Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) #98880768 válasza #65577472 (#100) üzenetére


#98880768
törölt tag

Mert az asszony mindig akkor búrja be amikor kéne.. :D

(#102) #65577472 válasza #98880768 (#101) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ja, így már értem.

(#103) ruarua


ruarua
tag

Én megjelenéskor rendeltem be Apple-től. Gravírozással :)
Semmi problémám nincs vele, arra használom, amire kitalálták anno (tartalom fogyasztás)
Láttam android tablethez hasonlítják sokan. Nekem már volt több tabletem is, és hát ha tablet akkor csak iPad!
Aki ennek az árán meg már vesz egy jó laptopot, az esténként tv előtt vegye az ölébe, kábelekkel, mert az a laptop 2-3h-nál többet nem bír.

iPhone 13 128gb; Xiaomi Mi 10T PRO; iPad Pro 11 64gb; Lenovo Ideapad 710S; PlayStation 4

(#104) #95561216 válasza Geller72 (#88) üzenetére


#95561216
törölt tag

Bejelentés óta megvan a 32 gigás, több mint a fele hely szabad rajta, pedig már telepakoltam a könyveimmel, és kallódik rajta jó néhány megnézett film, amit lusta voltam törölni, edx/coursera kurzusok, meg mellé a kézzel írt jegyzetek. Eszméletlen jó, hogy osztott képernyő egyik felén megy a videó, másikon meg jegyzetelek. Mindezt úgy, hogy eddig hardcore andoidos voltam, két tablet is van a családban, de azok közelébe se érnek a használhatóságának, és nem a hardverre gondolok. Két hónapja még azon veszekedtem egy fórumtárssal, hogy mekkora hülyeség a 4:3, most megkövetem, mert végre tudok úgy pdf-et, kindle magazint olvasni, hogy nem folyik ki a szemem/nem nagyítok bele. Azt a tesztből tudtam meg, hogy milyen kijelzője van, nem csúnya, oszt' kész. Megértem, hogy neked kellene bele gps, de plecsniket nem rétegigény alapján kellene osztani, mert akkor minden tabletre, amihez nincs például normális stylus rá lehetne ütni, hogy sz*r.

(#105) Paul78


Paul78
csendes újonc

Unokatesóm 65 db-ot vásárolt ebből a típusból a cége számára és én is vettem a családi vállalkozáshoz 5 db-ot és mindenki nagy elégedettséggel használja! Tehát ez a gép teljes mértékben ajánlott, mindemellett kitűnő ár/érték arány bajnok!

(#106) #65577472 válasza Paul78 (#105) üzenetére


#65577472
törölt tag

Tüntetés mikor lesz az ajánlott plecsniért? Megnézném szívesen, ahogy 70 ember vonul magasba emelt iPad-del a kezében. :P :B

(#107) Paul78 válasza #65577472 (#106) üzenetére


Paul78
csendes újonc

Jövő héten szombaton, 8.00-kor a főtéren! 500 ember jelezte eddig hogy részt fog venni, és mindenkinek iPad lesz a kezében! Gyere el te is! Várunk szeretettel!

(#108) #65577472 válasza Paul78 (#107) üzenetére


#65577472
törölt tag

Remek.

(#109) Jeanne d'Arc

Jó kis gép, de ezerszerte inkább egy 9,7 - es használt pro.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#110) Paul78 válasza Jeanne d'Arc (#109) üzenetére


Paul78
csendes újonc

Használt műszaki cikket sohasem szabad venni, ezt jól vésd az eszedbe!

(#111) Narxis válasza Paul78 (#110) üzenetére


Narxis
nagyúr

+1

Thanos was right.

(#112) #65577472 válasza Paul78 (#110) üzenetére


#65577472
törölt tag

Miért?

(#113) Tikakukac válasza Paul78 (#110) üzenetére


Tikakukac
titán

:DDD :DDD :DDD

Na lássuk akkor mit dobunk ki ma akkor:

-iPad Air 2
-Huawei P9
-HP EliteBook 840 G2
-Philips BDM3270QP

Ezeken felül egy teljes asztali konfig, egy teljes fotós felszerelés, 4 asztal, 1 biliárd asztal, 3 táska, 2 szekrénysor, 2 ágy. Plusz a fél házat vidéken is. Köszi főnök az útmutatást, innentől csak dupla áron veszek mindent :R :P

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#114) hemaka


hemaka
nagyúr

Jo ajanlat, foleg, hogy vegre a cerka is mukodik vele.

