Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) tothmaxy182


tothmaxy182
őstag

Ujjlenyomat-olvasó... :W Nem tudom eddig az emberiség hogy volt képes enélkül élni! :(((
Raknának bele helyette még egy giga RAM-ot.

Minden szavam magánvélemény!

(#3) Kékes525 válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


Kékes525
félisten

+1

Minden számítógép füsttel működik, ha kimegy belőle, akkor nem működik.

(#4) kcsa


kcsa
veterán

ha nem "lehúzós" a'la samsung, hanem érintős - lásd apple - akkor egy jópofa kényelmi extra tud lenni. Nekem legalábbis tetszik.

(#5) ghiottone válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


ghiottone
nagyúr

ÁÁÁ, nem ujdonság ez a ficsőr, a Motorola már 3 éve előtte az ujjlenyomat leolvasót.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#6) fornettisuti


fornettisuti
veterán

amit a kep elarul, hogy a dualsimes kinai verzio van a kepen, proci is a p6s/p7-bol ismeros 1,6ghz-es negymagvas eselyes.

iPhone 13 - Apple Watch Series 7 - LG 65” QNED - Ryzen7 5800X - MSI RTX 3070 - 32GB Kingston HyperX Predator - 34" Iiyama - Redragon Surara Pro - A4Tech X7 - Voopoo Argus MT - Voopoo Argus Pod

(#7) Valzor


Valzor
aktív tag

Semmi rossz nincs az ujjlenyomat olvasó használatában, de az tény, hogy olyan elegáns és jól működő megoldást senkinek nem sikerült csinálnia, mint az Apple-nek. Ha a hátlapon lesz a leolvasó, akkor eleve érdekes lehet a hatékonysága, a HTC lehetett volna elrettentő példa. :)

[ Szerkesztve ]

Lenovo ThinkPad E14 G5 | Samsung Galaxy Tab S7 FE 5G | Samsung Galaxy S10 | Garmin Vivoactive 4

(#8) dreamdancer válasza kcsa (#4) üzenetére


dreamdancer
őstag

Ja, az Apple megoldása egyszerűsítette a feloldást (egyetlen gombnyomás), az androidos húzogatós szenzorok meg lelassították, kényelmetlenebbé tették. Amíg a Google nem integrálja a fícsört rendszer-szinten, illetve amíg a gyártók maradnak a húzogatós szenzornál, ez a funkció nem sok örömet fog okozni a júzereknek.

Nem a lényeg a fontos.

(#9) kcsa válasza dreamdancer (#8) üzenetére


kcsa
veterán

Erre gondoltam én is. A Samsung megoldása röhejes.

(#10) kislaszlo83 válasza tothmaxy182 (#1) üzenetére


kislaszlo83
tag

+1

Vagy esetleg egy 5000-es akksit, és buliból hazafelé hajnalban még tudnék hívni egy taxit is... :D

(#11) halkow


halkow
őstag

Az lg nek lenne jó ez a hátulra tett ujjlenyomat olvasó a helyükben be integrálnám a hátulra tett power gombra a g4 be és mellette még ott lenne a knock kód is :)

Alcatel onetouch idol2s the king

(#12) tothmaxy182 válasza Valzor (#7) üzenetére


tothmaxy182
őstag

Jah, csak most majd épp az Apple "elegáns és jól működő" megoldása fogja azt eredményezni, hogy a 4,7"-os iPhone is akkora lesz a kávái miatt, mint egy ház (ugye az alul lévő gombban van a leolvasó, így ezt a gombot nem lehet mellőzni). Abba a házba minimum egy fél collal nagyobb kijelzőt is be lehetett volna tenni... Az 5,5"-osba bele sem merek gondolni mekkora lesz.

Minden szavam magánvélemény!

(#13) NemesTom válasza halkow (#11) üzenetére


NemesTom
tag

(y)

(#14) dsr


dsr
senior tag

Mi a francnak ez a sz@r???? :W

(#15) kcsa válasza dsr (#14) üzenetére


kcsa
veterán

hát a te kommented minek?

(#16) Ali G.


Ali G.
senior tag

akkumulátorokat mikor fognak tervezni a mai okostelókban, ami bírja 4-5 napig? Itt minden hülyeséget beleraknak, kezdve a szívritmusmérővel egészen a barométerig meg szemmel görgetés stb de ezek mind csak marhaságok amivel lehet idióta reklámvideókat készíteni , normális fejlesztést nem látni :D

(#17) dsr válasza kcsa (#15) üzenetére


dsr
senior tag

Szerintem ugyanannyi jogom van kommentelni , mint neked :) ha szerintem az ujjlenyomat olvasó egy haszontalan parasztvakítás , akkor azt fogom leírni ;)

[ Szerkesztve ]

(#18) #86973952 válasza Ali G. (#16) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezzel szerintem sokan egyet tudnak érteni. Sok jópofa extrát találnak ki (az most mindegy mennyire hasznos vagy haszontalan), de a lényeges dolgok mellett elsiklanak...

(#19) Luck Dragon válasza dsr (#17) üzenetére

De ezt a nézetedet is lehet normálisan megosztani. :(((

Maga a cikkhez, ha nem lesz rajta a védőtok, akkor a kinézetével még eladhatja magát, és a jó belőtt árával, amúgy semmikép, mert szerintem egy ujjlenyomat olvasó nem add hozzá akkora pluszt hogy megérje megvenni.

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#20) #86973952 válasza Luck Dragon (#19) üzenetére


#86973952
törölt tag

Így van, hangzatos extra. Tuti sok embernél már megjelnésekor eladja magát. Olyan mint a 13 mp, persze azt kevés ember fogja nézni, hogy mellette milyen minőség.

(#21) kcsa válasza dsr (#17) üzenetére


kcsa
veterán

nem ezt írtad.

(#22) dsr válasza kcsa (#21) üzenetére


dsr
senior tag

Igaz , az előző hsz végére oda is akartam írni , hogy nem épp a legértelmesebb és legszebb módon fejeztem ki magam, nem is igazán szokásom lehurrogni dolgokat. Szerintem bal lábbal keltem fel és valamiért felidegesített ez a (szerintem haszontalan) parasztvakítás. Elnézést a paraszt komment miatt.

[ Szerkesztve ]

(#23) kcsa válasza dsr (#22) üzenetére


kcsa
veterán

:R

(#24) Ali G. válasza #86973952 (#18) üzenetére


Ali G.
senior tag

el is fognak mindig siklani, az a lényeg, hogy mivel vegyék el az emberek figyelmét az üzemidőről :D

(#25) #86973952 válasza Ali G. (#24) üzenetére


#86973952
törölt tag

Na igen...

Meg azért arra lennék kíváncsi, hogy ezek az ujjlenyomat-olvasók milyen pontosságúak/minőségűek? Pl. más, hasonló ujjlenyomatot megegyezőnek tekint, esetleg meghibásodásból nem olvassa be a sajátom. Nem nagyon használtam még ilyet, ezért lennék erre kíváncsi, bár sok értelmét nem is látom.

(#26) Ali G. válasza #86973952 (#25) üzenetére


Ali G.
senior tag

úgyis át lehet verni, az ujjlenyomatot lehet reprodukálni , vagy pl mi van akkor, ha egy képre nyomtatod az ujjlenyomatod és azt mutatod a telefon olvasójának? :D

(#27) #86973952 válasza Ali G. (#26) üzenetére


#86973952
törölt tag

Szerintem itt nem hagyományos képolvasó technikáról van szó az ujjlenyomat-olvasó tekintetében. Legalábbis elég csúnya lenne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.