad tokent. Az autó nekem sincs meg, szerintem nem is lesz. Csak a tokenekért autózok

(#1902) w333 válasza robagent (#1901) üzenetére


w333
félisten

Nekem most nincsen semmilyen R&D :(

De úgy látszik hogy 1 sz*ros Token miatt nem fogom tudni megvenni a dobozt !

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1903) robagent


robagent
aktív tag

Win 10-en mintha kicsit más lenne a játék. Jobbnak tûnik. Most frissítettem a telót...

(#1904) robagent válasza w333 (#1902) üzenetére


robagent
aktív tag

Masteryben valami ki nem vett token?

(#1905) w333 válasza robagent (#1904) üzenetére


w333
félisten

Már néztem ... sehol nincs már Token :O

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1906) robagent válasza quailstorm (#1899) üzenetére


robagent
aktív tag

Most néztem h milyen jót mentél a Chevrolet -el. Szép eredmény :)

(#1907) RetepNyaraB válasza robagent (#1906) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Fijug! Van valami magyar játékos fórum, csoport, vagy ilyesmi? Hol lehet ilyenhez csatlakozni? Játékon belül ugye semmi lehetőség nincs társaság építésre, ha a haveri galeri amúgy nem játszik...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#1908) quailstorm válasza robagent (#1906) üzenetére


quailstorm
nagyúr

két ordas hiba is volt a körben ezért videót nem raktam fel, sokkal jobb is lehetett volna
csak abbahagytam a játékot komoly szinten, ennyi volt :(

(#1909) robagent válasza RetepNyaraB (#1907) üzenetére


robagent
aktív tag

Nekem úgy tűnik h most egy olyan fórumba írtál, ahol a játékot kedvelő és játszó emberek csoportosulnak :)
Nekem az összes "Asphalt friends " ebből a fórumból van . A Facebookon meg van 1-2 csoport, azt érdemes nézegetni az infók miatt

(#1910) robagent válasza quailstorm (#1908) üzenetére


robagent
aktív tag

Lassan nekem is meglesz az a Chevrolet... már csak 3800 token kell hozzá :)

(#1911) vasur válasza w333 (#1902) üzenetére


vasur
tag

Sikerült megvenned a v8 dobozt?
Azért kérdezem mert 1 tokenes videót éjfél után már lehet nézni, dobozt, kupát meg
1 órakor zárják.

(#1912) quailstorm válasza vasur (#1911) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ez nem igaz, mindkettőt ugyanakkor zárják, GMT 0 óra

(#1913) RetepNyaraB válasza robagent (#1909) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Persze; akkor úgy teszem fel a kérdést, hogyan lehet "ismerősöket" keresni játékon belül? Pl. sokszor futok magyarokkal multiban, de ugye nem lehet requestet küldeni pl, amit elfogad, vagy elutasít az illető. Illetve említetted Qailstorm futamát, én meg nyálaztam a chevrolet event helyezéseit, de nem találtam (ha ez a neve ott is). Ilyesmi 😊

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#1914) quailstorm válasza RetepNyaraB (#1913) üzenetére


quailstorm
nagyúr

EliteCarlos V-t keress, de most retekrossz vagyok, SDH nem megy.
Amúgy sehol nem tudsz, és jobban jársz ha nem is keresel, mert borzalmasak a népek. Vannak a 12 éves taknyok, meg a csalók. Kb. Oké, nem 12, 10-8 éves taknyok.

[ Szerkesztve ]

(#1915) maggi1886076


maggi1886076
addikt

Kontroller beállítást lehet módosítani? Észleli, de atallitanam, ha lehetséges.

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1916) quailstorm válasza maggi1886076 (#1915) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Fix a kiosztás, a játékon belül biztosan nem tudsz módosítani.

(#1917) maggi1886076 válasza quailstorm (#1916) üzenetére


maggi1886076
addikt

Igen, ezért kérdeztem. Mert ez így jó nagy szívás. Bár biztos megszokhato..

Asus Zenfone 2 551ML + Xiaomi Band Dropbox 54,88Gb Regisztráció: http://db.tt/aqH19dqW Flickr képek: http://www.flickr.com/photos/101977039@N08/

(#1918) robagent válasza RetepNyaraB (#1913) üzenetére


robagent
aktív tag

Windowson játszol?

(#1919) w333 válasza vasur (#1911) üzenetére


w333
félisten

Nem sikerült ... 0:00 -kor is néztem, és 1:05 kor sem engedte még a videót :(

De most már lesz*rom, egy darabig biztosan nem nézek rá a játékra !

