Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:26:06

LOGOUT.hu
Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#7801) gears27


gears27
aktív tag

renben köszönöm. Esetleg ha konfigurációs sms.-t kérek a szolgáltatómtól, akkor is megoldodhat a probléma? Net van csak 3g nincs

Seggsztézis

(#7802) SirKero


SirKero
őstag

Üdv.
Kártyafüggetlen dual simes 7041D készülék. Csináltam rajta egy gyári beállítások visszaállítását azóta nem megy fel az otthoni hálózatra. Azonosítási problémát ír. Még két ugyan ilyen készülék van a családban ( mind kettőn volt vissza állítás ) és tökéletesen működnek.
Külső mobilnetre azonnal fel megy illetve az előfizetésben lévő net is működik rajta.
Esetleg valakinek ötlete :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7803) gears27 válasza SirKero (#7802) üzenetére


gears27
aktív tag

szia! nekem is volt ilyen gondom. Routert és a modemet is húzd ki az áramból pár másodpercre, majd mikor feláll restartold mind a kettőt. Nálam ez megoldotta,

Seggsztézis

(#7804) SirKero válasza gears27 (#7803) üzenetére


SirKero
őstag

Sajnos ugyan az a probléma ezek után is :O

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7805) gears27 válasza SirKero (#7804) üzenetére


gears27
aktív tag

Ha a telefont visszaállitod akkor is?

Seggsztézis

(#7806) SirKero válasza gears27 (#7805) üzenetére


SirKero
őstag

Azóta csináltam egy ismételt rendszer vissza állítást de semmi sem változott.
Ugyan úgy azonosítási hibát ír.
Az a furcsa,hogy előtte működött rendesen ( lassan egy éve megy itt a családban ) csak átkerült másik családtag tulajdonába ezért akartam hogy gyári állapotú legyen.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7807) SirKero válasza SirKero (#7806) üzenetére


SirKero
őstag

Új fejlemény hogy kipróbáltam egy ismerősnél és ott tökéletesen működik azonnal felmegy a wifi-re :W

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7808) gears27


gears27
aktív tag

Tuti, hogy router.. Jól resetelted?

Seggsztézis

(#7809) SirKero válasza gears27 (#7808) üzenetére


SirKero
őstag

Igen kihúztam a hálózatból a routert is és a modemet is. Három laptop és öt mobiltelefon egy tablet és két smart tv működik róla hibátlanul :K
Hogy lehetett volna rosszul resetelni :U

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7810) gears27 válasza SirKero (#7809) üzenetére


gears27
aktív tag

úgy, hogy az áramtalanitás nem minden esetben jelent resetet. a hátulján kel lennie egy kis "bemenetne" tüt vagy toll hegyet tuds beledugni, na at kel nyomni kb 30 mp-ig mig ujra nem indul. ezt csináld meg a routerben és a modemen is.

[ Szerkesztve ]

Seggsztézis

(#7811) gears27


gears27
aktív tag

Remèlem èrthető mert visszaolvasva pár betü hiányzik, mert telorol irtam :D

Seggsztézis

(#7812) SirKero válasza gears27 (#7811) üzenetére


SirKero
őstag

Ja annyira nem töröltem a routert. Azt hittem az újra indítás is elég. Most benn vagyok a melóhelyen itt azonnal felment a céges wifire.
Viszont amikor próbáltam letölteni a rendszerfrissítést de nem indul el mert azt írja hogy kevés a hely a külső meghajtón :U Egy 2GB-os kártya van benne 1,27 GB szabad hellyel. A frissítés csak 538MB. :W A micro sd kártya mire legyen formázva Fat32 vagy NTFS ?

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7813) gears27 válasza SirKero (#7812) üzenetére


gears27
aktív tag

Én számitógépből kiindulva ntfs-re formáztam mindig

Seggsztézis

(#7814) ubul23 válasza SirKero (#7812) üzenetére


ubul23
senior tag

Nekem Fat32-re van formázva milyen frissítést írt ki a telefon?

(#7815) SirKero válasza ubul23 (#7814) üzenetére


SirKero
őstag

Leformáztam NTFS-re erre az írja hogy sérült az sd kártya :Y Leformáztam úgy ahogy a telefon akarta így sikerült le is frissítenem most Android 4.4.2 Építési szám: 01010 Kernel:3.4.67 van rajta.

