Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) edipqe


edipqe
senior tag

hoppá kétszer rakta fel a gépem, töröltem az 1iket.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#2) hcl


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hehh, ahhoz képest hogy nem érdekel a helyesírás, nem van benne különösebb hiba :D

Mutogatni való hater díszpinty

(#3) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Na, ez jó volt, elismerésem.

Egyébként én a vörösboros pörköltre szavazok. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#4) edipqe válasza hcl (#2) üzenetére


edipqe
senior tag

most így puffant, most sem figyeltem jobban mint általában, és nem is szándékozom, az aláírásom a sok kocka ember miatt van kirakva, amolyan preventív funkcióval.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#5) edipqe válasza Vakegérke (#3) üzenetére


edipqe
senior tag

köszke. A pörkölt finom. Ott 1-2 íz van viszont nagyon erősen, töményen, agresszíven :R

A hambinál sok sok sok íz van, egy nagyon finom libikókán, amit ha jól egyensúlyozol ki akkor, elképesztően finom lehet, és olyan mint a tüzijáték.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#6) Lenry


Lenry
félisten

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :O :O

egész nap összvissz két darab kb tegnapelőtti sajtos pogit ettem, majd éhen halok, erre ilyeneket írsz

Vakegérke: marhapörkölt :O

[ Szerkesztve ]

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#7) edipqe válasza Lenry (#6) üzenetére


edipqe
senior tag

a trükkös cím becsapott mi? :DDD ;]

örüljél neki, hogy a képmentes versiont olvastad el. Este jönnek a képek.

[ Szerkesztve ]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#8) ollie


ollie
MODERÁTOR

Áááá, ez egy profi hamburgerreceptnek indult, aztán ahogy eljutottam oda, hogy vegyük meg a hamburgerhúst, rögtön lelombozódtam.
Mégis milyen profizmus kell a darált marhahús kisütéséhez? Ennyiből áll a hamburgerhús, darált marha, plusz egy kis só és bors. :( Ha nem ennyiből áll, akkor az nem hamburgerhús, hanem valami vacak, ipari termék.
Szóval az elkészítése max 10 perc, mert pillanatok alatt megsül a laposra formázott darálthús.

***

(#9) edipqe válasza ollie (#8) üzenetére


edipqe
senior tag

valahol el kell kezdeni. Aki a fagyasztottból tud sütni jót, az mehet tovább a darálthusisra.
Elöbb ezt gyakoroljuk.

Lehet, hogy most a hétvégén megnézem mit tudok kihozni a darálthusiból.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#10) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Hmm, fincsi lehet, ma kiprobalom. :))

(#11) edipqe válasza ipavlidu! (#10) üzenetére


edipqe
senior tag

a forgatós mikrós részekre figyelj oda és nem lesz gáz.

Ha kérdés van jöhet!

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#12) ollie válasza edipqe (#9) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó ötlet, gyerünk. ;)

***

(#13) edipqe válasza ollie (#12) üzenetére


edipqe
senior tag

[link]

ezt nézd + a fémkarika baromira jó 5let, mert nem megy szét ahogy összetömöríted a pogácsákat.

És igazad volt, tényleg csak só meg bors.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#14) Thunderzolee

Nahh wazz, már csak ez az írás hiányzott. Egy újabb étvágygerjesztős topic, a múltkori pizzás őrület után. Megyek is, rendelek hamburgert.. :K

Régebben dolgoztam étteremben, ott szoktunk rendelni (a személyzet). Egyik konkurenciánál lehetett venni. Sz'al meghozták, első dolgom volt, h telepakoljam még "feltéttel", kicsit felturbóztam minden földi jóval, plusz nagy adag majonéz, ketchup, mustár, és elmentem hátra, ahol senki nem látja ahogy eszem. Elbújtam egy sarokban. Alig bírtam átfogni, olyan vastag volt, és szó szerint csöpögött belőle a szósz. Az orrom, sőt, az arcom majdnem a fülemig összekentem, szinte minden ujjam tövig szószos volt, az se túlzás, h könyékig csordogált a "massza", de csuklóig biztos. És csak faltam, faltam, mint egy disznó (?) úgy ettem, annyira ízlett. Természetesen tálcát tettem az ölembe, nehogy kárbavesszen egyetlen csepp is. ..mmmmmmmmmmm...

