Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#8251) Jeanne d'Arc válasza defymoto (#8250) üzenetére

Ha van valami papírod hozzá amivel lehet kopogtatni a Partneronál ha gond van, akkor okés. Egyébként meg nem is tudom. Ezek az utólag függetlenített (persze lehet nem az mert külföldön nem mindig zárják le őket) nem biztos hogy a legjobb megoldás, mert lehet vele gond. Letiltják, vagy egyszerűen visszazár a telefon. Jártam már így hogy 3 hónap után a független telefon gondolt egyet és csak magyar vodafone hálózatra állt fel. Mindegyik szolgáltatót felhívtam és nem amiatt mert letiltották, hanem ki tudja miért. Az Apple sem tudta a választ. Szóval annyira nem az év vétele!

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8252) Mályki válasza atees (#8249) üzenetére


Mályki
aktív tag

Kossz a választ! Es a gyari terkepbe nem lehet a bkv opciokat is belekreálni? 😃

K.M.

(#8253) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Sziasztok!

Csak gondoltam, megemlítem, hogy a T-Mobile-nál (bocsánat, Telekomnál) 169 ezerért el lehet vinni a 64 GB-os i6-ot, a 128-asért pedig 188 ezret kérnek, mindezt 3990 Ft-os előfizetések közül válogatva. Persze raktáron kb. sehol nincs, de kiszállítják 1-2 napon belül és állítólag további készlet nem várható, amin nagyon meglepődnék.

Aki esetleg Spotify-t használ: ha zenét hallgattok és mondjuk a főképernyőn vagytok: ha nem Task Switch-ert (duplán megnyomjátok a Home gombot) használva mentek vissza a Spotify-ba, hanem elindítjátok az alkalmazást az ikonjára kattintva, akkor oda visz vissza, ahol jártatok (például album vagy szám) vagy pedig az alkalmazás főképernyőjére dob? Remélem, nem túl bonyolultan tettem fel a kérdést :B Nexus 5-öt nyúzok már bő egy éve és nagyon megszoktam a gyári Android Task Switcher-ét, hiába használtam előtte 6 évig iPhone-t, az i4-en már a Home gombot alapból gyűlöltem nyomogatni, mert annyira megbízhatatlanul működött :(

(#8254) csabi94


csabi94
őstag

Örömmel jelzem, hogy tegnap használatba vettem életem első iPhone-ját, egy 64 gb-os space grey iPhone 6-ot. ;)
Annyira hihetetlenül jó ez a rendszer, hogy ma reggelre már minden funkciója kézreesett, mindent kitapasztaltam, és ami eddig nem működött az okostelefonomon, már az is működik. Az akksi még bejáratós (2 ciklus), de már így is elég jól bírja, a készenléti fogyasztásán lehidaltam (bekapcsolt wifivel egy éjszaka alatt 2-3%-ot merült, a Lumiám az anno 15-öt kb.). Nyilván, ha nyomkodom, fogyaszt, de így sem rossz a helyzet, ugyanis a teljes beüzemelés óta egyszer töltöttem fel, ez tegnap volt, és még mindig bírja, pedig így, hogy ismerkedek a rendszerrel, nyomkodtam bőven, appokat telepítgettem, próbálgattam, játszottam, stb. :K

[ Szerkesztve ]

(#8255) Jeanne d'Arc válasza Alvin_ti4200 (#8253) üzenetére

Az annyira nem is rossz ar.

[ Szerkesztve ]

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#8256) Mályki


Mályki
aktív tag

Van lehetoseg ha apple musicot hallgatok a telefonon, akkor az valamilyen modon a Laptopomra (dell) rakeruljon? Iranyitani szeretnem a fotelből a telefonommal :) Tud valaki segiteni?

K.M.

(#8257) Jegesbrum


Jegesbrum
csendes tag

Sziasztok!

A minap vásároltam egy iphone 6 16GB-ot, hazahoztuk beállítottuk minden tökéletes volt kivéve egy dolgot, nem akart csatlakozni az apllestorehoz, majd mikor sikerült a programok letöltésénél is sorra jöttek a hibák.
Rájöttem hogy a wifivel van a gond, 3G-vel minden simán megy viszont ahogy wifivel próbálom a dolgokat van hogy tökéletesen fut van hogy lassú mint a dög. Instagrammon facebookon nem tölti be a képeket.

