Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Bejáratott kúton kell tankolni, ahol tudod, hogy nem basznak át (nagyon). Én már olyan kútra sem szoktam visszamenni, ahol nem adják ki maguktól a nyugtát. Nem tudom, ez a nyugta-nem-adás miért jó a kutasnak, nekem gyanús.
íme a teljes benzinkutas vocabulary:
"Hello, kössz megoldom magam!"
"Jó napot ... kút lesz!"
"Jó napot ... kút lesz és egy ... matrica!"
"A rendszámom .................."
"Nem kérek ÁFÁs számlát."
"Kössz, viszlát!"
Most őszintén mit bíznátok rá egy kutasra?
1) Ha érdekel az olajszint megnézem és utántöltöm a mindig nálam lévő saját készletemből (ami biztosan ugyanaz, mint ami eleve be lett töltve olajcserekor).
2) Ha érdekel az ablakmosó akkor utántöltöm lásd step #1
3) Ha érdekel a keréknyomás leellenőrzöm, honnan tudná a kutas, hogy előlre 2.2, hátra 2.2 kivéve, ha sztrádázom, vagy meg van terhelve, mert akkor 2.4.
4) Jó az szélvédőt/lámpákat/rendszámot lemoshatja, de ha nem öltöny-nyakkendőben vagyok (nincs temetés vagy esküvő) akkor ezt én is meg tudom csinálni, amíg töltöm a tankot. Bár vannak kétségeim, hogy a kutas ugyanolyan vehemenciával sikálná-e le a párszáz kilométernyi sztrádászás után a rovahullákat, meg rovarbélmaradványokat, mint én.

Egyébként van olyan kút, ahol ki van piktogrammozva, hogy ha kell személyzet jelezz a kürttel.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.