Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] Notch

Hozzászólások

(#21) #56573440 válasza nullpoint (#19) üzenetére


#56573440
törölt tag

Várjál már.

1: A kijelző ezer éve már szendvics, külön cserélni nem tudod
2: Az üveg, ami szintén része a szendvicsnek kiér a széléig minden telefonnál kb amit ma kapsz

Innentől ha esik, akkor a készülékek 99%-a csak a szerencsén múlik hogy törik vagy nem. Hogy a panel vagy csak az üveg sérül technikailag tök mindegy, mert akkor is az egészet tudod csak cserélni. Én még az első gen Mi Mixet nyúzom, előtte volt nem egy telefonom, üzemszerűen az lett a végük, hogy lekoppantak és betörtek.

Ilyen szinten nem látok túl sok difit a "kávamentes" és a kávával megáldott telefonoknál.

Cserébe nekem nagyon bejön a nagy kijelző, és mivel a használata céges és privát szinten is kényelmesebb számomra, így ragaszkodok a 6.4"+-hoz. Viszont ha egy Plus-os iphone méretű házba ez befér -márpedig befér- akkor azt nagyon tudom értékelni...

.Szaki.: Akkor lehet hogy én csinálok valamit rosszul, de nekem nem volt kb az elmúlt évben amióta Mix van a kezemben semmi gondom használhatósággal. Persze kétkezes, de egy 6.4-es telefon se kivétel, sőt 5.5-ösnél is vannak gondok, a véletlen érzékeléssel én személy szerint nem találkoztam itt. De lehet hogy rosszul fogom :D

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] [amanoba:] Notch
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.