(#115) #65577472 válasza hemaka (#114) üzenetére


#65577472
törölt tag

Potencia növelő hatása is van? (bocs)

(#116) #40359168 válasza Paul78 (#110) üzenetére


#40359168
törölt tag

Nincs benne mozgó alkatrész, a kijelző esetleges hibái két perc nyomkodással kideríthetőek, a csatlakozók, fizikai gombok másodpercek alatt csekkolhatóak, akkómeg? Bónusz kérdés: az autó is műszaki cikk? :DDD

(#117) Tikakukac válasza #40359168 (#116) üzenetére


Tikakukac
titán

Mondjuk erre alapozva nem ajánlom a használt cuccok vételét, mert igen hamar bedől a kassza :B Apple cuccokra hatványozottan igaz. Hiába szervizelek magamnak, alkatrész árban gazdasági totálkáros lenne az Air2-m ha baja lenne. Márpedig tud.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#118) joey04 válasza #65577472 (#98) üzenetére


joey04
titán

Nem csak ez az előnye, csak a beszélgetés miatt ez ugrott be elsőre. :)

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#119) Paul78 válasza Tikakukac (#113) üzenetére


Paul78
csendes újonc

Nagyon szívesen! De majd ha a garancia miatt a gatyádat is ráfizeted egy eszközre vagy akár többre, akkor majd eszedbe jut amit tanácsoltam!

(#120) Millerchris válasza Paul78 (#110) üzenetére


Millerchris
tag

Ezzel hatalmas nagy butaságot mondtál. Már mire ne lehetne? Szerinted miből élnek a mobil boltosok? Jesszus!

A holnap mèg messze van!

(#121) Tikakukac válasza Paul78 (#119) üzenetére


Tikakukac
titán

Főnök, hallottál már használt garis cuccokról? Az ipadomat kivéve amit felsoroltam mind használt. És mind garis :B Ami meg nem garis, nos, ritkán szakad középen össze az asztalom.

Nagyon szívesen amúgy. Nem mellesleg "eszközök" javításával foglalkozom, maximálisan tisztában vagyok a helyzettel. További jó fórumozást :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#122) Millerchris válasza Tikakukac (#121) üzenetére


Millerchris
tag

Pont erről van szo. iPadet soha az életben nem vittem gariztatni, mert nem nyomkodod annyit amúgy sem mint egy telefont.

A holnap mèg messze van!

(#123) 7Heads Drago


7Heads Drago
veterán

rendszer sajátosságai alapján dönt, és nem elfogult egyik irányba sem Na ez egy fizetett hirdetés volt. :C
Régen tényleg jók voltak az ipadok. Nevetséges hogy ilyen régi procival meg 2 gb rammal képesek kiadni. A 32-es verzió 2018-ban? Kár hogy az iphone x nél kihagyták 2gb/32gb felállást. 180k meg sok a 128-asért.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#124) 7Heads Drago válasza ruarua (#103) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Melyik laptop? A tescos 100k? Vagy egy latitude 6540? Mert arról simán megnézhetsz 2-3 filmet is akkuról.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#125) Paul78 válasza Millerchris (#120) üzenetére


Paul78
csendes újonc

Abból hogy a buta emberek nálunk vásárolnak! De aki egy kicsit is logikusan gondolkodik így is van rá elegendő pénze az nem vesz használtan sem telefont sem tabletet és egyéb műszaki cikket sem!

(#126) #95561216 válasza Paul78 (#125) üzenetére


#95561216
törölt tag

Használtan vettem x230-at 120-ért amikor az új x250 lett volna fél millió. Kiszolgált hiba nélkül, de ha mégsem tette volna, vehettem volna még hármat, mielőtt bukóba kerülök :)

(#127) NGA


NGA
addikt

Nem kedvelem az Apple céget, és a rajongóit sem, de azt el kell ismerni, hogy ha tablet, akkor ipad.
Nekem egy 64 gigás air van, gondolkodom a váltáson, de a ceruza mégsem fontos annyira, a magazinok olvasása, pinterest, facebook, képek nézegetése közben tök mindegy a sebesség. Igy nem éri meg lecserélni, csak azt sajnálom, hogy 11.2.6-ra le van frissítve.

(#128) 7Heads Drago válasza Paul78 (#110) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hát a használt cikkre is pont ugyanaz érvényes, mint az újra: ha nem értesz hozzá jó nagy pofonokba is bele szaladhatsz. Én se szoktam új cuccot venni. De persze mindenki arra költi a pénzét amire akarja, csak nem mondj ekkora hülyeséget.

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#129) Paul78 válasza Tikakukac (#121) üzenetére


Paul78
csendes újonc

Köszönöm szépen! De ettől eltekintve ha nem fogadod meg a tanácsomat és továbbra is használt termékeket veszel akkor meg fogod ütni a bokádat és rá fogsz fizetni rengeteg pénzt! De majd a saját bőrödön megtapasztalod!

