Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dokee78


dokee78
félisten

Na ezt vártam nagyon.
Lesz a T-mobilenál hamarosan az 1 SIM-es.

Nem cserélhető az akku,mi van ha lefagy?
Mert nem látok Reset gombot rajta.

[ Szerkesztve ]

(#2) beccyboy


beccyboy
aktív tag

Nem hangzik rossznak! Kétkártyás fronton elég erős az Alcatel és tényleg jó kézbe venni a cuccaikat. Kicsit lejjebb megy az ára és jó lesz ez. A vízlepergetésért meg külön :R !

Caffeine addict.

(#3) Eltomi


Eltomi
tag

Azért szerintem egész elfogadható a kamera, ahhoz képest, hogy az "A brand" gyártók néha kiet dobálnak bele a nem csúcskategóriás telefonjukba. :DD (Mondjuk a VGA videótól én sem dobtam hátast)

[ Szerkesztve ]

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#4) riszter


riszter
senior tag

I love it! Must have! :K

Vivere militare est

(#5) dokee78


dokee78
félisten

Videót VGA-ban rögzít???
Nem 720p?

(#6) littlelion21


littlelion21
addikt

Nagyon szép készülék.
A telenor-hoz vajon jönni fog?

(#7) Mr.Wiking


Mr.Wiking
tag

Nem rossz, de megfogadtam hogy mégegyszer nem veszek kínai telefont a ZTE után! :U

(#8) |AP|


|AP|
veterán

Veletechen megfogdosom, aztán meglátom, hogy mennyire tudom elviselni a méretét. Ha túl nagy lesz akkor gyűjtök tovább és megvárom a HTC M4/First párost.

(#9) hito válasza Eltomi (#3) üzenetére


hito
nagyúr

Én se értem a tesztképek értékelését. Mintha a teszt írója nem is ezeket a képeket nézte volna. Vagy nem azt linkelte a tesztbe amit a telefonnal készített, mert ezek nem rossz képek, főleg nem annyira mint ahogy le lettek húzva :U

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#10) keve75 válasza hito (#9) üzenetére


keve75
csendes tag

Ez így van.Ha samu vagy alma lenne,már ódákat zengene róla a tesztíró hogy:"ezt így kell csinálni":DD
Szerintem mobilos körökben bőven az átlag felett van ez a kamera :U

[ Szerkesztve ]

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

(#11) Greg97


Greg97
csendes tag

Akkor nem csak nekem tűnt fel. :D Tényleg nem a legjobbak de azért szerintem messze nem olyan rossz a helyzet, mint ahogy le lett írva. Persze a VGA videofelvétel az ciki...

Meg azt sosem értettem, hogy miért akarnék egy qHD-s telón 720p-s/Full HD videót nézni.

(#12) blade zte


blade zte
őstag

Eladni mtk 5677-et 50 felett röhögésre sarkall...

Oppo find 7 astro black

(#13) er2es válasza dokee78 (#1) üzenetére


er2es
tag

lesz a T-nél? ha jó árban lesz akkor esélyes következő telefonnak nálam is

(#14) littlelion21 válasza er2es (#13) üzenetére


littlelion21
addikt

Lesz.

de hogy a nyüves telenor mi a fszomért nem mond semmit a jövőben megjelenő készülékekről, fel nem tudom fogni.

[ Szerkesztve ]

(#15) Telda


Telda
addikt

Nekem nagyon tetszik a külseje, mondjuk pont nem a rózsaszín :DDD .
Azért jó hogy az Alcatel is ilyen jól beindult.

(#16) batai15


batai15
félisten

Hmm , külső pipa! Az alcatel által szabott felület pipa! Kamera, gpu fosh !
EGyébként kellemes csalódás, de azért még kicsit fejlődjön az alcatel hogy őket válasszam ismét. Jah lehetne valami pofásabb nevük is alcatel helyett :D
Viszont az ára nem tetszik!

[ Szerkesztve ]

(#17) zkosaras válasza keve75 (#10) üzenetére


zkosaras
aktív tag

Szerintem viszont igaza van a tesztírónak. A színeken kívül sok jót nem lehet elmondani az elkészült képekről. A VGA videó vicc manapság egy ilyen vassal. 4,7 hüvelykhez meg minimum HD-felbontás kellene és akkor talán reális lenne a 80K függetlenül. Az üzemidő viszont korrekt. :K

(#18) Xaels válasza dokee78 (#1) üzenetére


Xaels
félisten

Gondolom ugyanaz mint sok más unibody készüléknél. Van rá gombkombináció amivel reseteli magát, nem feltétlenül kell külön reset gomb.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#19) gabe8719


gabe8719
senior tag

Kérdem én.. Most muszáj volt ezzel a kőkorszaki GPU-val hazavágni az egészet? Egy legalább SGX540-el már használható is lenne, de így.... :W

[ Szerkesztve ]

(#20) Greg97


Greg97
csendes tag

Nem tudom, nekem pl. az OT-995-nek a WVGA felbontása is bőven elegendő (216 ppi), itt pedig ennél magasabb pixelsűrűség van (234 ppi).
Bár nyilván a 991-es Alcatelem után minden kijelző jónak tűnik :D

(#21) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Az egy SIM-es verzió is ezzel a chipsettel jön? Az Alcatel nem kispályás mostanában...