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7816) SirKero válasza SirKero (#7802) üzenetére


SirKero
őstag

Köszönöm mindenkinek a segítséget megoldódott a problémám :C :R :DD

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7817) gears27


gears27
aktív tag

És mi volt a gond? Ird le hátha másnak is segitesz vele

Seggsztézis

(#7818) SirKero válasza gears27 (#7817) üzenetére


SirKero
őstag

Abszulúte felhasználói hiba :W mea culpa :R ( a csatlakozási jelszóban kimaradt egy kötőjel :B :B
Mondjuk ettől volt olyan anomália amit nem értek most sem. Például az 538MB frissítést mért nem engedte letölteni az 1,27 GB ( nincs elég szabad hely :Y ) sd kártyára csak úgy hogy a telefonban teljesen töröltem a 2 GB-os memória kártyát.

[ Szerkesztve ]

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7819) gears27 válasza SirKero (#7818) üzenetére


gears27
aktív tag

:DDD :DD :DDD :DD A lényeg, hogy megoldodott

Seggsztézis

(#7820) gears27


gears27
aktív tag

Viszont most én kérdeznék. Valaki rajtam kivül használja az igo nevü navigációs progit? Feltelepítés után sötét képernyő fogad. 2 fajta igo-t is kipróbáltam mind 2-nél ua. :U Mind 2 offline módban is müködik másik telon tesztelve,. És mivel mobil netem ugyan van, de véges igy fontos, hogy offline müködő gps progi legyen a telefonom.

Seggsztézis

(#7821) ubul23 válasza gears27 (#7820) üzenetére


ubul23
senior tag

Fel telepítés után kapcsold be a mobilnetet azt írja letőlt valamit de gondolom meg vannak a mem kártyán a megfelelő fájlok úgy nem tölt el semmit.

[ Szerkesztve ]

(#7822) gears27 válasza ubul23 (#7821) üzenetére


gears27
aktív tag

Be van kapcsolva a képernyő elsötètül, ha a kijelzőt nyomkodom akkor hallani, hogy a menüben lépkedem :D

Seggsztézis

(#7823) #86973952 válasza gears27 (#7820) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ezt tilos a fórumon. Az ebben való segítségnyújtás is kitiltást vonhat maga után, mert erősen warez.

(#7824) #86973952


#86973952
törölt tag

- Win10 MTK driverek.
Azt hiszem 8.0 -n és 8.1 -en is frankó. Korábban volt már ezzel problémája néhány embernek.

Segítségképp video a link alatt.

- Néhány frissebb Flash Tool.
Régebbi mentés nem biztos, hogy menni fog róla. Linux alá is van link, ha valaki jobban kedveli.

(#7825) #86973952


#86973952
törölt tag

Nem mindegyik ROM tesztelt.

--------

- Friss MIUI v7.
Egyelőre stabilnak tűnik, a RAM -ról még nem tudok nyilatkozni.

Előző MIUI -nál volt jópár soft rebootom, ennél úgy néz ki megoldódott.

- Mokee v2.

- Minimal OS.
AOSP szerű ROM kicsit megpiszkálva.

Ez a gapps kelleni fog hozzá.

- ADPT OS.
Nekem nem jön be, de hátha valakinek tetszik. Van egy bug fix is hozzá a link alatt.

----------

Van még pár stock jellegű ROM, de szerintem azoknak nincs semmi értelme.

(#7826) #86973952


#86973952
törölt tag

(#7827) #86973952


#86973952
törölt tag

Végezetül egy új CM12. Nem tudom mennyivel stabilabb, mint az eddigiek, de ganjybas csinálta.

- ROM
- Boot

(#7828) gears27 válasza #86973952 (#7823) üzenetére


gears27
aktív tag

Akkor is ha az egyik az ingyenes igo szülinapi app a másik pedig megvásárolt igo? Csak mert nem tettem emlitést másra?!

