Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Blasius0704


Blasius0704
tag

Használtam gmusicot, spotifyt most apple musicot. Eddig ez jön be a legjobban. Mindent megtaláltam. Tényleg mindent. Annyi a problem vele hogy a telefonom berry, szóval azon nincs zene, az ipadről elég macera..

(#2) Syl


Syl
nagyúr

Egyiket sem. :B
Régebben volt Spotify-m (telekomos), de szinte soha nem hallgattam, ezért lemondtam. Apple devices-eim meg most nincsenek.
Nekem bőven elég, amit a netes rádiók nyújtanak.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#3) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Én Spotify-párti vagyok, gyakran telefonon vagy céges gépről, ritkán otthoni gépen hallgatom. Jó a hangminőség, nem egy FLAC, de élvezhető, havidíja kb. semmi, és a 99%-át megtaláltam azokat, amit kerestem.

Apple Music - semmi tapasztalat
Google Play Music - egy albumot vettem onnan, azóta még a telefonomról is töröltem.

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#4) total90


total90
veterán

Alma muzsika, mert ott mindent megtaláltam, amit kerestem.

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#5) addamka


addamka
őstag

Google-t használtam, meg egy ideig Spotify-t is, G-nél jobb volt a hangminőség, de valamivel kevésbé volt bő a felhozatal abból, ami érdekelt.
Aztán azóta inkább itthon megy a Plex media server, amibe azt rakok be, amit hallgatok is, elérem bárhol, bár nyilván rendelkezésre állásba nem versenyezhet az itthoni UPC+tákolt szerver a nagyokkal :)

Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

(#6) vm93hun


vm93hun
aktív tag

Ingyenes Spotify tagsággal végighallgatok 1-1 albumot, hogy utána (ha tetszik) megvásároljam CD-n.

Nekem életem van, nem fészbúkom, ezért a telefonom is 6 napig bírja egy töltéssel.

(#7) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

Először Deezer, majd bejött a Spotify hozzánk is és váltottam, majd Apple Music, mióta az elindult. Semelyiket sem nevezném rossznak, hogy miért váltottam? Egyszerű: a Spotify olcsóbb volt és volt hozzá PC app, az Apple Music pedig nem egy zárt tárolóba rejti a telefonon a zenéket, mint a Spotify, így egyszerűen iTunes-szal menedzselhető, és ami a legfontosabb, az autóhifibe téve is egy forrásból vezérelhetem a lejátszást, nem kell a Spotify appban matatni.

(#9) Simi87


Simi87
senior tag

Apple Music.

(#11) Simi87 válasza #20749568 (#10) üzenetére


Simi87
senior tag

Nem értem miért. :DD

(#13) Simi87 válasza #20749568 (#12) üzenetére


Simi87
senior tag

3 album, 1 klip, meg radio is.

(#15) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Én apple musicot és google play musicot használok, de csak azért van mind a kettő, mert a páromé az egyik, csak az én felhasználónevemen fut.
Volt egy tidal próbahónapom, ha azt látom előbb, akkor az apple musicot nem fizetem elő, de most már marad a jelenlegi felállás. A hifi változat tényleg megérné.
Az apple music-kel az a bajom, hogy telefonon bosszantó hibái vannak a kliensnek, pont úgy nem érdemes használni, ahogy szerintem kellene - azaz úgy, hogy nem töltök le egy albumot offline használatra, hanem csak streamelem. Ha így használom, akkor sajnos a hallgatás után nem törli a cache-ből a zenéket, és fél nap alatt megeszi a telefonon az összes üres helyet, amitől úgy tudok megszabadulni, hogy kijelentkezek az id-ből és vissza. Ez gáz. Ha letöltöm offline-ba, akkor könnyen kézzel el tudom távolítani, de így meg fapados.

(#16) 42861


42861
senior tag

Sziasztok. Előfizettem az Apple Music-ra. Illetve a 3 hónapos free ketyeg, aztán majd meglátjuk. Több albumnál észrevettem, hogy nem játszható le minden szám, néhány ki van szürkítve. Ez miért van? Ez a free tagság nem 100%-os elérhetőség, és csak akkor érhetek el mindent ha már csengető ügyfél leszek? Vagy valami más oka van?

[ Szerkesztve ]

(#17) nonozoom


nonozoom
tag

Sziasztok!
Érdekelne, hogy Apple music-ból, hogy lehet zenét letölteni??? Mármint úgy hogy ki lehessen írni CD-re. :)

(#18) b.kov válasza nonozoom (#17) üzenetére


b.kov
senior tag

Szia!
Én úgy gondolom, hogy nem igazán lehetséges. Attól, hogy egy streaming szolgáltatásért fizetsz, az még nem olyan, mintha megvennéd az előadó dalait (pl CD-n).
De javítson ki valaki ha tévedek. :)

(#19) andreas9109 válasza nonozoom (#17) üzenetére


andreas9109
tag

Úgy sehogy

AMD Ryzen 1500x + ASUS Strix RX 480 8gb/SC2: zerg player

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.