Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3401) BandD


BandD
tag

Sziasztok!

Már írtam hasonló kérdést nemrégiben, de még mindig nem értem kristálytisztán a gondolatmenetet: iPad 2 készüléken lévő gyerekkönyvhöz vásárolt extra tartalom (purchase in-app, 8 oldal helyett 20 oldal pl.) hogyan tud megjelenni a másik készüléken (iPad Air) is? Töröltem az appot Air-en, amjd újrafelraktam, de csak az alap, trial (8 oldalas) verziót mutatja...Köszönöm a válaszokat... :R

(#3402) erdoke válasza BandD (#3401) üzenetére


erdoke
titán

1. Van olyan gomb az appon (pl. Beállításokon) belül, hogy Restore purchases.
2. Úgy csinálsz, mintha megint megvennéd a bővítést, és a végén kiírja, hogy azért már fizettél, most ingyen letöltheted.

A legjobb aláírás a héten

(#3403) BandD válasza erdoke (#3402) üzenetére


BandD
tag

Úgy van, ahogy írtad, köszönöm erdoke :R

(#3404) atees


atees
őstag

Tudnatok FMA-hoz hasonlo lehetoseget mondani, szuksegem lenne USA storba meg $ra es eleg lassan megy a FMA! Koszi!

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#3405) Tibee86 válasza atees (#3404) üzenetére


Tibee86
veterán

Használj VPN-t, azzal azért gyorsítható a pontok szerzése.

[ Szerkesztve ]

(#3406) atees válasza Tibee86 (#3405) üzenetére


atees
őstag

Ezt kifejtened nekem kicsit bovebben :)

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#3407) Isikamika


Isikamika
tag

Üdv mindenkinek,Ipad Air töltő adapterhez keresek európai fejet, tud valaki valahol?

(#3408) perfecthet


perfecthet
csendes tag

Üdv.Használ valaki zseb wifit?Vettem egy Huawei-t,mert van 5 eszköz is,amit használ a család út közben.Esetleg nem tudjátok,hogy a routerben elhelyezett memoria kártyára mentett filmeket hogy tudom megnézni az air-en?Vna vlc is,meg Nplayer is a gépen.Köszönöm,üdv

(#3409) kiszu válasza perfecthet (#3408) üzenetére


kiszu
senior tag

Szia. Azt sajnos sehogy. Csak memoria kartya olvasokent funkcional. Halozaton az ipaddel nem lehet elérni.

(#3410) 206 cc válasza Isikamika (#3407) üzenetére


206 cc
senior tag

parancsolj :R
illetve ez csak a fej

[ Szerkesztve ]

206cc „- pedig nem is én utállak Téged.Te utálod saját magad” .... a problémát nem az jelenti, hogy valaki hülye,hanem az hogy nem ismeri be....

(#3411) perfecthet válasza kiszu (#3409) üzenetére


perfecthet
csendes tag

szia,de a vlc-ben van ilyen opció,hogy letöltés wifin keresztül.Azon sem lehet?üdv

(#3412) Isikamika válasza 206 cc (#3410) üzenetére


Isikamika
tag

Köszönöm

(#3413) erdoke válasza perfecthet (#3408) üzenetére


erdoke
titán

NPlayerben azt a megosztás fajtát kell kiválasztanod, amit a "zsebWiFi" támogat. Szépen működik, én is használok néha hasonlót.

(#3409) kiszu
Ha még nem játszottál le filmet/zenét hálózatról, miért állítod bizonyossággal, hogy nem működik? :F

A legjobb aláírás a héten

(#3414) Tibee86 válasza atees (#3406) üzenetére


Tibee86
veterán

Már itt kifejtették helyettem. :)

(#3415) kiszu válasza erdoke (#3413) üzenetére


kiszu
senior tag

Erdoke. A zsebfifibe rakott memkari tartalmát sose fogja streamelni,mert az a zsebwifi nem támogatja.

(#3416) Urban Terror


Urban Terror
tag

Ha letöltök retina felbontásban (2048x1536) egy képet és be akarom tenni háttérnek, akkor miért nem fér ki a kijelzőre az egész kép? Olyan, mintha a belezoomolna a közepébe és egy bő 3-4 centis keretet levágna. :F

Illetve letöltök egy gif-et, akkor a filmtekercsben miért nem marad az animált?

