Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#201) Maxximus válasza DPD (#198) üzenetére


Maxximus
őstag

10%-os akció van rá a médiában?

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#202) DPD válasza Habell (#200) üzenetére


DPD
csendes tag

Az Árkád MM-ban a termékek jelentős részére igen, de csak ha Cetelem hitelkártyával fizetsz, vagyis ha a "hitelkeretből" vonják le a vételárat - ez nekem jó, mert 7-8 nap múlva egyösszegben átutalom a hitelkártyára a vételárat (így pedig nincs hitel, részlet és THM, csak egy éves kártyadíj. Annyiszor vásárolsz egy évben, ahányszor akarsz, vásárlásonként vmi 400 Ft-ért). Így, hogy egyből visszafizetem, egy plusz utalásért cserébe kapok 10% kedvezményt... Nagyjából ennyivel drágább a MM mint a többi üzlet, de a garancia érvényesítésekor sokkal rugalmasabbak, mint a kis üzletek.

A garancia itt is csak 1 év, a szokásos Telemax.

(A WestEnd-ben az Idol egyébként 79.990,-Ft.)

(#203) Habell


Habell
tag

Értem, köszönöm. Hallottam már a cetelem kártyáról, nekem ilyenem nincs, az euronics is hasonlóan akcióz egyes termékeket.
Esetleg, ott várható hogy megjelenik a telefon?

MM hozzám legközelebb fehérváron van csak....

(#204) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Sziasztok nekem másfél hét után vissza kellett küldenem garba.
A készülék érintője megbolondult, napi 10x kb magától nekiállt ugrálni a kép úgy 10-20 másodpercig.

(#205) Maxximus válasza Gomez1984 (#204) üzenetére


Maxximus
őstag

Én is holnap leadom a telemax-nál.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#206) Gomez1984 válasza Maxximus (#205) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

A tiéddel mi a probléma?

(#207) Maxximus válasza Gomez1984 (#206) üzenetére


Maxximus
őstag

Én voltam a f@sz. Fordítva tettem be a SIM-et és mire kijött,már a 2-es foglalat nem látta. Valszeg megsérült.
Saját hiba,biztos nem garis.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#208) Yokayee


Yokayee
tag

Sikerült MM-ban megtapogatni, döbbenetes, hogy mennyire szép a kijelzője.
Most már nem csak az ára miatt gondolkozom az Alcatelen is, ha eljön a váltás.

(#209) riszter


riszter
senior tag

Tegnap óta én is (remélem) boldog tulajdonosa vagyok egy Idolnak!

Vivere militare est

(#210) csobi1


csobi1
tag

Sziasztok. Szombaton nekem is sikerült kipróbálnom MM-ben. Igazán jó készüléknek tűnik és az ára sem vészes. Szép kijelző és vékony készülékház és gyorsnak tűnt elsőre.
Igazából még az Idol Ultrát venném kézbe és akkor eldöntöm,hogy melyiket vegyem meg.

(#211) dokee78 válasza csobi1 (#210) üzenetére


dokee78
félisten

Idol ultra nem bővíthető,ha ez az infó segít a döntésben. :))

(#212) riszter


riszter
senior tag

A notification led-nek, illetve az érintésérzékeny gomboknak van valami állítási lehetősége? Világítás hossza, villogás gyorsasága?

Más. Nagyon jó a 6030D, megérte az árát, de az biztos hogy nagyon gyorsan kell rá egy tok. Mert csak idő kérdése és ki fog csúszni a kezemből!

Vivere militare est

(#213) DPD válasza DPD (#198) üzenetére


DPD
csendes tag

folyt.

További tapasztalatok:

- az akksi erős igénybevétel mellett is kibírja az egész napot - a menü mást mutat, de a gyakorlati tapasztalatom szerint akkor merül a leggyorsabban, ha a WiFi-t használom;
- feltettem a Go Launchert, Lockert és Keyboardot, letöltöttem egy rakás játékot, megnéztem 5-6 db 720p filmet (.avi, .mkv) - sehol semmi akadás, fagyás sem volt;
- a fotók, különösen a beltéri vakus képek a CameraMX (ingyenes) programmal jobbak, mint a gyári kamerával;
- AnTuTu: 6603, Quadrant: 3053;

(#214) Maxximus válasza DPD (#213) üzenetére


Maxximus
őstag

Akkor neked is bejött. :K

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#215) GuruZone válasza Maxximus (#214) üzenetére


GuruZone
őstag

IMAK tokok a házban :D

a színes marha elit, de csúszós, :K
az átlátszó nem csúszik, tök jó a tenyérben, :Y

végre tudok újra netezni a fürdőkádban! :))

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#216) Maxximus válasza GuruZone (#215) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem a vámon vissza dobták. Most küldik ujra. :F

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#217) GuruZone válasza Maxximus (#216) üzenetére


GuruZone
őstag

vicc... az enyém is dobozban (?) jött.

IMAK KÉPEK a Picasa albumomban

a fekete marha elegántos, az átlátszó viszont nem csúszik.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#218) dokee78 válasza DPD (#213) üzenetére


dokee78
félisten

Go Launchert Jelly Beanre? :O
kár,hogy nincs hányós smiley :DDD

(#219) Habell


Habell
tag

A mobilnet használattal kapcsolatban lenne egy olyan kérdésem, hogy tud e olyat, mint a galaxy s advance, hogy nem lóg állandóan a neten elméletileg, de ha mondjuk a viberen ír valaki akkor azt jelzi kidobja egyből, hogy jött egy üzenet és akkor a kis net jel látszódik a felső sorban hogy él a net kapcsolat. ( kb. addig míg az ember megnézi, vissza ír, kilép és bontva a kapcsolat automatikusan )
Amúgy meg ki van kapcsolva a net nincs ott a net jel...

