Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2016-12-01 13:55:44

LOGOUT.hu

 iPhone 7 összefoglaló és gyakori kérdések

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#17699) VerBert2526


VerBert2526
csendes újonc

Üdvözlök újra mindenkit!

Nálam az volt a helyzet, hogy végül nem vállaltam az akksi cserét, nekem nem férne bele az utánajárás, a várakozás, 80 km-re kéne mennem miatta, költségekben is aránytalanul soknak gondoltam az akksi csere árát, sufni helyre pedig nem akartam vinni. Tartottam volna tőle, hogy fél év után kuka lesz az egész telefon, vagy felpukkan a hátulja, mert megfő az akksi. Egyébként is folyamatosan a telefon cserén járt az agyam, az érzésnek pedig megadtam magam, így az utód, az iPhone 11 péntek óta van a birtokomban és szerelem első látásra, és tapasztalásra is :DD

Tapasztalatok viszont érdekelnének azzal kapcsolatosan, hogy egy 2019 januárjában vásárolt rose gold 7-est, amely külsőleg patika állapotban van, egy karc nincs rajta, tokban volt tartva, üvegfóliával volt védve és elejtve sem volt egyszer sem, mennyit kóstálhat a használt piacon úgy, hogy beadom mobilboltba? Mennyit kérhetek, kaphatok érte és a bolt mekkora haszonnal adhatja ezt el? Egyáltalán van még kereslet erre a típusú készülékre? Annyi baja van, hogy akksit kell(ene) benne cserélni. Magam meghirdetni nem akarom, az 5-ösöm eladása is egy katasztrófa volt, egy kisvárosban élek, itt erre nincs piac, nekem meg se erőm, se időm, se ingerenciám nincs erre, az értetlenekhez és őrültekhez meg pláne nincs... gondolom nem kell részleteznem :)) A könnyebbik végét akarnám megfogni a dolgoknak, beadnám telefonos boltba, dobozzal, töltőkábellel, töltő fejjel, fülhallgatóval együtt. De persze nem akarok madárnak tűnni és azért azt sem szeretném, ha nagyon nyerészkedni próbálnának rajtam. Tudom, hogy így bukok rajta, de szerencsére nem kenyérre kell az ára, plusz tárolni sem szeretném, nincs szükségem pót telefonra sem, azt meg sajnálnám, ha a fiókom alján porosodna. Megköszönöm, ha valaki legalább egy körülbelüli iránymutatást tudna adni. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.