[ Szerkesztve ]

(#3417) #99546112


#99546112
törölt tag

Erre én is kíváncsi lennék! :D

(#3418) erdoke válasza kiszu (#3415) üzenetére


erdoke
titán

Ha jól láttam, csak annyit írt, hogy egy Huawei gyártmányút vett. Nekem is ilyen van, és megosztja a memóriakáetya tartalmat az általa létrehozott hálózaton.

A legjobb aláírás a héten

(#3419) kiszu válasza erdoke (#3418) üzenetére


kiszu
senior tag

Hoppsz. Akkor fejet hajtok és elnézést kérek,hogyha a Huawei zsebwifije tudja ezt. Tudsz írni pontos tipust? Mert ilyen engem is érdekelne.

(#3420) erdoke válasza kiszu (#3419) üzenetére


erdoke
titán

Azt nem mondtam, hogy mindegyik tudja. Nekem egy ZTE MF60-as 3G, illetve egy E5776-os Huawei van, mind a kettő képes rá.

A legjobb aláírás a héten

(#3421) kiszu válasza erdoke (#3420) üzenetére


kiszu
senior tag

Nekem ZTE MF63 van. Lehet,hogy ez is tudja? A micro sim helye megvan neki.

(#3422) Urban Terror


Urban Terror
tag

Bocs a sok kérdésért, de be lehet állítani azt a Yahoo-s időjárási információs központot, ami IOS6-nál (3GS)van, amikor a képernyő tetejéről lehúzom az "információs" sávot? Ott napi/órás bontásban ad információt a várható időjárásról. Egyáltalán be lehet állítani, hogy mi jelenjen meg ezen a felületen?

(#3423) atees válasza Urban Terror (#3422) üzenetére


atees
őstag

Sajnos ios7 csak szövegesen írja ki az időjárást.

Aláírás (nem kötelező megadni) :)

(#3424) Urban Terror válasza atees (#3423) üzenetére


Urban Terror
tag

Sajnálom, a régi megoldás nagyon csinos és számomra informatívabb volt. :(

(#3425) Alliterator


Alliterator
csendes tag

Sziasztok,

iPad Air vásárlását tervezem és úgy láttam, hogy pár GSM bolt honlapján jó 30-35 ezer forinttal olcsóbban hirdetnek gépet, mint pl az Apple store-ban vagy más nagyobb elektronikai boltokban.
A GSM boltosra is azt írják, hogy új, garanciás. Van ebben valami buktató? Érdemes innen venni vagy valami hibás terméket adnak, hogy olcsóbb?
Valakinek volt már rossz tapasztalata ezzel?
Köszi a válaszokat.

(#3426) erdoke válasza Alliterator (#3425) üzenetére


erdoke
titán

Ha bontatlan, akkor nincs buktató, max. töltőfejet kell szerezned hozzá, ha nem kontinentális EU modell (pl. UK).

A legjobb aláírás a héten

(#3427) perfecthet


perfecthet
csendes tag

Üdv,ez jó részidőnek számít szerintetek?használat 1 nap 2 óra,készenlét 1 nap 12 óra.Üdv

[ Szerkesztve ]

(#3428) Tibee86 válasza perfecthet (#3427) üzenetére


Tibee86
veterán

Másfél nap alatt, több mint 1 napot a kezedben volt?? :Y Munka, alvás, szórakozás, élet stb?? :F :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3429) kiszu válasza Alliterator (#3425) üzenetére


kiszu
senior tag

A Part nero gsm nél a legolcsóbb és bontatlanul kapod. Már vásároltam ott párszor,nincs benne buktató,mert serialszam kell a garanciáztatáshoz,semmi más.

(#3430) perfecthet válasza Tibee86 (#3428) üzenetére


perfecthet
csendes tag

:R :R :R kimaradt,dolgoztam

(#3431) raggg válasza kiszu (#3429) üzenetére


raggg
senior tag

Tőlük telefonon lehet rendelni? A honlapjuk elég spártai :-) (püben is válaszolhatsz, megköszönném!)

ragklaatPS

(#3432) Jeanne d'Arc

Szuper ez a gép. Én is alig tudok elszakadni tőle. Nagy telefonos vagyok, de most rá se nézek a telómra nem is foglalkozok vele. :D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#3433) perfecthet válasza Jeanne d'Arc (#3432) üzenetére


perfecthet
csendes tag

:C :C ezzel én is így vagyok :K

(#3434) Uzmany


Uzmany
őstag

Használtok air-en vibert? Ha jól értelmeztem a honlapján írtakat, akkor nem mukodik tökéletesen vele?

