Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) Zoli_2010


Zoli_2010
tag

Szerintem nem csak nekem jutott eszembe, hogy ha tudnánk befolyásolni a felhőképződést (és bizony tudjuk, csak költség kérdése), akkor azzal eléggé irányítható lenne az időjárás, és nagyobb mértékben alkalmazva akár már az éghajlat is. (Ez persze rengeteg kárt okozhat a szennyezés oldaláról és a belepiszkálás miatt is, ha sikerülne felborítani a -- dinamikus -- egyensúlyt.)
Ezt szerintem nyilvánvalóan már többször meg is próbálták. Persze, ez összeesküvéselmélet. Az ember pedig _SOHA_ nem tesz olyat, mint pl. összeesküszik másokkal, hiszen erre genetikailag alkalmatlan -- hazudni, tettetni, letagadni, titkolni valamit, stb. :U ... na várjunk csak! ja, nem is! :))
A vízgőz/pára pedig százszor-ezerszer hatásosabb üvegházhatású (de nem)'gáz', mint a CO2, csak ezt kimondani ma nem píszí.. Ja, és sokkal több is van belőle, mint a CO2-ből a légkörben.
Felhős-ködös időben a Nap esélytelen, csillagfényes éjszakán pedig zuhan a hőmérséklet, CO2 ide vagy oda...
Láttam kondenzcsíkokat régen és mostanában is, de ezt nem fejtem ki, mert elvisznek. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.