Igyekeztem, h senki ne lásson meg, de párszor lebuktam, pedig siettem mosakodni.. aztán olyankor én voltam a: "Gyertek már, ezt nézzétek meg, h eszi a hambit a Zoli!" :D

Készült kép is telefonnal, de nekem nincs belőle, bár asszem amúgy sem tenném fel. :D

Javíts ki nyugodtan, ha tévedek valamiben. :)

(#15) edipqe válasza Thunderzolee (#14) üzenetére


edipqe
senior tag

ez a kedvenc fajtám, csodaszép[link]

Én a giroszt szoktam malackodva enni, folyik minden felé.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#16) ipavlidu! válasza Thunderzolee (#14) üzenetére


ipavlidu!
tag

Hát igen jó is elbújva habzsolni mint egy őrült. :K

[ Szerkesztve ]

(#17) Vakegérke válasza edipqe (#15) üzenetére


Vakegérke
veterán

Figyumán...

Mi a fene az a gyros?
Soha az életben nem ettem még, itt az ideje, hogy megtudjam.
Kérlek, egy ilyen írás után erről is beszélj egy kicsit nekem.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#18) hcl válasza Vakegérke (#17) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Hű pedig mit hagytál ki! Egyik kedvenc kajám. Szorosan a hal, a pizza, és a "mindent bele" rántotta mögött.

Mutogatni való hater díszpinty

(#19) edipqe válasza Vakegérke (#17) üzenetére


edipqe
senior tag

van egy vékony kenyértészta, amolyan vékony kenyérlepény.

Jól pácolt, vagy főszerezett husit sutsz ki.

szeletekrevágod. Belerakod a kenyérlepénybe. Hagyma, jégsaláta, uri, meg tal
n paradicsom is, de abban nem vagyok biztos. Utána meg leöntöd egy öntettel, ami fehéres és néha néha okoz ÁNTSZ-es problémákat a boltosoknak ;]
Ebbe még mehet bele ha kérsz egy csípős paprikasuritményszerüséget.

No ha ez megvan feltekered, az alját meg felhajtod h a cuccok ne csöpörjenek ki, de mivel ki fog ezért raksz alá egy Al-fóliát is, ne hogy már éhezzenek a Brazil bauxitbányákban!

És folyik, csöpög, potyog, förtelmes enni. Olyan mint a cselgáncs.

Kpek meg vannak, most rakom majd fel őket, csak véletlenből bent maradt az éjszakai szurő szval bocsi, de sárgásak a képek.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#20) NoLF


NoLF
addikt

egyszer

kétszer

finom volt :)

tükörtojás is került bele, a húst pedig tárcsán sütöttem: mondjuk ez épp lazac

[ Szerkesztve ]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#21) edipqe válasza NoLF (#20) üzenetére


edipqe
senior tag

Aranyfácán, jó választás, én Carlsberget szoktam hozzá inni :)

Jól néznek ki, elkezdett dobogni a szívem amint megláttam a képeket. Ma kénytelen leszek a céges menzás kajával beérni. :W

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#22) edipqe


edipqe
senior tag

képek felküzdve, középre rendezve. :DD

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#23) hcl válasza edipqe (#19) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Szerencsére a házunktól pár 100m-re van 2 gyrosos, szóval én becsomagoltatom (nem feláras) hazasazladok, pár mp mikró ha kihűlne, és tányérról eszem, mert addigra úgyis szétázik a tészta, de
BAROMI JÓÓÓÓ :)

