Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#351) El_Gringo válasza El Gringo (#350) üzenetére


El_Gringo
csendes tag

APNdroid kell neked :)

(#352) El Gringo válasza El_Gringo (#351) üzenetére


El Gringo
senior tag

merci, ingyenes nincs? :) ezért vmi 450-et akarnak legombolni marketen :)

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#353) Cucuska2 válasza El Gringo (#352) üzenetére


Cucuska2
őstag

Üsd a piacra hogy apn on off. Találni fogsz widgetként is működőket, amire ha ráböksz, letiltja/engedélyezi.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#354) El Gringo válasza Cucuska2 (#353) üzenetére


El Gringo
senior tag

küszke :R

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#355) aggleány válasza El Gringo (#354) üzenetére


aggleány
addikt

Plusz gyorsan nézz be az Xperia Mini Pro topikba, pont most voltak hasonló ajánlatok. :K

(#356) kivulallo válasza El Gringo (#350) üzenetére


kivulallo
tag

hát nézd meg az Beállítások>Alkalmazások>Alkalmazások kezelése-ben.. nem biztos hogy ott van.
Amúgy meg én úgy csinálom hogy Power gomb hosszan és adatháló mód ki-be. nem tudom hogy neked milyen de nekem nem kell ráfizetni ha túl képem az adatforgalmat. szóval most az a néhány kilobyte nem nagyon számit.

de annyira nem akarok beleszólni nehogy az előbbijeim után elcsesszek valamit :DDD

(#357) El Gringo


El Gringo
senior tag

jól van, sehogy se működik :D

ł----ł Myprotein regisztrációs kód belépésnél: 7UAY-R1 ł----ł Crypto.com meghívó (50$) ł-ł Revolut-meghívó (VISA ingyen posta) ł-ł CURVE meghívó (5 angol font ajándékba + MasterCard ingyen posta) PRIVÁTBAN ł----ł 5% iHerb kupon: LQV119

(#358) Zsolti900114


Zsolti900114
tag

Jó kis írás, bár még csak átfutottam. Sok munka lehet benne.

Most készülök megvenni az első androidos telefonomat, ez a bejegyzés segíthet az elindulásban.

Azért tartottam/tartok az androidtól, mert feltöltőkártyás vagyok, egy feltöltéssel átlag 3 hónapot nyomok le, ezen nem is szeretnék változtatni. Telefonon így csak és kizárólag wifit használnék. Ez a leírás remélhetőleg segíteni fog.

(#359) aggleány válasza Zsolti900114 (#358) üzenetére


aggleány
addikt

Még annál is több, mint azt gondolod. Nézd meg a nektech.hu-n az Android részt, ott van egy kibővített változat. Minden benne van, ami ebben, de van egy csomó újdonság is. :K

(#360) Zsolti900114 válasza aggleány (#359) üzenetére


Zsolti900114
tag

köszönöm!

ugye azt jól értelmezem, hogy a megfelelő beállításokkal az internetes adatforgalmat lehet a wifire korlátozni? :)

(nem akarok teljesen sötétnek tűnni, de inkább kérdezek, ha nem tiszta, ide is vissza fogok járni - pedig a PC-met magam legóztam össze, meg javítok is ismerősöknek - de az más világ)

(#361) aggleány válasza Zsolti900114 (#360) üzenetére


aggleány
addikt

Igen, jól értelmezed. Szerintem a legegyszerűbb módszer, ha felteszed a Quick Settings nevű progit, és ott kinyomod mindkét Mobil adatot, és már készen is van. A cikkben linkeltem.

(#362) Zsolti900114 válasza aggleány (#361) üzenetére


Zsolti900114
tag

Hálás köszönet! Lesz mit olvasgatnom, csak előbb a készülék legyen meg. :D

(#363) aggleány válasza Zsolti900114 (#362) üzenetére


aggleány
addikt

Szívesen. :K A másik oldalon, amit írtam, hasznos progik nevű cikket keress, szerintem az is jól fog jönni. Én anno rengeteget keresgéltem, mire összeszedtem a hasznos dolgokat, de azóta már megvan minden, ami kell, és itt a fórumon is sok segítséget kaptam.