<< Heimdal >>

(#22) riszter


riszter
senior tag

Ez a VGA videófelvétel most komoly??

A 997D-m -ami lassan fél éve jelent meg- is tudja a 720p videófelvételt! Nem azt mondom hogy élet-halál kérdése a videófelvevés telefonnal a dolgos hétköznapokban, de volt már rá bőven példa amikor "fontosabb, viccesebb eseményeket" is rögzítettem csak úgy és tök jó élmény volt visszanézni 720p felbontásba. Ennél a telónál ez lőve. :(

Vivere militare est

(#23) blade zte válasza gabe8719 (#19) üzenetére


blade zte
őstag

Az mtk 6577-es processzor tavaly nyáron készült, és ott is max a 300 dolcsis gépekbe szánták, inkább a 150-250-esekbe ment picit jobb specifikációkkal, mint ez. Akkor. Most megjelent ez a telefon 70 körül, csodálkozol?

Oppo find 7 astro black

(#24) Yayoh


Yayoh
aktív tag

Nekem nagyon tetszik , főleg a külseje de ennyi pénzt nem adnák érte :( Reméljük szolgáltatónál 60 alatt lesz. :D

[ Szerkesztve ]

(#25) ADAM1337 válasza dokee78 (#1) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hangerő fel + lock gomb 3-5s-ig ez a force reset
Másik topikba linkeltem már a soc kevés ehhez a felbontáshoz: [link]
SGX 540-el már barátibb lenne.

(#26) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Ezt nem értem, hogy a 720p-s videók se mennek, kár. + hiányzik a micro SD a kétkártyásból :(

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#27) dokee78 válasza er2es (#13) üzenetére


dokee78
félisten

Nálam is esélyes,de meglehet,hogy inkább Optimus L7II.

(#28) joey04


joey04
titán

Hát az Alcatel nincs azon a szinten, hogy ilyen árazást megengedjen magának. Inkább vennék valamilyen sony, htc vagy akár samsung készüléket ilyen áron, még ha kicsit gyengébb is papíron. tudom-tudom, 2 sim...

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#29) mathaus=)


mathaus=)
senior tag

Annyira jó lenne ez a telefon ha tudna 720pt...

(#30) tjb007 válasza Retekegér (#21) üzenetére


tjb007
nagyúr

Igen, ugyanezzel.

A 720p videofelvétel hiánya meg valamilyen szoftveres eredetű gond eredménye lehet. Egyrészt a SoC tudja (ebből eredően a 720/1080p videolejátszásnak is mennie kéne), másrészt meg az Alcatel oldalán is ez szerepel.

(#31) pit stop


pit stop
addikt

Bog cukker lehettél ezzel a rózsaszín színnel ;]

Már van medium speccel tepsi, van high speccel tepsi; medium-high speccel nem lehetne esetleg egy kompaktabb kijelzőméretűt kihozni?
1 SIM-esnek szolgáltatói árazásban sikere lehet egyébként; főleg hazánkban pl. szvsz.

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#32) McSpy


McSpy
őstag

Ilyen árban VGA videó-t,ez szégyen :K

Nem az érdekel,hogy hova postázod,hanem hol van a termék!!!!!

(#33) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Viszont a hátlapon, kamera mellett ott figyel a "HD" felirat... :DDD Ez olyan kínais, hogy rákamuznak olyat, amit nem is tud.
Mellesleg a Motorola Defy-t is rá lehetett bírni 720p felvételre, sokkal-sokkal gyengébb hardverrel, szóval tényleg értethetetlen. :U

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#34) pusszycat válasza dokee78 (#1) üzenetére


pusszycat
nagyúr
LOGOUT blog

Ha mégsem sikerülne a reset a gomb kombinációkkal akkor segítünk " Várjon míg lemerül az akku !!!" (Belügyminisztérium) :DD

Mi 11 Lite 5G 6/128 :)) Xiaomi Redmi Pad 4/128 GB, Laptop Asus Oled Vivobook 16GB/1TB " Azért vagyunk, h legyünk " by pusszycat

(#35) dhstyle válasza MuzikJunkie (#33) üzenetére


dhstyle
tag

na már akartam írni , hogy senkinek sem tűnt fel a hátlapon a HD felirat.. lehet valami fail van.. szerintem tudnia kéne 720p-t :)

Seat Leon 1.8 20V Turbo :) OnePlus 8 Pro 12/256

(#36) Eltomi válasza tjb007 (#30) üzenetére


Eltomi
tag

Akkor vagy Bogék olvasták félre, vagy az Alcatel ver át mindenkit :D

Namtai PS2 EyeToy kamera PC-n: http://bit.ly/12kgl77 | Fotóim: http://on.fb.me/16YHk5d

(#37) motoflug válasza dokee78 (#5) üzenetére


motoflug
őstag

:Y :Y VGA? oké,hogy nem 1080p,de azért a 720-at illene elérni.

