Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Payphone válasza dud998 (#250) üzenetére


Payphone
tag

Instagrammot helyettesítő app sajna nincs. Én sem értem hogy pont egy ipadre nem tudjak megcsinálni azokat az appokat amit több 10 millióan használnak nap mint nap

(#252) dud998 válasza Payphone (#251) üzenetére


dud998
őstag

Hát ez van, szétkutattam a netet, és találtam is párat, de ezek már nem létező appok sajnos.
Na majd hátha lesz valami fejlemény.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#253) Fryskitt


Fryskitt
addikt

A mai streamelős világban érdemes a nagyobbat venni? Mennyi marad a 32GB-ból amikor kb használható mennyiségű program van fenn?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#254) Payphone


Payphone
tag

nekem amikor nincs rajta film vagy valami ilyesmi akkor általában 9-11 gb marad a 32-ből úgy hogy azért van rajta app és játék rendesen

(#255) Fryskitt válasza Payphone (#254) üzenetére


Fryskitt
addikt

Akkor az lesz....

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#256) #33762560


#33762560
törölt tag

Vettem egy ilyet, eddig bevált 👌

(#257) balint82


balint82
senior tag

Sziasztok!

Azt meg lehet valahol nézni, hogy az akksi hány cellás benne?

:R :R

Google Pixel 4a

(#258) Fryskitt válasza balint82 (#257) üzenetére


Fryskitt
addikt

És ha nem annyi, amire gondolsz? Amúgy nem találtam erre adatot.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#259) MLA


MLA
tag

Az Apple oldalán 116990 kezdő áron lévő iPad a 2018-as típus?

(#260) Sify válasza MLA (#259) üzenetére


Sify
senior tag

Igen.

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#261) MLA válasza Sify (#260) üzenetére


MLA
tag

Köszi. Akkor nem tudok hivatalos Apple helyről 2017-est venni?

(#262) Fryskitt válasza MLA (#261) üzenetére


Fryskitt
addikt

Egy csomó helyen lehet kapni. De minek vennél regebbit?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#263) Oldman2 válasza MLA (#261) üzenetére


Oldman2
veterán

Én az Alza-nál vettem egy LTE-s verziót 100 alatti áron.

(#264) MLA


MLA
tag

Az ára miatt.

(#265) RandomGosu válasza MLA (#264) üzenetére


RandomGosu
senior tag

nem sokkal drágább a 2018-as mint a 2017-es

(#266) Fryskitt válasza MLA (#264) üzenetére


Fryskitt
addikt

Véleményem szerint, hacsak nem nagyon rövid időre tervezel, megéri az újat venni, alig drágább és a pencil támogatás pedig jól jöhet.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#267) #55517184 válasza #33762560 (#256) üzenetére


#55517184
törölt tag

Ugyanilyet vettem a feleségem iPadjére, szereti, minőségre is jó.

(#268) gaben88


gaben88
őstag

Sziasztok!

Ha wifi only 2018-as iPadre megosztom az Androidos telóm netjét, bekapcsolt GPS-el, akkor az iPad képes a net mellett átvenni a GPS adatokat is és navigálni pl egy Google Maps-en vagy Waze-n?

iPhone 13 Mini, PS5, PC, iPad Pro 10.5, Switch OLED, Steam Deck, Quest 2

(#269) ZahAdanos


ZahAdanos
csendes tag

Sziasztok. Mit gondoltok 2019-ben jön ilyen kategóriában új iPad (7.generáció) ? Érdemes kivárni szerintetek? Csak mert oké, jó áron van, de lehet, hogy még olcsóbb lenne, ha lenne újabb . Esetleg valami olyat nyújtana az új, ami miatt érdemes lenne azt venni. Nekem a 128gb wifi only lesz a választott. Vajon ezen a gépen is fog működni az Adobe ps?

(#270) Gabbbb válasza ZahAdanos (#269) üzenetére


Gabbbb
senior tag

Van rá esély, de ha jön is, aligha hinném, hogy processzoron kívül lenne fejlődés, olcsóbb se lesz. Van értelme fél évet várni erre, úgy hogy utána 1 év múlva jön a még újabb ..

