Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) P00By


P00By
nagyúr

Köszi az összefoglalót! :R

(#2) Bici


Bici
félisten

Most akkor "Grand Central Dispatch" vagy "Grand Central Station"? :U :P

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#3) Dadan01


Dadan01
senior tag

Szép összefoglaló, de ez a sok felesleges kiemelés túlzottan bazárivá teszi az írást. :B

(#4) Bici válasza Dadan01 (#3) üzenetére


Bici
félisten

Szerintem nincs igazad!!! :DDD

[ Szerkesztve ]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#5) P.O.C.


P.O.C.
tag

Jó kis összefoglaló!

Az iPhone árak a végén nem világosak, kicsit tájékozatlan vagyok a témában. Pl. 99 USD a régebbi modell? Mármint valami helyi előfizetéssel-hűségnyilatkozattal egy ottani szolgáltatóhoz, igaz?

(#6) mexicanraven


mexicanraven
aktív tag

Köszi az összefoglalót! :R Érdekes dolgok ezek.

"Az iPhone 3.0 szoftverrel lesz kapható 199 (kb. 40.000 Ft) dolláros áron." :((( :(((
Csak nálunk ekkora rohadékok az árakkal kapcsolatosan... Még egy 8 gigás Touch is 55...

when the sun shines, we'll shine together

(#7) dni


dni
őstag

:R

(#8) werman


werman
tag

Azt nem értem hogy a 17" mac proba mért nem fért bele az SD foglalat? érdekes. És mit jelent ez a 60%-kos szinátfogás? nem tn paneles? vagy csak alapon olyan szinprofil van benne amin minden szint túl huztak ja és hogy a snow leo 45%-kal gyorsabb :)) na de miben és melyik gépen? lehet hogy a legerösebb prockóval és ssd-vel igaz talán Kivan ez találva csak vakuljon nép, bár egyszer nagyon közel voltam hogy én is vegyek egy mac-et, be is mentem egy bemutató terembe, de nagyon nem gyözött meg hogy a 13" többet ér mint egy sima noti ugyananyiért 15"-onigaz nem most volt, kb 1,5éve

[ Szerkesztve ]

(#9) Skullkid válasza Bici (#2) üzenetére


Skullkid
csendes tag

Javítottam. Grand Central Dispatch a helyes. :)

(#10) Skullkid válasza Dadan01 (#3) üzenetére


Skullkid
csendes tag

Köszönöm! A legtöbb kiemelést kiszedtem, remélem így már jobb.

(#11) Skullkid válasza P.O.C. (#5) üzenetére


Skullkid
csendes tag

Igen, a készülékért fizetsz 99 dollárt, emellé viszont kell egy előfizetés. Nyilván itthon is megmarad majd a 3G, de egy 10-est biztos rátesznek.

(#12) Dadan01 válasza Skullkid (#10) üzenetére


Dadan01
senior tag

Sokkal olvashatóbb lett szeriten, nem viszi el a figyelmet a sok vastagbetű. nice work :)

(#13) P00By válasza Bici (#4) üzenetére


P00By
nagyúr

hüJe :DDD ;)

(#14) HyP3b0y válasza mexicanraven (#6) üzenetére


HyP3b0y
senior tag

Kajakra elviheted most is 1000ftért a 8gbos iphone.t :DDD Csak hát utána elkérik a vesédet is...ezek ilyen marketing fogások, amikbe az új husik beleesnek...

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#15) Eszleny


Eszleny
aktív tag

A Gizmodo-n az aksiról én a következőt olvastam: "the built-in battery delivers up to 1,000 recharges before it reaches 80 percent of its original capacity", ami olvasatomban azt jelenti, hogy 1000 ciklust után még mindig 80%-os az aksi.

(#16) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

És az Apple dolgozott az utóbbi időben gőzerővel....köszönjük a sok érdekes információt! :R

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#17) Typhoon47 válasza mexicanraven (#6) üzenetére


Typhoon47
őstag

nézz egy kicsit utána és meglátod, hogy nálunk sokkal olcsóbban jössz ki, mint náluk ;)

jópofa cikk, bár ha már ilyen összefoglaló, akkor jó lett volna ha látod is a conference-t( ne adj isten, ott vagy), nem csak be másolod a "live" appleblogot vagy szifon.com-ot :U

"Education is important but big biceps are importanter"

(#18) infectedmann válasza mexicanraven (#6) üzenetére


infectedmann
őstag

Tudod :) Mire elér hozzánk... az a sok költség, a vám meg a szállítás :W Sok alibi kifogás, csak egyszerűen ki kéne mondani, hogy szeretnek minden tripla áron eladni.

(#19) azbest


azbest
félisten

Jó összefoglaló :)

"MMS támogatás is megjelent, amit ugyan sokan hiányolták, de nem hiszem hogy a közeljövőben túl sokszor igénybe fogják venni ezt a funkciót az iPhone tulajok."