Első lépésben csináltam egy router resetet de a probléma továbbra is fenttálllt, befrissítettem a telefont a legújabb oprendszerre hátha ez lenne a hiba de a probléma megmaradt.

Reseteltem a telefon network beállításait is, beállítottam a DNS-t 8.8.8.8-ra is de egyikkel sem lett jobb a probléma.

Volt valakinek hasonló problémája? Ha igen hogyan lehetne orvosolni?

(Van itthon másik iphone is, iphone 5 amellyel tökéletesen megy minden)

(#8258) Gsx-rr válasza Mályki (#8256) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Keress valami Airplay alkalmazást.

(#8259) harylmu válasza Mályki (#8256) üzenetére


harylmu
őstag

Shareport4w-t találtam, ami ingyenes.

(#8260) mugencivic válasza Alvin_ti4200 (#8253) üzenetére


mugencivic
tag

Én is aláírtam újabb két évet és vettem egy 64GB-osat 169-ért (online rendeléssel), a meglevő 16GB-os már lassan egy éves, feltettem az apróra. De ennyiért kellett volna adniuk alapból előfizetéssel.

(#8261) mugencivic válasza swoody (#8247) üzenetére


mugencivic
tag

Némelyikre Salcomp van írva, némelyikre Flextronics, mindkettő Apple beszállító.

(#8262) LUCKY78


LUCKY78
tag

Kedves szifont használó társak.
Van-e valakinek épkézláb 5lete arra, hogy hogy a picsbe tudom kipucolni az 'egyéb' nevezetű szemét halmazt. Ez ugye az itunesban a szinkronizálásnál jelenik meg, ott ahol látod mi mennyi terület foglal el az iphone tárhelyéből.
van-e már rá valami app, vagy pc-re letölthető, használható szoft. amit találtam (ingyé) az mindössze 4mb-ot talált, hol ott most járok kb 1,5 Gb-nál. (itunes szerint)

[ Szerkesztve ]

sose nyomjá' full kretént!

(#8263) univerzita válasza LUCKY78 (#8262) üzenetére


univerzita
addikt

A 1,2GB,,Other " nem sok. A rendszer eszt maga szokta korrigálni. Ha JB - van a telefonon akkor a icleaner nagyon jó. Én gyakran használom a Battery Doctor must have... appot ( sárga színű ikon) Ez is képes néhány száz magát törölni. Vagy van gépre a PhoneClean de az fizetős.

(#8264) LUCKY78


LUCKY78
tag

Köszönöm a segítő hsz-t.
JB már rég nincs a készülékeimen, (a 9.x.x-re meg ugye nincs is egyenlőre) a PhoneClean-t próbáltam (az volt az ingyenes) Na de most jól meglesem ezt a batteridoctor-t. egyenlőre nem írnak rossz véleményt az app-rol a hozzászólásokban.

sose nyomjá' full kretént!

(#8265) #19708160 válasza LUCKY78 (#8264) üzenetére


#19708160
törölt tag

Én is csak ajánlani tudom nagyon hasznos program.Ráadásul ki tudod tenni a lehúzható menübe így rögtön tisztítani is tudod a memóriádat.

[ Szerkesztve ]

(#8266) Frozzy válasza #19708160 (#8265) üzenetére


Frozzy
őstag

isten ments, hogy én iOS-en tisztogassam a memóriát :DDD :DDD

 iPhone 14 Pro Max • AirPods Pro • Apple Watch S4 • MacBook Air 2017 

(#8267) #19708160 válasza Frozzy (#8266) üzenetére


#19708160
törölt tag

pedig hidd el csodákat művel,érezhetöen gyorsabb lessz a teló :)

Amúgy kiszedni és megtisztitani nem tudod 😀

[ Szerkesztve ]

(#8268) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Sziasztok,

Tudtok bekapcsoló gomb hibáról a készüléknél? a mienknél egyszer csak nem kezdett el működni. :W

Ha restart után is így marad, akkor gondolom hardveres ugye? :F

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#8269) LUCKY78 válasza #19708160 (#8265) üzenetére


LUCKY78
tag

+1
igen találkoztam a gyors eléréssel... figyelgetem az app-et, azután majd meglátom mennyire van létjogosultsága a rendszeren. eddig sem volt lassú, meg stb..., csak már évek óta bsztat az "egyéb fül" az itunes-ban hogy folyamatosan zabálja el a tárhelyemből a gb-okat. egy próbát megér. most elsőre mindössze 230mb szemetet kukázott...

