Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6951) maxim01 válasza tmskvcs (#6949) üzenetére


maxim01
aktív tag

Amikor másik töltővel próbáltad a kábelt is cserélted? A vezeték is csinálhat ilyen hibát, de először a koszt nézd meg...

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#6952) tmskvcs válasza maxim01 (#6951) üzenetére


tmskvcs
tag

Persze cseréltem mindent. Most jelenleg működik, valahogy megjavult. :) az volt az első amit megnéztem és nem volt koszos

(#6953) Papa-Het


Papa-Het
aktív tag

Hali!

Most tervezek venni egyet, i4-ről lépnék fel. Jelenleg 8gb-os van, elvagyok vele, nem mondom hogy lehetne több, de belépésnek ebbe a világba anno jó volt (4 éve), de most elérkezettnek érzem a cserét. iPhone 6 16gb-ban gondolkozom elsőre, mert úgy gondolom elég lenne, illeteve árban is jobban megfelel. Külföldön élek, Angliában, és itt "csak" 539£ a 16-os, a 64-es 619£. Mit gondoltok, - első sorban olyanoktól kérdezem, akiknek 16-os van - hogy elég lenne? 64-et az életben nem tölteném meg szerintem semmivel. Elvégre ha már nem fér, iCloud-ba fel, vagy a Macbook-ra, aztán csókolom. :) Mit gondoltok?

(#6954) univerzita válasza Papa-Het (#6953) üzenetére


univerzita
addikt

Egy hónap múlva jön a 6s. Lehet hogy 32-es lesz a belépő modell. Én megvárnám.

(#6955) Papa-Het válasza univerzita (#6954) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

És ezt honnan tudod? Mert pletykára nem akarok alapozni. Illetve az nem 540 font lesz, az fix.

(#6956) univerzita válasza Papa-Het (#6955) üzenetére


univerzita
addikt

Azért írtam hogy,,lehet". Ugyanis a gyárban ahol gyártásban megy a címke gyártás csak 32,64,128 - as címkéket gyártanak. 16-ost nemlátot senki. Azért írtam hogy,,lehet". De a jobb kamera és a Force Touch végett is várnék. Főleg ha van i4-es ami működik Szerintem a új 6s (32-es,ha lesz )ára nálatok nemlesz több mint a mostani 64-es. Egy hónap gyorsan elmegy, sőt szerintem 2 héttel a bemutatás előtt kiderül mi lesz a induló modell.

(#6957) Papa-Het válasza univerzita (#6956) üzenetére


Papa-Het
aktív tag

:C :R

(#6958) FIREBLADE78


FIREBLADE78
addikt

Nem szívesen váltom le,de a 2gb ram miatt muszáj lesz,nevetséges ez a mostani 1. Ha nem laggolna néha akkor nem érdekelne,de így :((( Mennyiért lehet elpasszolni egy 16 gbos ext.digitálban vett példányt? 150? Nincs összeverve

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6959) twinkiecz


twinkiecz
tag

6s készülékház. [link]

[ Szerkesztve ]

linktr.ee/twinkiecz

(#6960) HUTCHDB válasza twinkiecz (#6959) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Ua., viszont a törésponton erősítettek, ami egy jó hír!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6961) twinkiecz válasza HUTCHDB (#6960) üzenetére


twinkiecz
tag

Várható volt hogy a kinézet nem változik, viszont egy hiba javítva remélem a többi is lesz. (most androidos vagyok de tavaszara tervezek 6s re váltani)

linktr.ee/twinkiecz

(#6962) nitro16 válasza twinkiecz (#6961) üzenetére


nitro16
senior tag

Én is így vagyok vele, eddig csak androidos telom volt de most váltok.