® visions created with passion

(#3435) plus44 válasza Uzmany (#3434) üzenetére


plus44
veterán

Felrakod, működik hiba nélkül.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3436) vans? válasza Jeanne d'Arc (#3432) üzenetére


vans?
őstag

Nem iPhone-od van gondolom. :D

hábm bábm

(#3437) kiszu válasza raggg (#3431) üzenetére


kiszu
senior tag

Felhivod oket delelott es 2-3 ora mulva mar mehetsz is erte. Ott elotted bontjak ki es ha kered be is aktivaljak neked.

(#3438) i.attila


i.attila
tag

Az gondolom teljesen véletlen, hogy az imént a google play áruházat böngésztem, és közben iszonyúan akadt a chrome böngésző, majd be is záródott, többször is. Google böngészővel google oldalt nézegetni ipad-en rossz ómen :)

(#3439) Szabikaa20 válasza i.attila (#3438) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Én is chromot használok és nagyon sokszor kikapcsol!Még szerencse hogy vissza lehet állítani!

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#3440) i.attila


i.attila
tag

Olyan megoldást tudtok esetleg, hogy lehet megosztani androidos telefonon levő videót úgy, hogy ipad-en tudjam nézni router nélkül, mondjuk útközben? Tulajdonképpen az androidos telefont szeretném wifi drive-ként használni. A telefon tud wifi hotspotot, és van benne egy 16GB-os SD, amivel szeretném az ipad kapacitását bővíteni.

(#3441) Millerchris


Millerchris
tag

Sziasztok!
iTunes Store-ba PC feljogosítása hol található? Mert mos nem tudok semmit feltenni.

A holnap mèg messze van!

(#3442) atikó


atikó
őstag

ha vlakakit érdekel vadi új vodafone függő 16GB ipad air? Pribatban megtalal!

(#3443) focvis válasza plus44 (#3435) üzenetére


focvis
veterán

Ha a mobiltelefonom telefonszámához rendelem a wifi only iPaden a Vibert és beírom a telefonra érkező aktiváló SMS-t az ipaden, akkor egyúttal nem inaktiválódik a Viber a telefonomon? :F A telefon Androidos.

Amikor egyszerre 2 telefonra tettem fel pár hónapja, akkor a 2. aktiválása inaktiválta az 1.-t. Ezért aggódom csak, de nagyon örülnék, ha az IPaden is futna párhuzamosan.

[ Szerkesztve ]

(#3444) raggg válasza kiszu (#3437) üzenetére


raggg
senior tag

Igen igen, csak vidékre kellene.

ragklaatPS

(#3445) plus44 válasza focvis (#3443) üzenetére


plus44
veterán

Ezt nem tudom, jelenleg az Ipad mellett egy Nokia C3-at használok, így nem tudom modellezni az esetet, de a Google jó barát, esetleg keress rá, biztos más is belefutott hasonlóba.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3446) focvis válasza plus44 (#3445) üzenetére


focvis
veterán

Ok, köszönöm. Nem ismerem a nokia C3-at, neked párhuzamosan megy a két készüléken?

(#3447) Levente17 válasza focvis (#3446) üzenetére


Levente17
tag

Inaktiválódni fog,
En is próbáltam mar.

Egy nőnek 71 dolgot kell tudnia..Főzni, mosni és 69.

(#3448) Urban Terror válasza i.attila (#3438) üzenetére


Urban Terror
tag

Valamilyen memóriahiba miatt mindegyik böngészőből kilép időnként. És nem kell hozzá a play-ben szörfölni.

[ Szerkesztve ]

(#3449) plus44 válasza focvis (#3446) üzenetére


plus44
veterán

Mint írtam is, jelenleg csak az Ipad-en van fenn a Viber, a C3 alkalmatlan ilyen dolgokra.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#3450) Akve


Akve
tag

Sziasztok!

Használ valaki bluetoothos billentyűzetet? Én most rendeltem, de érdekelnének a tapasztalatok.

Köszi előre is!

Élek és élni hagyok.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.