(#130) XuChi válasza Paul78 (#110) üzenetére


XuChi
addikt

Húha, akkor itt az ideje a hardverapró bezárásának!!! :DDD

(#131) Jeanne d'Arc válasza Paul78 (#129) üzenetére

100/1 használt termék rossz max. Most akkor minden mobil adásvételes adja vissza a vállalkozóiját? Ugyan már! Te sem gondolod komolyan. Idáig kb 100-150 ipad volt nálam, abból egy 12,9-es prot vittem gariztatni, mert volt egy fényesebb pixel rajta, a szerviz szerint a helytelen használat miatt picit hajlott volt a ház és azért.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#132) Tikakukac válasza Paul78 (#129) üzenetére


Tikakukac
titán

ha nem fogadod meg a tanácsomat és továbbra is használt termékeket veszel akkor meg fogod ütni a bokádat és rá fogsz fizetni rengeteg pénzt

Tudom, tudom, tudom. Nem etetjük. De azért kérdezem. Ha nekem kisker papíros, magyar importőr által beszerzett cuccom van adásvételivel, akkor mire fizetek rá? Az elmúlt 15 évben még nem fizettem rá ilyenre, de hátha tanulok valamit :B

Millerchris: Mondjuk én azért fosok rendesen, nem 1 halt meg a környezetemben és az akkucsere is horror minden szempontból, de ez van. 60k-ért vettem 2 éve, ennyiből tesóm droidos tabja 2 hónapot bírt és utána kapott egy airt, mert megveszekedett néha, annyira használhatatlan volt.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#133) XuChi válasza Millerchris (#122) üzenetére


XuChi
addikt

Feleségem Air2-ese már 3 éves elmúlt bőven, napi 4-6-8 órát van folyamatosan nyomkodva, és semmi baja sincsen :C

(#134) Paul78 válasza Tikakukac (#132) üzenetére


Paul78
csendes újonc

“Az elmúlt 15 évben még nem fizettem rá ilyenre”

Ami késik, nem múlik! Majd jusson eszedbe! Csak akkor már késő lesz!

(#135) Tikakukac válasza Paul78 (#134) üzenetére


Tikakukac
titán

Köszönöm az eddigi közreműködést, további sok szerencsét a fórumhoz :R

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#136) Jeanne d'Arc válasza XuChi (#133) üzenetére

5 éve van ipad nálunk és sosem volt gond. Apukámnak most lesz 2 éves az ipad 4-es gépe, ami már használtan lett veve, tehát min 4 éves.

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#137) 7Heads Drago válasza Paul78 (#134) üzenetére


7Heads Drago
veterán

Hagyjuk már... Mert ha zsír újan megveszel valamit az sose romlik el? A legtöbb cucc amit a boltokban árulnak ipari szemét. Jó esetben kibírja a gari végéig. Én inkább kicsit régebbi, de bevált cuccok beszerzését preferálom.
Teloknál maradva: Amióta telom van sose volt új, kivéve egyszer. Azóta csak használt van, meg előtte is csak az volt. De ha gondolod, majd ha ráfizetek erre akkor szólók neked. De addig még elég sok pénz a zsebembe fog maradni a tieddel szemben.

[ Szerkesztve ]

Úgy jól laktam, mint a duda, Hála Neked, egek Ura.

(#138) joey04 válasza Paul78 (#134) üzenetére


joey04
titán

Mondjuk lehet addigra annyi pénzt megspórol, hogy már bőven belefér egy teljes bukta is. Én is ritkán veszek használt cuccot, de a szürke boltokban rendszeresen vásárolok, és hiába szarabb néhol a gari, annyi pénzt megspóroltam már az évek alatt laptopon, pc alkatrészeken, telefonon, tableten, hogy ha most vennék egy tetszőleges csúcsmodellt és másnap kukázni kéne, akkor is bőőőőven pluszban lennék... na ez használtnál fokozottan igaz, mert ott még az eladásál is kevesebbet buksz, vagy éppen nyersz, lásd vga piac.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#139) troviko


troviko
senior tag

Én nagyon-nagyon utálom az Apple-t, és az IOS-t, de lassan ott tartok, hogy veszek egy iPad-et. Lényegében használható tabletet más nem gyárt. A Samunál ott a Tab S3, de horror (kb. iPad *2, avagy inkább iPad Pro) áron van, meg az üveg hátlap komoly mellényúlás szerintem. Minden más tablet kuka. Ha nem most, akkor 1-2 év múlva kuka. Látszik, hogy senki nem veszi komolyan a szegmenst, senki nem gyárt minőséget az Apple-n kívül (ők is butulnak vissza, de még mindig messze jobbak, mint a többi márka).