(#38) sanykaraj


sanykaraj
csendes tag

Téleg ott vírít a HD felírat :D, de nekem is érthetetlen egy ien gép nem tud lejátszani 720p videot? :Y 8Mp nekem 5mp-es full hd kamerám van (igaz kézi de akkor is) legalább lejátszani tudná.

Eddig a sötéttől féltem, de már tudom, hogy sötét soha sincs, az csak a fény hiánya. Tehát most már a fény hiányától félek :DD

(#39) haris


haris
őstag

Itt valami szoftveres gond lehet.
Nekem az sima egy magos OT995-öm vesz fel HD videot nem létezik, hogy ez ne tudja.
Ráadásul a lányom vett egy Prstigio -t ugyanezzel az MTK6577 proccal. Most próbáltam ki, és az tud HD videot felvenni.
Kíváncsi leszek mi a valóság, vagy hol a hiba. Várom a feljeményeket.
A telefon pedig nagyon tetszik, pont azért, mert a saját OT995-ömet nagyon szeretem, és a lányom készüléke is nagyon bejön. Ennek a kettőnek az ötvözete lehet ez az Idol.
Mondjuk nem szép dolog ezt is Idol-nak hívni, és a "bezzegtelefon" az Idol Ultra farvizén megpróbálni jó drágán rásózni a népekre.
Függetlenül 50-60 között azonnal kell, de még jobb, hogy lehet majd venni szolgáltatónál. Tudom béklyó meg minden, de nekem inkább úgy... Kibírom azt a kicsit. Ja és valami értelmes szín kellene, mondjuk fekete :DDD

(#40) riszter


riszter
senior tag

Én hiszek az alcatel.com-nak! :) Szerintem Bogék készülékében volt a probléma. Nem létezik hogy nem tudja a 720p-t.

Vivere militare est

(#41) Tim82


Tim82
nagyúr

Logout-on már van használati teszt is, az alapján ígéretes telefon.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#42) Gzolo


Gzolo
senior tag

RTL Híradóban Bog és az Idol :DDD

(#43) gaben1117 válasza Gzolo (#42) üzenetére


gaben1117
senior tag

Most akartam írni én is. :D Igazi CELEB!!!

(#44) MuzikJunkie


MuzikJunkie
aktív tag

Bog épp most nyomogatta ezt a csecse Alcatelt az RTL hírekben. :DDD :DDD :D Elkéstem.

[ Szerkesztve ]

Nokia N73 - Nokia N82 - Nokia N95 - Nokia 5800 Xpress - Nokia N97 White - ZTE Blade - Motorola Defy - LG L9 - Galaxy SIII White - HTC Sensation - Motorola Atrix 2 - Vowney V5 - Xiaomi Redmi Note - OnePlus One - iPhone 6 Plus - iPhone 7 Plus - iPhone X - iPhone XS Max... (>‿◠)

(#45) hulkobb válasza Gzolo (#42) üzenetére


hulkobb
tag

Pink Hátlap :DD

(#46) Colonel993 válasza dokee78 (#1) üzenetére


Colonel993
senior tag

Majd hosszan nyomod a Power gombot.... az mindig megoldja :))

||| NE kérdezz, mert a végén még valaki válaszol! ||| ThinkPad & Nikon user ||| Samu s8.4 LTE RulezZz "Mikor 2 hónap elmélete vitatkozik, 8 év tapasztalatával..." - :") -

(#47) Bibby válasza Gzolo (#42) üzenetére


Bibby
addikt

Milyen apropóból?

Ελευθερια η θανατος

(#48) Daffchy


Daffchy
őstag

Jó teszt, köszönjük!

Ha valaki meg akarja tapizni, akkor Mamut Médiában megteheti, Én ma futottam bele, a kijelző tényleg nagyon szép, kellemesen gyors a menü is, jó az összeszerelés, szép a felület is.

76.900 ha jól emlékszem.

Ja és 2SIM-es verzió az is (szürke színű)! :)

[ Szerkesztve ]

(#49) Gzolo válasza Bibby (#47) üzenetére


Gzolo
senior tag

Appok által terjeszthető vírusokról volt szó ha jól figyeltem.

(#50) keve75 válasza Tim82 (#41) üzenetére


keve75
csendes tag

Ez legalább egy korrekt teszt.Nem kell lehúzni egy telefont csak azért mert nem prémium kategória.

"Akinek nincs pénze csak kötekedni jött,az húzzon a náthásba!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.