Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8951) #19708160 válasza B-L-A-C-K (#8948) üzenetére


#19708160
törölt tag

érdekes hogy mennyivel más számokat ad ki mint az antutu 5-ös változat.Ott nekem 6-nál 47000-es érték volt 6s-nél 60000

[ Szerkesztve ]

(#8952) xtibi


xtibi
tag

Hello,

Kérlek, segítsetek, milyen lehetőségek vannak TV-vel (nem Apple) való összekötésre?

Apple Lightning Digital AV Adapter to HDMI - pl [link]

Miracast Wifi Dongle pl. [link] - Ez működhet, ha éppen ITunes videót osztanék meg, tennék ki?

Egyéb megoldás?

Köszönöm

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#8953) Rob700


Rob700
senior tag

Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy egy aktiválatlan cserekészülék esetén újraindul-e a garancia?

iPhone 12 128GB Black 

(#8954) B-L-A-C-K válasza Rob700 (#8953) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itthon vásárolt hivatalos visszonteladoknál (Apple boltok, Media Markt, Edigitál...stb), illetve itthoni szolgáltatónál vásárolt készülékeknél igen.

(#8955) B-L-A-C-K válasza #19708160 (#8951) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez elvileg részletesebben nézi, több szempont alapján.

(#8956) lugosi válasza xtibi (#8952) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Szia!

Éppen ezen gondolkoztam én is, hogy milyen lehetőségeim vannak.

Biztos, hogy lehetséges a képet kitenni, az Apple is árul ilyen kiegészítőket:
Lightning-HDMI Lightning-kompozit AV Lightning-VGA

(#8957) Süvi válasza lugosi (#8956) üzenetére


Süvi
őstag

AV Lightning-VGA- Nekem van ilyen, működik.
Lehet tükrözni a képet EzCast dongle-val, de az nem olyan stabil, filmek lejátszására nem igazán alkalmas. (legalábbis, ahol én használtam, nem valami stabil wifivel streameltem a netről)

(#8958) hoffman_


hoffman_
nagyúr

sziasztok!

nem vagyok jártas az iPhone lelkivilágában, de adott egy iPhone 6, ami elkezdte feldobálni a frissítést. legutóbb kb másfél hónapja lett rá frissítés húzva, utána pár napig tiszta hülye volt. ezt a legfrissebbet érdemes most rádobni? telekomos kütyü.

köszönöm előre is :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8959) TheMarci válasza hoffman_ (#8958) üzenetére


TheMarci
addikt

Igen, 9.2 a legújabb, pozitív visszajelzések vannak róla fórumszerte, érdemes frissíteni.

Do You Dream?

(#8960) hoffman_ válasza TheMarci (#8959) üzenetére


hoffman_
nagyúr

köszi a gyors választ!

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#8961) xtibi válasza Süvi (#8957) üzenetére


xtibi
tag

Köszi. A VGA-ra mit kötsz rá? Miért jobb a VGA, mint a HDMI?

Az egyetlen változatlan az örökös változás

(#8962) Süvi válasza xtibi (#8961) üzenetére


Süvi
őstag

Az átalakítót a munkám miatt vettem, mert a legtöbb projektoron amit használunk, csak analóg kimenet van, de nagyon jól működik. Az eredeti Apple átalakító nem egy egyszerű passzív valami, hanem van benne "valamilyen chip" is.

Ha csak HDMI-s eszközön használod, akkor jobb a lighning to HDMI is, mert az vihet át hangot.

Az előző generációs TV biztosan nem jó?

(#8963) nbukta77


nbukta77
addikt

Sziasztok! Egy gyors kerdesem lenne. Iphon 6- on hogy tudnek torrentezni. Nagyon fontos lenne.

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8964) TheMarci válasza nbukta77 (#8963) üzenetére


TheMarci
addikt

Csak jailbreak után tudsz.

Do You Dream?

(#8965) univerzita válasza nbukta77 (#8963) üzenetére


univerzita
addikt

Honnan? nCore - ról csak JB-vel, Pirate Bay -ról lehet mert ott van magnet link.

(#8966) nbukta77 válasza TheMarci (#8964) üzenetére


nbukta77
addikt

Ncore, bithumen. Koszi

„ Az a penz amit nem koltesz el az olyan, mintha nem is lenne “

(#8967) -secret- válasza nbukta77 (#8966) üzenetére


-secret-
Arcképgyáros

No warez!