Van most egy Atom procis Windows10-es tabletem, kritikán aluli. A reakcióideje = érintés + 5 másodperc. Ha jó napja van. Ha semmi nem fut a háttérben, egy Edge lap 100%-ra terheli a procit. Lényegében mondjuk ki, használhatatlan.

Ha az iPaden lenne rendes mappa és fájlkezelés, tudna Torrentezni, lenne hozzá BT bill/egér, és elérhető lenne rajta pár régi klasszikus játék, azonnal megvenném. Így is erősen gondolkozom rajta, minden Apple haterségem ellenére.

https://www.oldtech.hu/

(#140) juuzer


juuzer
addikt

Tetszene de...

Nem laminált a kijző, mint az az Air 2- nél volt. Ezért tükröződik úgy, mint Salamon t*ke. Ha ezt javítanák akkor számomra best buy lenne.

troviko: BT billentyűzet támogatás megvan, plusz pl van rá GTA San Andreas tudtommal :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#141) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az amerikai gyártó nem sokat változtatott az új iPad dizájnján, maradtak a kitaposott ösvényen...

Maradt ugyanolyan kicseszett ronda, mint ahogy eddig is. Ettől függetlenül most is cserélve lesz, a legmegbízhatóbb táblagép.

(#142) Tigerclaw


Tigerclaw
nagyúr

Régebben intenzíven használtam iPad-et, és sőt a mai napig megvan és működik, de már eljárt felette az idő (2. generációs cucc). Most otthon beállítottam Skype-os gépnek, de a kamerája annak ugye erősen VHS szintű.

Az árához képest ez egész a helyén van, ahogy a tavalyi is az volt, de nekem hiányozna belőle pár dolog. Egy iPad Air 2-vel talán megelégednék, de ma az a pár különbség az iPad Pro felé visz. Ez nem meglepő, hiszen továbbra is ugyanazt a stratégiát viszi az Apple, amit korábban is, vagyis próbál rávenni minél több embert hogy a drágább modellt vegye, ne az olcsóbbat. A jobb kijelző, a normális elhelyezésű hangszóró, az ideális háttértár méret, a jobb kamerák mind a pro felé viszik vásárlókat az USA-ban és az olyan országokban ahol anyagilag jobban el vannak eresztve. Ennek az alapmodellnek viszont sokkal jobb az ár/érték aránya.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#143) domos válasza troviko (#139) üzenetére


domos
senior tag

Thinkpad X1 Tablet? MS Surface Pro? Vagy fizetsz vagy marad a gagyi... :))

If you don't do it enough, nothing's gonna really happen.

(#144) #40359168 válasza ΞΔGLΞ (#141) üzenetére


#40359168
törölt tag

A szépség persze szubjektív dolog (BTW nem, csak az ízlés az), mindenesetre kíváncsi lennék, mitől ronda az iPad és mitől lehetne szebb?

(#145) -secret-


-secret-
Arcképgyáros

Én próbálkoztam vele de nincs igényem a tabletre, egyébként az árazásnak egy nagy +1. Nem szálltak el...

(#146) Paul78 válasza 7Heads Drago (#137) üzenetére


Paul78
csendes újonc

Az enyémmel szemben biztosan nem, de okoskodjál csak nyugodtan!

(#147) #95561216 válasza Paul78 (#146) üzenetére


#95561216
törölt tag

Ha okoskodás, akkor eddig itt te vagy a helikopter..

(#148) 19_OsY_81


19_OsY_81
aktív tag

Airdropon küldtem át az ipadre mkv fájlokat. Mikor a fájl programban letöröltem azokat, még a törölt mappából is töröltem őket, azután sem szabadult fel a hely. Csak úgy tudtam megoldani, hogy az egész fájl alkalmazást le kellett töröljem.

Valaki járt e már így?

iPhone 12 Pro, Apple Watch S5, iPad 2018, Apple TV 4K

(#149) ΞΔGLΞ válasza #40359168 (#144) üzenetére


ΞΔGLΞ
nagyúr

Az hát szubjektív, (tehát nekem nem tetszik) de pl ezeket az ósdi k ... nagy kávákat csökkentenék legalább egy kicsit. Egyébként, ami nálam tablet-ben formára a top (bár tudom nem egy ligában játszanak árban) az az MS surface pro 4! Fogtam a kezemben, egyszerűen a minőségével, a formájával és a legapróbb kidolgozottságával megveteti magát, akármilyen gané rendszer is fut alatta.

[ Szerkesztve ]

(#150) #65577472 válasza ΞΔGLΞ (#149) üzenetére


#65577472
törölt tag

Ha egy kézzel tartod, akkor a tenyered már jócskán beleér, ilyenkor jön jól igazán a vastag káva.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.