Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Luck Dragon

Nem szokványos nőnapi bejegyzés a lapcsaládon .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#2) rushty válasza Luck Dragon (#1) üzenetére


rushty
senior tag

Hát, pont ilyenre számítottam tőle, meg ilyeneket is látok a (femprop) neten.

Revolut meghívó pü-ben

(#3) Luck Dragon válasza rushty (#2) üzenetére

Én nem, ugyanis tudd az írása teljesen más irányban is szárnyalni , mint
Lepény és Ottó címre hallgató bejegyzése . :)

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#4) UnA válasza rushty (#2) üzenetére


UnA
Korrektor

Hát igen. Csak a nőknek adatott meg, hogy életet teremtsenek önmagukból, de még ezt is el lehet magyarázni úgy, hogy ez egy borzasztó büntetése a sorsnak...

(szerk) Ettől függetlenül a nőnapot én sem szeretem, csak az álságos szólamok és felesleges ajándékok napja ez, semmi több. Ha valaki komolyan gondolja azt, hogy a nőket fontosnak tartja, akkor ezt nem egy bizonyos napon kell megmutatnia.

[ Szerkesztve ]

(#5) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

A traumáimat osztom meg, de ez érzéketlen férfiként pusztán feminista propaganda, amit én nem is olvasok.
A másik, írtam, a tudomány oldja meg, hogy a férfiak is szülhessenek. Egyből más lesz a szülés élmény és a teremtés csodája. ;]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#6) Luck Dragon válasza Algieba (#5) üzenetére

Hát akkor nagyot fordulna a világ , elképzelêsem sincs milyen lenne így a jövő .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#7) icemad válasza Algieba (#5) üzenetére


icemad
nagyúr
LOGOUT blog

Szerintem ott tévedsz nagyot, hogy a nőnapra úgy tekintesz, mint valami hatalmas dolog. Pedig ez is, csakúgy, mint a karácsony, húsvét, Valentin nap stb semmi másról nem szól, csak az üzletről.

Are you Baby Shark? No, i'm a motherf*cking hardstyle fish!

(#8) janeszgol válasza icemad (#7) üzenetére


janeszgol
félisten

Én egy időben úgy tekintettem ezekre (nőnap, anyák napja, valentin nap), mint a feledékeny emberek ünnepére. De lehet most is van benne valami.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#9) rushty válasza janeszgol (#8) üzenetére


rushty
senior tag

Egész nap szorongás, kinek kívánjuk, ha nem, miért nem.

Revolut meghívó pü-ben

(#10) Luck Dragon válasza janeszgol (#8) üzenetére

De hány embert megmentett. :DDD

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#11) Egon


Egon
nagyúr

Van baj, nem kicsi.
Talán egy hosszú-hosszú és nagyon alapos pszichológia kezelés segíthet. Talán.

"Bonyolult kérdésre egyszerű választ keresni helyénvaló, de ritkán célravezető megoldás" (Wayne Chapman)

(#12) Algieba válasza Egon (#11) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ne akard rám erőltetni, amit te normálisnak hiszel. Szubjektív valóság buborékokban létezünk. Ami az egyiknek baj a másiknak normális ügymenet. Én már nem fogok pszichomókushoz járni. Leélem a hátralévő időmet a kapott csomaggal, aztán viszlát! Tulajdonképpen ilyen sok idő elteltével szórakoztató menekülő horror korai gyerekkorom. Érthető, hogy nem vágytam többre. A rák nevezetű testhorror éppen elég lesz zárásként. XD

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#13) PDA_FAN válasza Algieba (#12) üzenetére


PDA_FAN
tag

Túl sokat foglalkozol magaddal. Ne befelé nézz, hanem kifelé. Ne hátra, hanem előre.

(#14) Somatom


Somatom
veterán

Totál ellentmondásos vagy. Azt szeretnéd, hogy ne vegyék figyelembe női mivoltodat, közben meg mindenért nyafogsz, mint egy fürdős kurva. Ez a viselkedés egyáltalán nem férfihoz méltó.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#15) Algieba válasza Somatom (#14) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Ez egy személyes blog bejegyzés. Évek óta itt tombolok, amikor rám jön a szorongás. Dohogtam kicsit az álságos nők napja kapcsán, mert gyerekként tényleg durva dolgokat tapasztaltam meg. Hol írtam, hogy szeretném, ha nőként kezelnének?! Soha nem sminkeltem magam, nem hordok szoknyát és magassarkút. Émelygek a parfümöktől. Nincs rajtam ékszer. Meglep, ha valaki mégis udvarias velem, ahogy persze én is igyekszem előzékeny lenni. Számomra megnyugtató, amikor nem kell szerepet játszanom és nyugodtan foglalkozhatok a projektjeimmel. A női témák zöme érdektelen számomra. És férfi sem szeretnék lenni.
Hétköznapi helyzetekben eszembe se jut a biológiai nemem. Nem fontos számomra. Csak problémák forrása. Ami pedig zavar, levágom magamról. Átvitt értelemben.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16) Somatom válasza Algieba (#15) üzenetére