Jó fűszeresen csinálják itt is, azt imádom

Mutogatni való hater díszpinty

(#24) Eastman válasza Thunderzolee (#14) üzenetére


Eastman
őstag

Majonézt a hembörgerbe? BŰNCSELEKMÉNY! :DDD

ALL:
Amúgy, szerencsétek, hogy most ettem tele magam Eastman féle világbajnok melegszendviccsel hozzá friss paradicsommal! A pizzás sztori után még ez is! Megyek minnnyá a feljelentgetős topikba jogorvoslatér' és akkor "Lógni fogsz mind!" Ez így többszörösen kimeríti az izgatás tényét!

Ha komolyan veszel, akkor is lógni foxxx! ;) :P

"A vegyessavanyúban ne legyen erős paprika, és nézzük meg a káposztát benne. Ha nagyon barna akkor nem jó, kicsit lehet barna, de ne nagyon."

Ohh azok a jóféle Duci Bucis csalamádés ázott hembörgerek úgy jó 15 éve... :O Ma is könnybe lábad a szemem, ha eszembe jutnak! ...mikor ráharaptál a köménymagra. Inkább a pultos lány melleit néztem, minthogy belepillantsak a végtermékbe. Tulajdonképpen nem is a HBR miatt jártunk oda... :U

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#25) brownus válasza NoLF (#20) üzenetére


brownus
veterán

ooo anyám, de jól néz ki a hambi, és az ott rozé fröccs a pohárban?:)

(#26) edipqe válasza Eastman (#24) üzenetére


edipqe
senior tag

a bigmachez kifejezetten jól jön a majo.

De a rececptemben nincs sali.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#27) NoLF válasza brownus (#25) üzenetére


NoLF
addikt

jaja szekszárdi Dúzsi féle rozé felhosszúlépésezve, kis barátném kénye-kedvére :)

enyém meg a Zlaty.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#28) hcl válasza NoLF (#27) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Nekem inkább tisztán a bor. Vagy sör. :)

Mutogatni való hater díszpinty

(#29) NoLF válasza hcl (#28) üzenetére


NoLF
addikt

másnap a csirkéhez meg a lazachoz én is a fehérbort toltam, egy kis soave segített lecsúsztatni a finom falatokat, de a hambi az sört kívánt :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#30) brownus válasza NoLF (#27) üzenetére


brownus
veterán

örülök, akkor Te is normális csajokkal vagy körbevéve:d

az idősebb tiv javasolta az 1-1es arányt azóta úgy iszom, és jobban csúszik, itatja magát ebben a hőségben:)

[ Szerkesztve ]

(#31) NoLF válasza brownus (#30) üzenetére


NoLF
addikt

igazándiból egy hölgyről beszélünk csak, de elég is egy, nem kell több :)

apuja borszakértő szerűség, így a lyány is szereti a jó borokat, hát akkor azt vettem néki, hogy finom legyen. egyébként szinte mindig hosszúlépésezik (1 bor 2 szóda) ha buli van és érezni is akar vmit akkor nem fröccs van porondon.

egyébként finom tud lenni a fröccs jó fehérből v rozéból, én is mindig 1:1-ezek, ha épp fröccsölhetnékem van, de kajához szigorúan hígítatlanul gurul a borocska :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#32) brownus válasza NoLF (#31) üzenetére


brownus
veterán

hmm, mindig volt a kezedben egy korsó?:)

(#33) NoLF válasza brownus (#32) üzenetére


NoLF
addikt

most kaptam kb 1 hete :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#34) brownus válasza NoLF (#33) üzenetére


brownus
veterán

jópofa:)

(#35) edipqe válasza brownus (#34) üzenetére


edipqe
senior tag

bor?

Görög mazsola bor? elképesztően jó! édes tokaji szomorodni?

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#36) Eastman válasza edipqe (#35) üzenetére


Eastman
őstag

Ez a bor ami üti a Tokajit. ...szerintem.