(#364) forest601


forest601
tag

hello lenne egy kérdésem. biztos már elhangzott de nem találom:( me vettem e defy telefont és regisztráltam egy gmail accountot a telefonon de amikor gépen belépek nem "érzékeli" a telefonomat mitől lehet ez vagy én csináltam valamit rosszul??

válaszokat előre is köszi :R

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#365) aggleány válasza forest601 (#364) üzenetére


aggleány
addikt

Először be kell lépni a telefonról is a Marketbe, és ott megnyomni az Accept gombot, hogy elfogadod a feltételeket. Kb. fél óra múlva, ha a telefonon be vagy jelentkezve, és él a netkapcsolat is, akkor a Market fel fogja ismerni a telefont az e-mail cím alapján. :K

(#366) forest601 válasza aggleány (#365) üzenetére


forest601
tag

köszi igazad volt kellett neki egy kis idő és megis találta. köszönöm :R

még annyi h hogyan tudok pc-re letölteni marketről? vagy valami oldal ahol sok app van fennt?

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#367) aggleány válasza forest601 (#366) üzenetére


aggleány
addikt

Szívesen. Nem tudok olyan oldalt, amiről PC-re lehetne letölteni a Marketről, de ha megkérdezed az Android appz topikban, biztosan lesz valaki, aki tud segíteni. :K

Soha ne keress a topikokban fizetős appokat ingyen, mert az wareznak minősül, és kimoderálnak miatta, akkor is, ha nem tudtad, hogy nem szabad.

(#368) forest601 válasza aggleány (#367) üzenetére


forest601
tag

oké köszi mindent :R

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#369) aggleány válasza forest601 (#368) üzenetére


aggleány
addikt

Szívesen. :K

(#370) Zsolti900114


Zsolti900114
tag

Sikerült is beállítgatnom a telefonomat még tegnapelőtt, amikor megérkezett, részben a cikk alapján, részben saját próbálkozással. Úgy néz ki, alaptalanok voltak félelmeim az androiddal szemben. :)

(#371) aggleány válasza Zsolti900114 (#370) üzenetére


aggleány
addikt

Az teljesen jó. :K Nem kell félni az androidtól, egy kis utánaolvasással mindent meg lehet találni. :K

Mi volt az, amit saját próbálkozással oldottál meg? Csak azért, mert ha kimaradt a cikkből, akkor beleírnám. :K

(#372) Zsolti900114 válasza aggleány (#371) üzenetére


Zsolti900114
tag

Nem kimaradt dologról van szó, csak néhány olyasmi, amit magamtól csináltam, és aztán amikor utána lapoztam még egyet a cikkben, felfedeztem, hogy nini, ez már meg is van. :)

Csak annyi, hogy szeretek dolgokra rájönni magamtól is.

És a telefonnal is elégedett vagyok (SE Live with walkman).

(#373) aggleány válasza Zsolti900114 (#372) üzenetére


aggleány
addikt

Jaj, de jó! Már kezdtem megijedni, hogy kifelejtettem valami fontosat. :U

(#374) forest601


forest601
tag

hello mindenki lenne egy kisebb problémám!

Defy telefonom van CM7 rommal és ha belépek a kamerába és exponálni akarok akkor hibaüzenettel kifagy mit lehetne tenni? restart után se lett jó aksi ki-be se segített :W

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#375) aggleány válasza forest601 (#374) üzenetére


aggleány
addikt

Kérdezd meg a Defy topikban, biztosan tudnak segíteni. :K Ez itt kezdő részleg, nem romolunk.

(#376) forest601 válasza aggleány (#375) üzenetére


forest601
tag

oké köszi :R

Samsung Galaxy S5(SM-G900F), Samsung Galaxy S3(i9300) Blue, Motorola MB525 SoC (KitKat rom)

(#377) aggleány válasza forest601 (#376) üzenetére


aggleány
addikt

Szívesen. :K

(#378) Zsolti900114


Zsolti900114
tag

Az jutott még eszembe, hogy: érdemes használni, illetve ti használtok vírusirtót androidos telefonon? csak mert nekem alapból rajta volt a mcaffee, de még nem aktiváltam/nem kapcsoltam be, nem is néztem meg, hogy ingyenes-e. Van szükség ilyesmire?

(#379) dokee78 válasza Zsolti900114 (#378) üzenetére


dokee78
félisten

Szerintem nem igazán van szükség,de nekem van fenn.
Magyar nyelvű és ingyenes is.

(#380) Zsolti900114 válasza dokee78 (#379) üzenetére


Zsolti900114
tag

Melyik az, ha szabad tudnom? :)

(#381) dokee78 válasza Zsolti900114 (#380) üzenetére


dokee78
félisten

Zoner

(#382) Baxy88


Baxy88
csendes tag

Nem tudom ki, hogy van vele de amikor én megvettem az első androidos telómat nem igazán kellet beletanulnom. Megfogtam bekapcsoltam és mintha már évek óta használnám a rendszert úgy tudtam is kezelni.

(#383) Zsolti900114 válasza dokee78 (#381) üzenetére


Zsolti900114
tag

köszönöm!