Somatom
veterán

Csak azt hiszed, hogy levágod magadról.
Van egy barátom, aki nagyon vágja a nőket. Egyáltalán nem egy Adonisz, mégis ragadnak rá a nők. Egyszer dumáltunk az idegesítő szokásaikról. Panaszkodtam, hogy az enyém nyavajog, de amikor vázolom a lehetőségeket az adott prblémára, akkor az egyáltalán nem érdekli. Azt mondta, hogy tipikus hiba, rossz hozáállás. A férfi automatikusan a megoldást keresi egy felmerülő problémára. A nő viszont egyáltalán nem azért nyavajog, mert megoldást akar találni. Csak ki akarja nyafogni magát, azt akarja, hogy meghallgassák.
Igen, a Te blogod, Te írod, mi esetleg reagálunk. Többször, többen írtuk már neked, hogy szakemberhez kéne fordulnod. De, téged egyáltalán nem a megoldás érdekel és még azt mondod, hogy nem vagy tipikus nő. Ó, dehogynem!

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#17) Luck Dragon válasza Somatom (#14) üzenetére

Micsoda megnyilvánulás ….. :(((
Azért szebben is írhattad volna a nemtetszésed .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#18) LamerGyuri


LamerGyuri
senior tag

Hm. Elgondolkodtató.

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#19) Somatom válasza Luck Dragon (#17) üzenetére


Somatom
veterán

Csomó nőt láttam ma a városban egyedül, virággal a kezükben. Mennyivel praktikusabb lett volna azt a kórót bevágni az első kukába. Mégsem tették. Tán örültek neki, jól esett nekik, hogy kapták. Szörnyű érzés lehetett nőnek lenni.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#20) Algieba válasza Somatom (#16) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egyszerűen nincs elég pénzem, hogy éveken át fizessem a szakember óradíját. Eleve nincs is túl sok profi pszichológus Békés megyében. Gyógyszerekkel pedig nem fogok kísérletezni, hogy majd valamelyik bevállik. Ezzel élek. Ez van.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#21) Hieronymus válasza Algieba (#20) üzenetére


Hieronymus
addikt
LOGOUT blog

Szociális munkás vagy családsegítő azért lehet a közelben. Csoport terápiát szoktak csinálni ami segít feldolgozni a régi emlékeket. Elkezdeni sohasem késő. Saját magad számára teheted szebbé az életedet.

Legyen béke! Menjenek az orosz katonák haza, azonnal!

(#22) Somatom válasza Hieronymus (#21) üzenetére


Somatom
veterán

+1

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#23) bambano válasza Algieba (#5) üzenetére


bambano
titán

"A traumáimat osztom meg": ez egy helytelen szokás. a traumáid nem tartoznak ránk. a traumáid terheinek viselését nem terhelheted rá a közösségre.

Egy átlagos héten négy hétfő és egy péntek van (C) Diabolis

(#24) nevemfel


nevemfel
senior tag

Nekem is vannak mélypontok az életemben, és sokszor csak egy jó zene segít átvészelni ezeket az időszakokat. Ilyenkor sokszor az segít, ha arra gondolok, hogy mim van, mindsem azon keseregjek, hogy mim nincs.

I see the crystal raindrops fall
And the beauty of it all
Is when the sun comes shining through

To make those rainbows in my mind
When I think of you sometime
And I wanna spend some time with you

[link] :)

[ Szerkesztve ]

Forget your troubles, c'mon get happy

(#25) Kasya


Kasya
nagyúr

Én értem a csalódottságot a sorokban. Egyéni döntésed, hogy miért szeretnél/nem szeretnél gyereket és neked az boldogságot tud-e okozni, vagy sem.

De az ilyen magyarázatok előtt értetlenkedve állok:
Nem értitek, nem vagytok képesek értelmezni, hogy véges az élővilág eltartó képessége! A Föld biológiai erőforrásai igenis végesek és mi hihetetlen mértékben éljük fel!!!
Kemény szavak ezek ilyen adatok mellett.

Szülhessenek a férfiak is! A tudomány tegyen érte.
Még a génszerkesztett nemesítés sem elfogadott, nem hogy egy új emberi faj előállítása.

(#26) Somatom válasza Kasya (#25) üzenetére


Somatom
veterán

Nem önmagában a mennyiség számít, hanem az életmód is. Kevesebb ember is tud nagyobb kárt okozni, ha pazarló módon él. Azok az adatok pedig EZT mutatják.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#27) Algieba válasza bambano (#23) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az internet nagy, nem kötelező olvasni a panaszaimat. Te választhatsz. Nekem viszont gyerekként nem volt hová mennem. Telibe kaptam a bajt. Persze felnőtt vagyok, teljes rálátással a múltra, de ez olyan mint valami komoly égési sérülés hege. Hiába takargatnám, a pszichémen ott van. És tud fájni minden okosság mellett is. Ez van.