[ Szerkesztve ]

iPhone 13 Pro Max & iPhone SE

(#1920) quailstorm válasza robagent (#1918) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én droidon ugyanúgy játszok mint Windowson. Csak a kisebb felbontás és a lag miatt nem olyan jók a köreim. Tehát engem lát.
Amúgy szerintem droidos.

[ Szerkesztve ]

(#1921) vasur válasza quailstorm (#1912) üzenetére


vasur
tag

Ha nem igaz akkor bocsánat, Lali véget néztem meg csak, én fél 1-kor tudtam nézni videót és akkor még volt v8 doboz.

(#1919) w333 : "De most már lesz*rom, egy darabig biztosan nem nézek rá a játékra !"

Dehogynem, :K én ezt minden héten eljátszom!

(#1922) quailstorm válasza vasur (#1921) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ha aznap már adott egyszer, akkor többé nem fog. De mostanában elég sokat szarakodnak a GL szerverekkel, állítják jobbra-balra.

(#1923) RetepNyaraB válasza robagent (#1918) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Droid. Miért, ki lehet rakni desktopra is??
Vagy wp-re gondolsz...

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#1924) quailstorm válasza RetepNyaraB (#1923) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Én csak PC-n játszok. A droidot is.

(#1925) Janek_


Janek_
tag

Az uj lambo (estoque) veri a keplert?

(#1926) quailstorm válasza Janek_ (#1925) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Méghozzá fél kézzel.

(#1927) RetepNyaraB válasza quailstorm (#1924) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Milyen emulátorral? Nekem mocskosul laggol a billentyűzet bluestackson, illetve Droid4X-en. Többet nem próbáltam. Kontrollerem nincs, billentyűzetes irányítás amúgy is elég para nekem... 1st gen i5 laptop van :B

Más: napi eventekben van valami workaround a szinkronizációs hibára? Meg kell bolondulni, mikor sokadjára végre sikerül valami számomra használható időt futnom (jellemzően sok pocsék menet után) és akkor szinkronizációs hibával pörög vég nélkül :W :W :W
Úgy értem, pl. benzin kijelző pörgésre jó, ha háttérbe teszem a játékot és vissza, utána elindul. Erre a gondra nem műxik :(((

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#1928) quailstorm válasza RetepNyaraB (#1927) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Minden menet előtt játék restart. Az a workaround. Vagy csináld meg elsőre mint egyesek ;]
BS-en kezdtem de elkurvult meg van jobb. D4x a leginkább lightweight, tap controlt használok mappinggal. Még mobil Ivy i5-ön HD4000-rel is elmegy. Persze virtualizáció on. Asztalin meg NOX emulátor, mert ott jó a fizika, de pokolian megfogja a gépet és instabil mint állat.
Asztali az Core2Quad, profilomra rányomsz olvashatod.
Valami alapszintű vas kell alá, mobil 1st-gen i5 kevés.

(#1929) robagent válasza quailstorm (#1926) üzenetére


robagent
aktív tag

Végül én is megvettem. Credites B oszt. legjobbnak pont jó lesz. A tokeneket valami durvábbra tartogatom. Tudni valamit az új frissítésről? Mibe fognak kerülni az új gépek ( pld. a Bmw meg a Devil) ? Meg valami új tuningformáról is olvastam, csak nem igazán értem még

(#1930) quailstorm válasza robagent (#1929) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Új tuningforma szokásos lehúzás.
BMW R&D Mosler R&D
Devel és Mazda elvileg csak eventen nyerhető meg, soha nem lesz megvásárolható.

(#1931) robagent válasza quailstorm (#1930) üzenetére


robagent
aktív tag

Hát ez nem hangzik valami jól. Pedig kinéztem a Bmw-t, hogy milyen jó lesz az nekem. R&D-re soha nincs időm, hogy végigvigyem. Sokat dolgozom , közben nem tudok játszani

(#1932) RetepNyaraB válasza quailstorm (#1928) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Akkor megkérdem online, hátha közérdekű a debileknek; de nyomhatod privátban is, ha nagyon off: Mijaza mapping+tap control? Irányításnak tapizós, amit egérrel kell bekattintani? Idáig jó? :B Többit nem értem...
Egyébként maga a kép sima, mert viszi a dedicated VGA, nem a procit fárasztja. Nem lagol, csak az irányítás rémes. De lehet, hogy a bill. lag mégis a kevés prociból adódik, mindenesetre tennék még egy próbát, hogy ne a telefonom akksiját készítsem ki. Amúgy az bika és nekem bejön a telefonos irányítás.

