Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6801) Valaki87 válasza batai15 (#6800) üzenetére


Valaki87
senior tag

nettó 80 :) hát igen ez a szörnyű,hogy itt ilyen fizetések is vannak még....nálunk az életszínvonal a béka feneke alatt van....persze lesz majd jobb is, egyébként az élethez kell egy kis szerencse is...jókor jó helyen/esetleg egy kis kapcsolat.

okés offoljuk :K

egy biztos Pumped Gabo szakmájától minden jobb :DDD ( persze pénz ott van, de hát kinek van gyomra ahhoz )

[ Szerkesztve ]

(#6802) batai15 válasza Valaki87 (#6801) üzenetére


batai15
félisten

Jajj gabo :) humorista :p

(#6803) Valaki87 válasza batai15 (#6802) üzenetére


Valaki87
senior tag

annál egy kicsit több igen :DDD

(#6804) Nus


Nus
tag

Sziasztok!

Jelenleg külföldön tartózkodom és miután kiutaztam vettem észre, hogy a i6-om azt produkálja hogy 2-3 nap alatt elveszti a térerőt és elérhetetlen vagyok. Ki be kapcsolás után minden oké ezt jó sokszor eljátszotta már, szerintem ez nem egészen normális dolog. Otthon nem volt ilyen gondom, vigyem szerintetek gariztatni?

Üdv...

The sky was pink...

(#6805) HUTCHDB válasza Nus (#6804) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ha esetleg meg tudod oldani a resetet, vagy új telefonként nullázni, azt még megpróbálhatod.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6806) Runner_fxr válasza batai15 (#6800) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nekem erről az a véleményem, hogy Magyarországon nagyon kicsi az esély, hogy tisztességes életet tudjon élni egy átlag ember. Az emberek nagy része a fiatalságát és az egészséges éveit áldozza erre az uzsorás bandára, beleértve a politikusokat, multi vezetőket, stb. Kérdem én, megéri? Persze vannak sikeres emberek itt is, vagy jó kapcsolataik vannak, vagy nagyon magas végzettségük és mellé szerencséjük is. Ezeknek jó itthon is, de összességében a legtöbb munkának semmilyen szinten nincs értéke itthon. A Magyar ember fogyóeszköz, nem több. Tehát a véleményem az, hogy nem érdemes várni a kánaánra itthon, hanem aki teheti jobban teszi ha elhagyja a süllyedő hajót. A lehetőség pedig adott, nem őrzik gépfegyverrel a határokat mint anno. Szerintem a legkézenfekvőbb megoldás sajnos ez.

Hogy ne csak off legyek :) én is kp-re vettem meg az I6-ot, részletre akartam, de valami 130 ezres kauciót akartak bekérni, amiből nem is vonták volna a telefon részleteket. Akkor úgy voltam vele, nem szórakozok itt, követhetetlen lett volna a tartozásom, inkább kicsengettem egybe. És nem volt kevés, 246k, de úgy voltam vele, hogy egyszer már kell egy normális telefon, nem márkabuzulásból vettem, hanem egyszerűen elegem lett az android nyűgjeiből. Sajnos ennyi egy jó telefon manapság. Vehettem volna olcsóbban is gsm boltokból, meg apróról, de ha már ennyit kiadok, akkor tuti biztos forrásból szerettem volna.

(#6807) Valaki87 válasza Runner_fxr (#6806) üzenetére


Valaki87
senior tag

de ez egy Notorious BIG-nek nem pénz :)

(#6808) batai15 válasza Runner_fxr (#6806) üzenetére


batai15
félisten

Volt terven anglia , de úgy vagyok vele hátha esetleg. Hátha tűzoltóként még találok egy munkát még ,meglátjuk hogy bírjuk .
Nálam most telefonból htc m8 és 5s az egyedüli alternatíva, más nics.

[ Szerkesztve ]

(#6809) Damage401 válasza batai15 (#6808) üzenetére


Damage401
senior tag

Bocs a bele Vauba,

Végig olvasva eddigi hozzászólásodat. Egy apró észrevételem lenne, hogy a tűzoltók nem keresnek jól ez tény. (nettó 120e Ft, tudom a 80-hoz képest már jó) De hogy már most azon gondolkodol hogyan terheld le még azon felül is magad hogy valami életszínvonalat teremts. Ez a legnagyobb baj itt. Nem elég a 24 órás szolgálat majd a pihenődben meg egy alternatív munkát keress, hogy összetudj tenni kettő fizetésből nettó 200e Ft-ot. Szerintem ha van lehetőséged inkább keress valami jövedelmezőbbet. Mert csak kimeríted magad és lassan de kiégsz. Nem tudom a korod. De hamar meglehet rokkanni. Megírva az őszintét most jelenleg egy gyárban vagyok folyamatos műszakkal, de ezt jól megfizetik (nettó 190eFt) Mihelyst megszedem magam megyek tovább. Csak gondold át, hogy megéri e majd neked ennyi pénzt ennyi energiát.

