Hirdetés

2024. június 12., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#324) Parallaxis válasza eladogeppc (#310) üzenetére


Parallaxis
addikt

Jelenleg Androidos vagyok, és soha nem csábultam el attól, hogy összeraknak horror áron telefonokat, esetünkben az Apple.

A jelenlegi Note 2-met drágábban vettem, mintha iPhone 5-t vettem volna (az én díjcsomagomban majd 40 eFt a különbség) :D

Tényleg az egyszerű emberek telefonja. Csodálkoztam mennyire csumpi tud lenni a menürendszere.

Androidot is ugyanúgy használom, mert nem érdekel a home screen, az nálam arra való, hogy gyorsan megtaláljam az alkalmazást amit használni szeretnék és utána úgysem látom. Teljesen meg tudom érteni az Apple filozófiáját ezen a téren.
Bár hozzáteszem, hogy te a launcherre gondolhattál, mert a menüszerkezet teljesen más, azt konkrétan irigylem, mert sokkal logikusabb, mint az Androidnál (legalábbis a Samsung készülékeknél).

Sajnos azt kell mondanom, amióta intel architektúra lett az egész, így nem tehető különbség egy minőségi PC, és egy Apple között.

Ez szerencsére nem igaz. Egyrészt egyik Mac sem általánosan használt desktop alkatrészekből épül (a Mac Pro workstation, a többi notebook alapú jószág), másrészt egy 4-5 gyártótól származó alkatrészekből összeválogatott gépet, amire egy általános jellegű OS-t teszel, ami konkrétan semmihez nincs optimalizálva, kicsit vicces egy brand géphez és ahhoz tervezett OS-hez hasonlítani. Nem lesz egy súlycsoport és nem is tudsz összerakni hasonlót, maximum egyedileg és méregdrágán.

Nem fogyaszt többet egy ugyanolyan tudású Apple mint egy PC (proci,videokari,stb..). Mivel ugyanazok az alkatrészekből épülnek fel.

Nem ugyanolyan alkatrészekből épül fel és biza sokkal többet fogyaszt, ezt a saját tapasztalatomból tudom.

Apple sajnos döglődik...

A hét híre, hogy valamelyik elemző cég azzal viccelt, hogy az Apple a mozgósítható készpénztartalékából meg kéne, hogy vegye kis hazánkat (bőven futná rá és még maradna is tartalékuk). Tényleg ez egy döglődő cég ismérve :D

Az LG kijelzői fényévekkel jobbak bármelyiknél.

Az Apple szerint is, ezért is használják az LG paneljeit :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.