Sóhaj. Most nincs kedvem sokat írni, de természetismereti blogot szerkesztve, elég sokat foglalkoztam a természet rombolással és mértem fel az általunk okozott károkat. A helyzet rondább mint hiszitek. Feléljük az életet. Tehát mikor kevesebb ember több természet mellett érvelek, a saját fajunk érdekét nézem.

Szerk.: Mindennap tudok örülni valaminek, csak ezekről a boldogság percekről nem csinálok bejegyzést. Nem folytonos panaszáradat az életem.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#28) LamerGyuri válasza Algieba (#27) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

A fájdalmaidról már elég nagy képünk van; igazán írhatnál a boldogságaidról is, hogy lássuk, rád is vetül néha napsugár :K

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

(#29) #21346560


#21346560
törölt tag

Háttt...
Akiket én egy szál virággal megleptem, örültek!
Igaz, én rájuk egész évben nőként tekintek, és tisztelem őket, amiért Nők!
Sőt, szerintem büszkék is arra, hogy Nők!
A mai elkorcsosult világunkban, amikor egy Nő tehernek érzi a nőiességét, igazából érthető, hogy mindenféle műtéti beavatkozásnak vetik alá magukat.
Sajnálom az emberiséget kicsit, de tényleg csak egy nagyon kicsit, mert igazából megérdemeljük a sorsunkat.
Nem akkor dőlt el, hogy ki fogunk halni, amikor egy nő (vagy egy férfi) megtagadja azt, amit megbecsülnie kéne.
Sokkal, de sokkal korábban!
Mint ahogy az írásofból is látszik, már csak az időt húzzuk, és szenvedünk...

(#30) Kasya válasza Somatom (#26) üzenetére


Kasya
nagyúr

Ahogy írod, nem önmagában a mennyiség számít, hanem az életmód is. Több ember is tud kevesebb kárt okozni, ha tudatos módon él.
A népességnövekdésnek nem kellene azt jelentenie, hogy arányban van a pazarló életmóddal. Ugyanakkor igazad van.

A bejegyzés szerint, csak azért, mert pl. Afrikában nő a népesség, nem kijelenthető, hogy EU-ba ezért ne szüljünk, ahol meg csökken a népesség.

(#31) #21346560 válasza LamerGyuri (#28) üzenetére


#21346560
törölt tag

:C

(#32) Somatom válasza Kasya (#30) üzenetére


Somatom
veterán

Érdekes, amit írsz. Hogy lehet az, hogy az öko lábnyom térképen általában a jobban pazarló országokban magasabb az iskolázottság, mint a kevésbé pazarlóakban? Az lenne a logikus, hogy egy magasabban iskolázott társadalom tudatosabban tud élni, mint egy alacsonyabban iskolázott. Szóval, ha nem ettől, akkor mitől függ a tudatos életmód?

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#33) Chaser


Chaser
titán

szerintem pereld be az anyatermészetet, hátha
biztosan agyon érdekelni fogja az eszmefuttatásod
ha esetleg fa, elefánt, hangya, stb lennél, akkor is ajánlom az anyatermészet perlését
sok sikert ( :

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#34) Kasya válasza Somatom (#32) üzenetére


Kasya
nagyúr

Több felső vezetőt ismerve, meg úgy a társadalmat figyelve (nyílván általánosítva) én úgy látom, hogy az iskolázottság negatív korellációban van a szociális érzékenységgel (értsd individuálisabbak).

De az biztos, hogy csak azárt, mert valaki tanult, nem feltétlen jelentio, hogy többlet munkát fog végezni a környezetéért.

(#35) Algieba válasza #21346560 (#29) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Az emberiség ott tolta el, hogy letelepedett és feltörte a földet, kivágta az erdőket és sorolhatnám. Amikor a nagy eszünkre hallgatva elhittük, hogy állatból istenné váltunk.

...

Egyébként úgy látom, hogy itt eddig csak férfi szólt hozzá. Ha valaki mégis nő nemű lenne mint én, elnézést kérek tőle, amiért kétségbe vonom gondolatait az életadás és a nőiesség csodájáról. Mert nem egy promenád a gyönyörbe egyik sem! Vajon miért is mossa a nő agyát olyan sok hormon a várandóság és szülés, de csecsemőgondozás ideje alatt is? Gyakorlatilag full heroinos állapot az egész utódcsinálás. Ha nem lennének a hormonok, bolond lenne bárki is vállalni a dolgot. ;] A vegyi hullámvasútra remek példa a havi ciklus. Bárcsak lenne a férfiaknak is valami hasonló! Pusztán a havi vérzés és görcs megtanítana titeket, hogy fogjátok vissza az érzéketlenségeteket olyan témában, amiről lövésetek sincs.