Legyen On is: 1 hónapja vagyok tulaja a készüléknek, de nagyon pozitívan csalódtam az IOS rendszerben. :)

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#6810) batai15 válasza Damage401 (#6809) üzenetére


batai15
félisten

hát 25 vagyok, momentán jobb ötletem nincs .Az viszont hogy simán dolgozok tűzoltónak,és remélem hogy majd emelkedik a rangom , hát nem tudom.Az a baj hogy környéken semmi jobb nincs .
Viszont próbálok tenni valamit hogy a jövendő gyerekeim ne így éljenek.

messzire menni meg hát az nagyon sok pénz
Legjobb másod melóm eddig a meló utána 1500 forintos kanyar pénz volt( 6 köbméter fa le fel )

[ Szerkesztve ]

(#6811) atees válasza batai15 (#6810) üzenetére


atees
őstag

Tűzoltóként szakirányú fősuli nélkűl nem lesz jó fizu. Ha rendfokozatba lépsz előre az semmi szinte párszáz forint..
Főiskola nyelvvizsga, ilyen helyeken az ér valamit.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#6812) batai15 válasza atees (#6811) üzenetére


batai15
félisten

ami késik nem mulik:)
Ha mód lesz rá, nem állok meg .Kihívást mindíg kell állítani . :R :R

[ Szerkesztve ]

(#6813) FIREBLADE78 válasza Damage401 (#6809) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Én is heti 6 napot dolgozok és még sem haltam meg,igaz már kiégtem,de nem is a munka miatt. Az emberek végett

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6814) Jeanne d'Arc

Gyertek at ide:
miből vegyem meg a következő okostelefonomat

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6815) batai15 válasza Jeanne d'Arc (#6814) üzenetére


batai15
félisten

mentem oda! :)

(#6816) Damage401 válasza FIREBLADE78 (#6813) üzenetére


Damage401
senior tag

Ezt Én teljesen értem. Nem a 6 napozásról beszélek. De legalább van egy vasárnapod. Hanem az ő helyzet ha kell másodállás és folyamatosan nincs megállás. Darabig tudod csinálni. Se időd se energiád már nem lesz. Végén elmondhatod hogy kicsit tettél hozzá. Közben meg elszaladt az a bizonyos élet. Tudom hogy ami van abból kell a legjobbat kihozni. De hogy ne éljen az ember csak rabszolgaként (értsd kajára és reszsire megy el a pénz) köv hónapig meg majd megoldjuk valahogy. Nem éri meg. Én könnyen beszélek most, mert tudok félre tenni, mellett még szórakozni is. Sokan nem tehetik meg ennyi idősen (25 vagyok :) )

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#6817) INGJOKE


INGJOKE
veterán

Nah voltam az almáriumba és kb 5 perc alatt megcsinálták az előlapi kamerát. Korrektek gyorsak.

(#6818) #27813376


#27813376
törölt tag

Viber jelzohangjat csak Cydiaval lehet cserelni szerintetek?

(#6819) hj.jani95


hj.jani95
aktív tag

Elmondaná nekem valaki hogy hogy működik a hely alapú emlékeztető ? Mert nekem nem nagyon akar működni 😕

Kis Pál vagyok, na hali!

(#6820) catroot válasza hj.jani95 (#6819) üzenetére


catroot
veterán

Ne aggódj, nekem sem megy...

Gondolom ugyanaz, mint droidon: beállítod, hogy egy adott területet elhagyva, vagy arra megérkezve jelezzen a telefon. Eddig egyszer sem jelzett. Nálam egyébként weben sem nagyon szeret szinkronizálni az icloud és a telefon - ami az emlékeztetőket illeti.

"I live in the weak and the wounded, Doc."

(#6821) hj.jani95 válasza catroot (#6820) üzenetére


hj.jani95
aktív tag

"Jaj de jó" legalább nem a telefonnal van a baj :/

Kis Pál vagyok, na hali!

(#6822) rayoliviero válasza #27813376 (#6818) üzenetére


rayoliviero
veterán

iFile-ban tudod pl. kicserélni, jailbreak kell.

(#6823) FIREBLADE78 válasza Damage401 (#6816) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Én 27, tudok félre tenni. Igaz pár hónapja nem,most kevesebb a fizu,bővítjük a vállalkozást,kell a mani. ( csak úgy repkednek a milliók a "mester" embereknek :O Nyár végére dupla mennyiségű fizu lesz.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6824) HUTCHDB válasza rayoliviero (#6822) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az itools erre nem képes?

