Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Álmodtam

Hozzászólások

(#1) Cs.Orsolya


Cs.Orsolya
aktív tag

Már ezzel az írással is megtetted az első lépést, hogy közel engedj magadhoz másokat. Az életben is tedd meg bátran, mert ez az egytelen egy olyan dolog, amiért érdemes élni, menni, szeretni, és csalódni. Semmire sincs garancia, és minden megváltozik előbb vagy utóbb. De ajándék minden olyan pillanat, amit az álmodban megéltél. Keresned sem kell ezeket az ajándékokat, csak hagyd, hogy megtörténjenek Veled. Elég, ha csak nyitott vagy rá. Elég, ha csak nyitva tartod az ajtódat abban az elefáncsont-toronyban üldögélve. Csak azt bánhatod, amit nem tettél meg... De azt nagyon! ;)

"Aki a meséket megtalálja, az élet forrásából iszik."

(#2) ipavlidu!


ipavlidu!
tag

Tear down the wall! Tear down the wall! Tear down the wall! Tear down the wall! ....

(#3) The DJ válasza Cs.Orsolya (#1) üzenetére


The DJ
addikt

"Csak azt bánhatod, amit nem tettél meg... De azt nagyon! ;)"

Igazad van, próbálom én is egyre inkább így szemlélni a dolgokat, néha nehezebben megy, néha könnyebben, de nem adom fel. Azzal is kicsit könnyebb, hogy néha kiírom magamból a dolgokat, elgondolkozom a miérteken és a lehetséges megoldásokon. Szerencsére nem vagyok egyedül és nem vagyok elkeseredett sem. Bízom benne, hogy az álmokon kívül is meg fogom tapasztalni ezt az érzést, amit régóta keresek.

Köszönöm a hozzászólásodat és a biztató szavakat :R

https://wpszaki.hu - Minden, ami WordPress, cikkek kezdőknek és haladóknak.

(#4) #97544192


#97544192
törölt tag

Szép írás. Tetszett... Olykor én is álmodok jókat, szépeket, és amikor felébredek, könnyes a szemem, és kapcsolok, hogy csak egy álom volt. Sajnos. :( :( :(

(#5) _DiEGO_


_DiEGO_
őstag

Ki nem álmodik - álmodozik ? sajna sok-sok embernek már csak ez jut , legalább álmában szép az élete ... valóságban meg megyen robotolni minimálbérért / éh bérért ... ez meg a valóság ! Mennyivel jobb lenne ha inkább rosszat álmodnák :Y

Útvonal

Fórumok  »  Off-topic LOGOUT  »  [Re:] Álmodtam
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.