[ Szerkesztve ]

sose nyomjá' full kretént!

(#8270) LUCKY78 válasza Frozzy (#8266) üzenetére


LUCKY78
tag

nem a memóriát akarom ezzel pucolgatni, hanem az "egyéb" szemetet a tárhelyemből...

[ Szerkesztve ]

sose nyomjá' full kretént!

(#8271) Tibee86 válasza LUCKY78 (#8270) üzenetére


Tibee86
veterán

Nem mai cikk, de kiderül mit tartalmaz az 'egyéb' rész a tárhelyből. A nagyja nem szemét. ;) [link]

(#8272) LUCKY78 válasza Tibee86 (#8271) üzenetére


LUCKY78
tag

+1
igen, azzal tisztában voltam, hogy az 'egyéb' rész nem teljesen csak ottmaradt szemét, hanem tartalmaz más dolgokat is. de koszi a linket, tényleg nem mai cikk. és hasznos is!

sose nyomjá' full kretént!

(#8273) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Kemény 97 mb szabad helyem van,na most. Hogyan tudom megoldani,hogy telefonról letörlöm a képeket és a drive-ban,felhőben meglegyenek? Mert ha simán rámegyek a törlésre akkor kiírja hogy törli a felhőből is.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8274) defymoto


defymoto
senior tag

Na, az 5S után, váltottam egy Space Gray 6-os ra :)

(#8275) univerzita válasza FIREBLADE78 (#8273) üzenetére


univerzita
addikt

Ha képeket Megosztott -ba teszed akkor nemtörlödnek. Vagy tedd fel One Drive,Dropbox,vagy más helyre.

(#8276) FIREBLADE78 válasza univerzita (#8275) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Hol van ez a megosztott?
Leakartam törölni az alkalmazások adatait,de végül az alkalmazást törölte le,hiába tölteném le storeból,nem engedi. Pörög 1s-ig aztán kidobja, reboot volt,semmi. Kezd elfogyni a türelmem, soha többet nem veszek 16 gb-os modell semmiből,vicc. :W
Ja,már van 500mb szabad helyem :U :(((

[ Szerkesztve ]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8277) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

Bocsánat az offért, de mivel az iPad fórum meghalt ide írok hátha tudtok segíteni mert lehet hogy iPhoneon is volt ilyesmi . Egyszerűen nem tudok frissíteni alkalmazásokat mert hiába nyomok arra h frissítsen, nem csinál semmit. Pedig van 3 Gb szabad helyem, emellett semmit nem tudok letölteni. Elkezdi a letöltést és abban a pillanatban megáll.

Szerkeztve: mar rájöttem, biztos a storeral van valami, iPhoneról se enged semmit letölteni :(

(#8278) FIREBLADE78: dettó :(

[ Szerkesztve ]

Kis Pál vagyok, na hali!

(#8278) FIREBLADE78 válasza hj.jani95 (#8277) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nálam is kiírja,h van 2 frissítés és halott,semmi. :W :W

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8279) FIREBLADE78 válasza hj.jani95 (#8277) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Akkor megnyugodtam :)

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8280) univerzita válasza FIREBLADE78 (#8276) üzenetére


univerzita
addikt

Megosztott albumot neked kell létrehozni. Kiválasztod a képet a telón, majd felül megjelenik kék kocka nyíllal majd ott lesz a iCloud fotómegosztás.Itt lesz lehetőség a képet Megosztott mappába tenni. Majd ha gépen megnyitod a iCloud Fotók ott lesz a Megosztott mappába. Ha telefonról letörlöd akkor iCloud - don megmarad.

(#8281) FIREBLADE78 válasza univerzita (#8280) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

istenva :R

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8282) univerzita válasza FIREBLADE78 (#8281) üzenetére


univerzita
addikt

Azért tegyél egy próbát. Egy képet tegyél a Megosztott képek - be majd töröld telefonon és nézd meg hogy a iCloud - on ott kell lennie a Megosztott - ba. Onnan nemtörlödhet.