[ Szerkesztve ]

Seggsztézis

(#7829) zsozsito87 válasza gears27 (#7828) üzenetére


zsozsito87
aktív tag

Ez a fórum az Alcatel C7 tulajoknak készült!
Az esetleges hibák megoldásaira, valamint tapasztalatok megosztására.
Nem pedig az IGO-nak!
Tarsd tiszteletben Porterocka szabályait!

[ Szerkesztve ]

(#7830) gears27


gears27
aktív tag

Már bocsánat de ha nem fut egy alkalmazás ès megkèrdem, hogy esetleg másnál is van e ilyen problèma milyen szabályt is vètettem? Nem kötekedès vagy hasonló csak hát te most olyan stilusban irsz ami nem igen tetszik. Vagy a kèrdèsem úgy gondolod, nem vág tèmába? Mert szerintem mèg bőven belefèr! Ès nem azèrt de kicsit règebben vagyok regisztrálva mint te ès tisztában vagyok nagyjábol mi lehet ès mit nem. Ha hibázok elnèzèst is tudok kèrni, de most nem fogok az tuti.

[ Szerkesztve ]

Seggsztézis

(#7831) #86973952 válasza gears27 (#7830) üzenetére


#86973952
törölt tag

Mivel benne volt, hogy 2 fajta, így mindegy, hogy melyik a Szülinapp. Ezért írtam.

Szívességből, mert amúgy nekem mindegy lenne, hogy kit tiltanak. De mégsem.

Szerk.:
Illetve a warez részére. Érdemes nevén nevezni, mert a modok nem fognak mérlegelni meg kérdezősködni.

[ Szerkesztve ]

(#7832) gears27 válasza #86973952 (#7831) üzenetére


gears27
aktív tag

lehet fèlreèrthetően fogalmaztam, de ha az embernek 2 fajta app-ja van akkor az csak warez lehet?. Na de mindegy rèszemről lezártnak tekintem a dolgot, remèlem harag nincs :)
Szerk: ha a modok erre harapnak ès nem mèrlegelnek akkor rosszul vègzik a feladatukat, mert okè, hogy szabály ha vèt az ember, csak nem ebben az esetben. Mert ugye nem mindegy, hogy idd ki a bilit vagy vidd ki a bilit.. Majdnem ua de mèg is más.

[ Szerkesztve ]

Seggsztézis

(#7833) #86973952 válasza gears27 (#7832) üzenetére


#86973952
törölt tag

Miért, melyik az a másik IGO?

(#7834) gears27 válasza #86973952 (#7833) üzenetére


gears27
aktív tag

iGO Navteq 2013. de nem értem miért kell ezen annyit rugózni.

[ Szerkesztve ]

Seggsztézis

(#7835) #86973952 válasza gears27 (#7834) üzenetére


#86973952
törölt tag

Marha nehéz segíteni valakinek, aki ennyire nehezen válaszol, ráadásul így.

Majd megoldod magadnak, vagy más segít.

A fentiek meg szimplán segítségképp szóltak, bár látom nem értelmezted megfelelően, helyesen.

Én részemről zártam a témát, problémát.

[ Szerkesztve ]

(#7836) gears27


gears27
aktív tag

Igazán nem értem, hogy miért válaszoltam volna nehezen. feltettem egy kérdést sokkal feljebb, de jött a "lebaszás", hogy ez igy warez. Leirtam, hogy véletlen sem az, aztán jött egy másik emberke aki megint csak lebaszott a semmiért. Én nem tettem semmi rosszat, sőt fentebb is próbáltam másnak segíteni, ha visszaolvasol. Szerintem ez igy nem más mint szőr száll hasogatás. De ugye bár ha a topik a segitség nyújtásért van, vagy legalább is részben, én nem nagyon kaptam belőle..

Seggsztézis

(#7837) Killer man


Killer man
tag

Sziasztok! Hosszú ideje használom ezt a telót (vodás verzió) és amire nekem kell teljesen jó. Nagyon jól bírja az aksi és teszi a dolgát minden helyzetben. Még romot sem frissítettem, az van rajta amivel kijött.