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6825) rayoliviero válasza HUTCHDB (#6824) üzenetére


rayoliviero
veterán

A Vibereshez jailbreak nélkül nem tudsz hozzáférni. A programban magában nem tudom valahogy ki lehet-e cserélni.

Szerk: A .cafok a hangok. Lehet így simán ki lehet scerélni, még nem próbáltam.

[ Szerkesztve ]

(#6826) Runner_fxr válasza batai15 (#6808) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nekem is sok ismerősöm van Angliába, én is mehettem volna már 2006-ban is, de valahogy az az ország nekem nem jön be. Sőt egy hányinger az egész. Én nem csak azt nézem, hogy mennyi a fizu, hanem, hogy vajon tudnék e ott élni hosszútávon. És úgy gondolom, hogy Angliába nem tudnék élni akkor se ha havi 1 millát fizetnének. Ausztriába vagy Németországba esetleg Franciaországba már el tudnám képzelni. Jelenleg nem panaszkodom, mert jó munkám van és az átlagnál jobban is keresek, de még is valószínű belevágok tavasszal kiköltözésbe, munkakeresésbe, mert nagyon nem megnyugtató ez a helyzet Magyarországon.

Egy kérdés. Hol állítom be az itunes-ba, hogy mutassa az albumborítókat a zeneszámoknál? Valamit kikapcsoltam, de már nem emlékszem hol. :)

(#6827) HUTCHDB válasza rayoliviero (#6825) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Most néztem meg, de magában a viber-ben nincs lehetőség külső hang "bevitelére".

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6828) HUTCHDB válasza rayoliviero (#6825) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En ezt kerestem volna, ami androidon van:

Sajnos itt ilyen nincs.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6829) rayoliviero válasza HUTCHDB (#6827) üzenetére


rayoliviero
veterán

Engedte rar-ban átcserélni a Viber csengőhangot. Csak kíváncsi vagyok működik-e.

Ha megcsörgetsz, kiderül. :D

Szerk: Köszi, működik, át is cseréltem iFile nélkül. :D

default.caf a csengőhang
msg.caf az üzenet hang

Ha van egy .m4r csengőhangunk vagy szöveghangunk, akkor csak át kell nevezni deafult.caf-ra és bemásolni az eredeti helyére. Ugyanígy kell a szöveghangot is.

[ Szerkesztve ]

(#6830) Gsx-rr válasza rayoliviero (#6829) üzenetére


Gsx-rr
veterán

ezt már rég lehet: [link]

Az üzenet jelző hangot azt nem lehet?

[ Szerkesztve ]

(#6831) rayoliviero válasza Gsx-rr (#6830) üzenetére


rayoliviero
veterán

Miért ne lehetne, semmiben nem különbözik annak a módja sem.

msg.caf az erdeti. egy .m4r szöveghangot átnevelezel msg.cafra, kicseréled és kész is.

Szerk: A linkedben iFile-os módszert látok csak, a rarban való szerkesztést nem is látom. iFile-hoz pedig jailbreak kell, még a raros módszerhez nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#6832) HUTCHDB válasza rayoliviero (#6829) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Na már csinálom is!
SZIGORUAN JB-ET HASZNÁLÓKNAK!!!!! :C

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6833) Gsx-rr válasza rayoliviero (#6831) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Már látom ,csak közben szerkesztetted amíg én írtam.

HUTCHDB: Úgy látszik megy anélkül is! :C

[ Szerkesztve ]

(#6834) rayoliviero válasza HUTCHDB (#6832) üzenetére


rayoliviero
veterán

A raros módszerrel pont, hogy nem kell jailbreak.

Gsx-rr: Ja, frissítéskor szerintem is elveszik.

[ Szerkesztve ]

(#6835) Gsx-rr válasza rayoliviero (#6834) üzenetére


Gsx-rr
veterán

És mi lesz frissítéskor? Felülírja gondolom.

(#6836) HUTCHDB válasza rayoliviero (#6834) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Jah, tényleg...bocsánat! :B

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6837) #27813376


#27813376
törölt tag

Koszi mindenkinek, csinalom is....

(#6838) LUCKY78


LUCKY78
tag

...akkor ezek szerint, mindenkinek jól műxik az i6 készüléke! :DDD

[ Szerkesztve ]

sose nyomjá' full kretént!

