Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) green dude


green dude
tag

Nagyon is érdekelne egy épített víz, csak elkezdem végiggondolni és rájövök, hogy tegyük fel ha vásárlástól számolva két év múlva eladom a vga-t, mi a fenét kezdek a blokk + backplate kombóval... . Elmennek ezek a használtpiacon?

[ Szerkesztve ]

(#2) #16939776 válasza green dude (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

Ha két 2 év múlva adod el akkor a ~70K-t érő VGA-ra való blokk mondjuk 13-15K-n fog elmenni, a blackplate-nek nincs kézzelfogható haszna, azt ajándékba tudod odaadni.
Egyben a VGA-ra szerelve, újrapasztázva, újra gap-padozva ki lehet belőle hozni akár egy 20-ast is.
Sokan bontották/bontanák szét a vizes rendszerüket mostanában, nem hiszem hogy jó most eladónak lenni.

[ Szerkesztve ]

(#3) ThodEE válasza green dude (#1) üzenetére


ThodEE
őstag

Én vettem már használt blokkot 2x is, és újat is. Adtam is el, persze 20-50k közt lehet venni, 7-15 közt eladni :DDD

http://picasaweb.google.com/116647084346941867867/1155?authuser=0&feat=directlink

(#4) green dude


green dude
tag

Köszi a tanácsokat fiúk! Imádnám amúgy összeszerelni/megépíteni a kört. Akkor mozgatta még jobban a fantáziámat amikor meg 180 körül voltak az RX 5700XT top megoldások. Úgy a referencia ára plusz a blokk kb. kiadta volna, és amúgy is régi álmom összedobni egy épített vizet. Viszont a mostani top RX 5700XT árakat elnézve (sokat zuhant pl. a Sapphire megoldása) ezt a vizet még egy picit elcsúsztatom. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.