Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#381) dokee78 válasza Zsolti900114 (#380) üzenetére


dokee78
félisten

Zoner

(#382) Baxy88


Baxy88
csendes tag

Nem tudom ki, hogy van vele de amikor én megvettem az első androidos telómat nem igazán kellet beletanulnom. Megfogtam bekapcsoltam és mintha már évek óta használnám a rendszert úgy tudtam is kezelni.

(#383) Zsolti900114 válasza dokee78 (#381) üzenetére


Zsolti900114
tag

köszönöm!

(#384) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Sziasztok!

Új vagyok Androidban. Barátnőm telefonján ez a jelenség látható amit próbáltam képen ábrázolni. Tudnátok segíteni, hogy ez mi és mitől van?

(#385) dokee78 válasza ChuckyOsb (#384) üzenetére


dokee78
félisten

Esetleg a Galaxy Mini topikjában kérdezted?

(#386) ChuckyOsb válasza dokee78 (#385) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Köszi, feltettem ott is a kérdést. Itt kezdtem, mert kezdő vagyok. :B

(#387) dokee78 válasza ChuckyOsb (#386) üzenetére


dokee78
félisten

Általában itt kezdőknek ajánlott appokról van szó,
viszont a készüléked topikjában hamarabb és használhatóbb választ kaphatsz.

(#388) ChuckyOsb válasza dokee78 (#387) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Köszönöm szépen. Vissza olvastam itt is, sokat tanultam belőle. :)

(#389) Attila_26


Attila_26
aktív tag

upup ;)

(#390) eeew1


eeew1
csendes tag

Sziasztok! Tudtok olyan programot javasolni, mellyel mappát tudok létrehozni a menüben, és bele tudom húzogatni az alkalmazásokat?

(#391) aggleány válasza eeew1 (#390) üzenetére


aggleány
addikt

Persze. Egy csomó launcher tud ilyet, pl. GoLauncher EX. A legtöbben ezt szeretik, mert a Launcher Pro-t nem fejlesztik tovább.

(#392) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom hol tegyem fel a kérdést pontosan, szóval bocs, az esetleges offért. Hogyan tudnám törölni a SIM kártyáról a számokat a telefonban?
S az is érdekelne még, hogy hogy lehet megoldani, hogy a Google+-os ismerősöket ne tegye bele a telefonban a névjegyekhez. Esetleg rejteni őket. A telefonszámok címtárban vannak amiket használok, onnan szinkronizálom is őket.

Köszönöm a segítséget.

(#393) eeew1 válasza Eliot Anders (#392) üzenetére


eeew1
csendes tag

Szia! A contact remover nevezetű alkalmazással!

(#394) Eliot Anders válasza eeew1 (#393) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Szia! Köszönöm szépen.

(#395) Timmy0829


Timmy0829
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám, akartam felrakni egy másik romot a telóra és superwipe után ujrainditottam a rendszert hogy a radiót felrakjam a telóra. De nem akar elindulni, megnyomom a bekapcs gombot, és csak a htc felület jelenik meg nem akar tovább bootolni. Mit csináljak, hogy tovább tudjak haladni?

Sürgős válasz kéne, kétségbe vagyok esve! :O :W Köszi

[ Szerkesztve ]

What goes around comes around...

(#396) aggleány válasza Timmy0829 (#395) üzenetére


aggleány
addikt

Szerintem érdemes lenne a telód topikjában érdeklődni, vagy pedig az Andoid appz topikban, ott jobban tudnak segíteni. Kezdők nem nagyon szoktak romolgatni, itt pedig főleg kezdő kérdések vannak.

(#397) Timmy0829 válasza aggleány (#396) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Szia!

Köszi a választ,de sikerült megoldani a problémát! Csak egy sd kártya olvasó kell és akármilyen szarból vissza lehet csinálni. Legalábbis én igy tapasztaltam.

What goes around comes around...

(#398) aggleány válasza Timmy0829 (#397) üzenetére


aggleány
addikt

Az a lényeg, hogy meg tudtad csinálni. :K

(#399) Timmy0829


Timmy0829
csendes tag

Lenne még egy kérdésem :)

Ha ujj szoftvert akarok felrakni, de a játék mentéseket, meg a programokat, neveket satöbbi vissza szeretném tölteni akkor azt, hogy tudom megoldani? Mert a backuppal a szoftverrel együtt állítom vissza a dolgokat. De szoftver nélkül mivel tudom megoldani?

Üdv

What goes around comes around...

(#400) aggleány válasza Timmy0829 (#399) üzenetére


aggleány
addikt

Szerintem érdemes lenne megkérdezni az Android OS-t használók szakmai topikjában, ott pontosan el tudják mondani, hogy hogyan kell, de ha jól tudom, mindenképpen rootolni kell a telót, és a Titanium Backup nevű progi kell hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.