(#6963) maxim01 válasza nitro16 (#6962) üzenetére


maxim01
aktív tag

Nem fogod megbánni!! Galaxy S5-ről váltottam ami egy jó készüléknek számít androidos telefonok között, de már most tudom soha többet nem lesz androidos telefonom! :)

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#6964) kchris78 válasza FIREBLADE78 (#6958) üzenetére


kchris78
veterán

hol tapasztalod hátrányát? Én csak a böngészőben vettem észre back-nél sok weboldalon újratöltött. De csak iOS8 alatt, iOS9 beta alatt már nem csinálja.. Úgyhogy igazából most nem érzem mit jelentene +1GB.. Játszani viszont nem játszok.

[ Szerkesztve ]

(#6965) nitro16 válasza maxim01 (#6963) üzenetére


nitro16
senior tag

Én galaxy S4-ről fogok váltani már rég megtettem volna a váltást ha lett volna nagyobb kijelző méret az iphonoknál, mint ahogy megtették ezt a 6 plusnál. Aztán most már megvárom a 6s plust és azt veszem meg.

(#6966) maxim01 válasza nitro16 (#6965) üzenetére


maxim01
aktív tag

Nekem a plus már nagyon nagy! Fogtad már kézbe? Ha s4-ről váltasz szerintem elég a 6s, de nem akarlak rábeszélni.. :)

Iphone 6, Samsung Galaxy S3, Google Nexus7

(#6967) lugosi válasza maxim01 (#6966) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Mindig mosolygok hogy a 6 plus nagy, igaz kétszer nézegettem csak, de a Nokia 1520-amat mellétéve még mindig kicsi! :DDD

(#6968) 485 válasza lugosi (#6967) üzenetére


485
aktív tag

én akkor nevetek, amikor a z ultrámat látják és elkezdi nekem mutogatni a 6+-t, hogy az nagyobb... :F

(#6969) HUTCHDB válasza 485 (#6968) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Az igazi iPhone-nosoknak már a 6 is nagyon nagy...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6970) Runner_fxr válasza kchris78 (#6964) üzenetére


Runner_fxr
Ármester

Szerintem hátránya akkor lesz majd ha kijön az iphone 7 és vele nyilván egy újabb ios is. Elképzelhető, hogy a 6s-en az még elszaladgál, de a sima 6-on már gondok lesznek. Ettől eltekintve a jelenlegi oprendszerrel szerintem évekig kiválóan fog működni, ha abból indulok ki, hogy a 4s is egy használható készülék manapság is. Sok mai androidos is örülne ha annyira gördülékenyen működne, pedig az már aztán tényleg nem mai darab, nevetséges hardverrel.

[ Szerkesztve ]

(#6971) 485 válasza HUTCHDB (#6969) üzenetére


485
aktív tag

persze, tudom, nekem is van i5-öm. de azért mert ájfónos, még nem lesz az övé a leglegleg...

(#6972) nitro16 válasza maxim01 (#6966) üzenetére


nitro16
senior tag

Persze fogtam már kézbe többször is, szerintem nem nagy.

(#6973) HUTCHDB válasza nitro16 (#6972) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Szokás kérdése ez szerintem, mert valakinek a max méret az i5, van aki meg úgy van ezzel, hogy 5 - 5,5" kijelzőméret alatt nem hajlandó telefont használni.
Egyébként az i6+ még nekem pont beleférne...

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6974) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Volt már valakinek olyan problémája, hogy a gmail alkalmazás nem fért hozzá a fotókhoz? Az adatvédelmi beállításokban meg hiába próbálom beállítani, a fotok menüpontnál nem jelennek meg az alkalmazások.

Méretre szerintem az i6 tökéletes, a plus már nekem is túl nagynak tűnik, meg az összes hasonló méretű telefon.

[ Szerkesztve ]

(#6975) Gsx-rr válasza HUTCHDB (#6969) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Ezt ne jelentsd ki szerintem ilyen egyértelműen!
Nagyon sok "igazi" Iphone-os már rég erre várt ,hogy végre normális kijelzőméret legyen.

(#6976) galaxys80


galaxys80
veterán

A külső hangszóró egyik lyukába belekerült valami szöszmösz. Próbáltam fogpiszkálóval kiszedni, de most meg a rács és a lyuk fala közé szorult. Megpróbáljam egy tűvel kipiszkálni vagy hagyjam inkább a fenébe?

