Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16) keIdor


keIdor
titán

Öröm látni, hogy kezd visszatérni az AMD. ATi RV670 és most ez a 780G. Tetszik! :C Kiváncsi leszek még az AMD K10.5-re is.
Eddig mindig azt mondtam, hogy integrált VGA-val nem lehet játszani, de most ez változik. Igaz 800×600 és low, de akkor is lehet már rajtuk valamennyire játszani a mostani friss játékokkal is. 2005-2006-os játékokat meg szerintem 1024×768 Mediumom is elbírná. Aki pedig Counter-Strike: Source-zik annak talán még a High is elmenne AA nélkül. (elég sok irodás szereti :) )

Egyébként komolyan földhöz vágott, hogy G35-höz nincs DX10-es driver... 2007 nyár eleje óta piacon van... oké, hogy teljesen alkalmatlan még a DX9-re is, de ha már DX10-es akkor támogathatná! Nem hiszem el, hogy ilyen trehány az Intel! :((( A G45 most Júniusban jön, a Computex-en mutatják be a P45-el együtt és ahogy nézem felköthetik a gatyót... :D

Annyira nem követem ezeket az integrált megoldásokat, de van még egy ugyanilyen Nvidiás chipset is, nem? GeForce 8200-vel azt hiszem és 8400GS-el lehet kialakítani Hybrid SLi-t.

(#11) VaniliásRönk: Az Abit-nál mostanában bajok vannak... sok oldal írt erről. Az AB9 QuadGT tulajok is sírnak (jogosan), hogy még nincs Wolfdale ready BIOS a lapjukhoz. :U Más gyártók, mint pl. a Gigabyte, Asus, MSi, DFi már rég kiadták a 965-ös lapjukhoz a megfelelő BIOS-okat. Meg az összes lapjukhoz mostanában nagyon gány BIOS-okat írnak. :(

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.