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#1933) quailstorm válasza RetepNyaraB (#1932) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Játékon belül tap to control, autogassal, és a d4x-ben meg ott a billentyűgomb és ráhúzom amire kell meg beállítom a gombokat. Nem bonyolult...

https://www.youtube.com/watch?v=3_TyshXuTbI

(#1934) Janek_


Janek_
tag

Jön az asphalt 9

(#1935) quailstorm válasza Janek_ (#1934) üzenetére


quailstorm
nagyúr

itt a PDF, tessék nyálazni

csak 88 oldal

pokoli messze van még, pár concept artnál tartanak, meg talán megvan az engine, desired date 2017 Q2, őket ismerve talán 2017-ben kijön

Asphalt Extreme hamarabb kijön a 2016 Q2-vel, de az még a jelenlegi motorra épül.

[ Szerkesztve ]

(#1936) #38742016


#38742016
törölt tag

A Windows 10 verzióban ki lehet kapcsolni a reklámokat?

(#1937) quailstorm válasza #38742016 (#1936) üzenetére


quailstorm
nagyúr

host file-os blokkolással, de akkor bukod a free refillt is

127.0.0.1 578756.gameloft.com
127.0.0.1 201205igp.gameloft.com

állítólag ez elég

(#1938) #38742016 válasza quailstorm (#1937) üzenetére


#38742016
törölt tag

Az mi? Pár perce töltöttem le... :B

(#1939) quailstorm válasza #38742016 (#1938) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Most kezdenéd a játékot? Akkor javaslom az uninstallt, mert örömöd nem lesz benne sok.

Egyébként a system32/drivers/etc-ben található hosts file-hoz kell hozzáadni a két sort és rebootolni
de annyira sok reklám nekem nincs, napi 2-3 max

(#1940) vasur


vasur
tag

Sziasztok, nemrég jöttem haza és 1 órája semmilyen events nem jön be,
mp. és minden más működik.
Másnál is van ilyen probléma, vagy csak én vagyok ilyen szerencsés?

(#1941) vasur válasza vasur (#1940) üzenetére


vasur
tag

Időközben megjavult!

(#1942) Janek_


Janek_
tag

Megbizható az update ios-ra?

(#1943) quailstorm válasza Janek_ (#1942) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ezt a kérdést nem tudom értelmezni. De pár nap múlva úgy is tiltja a régit.

(#1944) Janek_ válasza quailstorm (#1943) üzenetére


Janek_
tag

Most mar mindegy.
Az elite car mit takar?
Az uj mazda pl...
A bmw meg elsőre nem tetszik

(#1945) quailstorm válasza Janek_ (#1944) üzenetére


quailstorm
nagyúr

nekem be se jön az R&D...

Elite car egy ordas nagy lehúzás, fizetős a használata minden alkalommal kb.

(#1946) RetepNyaraB válasza Janek_ (#1944) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

A bmw megint egy ultra szopós r&d lesz annak, aki szeretné elfelejteni a magánéletét 13 napra úgy nézem. Én a nulla fejlesztésből kihozható max token pártján állok :)

Quailstorm@ köszi szépen, megszereltem a droid4x-re a billentyűzetet, nem lagol, frankó 35-40fps-sel zúz; de akinek hét anyja van, az pocsoljon a billentyű iranyitassal; maradok a telefonon...

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#1947) quailstorm válasza RetepNyaraB (#1946) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csóró gyerek vagyok, sose volt pénzem jobbra. Lambo Miura szerintem simán meg lesz billentyűvel is, nekem pont a többi a lehetetlen.

(#1948) RetepNyaraB válasza quailstorm (#1947) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Persze nyilván szokás kérdése, csak nekem ráállt a kezem a telefonhajlítgatásra már, ennyi. A Miura pedig nem lesz meg, annyira nem tudok játszani :(

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

(#1949) quailstorm válasza RetepNyaraB (#1948) üzenetére


quailstorm
nagyúr

22-ik vagyok, most már garázsban érzem.

(#1950) RetepNyaraB válasza quailstorm (#1949) üzenetére


RetepNyaraB
veterán

Király vagy :Y

Jaa, egyébként visszaadták a reklamált, eltűnt Felino-t (néhány ápgréddel, bár nem minddel) meg még 100000 kreditet. Igazából rosszabbra számítottam :B

[ Szerkesztve ]

"I don't know half of you half as well as I should like; and I like less than half of you half as well as you deserve."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.