(#8968) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Én is javasolni szeretném hogy a warezt ne közelítsük.

(#8969) bozarjoska


bozarjoska
őstag

Meg lehet azt valahogy oldani hogy fényképezésnél lehessen állítani ISO értéket és záridőt?
Köszi

(#8970) univerzita válasza bozarjoska (#8969) üzenetére


univerzita
addikt

A ProCam XL appban a ISO -t lehet

(#8971) missz válasza bozarjoska (#8969) üzenetére


missz
tag

a hipstamaticban záridőt is...,igaz, hogy nem jó semmire :D..mármint az a záridő állítása....

"Csillagok hullnak, születnek újak..ès te messze jàrsz."

(#8972) bozarjoska válasza missz (#8971) üzenetére


bozarjoska
őstag

Miért mettől meddig lehet állítani? Ha már 4 másodpercet tud azzal sokkal jobb éjszakai képeket lehet csinálni!

(#8973) T0rnad0 válasza bozarjoska (#8969) üzenetére


T0rnad0
addikt

ManualShot! esetleg, ingyenes.

Z Fold 4

(#8974) bozarjoska válasza T0rnad0 (#8973) üzenetére


bozarjoska
őstag

Köszi kipróbáltam de ugyanolyan képet lő mint az alap és még lassabb is :(

(#8975) Blyan válasza bozarjoska (#8972) üzenetére


Blyan
félisten

Nem igazán van olyan alkalmazás, ami jól működne és vagy kényelmes is lenne. A manuális záridő alkalmazásához viewfindert megjelenítését is lassítja arra a fps értékre, amivel fotózni akarsz. Tehát ha 1sec-re állítod, akkor a kijelzőn az élőkép is ilyen "szépen" frissül.
Legalább is régebben még az i4S használatakor így tapasztaltam.

Van egy Cortex camera nevű alkalmazás azzal lehet jó kinézésű zajosodásmentes képeket csinálni, viszont tudtommal nem állítható benne a záridő, - tehát ezt maga oldja meg..

http://www.cortexcamera.com/

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8976) bozarjoska válasza Blyan (#8975) üzenetére


bozarjoska
őstag

Köszönöm de akkor maradok az alapnál, jó képeket csinál csak már hozzászoktam hogy xiaominál este allítgattam az értékeket.

(#8977) B4ndiBuild3r


B4ndiBuild3r
tag

Sziasztok!

Van egy 9 hónapos iPhone 6 16GB-om, eddig tökéletesen működött, ma 13 órakor szólt az ébresztő, kinyomtam, azóta nem reagál a gombokra, mármint, ami a képernyőt is működésbe hozná. Tölteni lehet, iTunes felismeri, hívni lehet, némíteni, csengőre lehet állítani (rezeg, hangok működnek), de egyszerűen nincsen kép... Gyári 9.2 van rajta, leejtve nem volt. 19%-on van iTunes szerint, lemerítsem, ha igen, mi a legegyszerűbb módja, ha van más megoldás mi az?

Köszönöm a segítséget előre is!

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#8978) Kicsirics77 válasza B4ndiBuild3r (#8977) üzenetére


Kicsirics77
veterán

home+power gomb egyszerre nyomni hosszan amíg az alma logó megjelenik.

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#8979) B4ndiBuild3r válasza Kicsirics77 (#8978) üzenetére


B4ndiBuild3r
tag

Köszi, szuper vagy, így jó lett. :R

„We all make choices, but in the end our choices make us.” Andrew Ryan (BioShock)

