Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) vwpolopg


vwpolopg
őstag

És mennyibe kerül? :DDD

(#2) Lenry válasza vwpolopg (#1) üzenetére


Lenry
félisten

általában lízingelni kell. 100as a kezdőrészlet.

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#3) Воланд válasza vwpolopg (#1) üzenetére


Воланд
titán

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#4) Móci válasza Lenry (#2) üzenetére


Móci
addikt

Annyiért haza is vihetem?

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#5) Lauda


Lauda
félisten

Ott legalabb van kosar. Nemtom intersparban miert nincs, legalabbis nalunk nincs egy db se. Zacskokban szedik ossze az emberek, ha csak aprosagot vasarolnak. Egy hipermarketben, te jo eg. :U

[ Szerkesztve ]

(#6) mephi666 válasza Lauda (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

azért, mert kényelmesebb a kocsit tologatni és jó eséllyel "belehullanak" olyan dolgok is, amit a páciens nem is akart először megvenni és fizethet rendesen :K

ui: egyébként engem is zavar, ha valahol csak pár dolgot akarok megvenni és nincs kosár... nálunk a penny ilyen a közelben...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) Jhonny06 válasza Lauda (#5) üzenetére


Jhonny06
veterán

A Szentendrei úton sincs kosár a sparba bazz.. még erre sem telik? :U Vicc..

(#8) ArchElf


ArchElf
addikt

Ja, nem hiper, csak szuper :) Tesco Express - ja és vettem összesen egy darab túrós batyut.

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#9) Lauda válasza mephi666 (#6) üzenetére


Lauda
félisten

Az igaz, hogy pl. akcioknal direkt ugy helyezik ki a cuccokat, hogy kozben egy csomo mas dologba beleutkozzel ugymond es eszedbe jusson, hogy hoppa, ezt is vennem kell. Viszont aki befut 1 kenyerert, kis sonkaert, csokiert es tojasert, az nem fog amugy sem kocsit tologatni, szoval marad a zacsi. :)

(#7) Jhonny06 Azert erdekelne, hogy ennek milyen okai vannak. Olyan tiszta es szep az aruhaz itt nalunk, teljesen rendben van szerintem, az a franya kosar viszont hianyzik sokaknak. :)

(#10) N€T0X|N válasza mephi666 (#6) üzenetére


N€T0X|N
őstag

Nálunk (szintén SPAR) azzal magyarázták meg, hogy ellopják az emberek a kosarakat... :U

Sent from my keyBoard

(#11) mephi666 válasza Lauda (#9) üzenetére


mephi666
nagyúr

na igen: tudatos marketing, hogy mondjuk a boltok nagy részében a kasszánál is vannak félliteres üdítők (főleg cocacola termékek), mert ránéz az ember: megszomjazik... de már nem sétál vissza mondjuk egy 2.5literesért, ami sokkal jobban megéri, hanem inkább vesz onnan egyet... vagy direkt a gyerekek miatt kitesznek mindenféle édességet... ezt mondjuk elég görény dolognak tartom, mert gyakran látok olyan helyzetet, hogy az ott várakozik a szülő+gyerek és elkezd ordítani a kölök, hogy "neki ez+az KELLLLL!" és akkor a szülő meg is veszi neki majdnem mindig: párszáz forint pluszkiadás azért cserébe, hogy a gyerek ne üvöltsön még percekig... (ez a bolt célja)
az meg megint csak másik dolog, hogy tudatosan úgy rendezik a boltot, hogy az alapvető élelmiszerek a lehető legtávolabb kerüljenek egymástól: sokat sétál az ember és könnyen lát mást: pl akciós dolgokat, amiket meg kell vennie, mert "nagyon megéri és amúgy is kell otthonra" :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#12) EczkE


EczkE
addikt

Volt hogy CBA Premiumba csak úgy mehettem be, hogy vittem magammal kosarat. Csak egy valami apróság kellett. :)

Asszem mindenféleképpen!

(#13) Magnum_ válasza Jhonny06 (#7) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szentendrei út környékét kerülni kell

Ecke: ha csak apróság kell, én se viszek.

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#14) Jhonny06 válasza Magnum_ (#13) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mert?

(#15) Killing válasza ArchElf (#8) üzenetére


Killing
addikt

OMFG. Ha csak egy kis cuccot veszek pl.: 1 csoki, egergiaital, stb.. akkor én se veszek kosarat. :U

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#16) ArchElf


ArchElf
addikt

Ma is teszteltem a rendszert, beszólás nélkül átbattyogtam a bolton egy kis zacsi péksüteménnyel.
Mondjuk a tegnapi biztonsági őrt ma nem láttam - lehet hogy már ki is rúgták szegényt a sok kosár nélkül vásároló miatt? ;]

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#17) Kassadin válasza mephi666 (#11) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem kell éhesen/szomjasan vásárolni ha nem muszáj, én megtudom állni hogy mindenféle akciós szirszart megvegyek, ez csak emberfüggő dolog szerintem. Amúgy meg amit írtál az tényleg így van.

ArchElf: Nekem is volt ilyen történetem már, ott a bizti őr azt mondta, hogy a kosár azért kell hogy véletlenül se feltételezzék hogy lopni mentél be a boltba. Mondjuk ha veszek egy karton vizet, nem fogom végighúzni a bevásárlókocsit teljesen feleslegesen. :U

(#18) Thunderzolee

http://www.youtube.com/watch?v=sTWBMqU7AsY&#t=07m58s :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#19) banhammer válasza Móci (#4) üzenetére


banhammer
veterán

Én már vittem haza a CBA-ból kocsit.
Olcsóért adták.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#20) koshmar


koshmar
őstag

Először azt olvastam, hogy téged fognak kirúgni.

Egy medvével nehéz beszélgetni, mert gyakran félbeszakit..

(#21) ArchElf válasza koshmar (#20) üzenetére


ArchElf
addikt

Szerintem elsőre azt akarta mondani, aztán észrevette, hogy öltönyben vagyok és gyorsan helyesbített - még gondolatban :DDD

AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.