(#6977) Gsx-rr válasza galaxys80 (#6976) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Nekem a csatlakozó kezd koszolódni, nem tudom mivel lehetne rendesen kipucolni.

(#6978) FIREBLADE78 válasza nitro16 (#6965) üzenetére


FIREBLADE78
addikt

Nekem is s4-en volt előtte. Hidd el, elég lesz a sima is. Plus ronda ebben hàzban.

Macbook pro retina 2013 late, ájfon 14 pro, BMW i4

(#6979) Tibee86 válasza Gsx-rr (#6975) üzenetére


Tibee86
veterán

Ahogy legalább annyi, ha nem több értetlenül áll hozzá mind méretben, mind kinézetben.

(#6980) HUTCHDB válasza galaxys80 (#6976) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Fogkefe jobb lenne szerintem!

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6981) nitro16 válasza FIREBLADE78 (#6978) üzenetére


nitro16
senior tag

Biztos hogy sima nem lesz, mindkettőt fogtam már kézben a sima az kicsi a plus az meg még pont kézre áll, illetve a nagy kijelzős telefonokat kedvelem. Felső káva lehetne kisebb de másba nem tudok bele kötni a plusnál.

[ Szerkesztve ]

(#6982) HUTCHDB válasza nitro16 (#6981) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Egy -két dologban jobb is: fényképező (képstabilizátor) és az akkumulátor is.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6983) Flickering


Flickering
aktív tag

Jövőhét szombaton tudok telefont venni, a iphone 6 és g4 van a szatyorban, de i6 felé húz a dolog, 150 körül tudnék hozzájutni előfizu miatt vodánál. Megéri?
Nem szeretném megvárni a 6s-t mert tudom jobb lesz, de annyival drágább is lesz és nem hinném h idén el tudném hozni ugyanezzel a ( 3 ezres per hó) előfizuval..
Jelenleg xperia sp-t nyuzok.

(#6984) Jeanne d'Arc válasza Flickering (#6983) üzenetére

Szerintem ezért az árért nagyon. A G4 egy nagyon jó telefon, de nagyon nem tartja az árát egyik LG termék sem. Szóval ennyiért vedd meg.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6985) HUTCHDB válasza Flickering (#6983) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én a saját tapasztalatomat osztom meg veled.
Volt kb 1/2 évig G2-őm.
Tudom ez nem G4, de a koncepció kb. ua.
Jó, jó, de mindent összevetve az iPhone 6 jobb.
Ha nem ragaszkodsz a nagyobb kijelzőhöz, akkor én az i6-ot ajánlom.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6986) Flickering válasza HUTCHDB (#6985) üzenetére


Flickering
aktív tag

és laleh:

Köszi a válaszokat, akkor nem lövök mellé?
nem tragédia ha nem várok egy csomót a következőre?

(#6987) HUTCHDB válasza Flickering (#6986) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Én azt mondom, hogy az i6-nak nincsenek olyan gondjai, mint ami az elődök sima verzióit ( nem s) jellemezte.
Mellé nem lősz, de ha vársz, és van pluszban néhány tízezer forintod, akkor lehet egy gyűszűnyivel jobb telefont tudsz venni.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6988) Flickering válasza HUTCHDB (#6987) üzenetére


Flickering
aktív tag

az a baj már ígyis tűkön ülök :D
(még élőben a 6 plust is megtapizom, tényleg fent áll ez a halitos dolog meg ilyesmi?
kzárólag elülső zsebben hordanám, nem hátsóban...21 eves fosulis srác vagyok, nem nagy kútfúró :D

(#6989) reflxx


reflxx
aktív tag

Sziasztok,

Xiaomi 10000 mah power bank-ről mi a véleményetek?

(#6990) Runner_fxr


Runner_fxr
Ármester

Erre valakinek van valami ötlete?