(#8283) FIREBLADE78 válasza hj.jani95 (#8277) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Ismerősömnél jó a store :U :Y

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8284) defymoto


defymoto
senior tag

Sziasztok!
Ma vettem a MediaMarkt-ban egy Iphone 6-ot. Minden oké vele, nagyszerű kis teló. Egy dolgot kivéve. Ha beszélek valakivel telon es kihangositom, akkor nem hall engem a masik fel. Ha normal hangszoron beszelunk akkor igen. Es messengeren is es Viberen is hall. Valakinek volt esetleg már hasonlo? Vigyem vissza és éljek a 3 napos azonnali cserével?
Előre is köszi :R

(#8285) FIREBLADE78 válasza defymoto (#8284) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Vidd,az a biztos.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8286) torreador22 válasza defymoto (#8284) üzenetére


torreador22
aktív tag

Vidd vissza ! Amíg benne vagy a 3 napban!

[ Szerkesztve ]

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#8287) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nálam megoldódott a store,kevés volt neki 500 mb hely,vicc :(

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8288) defymoto válasza torreador22 (#8286) üzenetére


defymoto
senior tag

Az lesz :)

(#8289) Valaki87 válasza defymoto (#8288) üzenetére


Valaki87
senior tag

spuri vissza :K

nálam tökéletes !

(#8290) defymoto válasza Valaki87 (#8289) üzenetére


defymoto
senior tag

Levettem a gyári fóliát és utána hallottak jól. :Y

(#8291) Valaki87 válasza defymoto (#8290) üzenetére


Valaki87
senior tag

:DDD nem csoda mivel az végig eltakarja a mikrofont is

user error ... FAIL :DDD

(#8292) #35104512 válasza Valaki87 (#8291) üzenetére


#35104512
törölt tag

ez még a kisebb fail, a nagyobb akkor lett volna ha visszaviszi :)

(#8293) Valaki87 válasza #35104512 (#8292) üzenetére


Valaki87
senior tag

az már tényleg szép lett volna ! :C

(#8294) defymoto válasza Valaki87 (#8293) üzenetére


defymoto
senior tag

De csak a másodlagosat. Azt hittem, csak videónál számít

(#8295) torreador22 válasza defymoto (#8290) üzenetére


torreador22
aktív tag

:DD :)) :C

torreador22 felhasználónak 369 pozitív és 0 negatív értékelése van az oldalon!

(#8296) Valaki87 válasza defymoto (#8294) üzenetére


Valaki87
senior tag

Szerencsere rajottel :)

(#8297) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Erre szoktam apám aszondani: hogy ennyi ésszel meg egy vödör vízzel, elmehetsz ürgét önteni :DD ;]

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#8298) rfjanika


rfjanika
tag

Sziasztok. Egy kis segítség kellene

vettem egy iphone 6-ot a telenornál függetlenül újonnan

hazahoztam ráraktam mindent a régi telefonomról és a legújabb szoftvert is az iphone 5-ömön hibátlanul ment.
ami azóta történt:
másnap egy program se indult el elsőre , csak sötét képernyő jött be. reseteléssel megoldódott
délután egyszerűen elment a hang se hívást se smst nem jelzett hanggal csak mikor ránéztem a telóra akkor láttam hányan kerestek. KI-be kapcsolás megoldotta.
ma reggel facebookon videó élindításánál csak hangos sistergés volt . ismét ki be kapcsolás megoldotta.
de pl olyat is láttam miközben kihangosítva telefonáltam a hangerőn levett egyet az erősségből úgy hogy nem is fogtam a telefont.

szerintetek a szoftver szarakodik nekem vagy küldjem vissza a telefont ????????????

(#8299) Edi77 válasza rfjanika (#8298) üzenetére


Edi77
őstag

Javasolt lenne újként beállítani a telót egy gyári vissza után, mentést ne tegyél vissza.

"Érdemes aszerint élni, amiben hiszel, mert különben előbb-utóbb abban fogsz hinni, ahogy élsz."

(#8300) rfjanika válasza Edi77 (#8299) üzenetére


rfjanika
tag

és akkor a telefonszámaimat egyesével írjam be?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.