Párom beáztatta a telcsijét és gondoltam ezt neki adom, én meg szerzek egy hasonlót magamnak de nem tudom a többi gyártó kínálatai közül mik azok amik hasonló képességgel bírnak. Max 40-45 ezerig esetleg elmennék árban. Ha tudnátok ajánlani hasonló telót ami megfizethető azt megköszönném. Ezt sajnos már nem árusítja a Vodafone. Mióta ez megvan én telefonokkal nem foglalkoztam, így a mostani modelleket nem ismerem. Kellene pár amit esetleg összehasonlítanák de több száz tesztet biztosan nem lesz időm átolvasni.
Előny ha cserélhető az aksija és a sebességet úgy hozza, mint ez.
Előre is köszi!

(#7838) SirKero válasza Killer man (#7837) üzenetére


SirKero
őstag

Szerintem itt hamarabb kapsz segítséget

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#7839) Gaboros


Gaboros
tag

CM12.1 20160225: [link]
Root: [link]
Boot patch: [link]
Gapps: [link]

LED működik! :)
Memory leak-ről egyenlőre nem tudok nyilatkozni hogy megvan-e.

[ Szerkesztve ]

(#7840) #86973952 válasza Gaboros (#7839) üzenetére


#86973952
törölt tag

Ez a ganjybas CM új verziója?

(#7841) #86973952 válasza #86973952 (#7840) üzenetére


#86973952
törölt tag

Már untam a MIUI -t, úgyhogy feldobtam.

ROOT zip nálam bootloopot csinált. 2x is néztem, aztán megoldottam másképp. Boot zip -et érdemes utoljára feltenni, mert auto reboot -ol telepítés után.

Egyszer eldobta a SIM -et, de más gond eddig nem volt. Jónak tűnik egyelőre.

(#7842) Gaboros válasza #86973952 (#7840) üzenetére


Gaboros
tag

Igen, ganjybas & myltik555.
Eddig nálam minden működik amit néztem, aztán meglátjuk hogy a RAM elfogy-e... mondjuk ha el is fogy, akkor napi 1 automatikus reboot nem a világvége :)

(#7843) ubul23 válasza Gaboros (#7842) üzenetére


ubul23
senior tag

Na erre én is kiváncsi leszek sajnos 5.1.1 nem a legstabilabb sajnos de 6.0.1- en nem fogy a ram legalább is amit teszteltem kb 4.5 óra maradt rendesen ugy 450-mb ram körül de még nem alkalmas napi használatra mert nem jó a kamera a gps és bluetooth. Ha ezeket is sikerül javitani szuper kis rom lessz.

(#7844) ubul23 válasza ubul23 (#7843) üzenetére


ubul23
senior tag

Van új Cm13-rom sikerült fixálniuk a kamerát.

(#7845) Gaboros válasza ubul23 (#7843) üzenetére


Gaboros
tag

Most már több mint 12 óra futás után: 319-et foglal a rendszer (újra indítás után is kb ennyi volt) és a szabad memória: 446 mb. :)

Ha szép lassan fogy is, ez akkor is új rekord. 12 óra alatt bőven 500 mb fölött szokott lenni a rendszer által foglalt. :D

(#7846) ubul23 válasza Gaboros (#7845) üzenetére


ubul23
senior tag

Az komoly ilyen még nem volt lehet én is kípróbálom.

(#7847) #86973952 válasza ubul23 (#7846) üzenetére


#86973952
törölt tag

RAM nálam rendben van.

A SIM -et viszont elég sokszor eldobja. Biztos nem hardveres hiba, mert előző ROM -okon jó volt. Talán a gappsben van valami, ami bekavart. Vagy az a gond, hogy nem tiszta ROM -ra ment, hanem MIUI 7 -re.

(#7848) ubul23 válasza #86973952 (#7847) üzenetére


ubul23
senior tag

Próbálj esetleg eg Fix3g-recoveryből flashelni.

(#7849) #86973952 válasza ubul23 (#7848) üzenetére


#86973952
törölt tag

Nem a hálózatot dobja. A SIM -et nem érzékeli.

(#7850) ubul23 válasza #86973952 (#7849) üzenetére


ubul23
senior tag

Igen tudom érdekes de Zsozsitóval arra jutottunk ,hogy néha segit volt olyan rom amin nem érzékelte alappból egy fix3g megoldotta.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.