(#6839) Damage401


Damage401
senior tag

Sziasztok,

Nekem jól müködik. De a Térkép alkalmazásban kérnék egy kis segítséget. Hogy lehet beállítani, ne csak a fizetős utat mutassa, hanem alternatív utakat is? Kerülje el az autópálya és társai. Nem találom hol lehet.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#6840) HUTCHDB válasza Damage401 (#6839) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Amikor megadod a celt, akkor par alternativ utvonal megjelenik a terkepen, vilagosabb kek szinnel.
Ezek kozul valaszthatsz.
De konkretan olyan, hogy kerulje a fizetos utakat tudtommal nincs.

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6841) Damage401 válasza HUTCHDB (#6840) üzenetére


Damage401
senior tag

Azt megtaláltam már. Remélem frissítenek rajta. Addig akkor marad a Gmaps.

Siemens MC60>Sony Ericsson K300i>Sony Ericsson K750i> Sony Ericsson C902> HTC Desire > Nokia C7> Sony Ericsson Neo>Sony Xperia P>HTC Desire X> Sony Xperia L>Nexus 4>LG G2>Sony Xperia Z1 Compact> Sony Xperia Z3 Compact> Apple Iphone 6>Sony Xperia Z5 Compact>Samsung S7

(#6842) Runner_fxr válasza LUCKY78 (#6838) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Jól néznénk ki, ha ennyi pénzért ne működne jól. :D
Bár az itunes még mindig nem a szívem csücske. Nagyjából tudom már használni, de akkor is fura az érzés, hogy rá vagyunk kényszerítve erre a programra, ami nekem nem is túl stabilan működik, jó párszor lefagyott már, meg kilépett. Ha még egy nagyon jó program lenne nem is lenne probléma, de így? Szóval ezt leszámítva nincs vele problémám. Gondolom apple gépen, osx alatt stabilabban működik az itunes is, mint windows alól, de azért nehogy már 500 ezerért vegyek még számítógépet is, csakhogy az itunes stabilan működjön. :)

Múltkor már kérdeztem, de nem jött válasz, megkérdezem még egyszer, hol tudom bekapcsolni az itunes-ba azt, hogy mutassa az album borítókat? Régebben mutatta, de valahol kikapcsoltam, csak már nem emlékszem hol. :)

[ Szerkesztve ]

(#6843) LUCKY78 válasza Runner_fxr (#6842) üzenetére


LUCKY78
tag

"megkérdezem még egyszer, hol tudom bekapcsolni az itunes-ba azt, hogy mutassa az album borítókat?"

jó kérdés. mivel nekem alapból be van lőve így részemről passzolom... de ha elég kitartóan kérdezed itt, biztos kapsz választ. Vagy google-be beírod így ahogy itt feltetted a kérdést, tuti találsz rá linket. de ha angolul próbálkozol, nagyobb a valószínűsége a találatnak :)

sose nyomjá' full kretént!

(#6844) LUCKY78 válasza Runner_fxr (#6842) üzenetére


LUCKY78
tag

tessék: ahogy írtam, csak simán rákérdeztem google :)

http://www.macmagazin.hu/itunes/

http://www.gyakorikerdesek.hu/elektronikus-eszkozok__mobiltelefonok__5255438-hogyan-tudnek-albumboritot-beallitani-a-zenekhez

[ Szerkesztve ]

sose nyomjá' full kretént!

(#6845) Runner_fxr válasza LUCKY78 (#6844) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Nem pont erre gondoltam egyébként. :) Internetről töltötte le. Most meg semmi. Csak zenéket adtam hozzá, de mutatta az albumborítókat is, nem mindegyiket de sokat megtalált.

(#6846) LUCKY78 válasza Runner_fxr (#6845) üzenetére


LUCKY78
tag

én úgy vagyok vele, hogy ha zenét hallgatok, akkor nem a borítót nézem :P
(de értem, ha van borító úgy tetszetősebb a kinézete.) de ha zsebben van a telefonom? akkor meg tök mind1 hogy van vagy nincs albumborító... :))

sose nyomjá' full kretént!

(#6847) kchris78 válasza LUCKY78 (#6846) üzenetére


kchris78
veterán

igényesebb mindenféleképpen, amikor az ember lapozgat, engem zavart amikor nem talált meg csak töredékmennyiséget...

(#6848) FIREBLADE78 válasza Runner_fxr (#6845) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Természetesen epöl gépen nincs probléma a itunszal. Bebaszna,ha lefagyna ;] Am,már van 200-250k frankó epöl laptopok

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6849) hj.jani95 válasza FIREBLADE78 (#6848) üzenetére


hj.jani95
aktív tag

Hol?

Kis Pál vagyok, na hali!

(#6850) Tibee86 válasza hj.jani95 (#6849) üzenetére


Tibee86
veterán

Gondolom a használt piacon.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.