Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ipse89


Ipse89
tag

:R

Faterod most merre fele van? Mikor jön a következő rész? :C

Nem mindig szeretem az álmok világát, ma éjjel is a volt barátnőmnél jártam képzeletben :(( :B

[ Szerkesztve ]

Lenovo E430C; Xiaomi 13 ; Bianchi campione del mondo 1974

(#2) psyho85


psyho85
aktív tag

Én pont a Rainmaker c. számot (Iron Maiden) hallgattam közben, és úgy "átjött", nagyon.

:R

Álmában nagy folyó volt, de amikor felébredt, maradt kis patak. S csak csordogált tovább, mint könny az arcon, az óriás fák alatt.

(#3) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:K :C

igazán jöhetne, hozhatna francus lecsót nekem :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#4) gamerkiller válasza Ipse89 (#1) üzenetére


gamerkiller
senior tag

A konyhában van éppen és anyával beszélget! :) Most estünk haza.. :)
Amikor felrakom ;)

psyho85: :R

Csizmás: Done!

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#5) 14adam válasza Mr.Csizmás (#3) üzenetére


14adam
addikt

Gamer tesója vagy? :Y Jó tudni :)

Szép írás,várom a következő kamionos beszámolót :)

(#7) Mr.Csizmás válasza 14adam (#5) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

dehogy, csak hoz ratatouillet :))

francia lecsót :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#8) Gradilaci


Gradilaci
tag

Udv. mindenkinek! Jelentem: itthon vagyok, tegnap este ertunk haza, most par nap pihenes jon. A naplo folytatasa a gepemen hasal, nem rajtam mulik, mikor kerul fel, meg ekezetesiteni kell valakinek a csaladbol, aki nem en leszek...A fiamnak meg csak gratulalni tudok, szerintem en "orokoltem" tole valamilyen furcsa forditott modon az irasi keszseget. Megjegyzem, O mar most valodi kamionos, nem csak almaban, minden pillanataban. Csak osszenezunk amikor velem van, egy szo, egy utalas, es tudja mi a dolga a jobb egybol is. Tegnap velem volt egesz nap, elkerte magat az ofojetol, hogy nekem segithessen, nem kis dolog jaratot, kocsit, mindent leadni, es hazacuccolni egy honap hozadekat. Reggel mentunk fel Pestre, es mire leraktunk, kocsit leadtam szervizbe, oreg este lett. De ott is jol erezte magat, minden kollegaval elbeszelgetett, nem egy mar ismeroskent koszontotte, hisz sokkal osszefutottunk mar Europa-szerte, otthonosan mozgott a gepek kozott, leallt a ramparol, sorolhatnam meg, de nem teszem. Ismeritek, ismerem. Az Isten sem fogja megakadalyozni abban, hogy egyszer, nem is olyan soka kollega legyen belole.Es en mindenben tamogatni fogom. Es buszke vagyok ra, hogy ilyen f...sza gyerek, ugyan ugy mint a tesoi. Udv. innen a kozelbol is Krisztian. Apa voltam. :C

Ui: a lecsot megboltoljuk elobb-utobb, bar a legutolso szallitmanyt a csalad felelte...tudnam mit esznek rajta...?

[ Szerkesztve ]

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#9) CséZé


CséZé
őstag

"A rádióból a Kárpátia énekese..."

lol, tényleg álmodsz :D

egyébként ez: ".." mit jelent? mert csak "." meg "..." létezik

(#10) gamerkiller válasza 14adam (#5) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Nem, nem a tesóm, csupán az "üzlet társam" :)
Ha lesz erőm elkezdem szerkeszteni a következőt. A dicséretet pedig köszönöm!

Apa: Majd én ékezesítem, bár időt nem mondok mert nem 10 perces művelet.
Egy percig sem gondolkoztam rajta mit kellene írni, csupán írtam, elmeséltem mit álmodtam. Mesélni pedig jó. Nagyon jól esett amit írtál, köszönöm szépen. Remélem nem sokára egymás mellett fogunk állni hétvégén egy jó nagy parkolóban sok Magyar társaságában. Büszke vagyok és büszke is leszek rád. Kevés ilyen jó Apa van mint te.
Sajnos Isten meg tudja akadályozni hogy ne legyek az, de ember nem. F*sza gyerek lennék? Nem. Nem vagyok az. Csak teszem a dolgom.

(#9) CséZé: A hsz elejét nem értem, a végére pedig: De van.. Én feltaláltam..

[ Szerkesztve ]

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#11) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#10) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

miért nem rakod ki ékezet nélkül? :) a linuxosok se használnak ékezetet :N

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#12) CséZé válasza gamerkiller (#10) üzenetére


CséZé
őstag

az eleje az lenne h rádióban nem fogsz Kárpátiát hallgatni, egyelőre ;]

(#13) gamerkiller válasza CséZé (#12) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Na és ha én CD-ről hallgatom? :) Akkor is a rádióból szól! :DDD

Kand Úr: Mert a mikulás bácsi jobban örül annak ha ékezetes..

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#14) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#13) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

ja ertem, akkor elnezest kerek toled :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) gamerkiller válasza Mr.Csizmás (#14) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Tőlem nem kell elnézést kérned..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#16) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#15) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

jó akkor mikor üzletelünk? :DDD

szerk. pm akart lenni :))

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#17) gamerkiller válasza Mr.Csizmás (#16) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Most nem nagyon van olyan amit rendelkezésre tudunk bocsátani, de akkor add le a rendelést és a következőben beszerezzük. :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#18) Mr.Csizmás válasza gamerkiller (#17) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

bármilyen jó sör-bor-tömény, jó csoki, ratatouille, édesség, stb. :) mondjuk egy 20-25 eur :)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#19) gamerkiller válasza Mr.Csizmás (#18) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Asszem erre nem nekem kell válaszolni..:)

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#20) Gradilaci válasza Mr.Csizmás (#18) üzenetére


Gradilaci
tag

Megdumaltuk! Csak Francia cucc erdekel? Vagy jo Olaszbol is, mert pl. a bor ott sem draga.

A világon a legszebb nyelv a magyar. Pl. ha az "anya" szó négy betűjéből egyet elveszünk, hármat pedig megváltoztatunk, a SÖR-t kapjuk eredményül...

(#21) Mr.Csizmás válasza Gradilaci (#20) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

mindegy uram, csak legyen jóféle, lehet francia, olasz, spanyol, stb. :) nyugati termék legyen :))

mi itten a KGST blokkban már nagyon unjuk a lengyel karamellát meg a bocicsokit :DD

szerk.: köszönöm :DDD :R

[ Szerkesztve ]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#22) Omega81 válasza Gradilaci (#8) üzenetére


Omega81
senior tag

:R

értékelt üzletek: 42+ 0-

(#24) potyautas


potyautas
csendes tag
LOGOUT blog

Ne haragudj, de ez az írás nem fogott meg. Nem érzem igazán hitelesnek. Inkább művészkedőnek hat.

(#25) gamerkiller válasza potyautas (#24) üzenetére


gamerkiller
senior tag

Egyáltalán nem haragszom, nem muszáj teccenie. :R

Sony PSP Slim & Lite + 8Gb, Nokia N Series 73 + 2Gb ¤¤ Steam: hayhap4pa ¤¤ Bad Company 2 : Hayh4

(#26) Rob02


Rob02
csendes tag

Sziasztok! Azt kell hogy mondjam, nekem nagyon tetszik ez az írás is! Nektek valami írói pálya felé kellett volna kacsintgatni! :D Gratulálok hozzá! Csak így tovább! :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.