(#271) jose999


jose999
senior tag

Hű, de kihalt ez a fórum! Üdv! Jövő héten csatlakozom egy szürkével! Első Apple "tab", remélem jó barátok leszünk! Tuti lesz kérdés, 1000 évnyi android tabozás után, remélem lesz, aki segít ;]

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#272) dud998 válasza jose999 (#271) üzenetére


dud998
őstag

Mindenkinek megy a cucc hibátlanul, biztosan ezért. :)
Persze segítünk ha tudunk. Nekem nagyon bevált, nincs vele semmi gond. ;)

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#273) Fryskitt válasza jose999 (#271) üzenetére


Fryskitt
addikt

Biztosan jó lesz neked is!

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#274) pallacko


pallacko
tag

Sziasztok
Vettem Én is egyet.
Használja valaki pencil -el, vagy bármilyen stylus -al?
Milyen notes programot javadoltok?

iPhone 8+, iPhone X, iPad Air 2019, Apple watch S4, GitUp Git2P sportkamera, DJI Osmo Pocket

(#275) Sify válasza pallacko (#274) üzenetére


Sify
senior tag

Notability

Iphone 14 Pro, Apple TV4K, Ipad (2018), AirPods Pro, Apple Watch Series 3

(#276) jose999


jose999
senior tag

Megjött :) tetszik nagyon! Máris egy kérdés: be lehet állítani, hogy bizonyos appok csak akkor nyíljanak meg, ha ujjlenyomattal azt feloldom? Esetleg ha egy program kell hozzá, melyik? Köszönöm előre is!

[ Szerkesztve ]

Gránit bankos ajánlókódért keress privátban (8000 Ft jóváírás) „Oh, igen. A múlt gyakran fájhat, és elfuthatsz előle, de akár tanulhatsz is belőle.”

(#277) Fryskitt


Fryskitt
addikt

Na ma reggelre arra ébredtem, hogy homogén fehér a kijelző. Szép nagy fehér téglalap.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#278) dud998 válasza Fryskitt (#277) üzenetére


dud998
őstag

:Y

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#279) Fryskitt válasza dud998 (#278) üzenetére


Fryskitt
addikt

Video hardware hiba.Ilyenvan. Na de az, hogy két héta csere, az meg refurb, az méltatlan egy prémium céghez. Ide illene polcról, azonnal egy új. :O

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#280) dud998 válasza Fryskitt (#279) üzenetére


dud998
őstag

Gondolom nyugatabbra ez így is menne. :(
Nem is hallottam még ilyen meghibásodásról.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#281) pazzo


pazzo
tag

Sziasztok!
Hol érdemes megvenni ezt az iPad-et?
Nézegetem a Hardveraprót, ahol nagyon jó áron kínálnak új, dobozos készülékeket.
Mik lehetnek a hátulütői?
Rémisztgetnek azzal, hogy az itthoni hivatalos Apple-szervizek vissza is vonhatják a garanciát. :F

(#282) Fryskitt válasza pazzo (#281) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nem a garancia elvesztésétől félnék elsősorban, hanem hogy a szolgáltató letiltja nemfizetés miatt. Vagy hogy lopott.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#283) pazzo válasza Fryskitt (#282) üzenetére


pazzo
tag

Elvileg sok minden kiderül az iPad imei számából, ha az Apple oldalán rákeresünk.
Vagy a touch-id-ból.

Amiket néztem mind fóliázott, de persze előfordulhat refurb is köztük.

Vannak sok pozitív visszajelzéssel rendelkező eladók. Ezért is fordult meg a fejemben a Hardverapró.
Na meg hogy hat évvel ezelőtt is innen vettem a Kindle-met, ami azóta is szépen működik.

(#284) Fryskitt válasza pazzo (#283) üzenetére


Fryskitt
addikt

Touch ID-ből? Abból hogyan? Nincs törölve az előző tulaj? :F

Más: iCentre 5 nap alatt cserélte a hibás iPadot, nagyon nagy pirospont. :C

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#285) Anybody


Anybody
csendes tag

Sziasztok!

Csatlakoztam egy simes 32 GB-os verzióval.
Eddig szuper, egy Lenovo P3 plusz váltott.

Ildi

(#286) Fryskitt válasza Anybody (#285) üzenetére


Fryskitt
addikt

Grat!!!!