(#8980) csabi94


csabi94
őstag

Srácok! Jött ma egy Nillkin Amazing CP+ üvegfólia. Dicsérték többen itt a fórumon, de azt kell, hogy mondjam, hogy nekem ez nagyon nem jön be. Lehet, hogy én vagyok béna, vagy nekem nagyok az igényeim, de elmondom a történetem.
Végre, több mint 2 hónappal a rendelés után, ma landolt a csomag a postaládámban. Már visszakaptam érte a pénzem, a lelkemre kötötte az eladó, hogy ha esetleg megjönne, akkor szóljak, és adjam vissza a kifizetett összeget érte, hát sajnos nem fogom. :W
Több fóliát raktam már fel, általában jól összejött a dolog, mivel azonban egy drágább dologról beszélünk, átfutottam a használatit, és mindent az alapján csináltam. Letakarítottam a kijelzőt, ahogy azt kell, aztán szépen felhelyeztem a fóliát, és középen rányomtam, majd az 1-2 buborékot eloszlattam oldalra. Igen ám, de a kijelző szélén ilyen apró buborékosodás volt, végig, körbe. Nem azért, mert koszos lett volna, hanem szimplán azért, mert ez az üvegfólia nem követi a telefon kijelzőjét, ezért ha a széléhez hozzáérsz, akkor a belseje az üvegnek, erőhatásnak van kitéve. Ez volt az első probléma, aztán ránéztem oldalról. Hát... ezt így kb. 2x beteszem a zsebembe, és "felgyűrődik" a fólia, úgy kiáll a telefon síkjából (kb. ilyen wtf???? érzés fogott el). Már kezdtem hülyének nézni magam, mondom nem lehet, hogy követi az a telefon síkját, csak fordítva raktam fel? De nem, a kamera lyuk jó helyen van. Szóval nem értettem. Rákerestem youtube-on, hogyan is kéne ezt jól felrakni. Hát, így, ahogy én csináltam. Oké, leszedtem, mondom újra elölről az egészet. Ugyanez. Ezek után elkapott az ideg, és fogtam, elkezdtem a fólia belsejét törölgetni. Hát, gondolom tudjátok Ti is, hogy ez hiba volt. Így kapott még egy pofont a szar. Szóval most még rosszabb lett az, ami eleve szar volt.
Ja, és még valami. A home gomb annyira mélyen ül emiatt a vacak miatt, hogy nagyon kényelmetlen benyomni. :U :W

Plusz poén, hogy mivel 2 hónap alatt nem jött meg, múlt hét végén rendeltem egy másik eladótól egy ugyanilyet. Ha az megjön, akkor vagy egyből eladom, vagy felteszem azt. De ezek után elment a kedvem ezektől a "full face" fóliáktól... Mi a véleményetek? Én vagyok béna? :Y

[ Szerkesztve ]

(#8981) galaxys80 válasza csabi94 (#8980) üzenetére


galaxys80
veterán

Én 4 féle üveg fóliát tetettem fel. Mindegyik levegős lett körbe. Én hetekkel ezelőtt feladtam és csak simán tokkal hasznàlom. Őszintén szólva sokkal jobban tetszik így. Megpróbálok vigyázni rá amennyire tudok és élvezem a használatát. Mikró karcok nem érdekelnek egyébként.

(#8982) csabi94 válasza galaxys80 (#8981) üzenetére


csabi94
őstag

Nekem is megfordult a fejemben, hogy használom így, aztán max. ha meglesz még pár év múlva, és karcos, veszek rá egy új előlapot esetleg. De mi van, ha leejtem, és az üvegfólia meg megvédené? :F
Továbbra is kérem, hogy ha valaki tud valami jó praktikát, vagy a leírásom alapján tudja, hogy hol a hiba, szóljon, mert pár hét múlva jönni fog még egy, azt majd nem törölgetem kínomban.

(#8983) galaxys80 válasza csabi94 (#8982) üzenetére


galaxys80
veterán

Én az I5-öt és az 5S-t is fólia nélkül használtam. Karcmentesen adtam el őket.
A leéjtés persze mindig benne van a pakliban. De legyünk pozitívak. :)

(#8984) Blyan válasza galaxys80 (#8983) üzenetére


Blyan
félisten

Magunk közt szólva, mindig szkeptikus vagyok a fólia nélkül használtam és karcmentesen adtam el történetekkel kapcsolatban. :)
Egyszerűen lehetetlennek tartom, hogy akár csak fél évnyi használattal is meg lehet úszni karc nélkül.

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8985) Gsx-rr válasza Blyan (#8984) üzenetére


Gsx-rr
veterán

3 eves I5-om kijelzojen egy karc sincs. Sarkain vannak utesnyomok.
Ellenben az I6-omon 1 het utan (szamomra)megmagyarazhatatlan karcok lettek.

A mostani mar a 3. I6 es egy karc nincs rajta, junius ota!
Hozzateszem az asztalra se teszem le siman! Mindig csak valamire rakom le!
Egyszeru! Vigyazni kell ra!

[ Szerkesztve ]

(#8986) Blyan válasza Gsx-rr (#8985) üzenetére


Blyan
félisten

Tuti találnék rajta hajszálkarcot. ;)

[ Szerkesztve ]

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8987) galaxys80 válasza Blyan (#8986) üzenetére


galaxys80
veterán

Az lehet. Viszont szerintem beteges dolog lámpa alatt nagyítóval vizsgálgatni a kijelzőt.
Karc az amikor esztétikailag zavaró.