Elhangzik, hogy a AT&T hálózatán csak a nyártól lesz MMS támogatás, szóval a sok fikázó aki annó lefikázta ész nélkül mert ezt a hűde fontos dolgoz nem támogatta, most jól pofára esett ;] Nem csoda ha nem tették bele az amerikai piacra szánt termékbe az ott nem támogatott formátumú üzenetküldést. Látszik, hogy mostmár a nemzetközi piac is nagyobb hangsúlyt kap.

(#20) mexicanraven válasza infectedmann (#18) üzenetére


mexicanraven
aktív tag

Typhoon47:"nézz egy kicsit utána és meglátod, hogy nálunk sokkal olcsóbban jössz ki, mint náluk ;)"
Ott a fizetés is több... :U

Igazad lehet, túl nagy haszonnal akarnak dolgozni, ami be is jön nekik. Én max egy Touchot szeretnék venni, de akkor eszembe jut, hogy annyiért kb egy netbookot is kaphatok... :(

when the sun shines, we'll shine together

(#21) azbest


azbest
félisten

ha 99$ az iPhone 3G akkor mennyibe fog kerülni az iPod Touch? Végülis az egy könnyített iPhone 2G ha jól emlékszem

(#22) Alex91 válasza azbest (#21) üzenetére


Alex91
félisten

Mindig elfelejtitek, hogy 99 dollarert elofizetessel lehet jutni a keszulekhez...!

Dicsõséges nagyurak, hát Hogy vagytok? Viszket-e ugy egy kicsit a Nyakatok? Uj divatu nyakravaló Készül most Számotokra... nem cifra, de Jó szoros.

(#23) azbest válasza Alex91 (#22) üzenetére


azbest
félisten

igen most találtam meg épp mobilarénés 3gd topicban, hogy 400 euró lesz az olaszoknál a 3G 8GB(független vodás)

[ Szerkesztve ]

(#24) #56573440


#56573440
törölt tag

20k ért én is vinném a kisebb modellt... de amire idejut ennyi lesz a szolgáltatónál az első kezdőrészlet, aztán még 5k két évig kb... még 30-at is rászánnék :D

(#25) Csigger


Csigger
őstag

nagyon jól összefoglaltad a hétfőn este elhangozottakat! gratula ehhez a cikkhez, végre egy összeszedett, jól felépített, lényegre törő cikk! az ilyet tanítani kellene a sok bugyuta újságírónak! :C

Apple and Android user

(#26) grabber


grabber
addikt

Nagyon jó összefoglalás.Magyarul kicsit érthetőbb(bár angolul is meg lehet érteni) :D

(#27) Ulkesh válasza azbest (#19) üzenetére


Ulkesh
őstag

"Elhangzik, hogy a AT&T hálózatán csak a nyártól lesz MMS támogatás, szóval a sok fikázó aki annó lefikázta ész nélkül mert ezt a hűde fontos dolgoz nem támogatta, most jól pofára esett"

Engem jobban meglepett, hogy az iPhone ennyire stratégiai termék az AT&T-nél, hogy képesek egy új szolgáltatást bevezetni a kedvéért, pedig szinte tuti, hogy nem lesz nagy siker. Már az SMS is rezgő léc az USA-ban mert inkább a Voice Mail-t használják az emberek, az meg tuti, hogy nem fognak olyasmiért fizetni, amit e-mail-el ingyen el tudnak intézni.

"a mobil hardverek mióta is rendelkeznek olyan erőforrással, hogy egyáltalán szóba jöhessen a Flash?" moonman

(#28) vehement69 válasza Ulkesh (#27) üzenetére


vehement69
senior tag

hát én meg azon lennék meglepődve, ha NEM lenne ennyire stratégiai termék :) sokan (ahoggy itthon is) vándoroltak át hozzájuk csak és kizárólag emiatt a készülék miatt, és hát azért az egyik legjobb kompromisszum a mai telefonos piacon, szóval kb aranybánya, az USA-ban meg ugye nem olyan a telefonkínálat, mint itt az EU-ban, sokkal 'régebbi' technológiák, stb, amikor megjelent az iPhone, kb űrtechnika volt.. nem beszélve az egyszerű, visszafogottan látványos és lényegretörő kezelőfelületről, ami főleg Usákiában igencsak fontos! Még így is vannak 'iPhone-tanfolyam'-ok :)

I am cancer in your bones

(#29) cellpeti


cellpeti
veterán

Az Apple szeretné az iPhone-t még megfizethetőbbé tenni, így meghagyja a jelenlegi 8GB-os iPhone 3G modellt 99 dolláros áron (kb. 20.000 Ft).

Ez mekkora vicc! :C :W

Tigris, tigris, csóvafény...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.