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#37) edipqe válasza Eastman (#36) üzenetére


edipqe
senior tag

no én nem a tokajit tolom. a puttonyos dolgok nem hoznak lázba, de az édes szomorodni igen.

néztem de elég drága...a szomorodni max 2,5k ha 99es vagy 01-es évjárat.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#38) Eastman válasza edipqe (#37) üzenetére


Eastman
őstag

Hülye vagyok, hogy anno nem tároltam be belőle. ...vagyis két üveggel igen, de elajándékoztam. :((( '99-2000 körül 800-ért vettem palackonként. ...minden hétvégére. :)

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#39) edipqe válasza Eastman (#38) üzenetére


edipqe
senior tag

:W

de honnan tudtad volna. ne hibáztasd magad. ;)

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#40) hcl válasza edipqe (#37) üzenetére


hcl
félisten
LOGOUT blog

Esetleg a hárslevelű, az is jó kis édes bor, finom illatokkal ;)

Mutogatni való hater díszpinty

(#41) brownus válasza edipqe (#35) üzenetére


brownus
veterán

bor mi?:) a korsóra mondtam Nolfnak, hogy jópofa. ami a kezében van

de nyáron rozéfröccs, télen meg száraz vörös. és mindig dombvidéki borokat veszek, többnyire eger vidéki borokat:) régen sörös voltam, mára nem sok sört iszom, nagyon ritkán kívánom meg. max. a strandon a medence mellett vagy ha nem ihatok fröccsöt akkor szoktam sört kérni a cincértől. nem tudom miért van ez, lehet azé mert már vénülök!?

[ Szerkesztve ]

(#42) edipqe válasza brownus (#41) üzenetére


edipqe
senior tag

elképzelhető.

Bár ha választhatok az édes fehérbor és a sör között nem fogok habozni, és a habmentes itókát választom.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#43) NoLF válasza edipqe (#42) üzenetére


NoLF
addikt

bor <-> édes

összeférhetetlen.

desszertbor=édes, de azt meg nem szeretem.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#44) Kephamos


Kephamos
addikt

De megéheztem. :) Legközelebb, ha időm lesz rá, akkor összedobok én is egy hamburgert.
Apropó! A buci megpirításával mi a helyzet? Azt vajon pár csepp olajban, vagy szárazon kell csinálni.
Jó írás! :C

(#45) NoLF válasza Kephamos (#44) üzenetére


NoLF
addikt

buci megpirítása ízlés kérdése, én is megszoktam kicsit hogy ropogjon és meleg legyen. sütőlapon vagy tárcsán érdemes, olaj nélkül, esetleg kenyérpirító fölött (szvsz)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#46) edipqe válasza Kephamos (#44) üzenetére


edipqe
senior tag

sütőlap a best choice, magas hőmérséklet, rövid ideig.

vaj nem kell, odafigyelés viszont igen.

Ez a nedvességet jól megfogja, ha jól sikerül nem kell bohóckodni a forgatással.

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#47) Kephamos


Kephamos
addikt

én régen úgy csináltam, hogy sima zemlébe. Megsütöttem a húst. Hagymár karikáztam. Kecsap, mustár, majonéz. 1 gerezd fokhagyma apróra szeletelve. Az is isteni volt.
(szerintem ez a főzés, sütés dolog olyan, hogy igazából nincsenek receptek, csak olyan dolgok, amik együtt finomak, a megfelelő módon elkészítve.)

(#48) edipqe


edipqe
senior tag

szerelmes lettem a hölgybe:

[link]

I aint fightin! I would not give a f. if I would see a russian tank drivin flat bush on avenue. I aint shootin nobody, so call me a fagget! When the wars over Im gona be the fagget with two legs!

(#49) ngabor2


ngabor2
nagyúr

amilyen hülye "tudós" vagyok... a címről nekem egyből a parlagfű (amrosia elatior) ugrott be :W

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.