(#8988) Gsx-rr válasza Blyan (#8986) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Oké! Te biztos jobban tudod! Legyen! de inkább legyen majd rajta majd hajszálkarc ,mint remegve valami hányadék tokba rakjam egy full gáz vastag fóliával! Van itt belőle példa bőven!
Ezt egyszer valaki más mondta itt: A telefont magamnak vettem ,nem a következő tulajdonosnak!

(#8989) Blyan válasza Gsx-rr (#8988) üzenetére


Blyan
félisten

Nem kell felkapni a vizet, csak mondtam ,hogy szkeptikus vagyok a sose egy karc se történetekkel kapcsolatban. :)

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8990) Gsx-rr válasza Blyan (#8989) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nem kaptam fel a vizet! Az már rég elmúlt ,mikor idegesített a tok fólia téma! Már átsiklok ezeken!
sőt szórakoztat ,hogy 1-2 ember milyen csodát tud "varázsolni"egy ilyen szép dologból! :)
Amúgy leírtam az első I6-on 3 nap után már voltak karcok. Ahhoz képest én is csodálkoztam ezen nincsenek.

[ Szerkesztve ]

(#8991) lugosi válasza Blyan (#8984) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

A 4s-em még mindig karcmentes. Az a titka, hogy a zsebembe, amibe tettem, nem tettem mást. Illetve mikor letettem az asztalra, mindig valami másra tettem le, ami nem volt érdes. Legalább egy papír, ami nálam az asztalon általában megtalálható valamilyen formában.
Az idő egy részét szilikontokban töltötte, de néha meg ki kellett venni belőle. Fólia sose volt rajta, a kijelzője makulátlan. Bár általában igaz, hogy nagyon vigyázok a dolgaimra.

(#8992) catroot


catroot
veterán

Ma este a telefonnak kihívás volt ,hogy a Snapseed lefrissüljön. Konkrétan nem ért végig a frissítés. Aztán meg le sem tudtam törölni az appot.

Főképernyőn rámentem a törlésre, de az app ikon csak ott maradt. Viszont a Store-ban a listában meg a felhő ikon volt az appnál.

Most toltam egy restartot.

Csak nem sikerült megírni bugmentesre a 9.2-t sem.

szerk.: most meg tetű lassú a Store-ban a letöltés. :W

[ Szerkesztve ]

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8993) Blyan válasza catroot (#8992) üzenetére


Blyan
félisten

Nekem is változó, van amikor rohadt lassú. aztán van amikor meg gyors mint a fene. A gmail app meg frissítés után is update állapotban maradt és állandóan ott figyelt a piros 1-es. :) Másfél nap és eltűnt. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8994) catroot válasza Blyan (#8993) üzenetére


catroot
veterán

Most pl a frissítés gomb ment el. De már kétszer volt restart.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#8995) Blyan válasza catroot (#8994) üzenetére


Blyan
félisten

Egy nekem is volt ma, egy whatsapp értesítés ott ragadt a noticenterben, nem lehetett törölni, prábáltam mindent, válaszolni, semmi. Restart és eltűnt. :D

The ability to destroy a planet is insignificant next to the power of the Force.

(#8996) rayoliviero válasza Gsx-rr (#8988) üzenetére


rayoliviero
veterán

Hát igen, én amiket eddig eladtam iPhone-okat semmibe nézték a vevők, hogy karcmentes. Attól magasabb áron nem sikerült eladnom.

(#8997) B-L-A-C-K válasza rayoliviero (#8996) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Én pl nem azért vigyázok rá hogy majd karcmentesen eladjam, hanem mert idegesítene ha egy hibátlan telefont megkarcolnék, és folyamatosan azt kellene néznem.

(#8998) galaxys80 válasza B-L-A-C-K (#8997) üzenetére


galaxys80
veterán

Szerintem, ha az ember vigyáz rá, nem teszi kulcs mellé stb, akkor max mikró karcok lehetnek rajta. Azokat meg akkor lehet látni, ha keresi az ember.

(#8999) #48525824


#48525824
törölt tag

telekomos iphone 6-ot lehet pl. istyleban szervizeltetni?

(#9000) B-L-A-C-K válasza #48525824 (#8999) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ha van rá garancia bármelyik hivatalos apple szervizbe lehet, így ott is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.