Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Dluinet


Dluinet
nagyúr

+1

"Mindig is első szerettem volna lenni!" - II. János Pál pápa

(#2) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Pedig te voltál az a csaj... Mondtuk is egymásnak öcsémmel, h Algieba, tudod, akinek az a sok mobilja van...
Mondjuk én is ide tartoztam, mindig kellett valami más, amiben olyan volt, amit fontosnak találtam. Egyszer kérdés volt nálam, h Nokia 6310 v Ericsson T68? Merthát a Nokia sokáig bírja, meg csak egy Nokia, de az Ericsson-t lehet upgradelni T68i-re és akkor lesz benne MMS. Amiről nem tudom, h miért jó, meg azóta eltelt 10 év, és én kb 10 MMS-t küldtem azóta. Persze egyiket sem vettem meg. Illetve a nagy kérdések egyike: jávás??? :DD Ilyenekkel szórakoztunk. Aztán néha egy javas cuccot felizzadni valami készülékre dzsunka módszerrel... Végül el sem indult :DDD
Igaz, nem alaptelefonom van, de a láz azóta elmúlt. Ha megnézek mobilboltban vagy PH-n egyet-egyet, nem érzem azt, h nekem kellene a kommunikációs boldogságomhoz ez. Csak egy kütyüt látok benne, és a kütyüket régen is, most is, és ezután is szeretni fogom, és rácsodálkozok a technikára. Persze ilyen alapon egy hengerfejet is bámulhatnék :D

(#3) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Legtöbb dolgot egyszer meg lehet unni.
Egyszerűen csak elvesztette a varázsát és már nem nyújt neked újdonságot.

(#4) Algieba válasza juliabrilke (#3) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Valószínűleg lesz még okostelefonom vagy mobil ritkaságom. :DDD Azért a régi jó mobilokra szívesen gondolok, és egyiknek másiknak a szépsége mai napig megdobogtatja a szívemet. Persze egyik sem lenne praktikus a mostani időszakban. Ide most egy fapados darab kell, amiért nem fáj a szívem. :))

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#5) zolikaDB válasza Algieba (#4) üzenetére


zolikaDB
veterán

:R

(#6) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megtaláltam a Vodafone 136 tökéletes vetélytársát, a Vodafone 252-est. :DDD Ugyanannyiba kerül mint 2010 telén a kis 136-os, de ennek már színes a kijelzője, és a led mellett van benne FM rádió is! :))
Jelenleg a törött Nokia 6131-est használom rádióként, és már kissé idegesít, hogy egyszerre három kütyü "mászkál" rajtam. A 136-os mint telefon és zseblámpa, a 6131 mint rádió és az öregecske mp3 lejátszóm. :Y :U Tehát valamit tennem kell, hogy ne érezzem úgy, három kézre van szükségem a három kütyü kezeléséhez.
A Vodafone 252 ugyanúgy "olcsó" mobil, nem kell féltenem. Ráadásnak jár hozzá egy sim kártya, amit a húgomnak tudok adni a 136-sal együtt. :C
1990 forintért lesz egy rádiós, munkás telefonom. Ez a legjobb és legolcsóbb megoldás a kütyü gondomra.

Szerk.: Dr. Romano: A mobilmánia elmúlt, így eladtam a mobilgyűjteményemet. Most még egy okostelefonnak sem tudnék szívből örülni, mert nem tudnám kihasználni a tudását. Gyakorlati szempontok szerint nézegetem a mobilokat. A kis szolgáltatói mobil pont jó lesz, mert két kütyü helyett csak egy lesz nálam a kazánszobában.

[ Szerkesztve ]

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#7) Dr. Romano


Dr. Romano
veterán

És mit csináltál a régi telóiddal?

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#8) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Egyébként meg fogom javíttatni a Nokia 6131-est és kapni fog új akkut is, de majd akkor, ha jobban állok anyagilag. Szerepel a kedvenc telefonjaim tízes listáján. A kagyló mobilok közül az egyik legjobb. Imádom a rugós flipjét. :)

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#9) Algieba válasza Algieba (#8) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Megnézettem a 6131-est a mobilos ismerősömmel, és megállapította, hogy teljesen szétszakadt benne a szalagkábel. :( Donornak még jó lesz, vagy rendelhet hozzá új kábelt. De épp van nála másik kettő, és egészen olcsón. Nagy kedvencem a 6131, mert sok hasznos funkciója van: zenelejátszás, FM rádió, ébresztés, naptár, a JAVA miatt angol-magyar és magyar-angol szótár is telepíthető rá. A szótár komolyan hiányzik. Átgondolom a mobilos "gondomat", mert a zseblámpa igen csak jól jön a hosszú éjszakák miatt, és a pénz sem aranyesőként hullik rám.

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#10) Dr. Romano válasza Algieba (#9) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Na ja. Nagy átka ezeknek a "mechanikus" telefonoknak, hogy szétmegy bennük a mozgó alkatrész.

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#11) Algieba válasza Dr. Romano (#10) üzenetére


Algieba
őstag
LOGOUT blog

Szeptember első hetén elestem a biciklivel és pont a zsebemben volt a mobil, mivel hallgattam a rádiót. Az eséstől szakadt el a kábele és repedt meg a burkolata. :(

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#12) Füleske


Füleske
addikt

"Nagy megkönnyebbülés az olcsó mobil; egy idő után fölösleges stresszforrás a drága kütyü."

"Amit birtokolsz az birtokba vesz." [link]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.