És ez egy személyes blog. Tényleg senki sincs kényszerítve az olvasására.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#36) PSti


PSti
tag

Jaj Algieba, te vagy itt a PBalázs csak nőben.

(#37) Algieba válasza PSti (#36) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Erre már én is gondoltam, hogy olybá tűnhet évtized óta tartó, körbejáró, de azért egyre szélesebb örvényt alkotó, panaszáradatomról, hogy menthetetlenül kretén vagyok. :C Mintha érdekelne. Ez a személyes blogom, itt nyavalygok és pont.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#38) Somatom válasza Kasya (#34) üzenetére


Somatom
veterán

Egy szülő igyekszik minden tőle telhetőt megtenni a gyerekéért. Eritreában ehhez nem kell új babakocsi, Nike cipő, okosteló, külön autó, külön lakás, stb. Márpedig az a termék a legkörnyezetkímélőbb, amit le sem gyártanak. A fajfenntartás szempontjából viszont egyenlő a két gyerek. Innentől öko szempontból logikus, hogy ott kéne biztosítani a faj fennmaradását, ahol az kevésbé terheli a környezetet.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#39) PSti válasza Algieba (#37) üzenetére


PSti
tag

Pont ez a "baj". Nem vagy kretén, csak szereted sajnáltatni magad, amivel nem érsz el semmit.

(#40) Kasya válasza Algieba (#35) üzenetére


Kasya
nagyúr

bolond lenne bárki is vállalni a dolgot. ;]
CSOK-rol nem hallottál még? ;]

Pusztán a havi vérzés és görcs megtanítana titeket, hogy fogjátok vissza az érzéketlenségeteket olyan témában, amiről lövésetek sincs.
Ez megoldható. Főzöl a kedves párodnak minden hónapban, csupa szeretetből, romlott tojásból ételt és hagyod szenvedni :DDD . (tudom, tudom...)

[ Szerkesztve ]

(#41) Kasya válasza Somatom (#38) üzenetére


Kasya
nagyúr

Igy lenne optimális, ha az emberek fenntartását tenyésztési szempontok alapján néznénk. De ezek is olyan dolgok, amiket a társadalom nem tud elfogadni. Egy magyarnak nem mondhatod, hogy a jobb őko lábnyom végett adja a tesét egy afrikainak. Meg amugy is, koltozzon le és adja fel a modern kornyezetet.

Valahol a ketto ket véglet kozt kellene a megoldást meglelni, de nagyon vékony a határvonal és nehéz megtalálni.
Még olyan alapdolgokban sem tud a tarsdadalomban elore haladni, mint bio-konvenciós növénytermesztés.

(#42) Chaser válasza PSti (#36) üzenetére


Chaser
titán

balázsnak más problémái vannak
a kisasszonynak' ahogy látom leginkább fáj az élet, mindig, valamiért
és persze mindhülye' aki nem érti az ámokfutását
és ez a személyes blogja, azért tolja publikba kommntelhető verzióban
a lol ide nagyon kevés...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#43) Somatom válasza Kasya (#41) üzenetére


Somatom
veterán

Ezek nem tenyésztési, hanem öko szempontok. Pl. olvastam már pár topikban, hogy a gyerek miatt "kell" autóval közlekedni. Ennyit az öko lábnyomról.

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#44) lomposfarkas


lomposfarkas
tag

Lenyűgözően haladó és modern ez a férfiútálatod. Mindazonáltal ilyesztő és taszító alak bontakozik ki mögüle...

(#45) Algieba válasza lomposfarkas (#44) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Sok férfi szakember ismerősöm van, akik tudásukkal segítik a munkámat. Minden bizonnyal fenemód utálom őket. XD Plusz a barátom sem a sarokban zokog összekuporodva, hogy egy szörnyeteg terrorizálja, hanem éli az életét. Én nem az anyám vagyok, aki folyton kiabált, mert mást nem tudott tenni. Neked valami rejtett félelmed van. Nyugi, sose fogunk találkozni.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#46) Somatom válasza Algieba (#45) üzenetére


Somatom
veterán

Honnan tudod, hogy nem fogtok találkozni? Jövőre nőnapkor áll az utcán egy csokor virággal, mert nem futott öszze azzal, akinek szánta. Elhatározza, hogy odaadja az első arra jövő nőnek. Mindkettőtök pechére az épp Te vagy. ;]

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#47) LamerGyuri válasza Algieba (#37) üzenetére


LamerGyuri
senior tag

Mi pedig, férfi létünk ellenére hozzászólunk, mert érdekel minket a személyed. És pont. :)

"Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.