(#6991) HUTCHDB válasza Flickering (#6988) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

Nekem,spec. ha választanom kellene, akkor inkább a sima 6.
Jó jó, a +, de amennyi pluszt ad, annyival MOST kényelmetlenebb a minednapi használata.
Volt nálam kb 1 hétig, a böngészés nagyon jó volt, de ahogy munkába mentem, naponta használtam kényelmetlen volt.
Ha kijelző ház aránya jobb lenne, akkor természetesen másabb lenne a helyzet, de a jelenlegi állapotban én az i6-ot választanám.

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6992) lugosi válasza Flickering (#6986) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Már nem kell sokat várni. Én most már biztosan megvárnám az s-t.
Ha nem is azt veszed (bár mindig az s-t érdemes jobban), akkor meg annyival lemegy a sima ára, hogy azért is érdemes lenne várni. (Szerintem.)

(#6993) galaxys80 válasza HUTCHDB (#6980) üzenetére


galaxys80
veterán

Próbáltam, de azzal sem jön ki. Azt hiszem inkább hagyom a fenébe. A rács és a lyuk fala köze szorult be. Ahogy ki akartam kotorni a szöszt ide szorult.Végül is csak akkor látszik, ha belenézek a hangszoróba.

(#6994) HUTCHDB válasza lugosi (#6992) üzenetére


HUTCHDB
nagyúr

En azt mondom, hogy kb 3 honap meg a Mo-i megjelenesig, es azt sem tudjuk igazabol mi lesz a valtozas.
Az i6 aresese szerintem kevesbe prognosztizalhato, mint az, hogy az uj modell kb. 20-30.000 kerul majd tobbe, mint a mostani.
De nyilvan a vevo dont... :)

(#6993) galaxys80!
Van meg egy dolog, a levego spray amit kiprobalhatsz, de lehet, hogy az meg megjobban beviszi a szoszt...

[ Szerkesztve ]

" Ha húsz évesen nem vagy liberális, akkor nincs szíved, ha nem vagy konzervatív negyven évesen, akkor nincs eszed." - Winston Churchill -

(#6995) Jeanne d'Arc válasza Flickering (#6986) üzenetére

Én az i6+-t választanám ha nem zavar méret. Volt sima 6 is, de hosszabb távon érezhető hogy jobb a 6+ kamera akku stb. Meg nem kell mellé ipad mert vegulis kivaltja. Legalábbis nálam így volt.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#6996) Dean1988


Dean1988
csendes tag

Sziasztok,

Szerintetek van lehetőség egy friss előfizetéssel vásárolt i6 függetlenítésére a vodánál ?
Ha igen, mennyiért?
Köszi.

(#6997) Valaki87 válasza Dean1988 (#6996) üzenetére


Valaki87
senior tag

szerintem horror áron....

1-2 gsm bolt megcsinálja 25k-ért.

(#6998) donpedrito válasza reflxx (#6989) üzenetére


donpedrito
csendes tag

Nekem pont ma jött meg postán. banggood.com-ról rendeltem, 2 hét alatt itt leszállították. Innen eredetit kapsz, mert a kínaiaknak semmi sem szent, ha koppintásról van szó :) és van kínai kínai xiaomi powerbank is bőven. De az eredeti mellé kapsz egy ellenörző kódot, amivel a xiaomi oldalán ellenőrizheted az áru eredetiségét.
Minőségi darab, sokan ajánlják is. Kézben tartva semmi gagyi érzet. 3-szor mindenkép feltölti az i6-ot. Méretre jóval kisebb, mint a 10400-as, az a mínusz 400 mAh megér annyit, hogy könnyedén zsebrevágd és vihesd magaddal.

A tapasztalat olyasvalami, amihez csak közvetlenül azután jut az ember, hogy szüksége lett volna rá.

(#6999) Kicsirics77 válasza Dean1988 (#6996) üzenetére


Kicsirics77
veterán

Voda is 25k és függetleníti

.... .- --... -.- ..-. . -.- .-. .- ..-. - .-- . .-. -.- .-. .- -.. .. --- .- -.-. - .. ...- .. - -.--

(#7000) Jeanne d'Arc válasza Dean1988 (#6996) üzenetére

Thomzonenet

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.