Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

:C Bejön :B !

(#2) Egorov


Egorov
aktív tag

Jóféle! :K

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#3) Egorov válasza Egorov (#2) üzenetére


Egorov
aktív tag

20:10-től jó az idézet! :R

Márai Sándor – Az élet értékéről

"Embermódra élsz, ha igazságosan élsz. Ha minden cselekedeted és szavad alján a szándék van: nem ártani az embereknek. Ha megkísérled feltűnés és hiú szerep nélkül segíteni az embereket. Néha csak azzal, hogy nem hallgatod el, az egyszerű igazságokat. Néha csak azzal, hogy nem mondod tovább, amit mások hazudnak. Néha csak azzal, hogy nem mondasz igent, amikor mindenki kiabál: Igen, Igen!"

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#4) nincsisbéla


nincsisbéla
aktív tag

Márai... :R :R :)

Mentalita'

(#5) Egorov


Egorov
aktív tag

Nem töltötte le valaki? Én le szerettem volna, de azt írja, hogy elérte a letöltési limitet. Ha valaki megtette, az nem tenné fel droboxra vagy akárhova? Légyszi légyszi. :D

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#6) amanoba válasza Egorov (#5) üzenetére


amanoba
őstag

nemcsakneked ;)

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#7) Egorov válasza amanoba (#6) üzenetére


Egorov
aktív tag

FOOO köszi szépen. :) Nagyon meg tud nyugtatni, és gondolkodóba ejt. Jó lesz feltenni a lejátszóra. :R

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei!__....Ͼʘ.ʘϿ....__Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#8) norb00 válasza amanoba (#6) üzenetére


norb00
újonc

Sziasztok

Ugy látom már kicsit régi a thread, de hátha idetéved még valamelyikőtök :)
Kedves "amanoba" vagy "Egorov" !
Megvan még esetleg valamelyikőtöknek letöltve a mix?

Wilk - Tolsztojnak igaza volt

Es ha igen fel tudnátok tenni még1x valahova?
Sajna már sem a soundcloud -os, sem a zippyshare -es link nem elerhető :(
Megvolt nekem is, es tetszett, csak sajnos egy winchester-halál áldozata lett, és most eszembe jutott hogy jó lenne újra meghallgatni :)

Köszi előre is!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.