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#287) #07746304


#07746304
törölt tag

Gyárilag felhelyezve van rajta fólia?

(#288) Fryskitt válasza #07746304 (#287) üzenetére


Fryskitt
addikt

Nincs.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#289) #07746304 válasza Fryskitt (#288) üzenetére


#07746304
törölt tag

Köszi, kár.

(#290) Fryskitt válasza #07746304 (#289) üzenetére


Fryskitt
addikt

De ez ne tartson vissza. 2 max 3e egy normális üveg rá, és tabletben még mindig ez az etalon.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#291) #07746304 válasza Fryskitt (#290) üzenetére


#07746304
törölt tag

Nem is fog, 2012 óta Androidos vagyok... de elegem van abból, hogy N7 2012 5.0 Lollival nyugdíjazva lett (megjegyzem használhatatlanra lassítva. N72013 megragadt az Android 6.0-nál.
A Huawei Medipad M3 8,4 táblagépem meg: Android 7.0-val lett hibás (most megy garanciális szervizbe majd) Oreot nem kap.

Szóval:

""Az újdonság szinte pontosan akkora, mint a 2013. őszén bemutatott iPad Air, amelyre egyébként a mai napig fel lehet rakni a legfrissebb (11-es) iOS operációs rendszert, pedig annak idején még 7.0.3-mal jelent meg. ""

nekem az kell, hogy hosszú évekig kapjon friss OS-t, nem játszottam eddig sem a táblagépen. Stream, HBO GO, Youtube, Facebook, Messenger, Skype, esetleg TV GO legyen rá elérhető. Azt sajnálom, hogy az alapértelmezett böngésző nincs W10-re, de lehet feltenni Chrome-ot. az eddig táblagépemen 4 GB RAM volt, ebben feleannyi, de úgy tudom, hogy Apple-nél teljesen másképp van a memóriahasználat.

(#292) dud998 válasza Fryskitt (#284) üzenetére


dud998
őstag

:C

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#293) Fryskitt válasza #07746304 (#291) üzenetére


Fryskitt
addikt

"azt sajnálom, hogy az alapértelmezett böngésző nincs W10-re" - ezt most nem annyira értem, de az iPad jó választás.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#294) #07746304 válasza Fryskitt (#293) üzenetére


#07746304
törölt tag

Safari?

(#295) Fryskitt válasza #07746304 (#294) üzenetére


Fryskitt
addikt

De hogy jön ide a W (Windows) 10? Még mindig nem értem.

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#296) #07746304 válasza Fryskitt (#295) üzenetére


#07746304
törölt tag

PC-m van Windows 10-zel, és szeretem ha ugyanaz a böngésző van használva mind a két platformon. Androidnál van Chrome, Edge, Firefox, és Opera is. Viszont a Safari for Windows be lett szántva :(

(#297) Fryskitt válasza #07746304 (#296) üzenetére


Fryskitt
addikt

Firefox van iOs alatt. Az nem jó?

Ne vegyél élő nyulat Húsvétra! Az ilyenkor vett kisnyuszik 90%-a nem éri meg az egyéves kort!

(#298) dud998 válasza #07746304 (#296) üzenetére


dud998
őstag

Akkor Chrome. Az van mindenre.

“Ük-ük-ükunokáimnak, akikkel sohasem fogok találkozni. Jó érzés tudni, hogy ezeken a lapokon keresztül mégis kapcsolatba lépünk majd egymással. A legjobbakat kívánom nektek egész életetekre, bárkik is legyetek. Szeretettel, ük-ük-üknagyapátok, Brian Johnson”

(#299) Balu_


Balu_
csendes tag

Sziasztok! Mostanában az a probléma jött elő az én iPad-emen, hogy ha megnézem az akkumulátor menüben a használatot és a készenlétet, mind a kettő megegyezik. (Most 159h 17p-t mutat mindkettő.) Valaki meg tudná nekem mondani, mi a probléma? :O
Nagyon fontos lenne. Köszönöm.

iPhone 11 Black

(#300) #07746304


#07746304
törölt tag

Helló, érkezik a készülékem. Milyen állványt érdemes hozzá vásárolni? Töltőn lenne, vagy dokkolón. Mi az ajánlott? Eredeti mennyibe kerülne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.