Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megtaláltam a Vodafone 136 tökéletes vetélytársát, a Vodafone 252-est. :DDD Ugyanannyiba kerül mint 2010 telén a kis 136-os, de ennek már színes a kijelzője, és a led mellett van benne FM rádió is! :))
Jelenleg a törött Nokia 6131-est használom rádióként, és már kissé idegesít, hogy egyszerre három kütyü "mászkál" rajtam. A 136-os mint telefon és zseblámpa, a 6131 mint rádió és az öregecske mp3 lejátszóm. :Y :U Tehát valamit tennem kell, hogy ne érezzem úgy, három kézre van szükségem a három kütyü kezeléséhez.
A Vodafone 252 ugyanúgy "olcsó" mobil, nem kell féltenem. Ráadásnak jár hozzá egy sim kártya, amit a húgomnak tudok adni a 136-sal együtt. :C
1990 forintért lesz egy rádiós, munkás telefonom. Ez a legjobb és legolcsóbb megoldás a kütyü gondomra.

Szerk.: Dr. Romano: A mobilmánia elmúlt, így eladtam a mobilgyűjteményemet. Most még egy okostelefonnak sem tudnék szívből örülni, mert nem tudnám kihasználni a tudását. Gyakorlati szempontok szerint nézegetem a mobilokat. A kis szolgáltatói mobil pont jó lesz, mert két kütyü helyett csak egy lesz nálam a kazánszobában.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.