(#384) ChuckyOsb


ChuckyOsb
aktív tag

Sziasztok!

Új vagyok Androidban. Barátnőm telefonján ez a jelenség látható amit próbáltam képen ábrázolni. Tudnátok segíteni, hogy ez mi és mitől van?

(#385) dokee78 válasza ChuckyOsb (#384) üzenetére


dokee78
félisten

Esetleg a Galaxy Mini topikjában kérdezted?

(#386) ChuckyOsb válasza dokee78 (#385) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Köszi, feltettem ott is a kérdést. Itt kezdtem, mert kezdő vagyok. :B

(#387) dokee78 válasza ChuckyOsb (#386) üzenetére


dokee78
félisten

Általában itt kezdőknek ajánlott appokról van szó,
viszont a készüléked topikjában hamarabb és használhatóbb választ kaphatsz.

(#388) ChuckyOsb válasza dokee78 (#387) üzenetére


ChuckyOsb
aktív tag

Köszönöm szépen. Vissza olvastam itt is, sokat tanultam belőle. :)

(#389) Attila_26


Attila_26
aktív tag

upup ;)

(#390) eeew1


eeew1
csendes tag

Sziasztok! Tudtok olyan programot javasolni, mellyel mappát tudok létrehozni a menüben, és bele tudom húzogatni az alkalmazásokat?

(#391) aggleány válasza eeew1 (#390) üzenetére


aggleány
addikt

Persze. Egy csomó launcher tud ilyet, pl. GoLauncher EX. A legtöbben ezt szeretik, mert a Launcher Pro-t nem fejlesztik tovább.

(#392) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Sziasztok!

Nem tudom hol tegyem fel a kérdést pontosan, szóval bocs, az esetleges offért. Hogyan tudnám törölni a SIM kártyáról a számokat a telefonban?
S az is érdekelne még, hogy hogy lehet megoldani, hogy a Google+-os ismerősöket ne tegye bele a telefonban a névjegyekhez. Esetleg rejteni őket. A telefonszámok címtárban vannak amiket használok, onnan szinkronizálom is őket.

Köszönöm a segítséget.

(#393) eeew1 válasza Eliot Anders (#392) üzenetére


eeew1
csendes tag

Szia! A contact remover nevezetű alkalmazással!

(#394) Eliot Anders válasza eeew1 (#393) üzenetére


Eliot Anders
aktív tag

Szia! Köszönöm szépen.

(#395) Timmy0829


Timmy0829
csendes tag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám, akartam felrakni egy másik romot a telóra és superwipe után ujrainditottam a rendszert hogy a radiót felrakjam a telóra. De nem akar elindulni, megnyomom a bekapcs gombot, és csak a htc felület jelenik meg nem akar tovább bootolni. Mit csináljak, hogy tovább tudjak haladni?

Sürgős válasz kéne, kétségbe vagyok esve! :O :W Köszi

[ Szerkesztve ]

What goes around comes around...

(#396) aggleány válasza Timmy0829 (#395) üzenetére


aggleány
addikt

Szerintem érdemes lenne a telód topikjában érdeklődni, vagy pedig az Andoid appz topikban, ott jobban tudnak segíteni. Kezdők nem nagyon szoktak romolgatni, itt pedig főleg kezdő kérdések vannak.

(#397) Timmy0829 válasza aggleány (#396) üzenetére


Timmy0829
csendes tag

Szia!

Köszi a választ,de sikerült megoldani a problémát! Csak egy sd kártya olvasó kell és akármilyen szarból vissza lehet csinálni. Legalábbis én igy tapasztaltam.

What goes around comes around...

(#398) aggleány válasza Timmy0829 (#397) üzenetére


aggleány
addikt

Az a lényeg, hogy meg tudtad csinálni. :K

(#399) Timmy0829


Timmy0829
csendes tag

Lenne még egy kérdésem :)

Ha ujj szoftvert akarok felrakni, de a játék mentéseket, meg a programokat, neveket satöbbi vissza szeretném tölteni akkor azt, hogy tudom megoldani? Mert a backuppal a szoftverrel együtt állítom vissza a dolgokat. De szoftver nélkül mivel tudom megoldani?

Üdv

What goes around comes around...

(#400) aggleány válasza Timmy0829 (#399) üzenetére


aggleány
addikt

Szerintem érdemes lenne megkérdezni az Android OS-t használók szakmai topikjában, ott pontosan el tudják mondani, hogy hogyan kell, de ha jól tudom, mindenképpen rootolni kell a telót, és a Titanium Backup nevű progi kell hozzá.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.