Lehet, hogy alap tulajdonság ez telefonokban most már amik kijönnek, de én ezt a galaxy s advance-ban láttam először.

(#220) dokee78 válasza Habell (#219) üzenetére


dokee78
félisten

Ha nincs netkapcsolat,hogy jönne a Viberen bármi is?

(#221) riszter válasza GuruZone (#217) üzenetére


riszter
senior tag

Tehát a fekete, vagyis a Imak Hard Case csúszik?

Erre alapozva most rendeltem meg az:

Imak Thin Transparent Crystal Clear Hard Case 4 Alcatel One Touch Idol OT 6030D

Állítólag május 20 és júni 5 között érkezik. Nektek mennyi idő alatt hozta meg a postás bácsi?? :F

Vivere militare est

(#222) Maxximus válasza dokee78 (#220) üzenetére


Maxximus
őstag

Sztm olyanra gondol,mint az Iphone-oknál. A wifi elalszik kepernyóvel együtt csak időnként check-ol, meg amikor ébred a képernyő.

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#223) GuruZone válasza riszter (#221) üzenetére


GuruZone
őstag

jó választás, én április 21-én rendeltem :)

A fekete csúszós.

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#224) Habell válasza dokee78 (#220) üzenetére


Habell
tag

Nekem az ilyen ( advance ) telefont használó emberke magyarázta és mutatta ezt, annyira nem ástam bele magam hogy pontosan hogy van ez. De azt mondta, hogy nem megy folyamatosan a net, nem használ adatforgalmat nem lóg a neten a teló, hanem ha jön egy információ, adat ( gondolom beállítás kérdése, lehet azonnali emailnél is van ilyen fogalmam sincs ) pl: viberen egy üzenet, akkor felvillan és jelzi és él a net kapcsolat... majd az illető vissza írt, kilép a programból és automatikusan eltűnik a net kapcsolatot jelző kis jel. nem kell feltétlen képernyőt zárni nyitni hogy ez változzon...
ha net kapcsolatot igénylő programba lép bele akkor felmegy, vagy csak a viberre állította be nem tudom...

Vagy hogy van ez akkor? Hogy működik? 6030D-ben?

(#225) riszter


riszter
senior tag

Akkor az enyém is lesz 3 hét mire megjön. Addig vigyázhatok rá. :(

Kijelzőfóliát hol vettetek rá? Vagy nincs rajta? Én szerintem nem várok vele tovább és veszek ma hozzá egy univerzálisat, oszt rávágom!

Vivere militare est

(#226) DPD válasza dokee78 (#218) üzenetére


DPD
csendes tag

Ízlésen vitatkozol? Hajrá!
Elolvastad a korábbi hsz-t is?
Arra voltam kíváncsi, hogy mi fut rajta, mi akad rajta, változik-e a menü színe is vagy csak az ikonok, de kötekedj nyugodtan, biztos jó kedved lesz tőle. Szánalmas.

(#227) GuruZone válasza riszter (#225) üzenetére


GuruZone
őstag

En nem raktam rá.

Bakker most jut eszembe hogy az imak tok melle kellett volna rakniuk egy foliat...

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#228) Maxximus válasza GuruZone (#227) üzenetére


Maxximus
őstag

Szerintem is... :K

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#229) kennyke válasza Habell (#203) üzenetére


kennyke
aktív tag

Euronicsbe is kaphato, 79.9 slate vagy silver szinben, 2év garival. most hirdették.

(#230) mussoguy


mussoguy
csendes tag

"A képernyő zárásához helyezze a tenyerét a kijelzőre" Nos, én bepipáltam, de nem műkszik... Mit javasoltok, mit nem állítottam még be rajta?

(#231) Gomez1984 válasza mussoguy (#230) üzenetére


Gomez1984
aktív tag

Nekem sem akar müxeni. De úgysem használnám

(#232) GuruZone válasza Gomez1984 (#231) üzenetére


GuruZone
őstag

Az biztos, hogy az érintőgomboknak nincs köze a lezáráshoz,
Én ha vízszintesen teszem rá a tenyerem 4 ujjal, akkor is lezár ;)

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#233) riszter válasza Gomez1984 (#231) üzenetére


riszter
senior tag

Nekem működik. De nem használom. Ki is kapcsoltam, úgy mint a fordításra némítást vagy a rázásra zeneváltást...

Vivere militare est

(#234) GuruZone válasza riszter (#233) üzenetére


GuruZone
őstag

na végre, lejjebb ment az ára, 73000 Ft!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#235) riszter


riszter
senior tag

Vajon azért nem pörög a topik mert elég drága a telefon és szűk réteget érdekel, vagy pedig egyszerűen nincs probléma a telefonnal? Vagy esetleg még nagyon friss?
Hány embernek lehet Idolja itt a fórumon?

Nálam eddigi tapasztalatok alapján best of! Nagyon tetszik! :)

[ Szerkesztve ]

Vivere militare est

(#236) Bear válasza riszter (#235) üzenetére


Bear
aktív tag

Gondolom nincs semmi gond vele másnál sem. Nálunk Kb. 1 hete használja a feleségem megelégedéssel.

(#237) riszter válasza Bear (#236) üzenetére


riszter
senior tag

Akkor már ketten vagyunk akik meg vannak vele elégedve! :D
Az akku sokkal jobban bírja mint az elődje. Tegnap nap végén munka után este 6-kor még 51%-on. Reggel 5-től volt 2óra telefon, folyamatos 3g vagy wifi, 2óra netezés, pár sms, fb, ilyesmi... A 997d ilyenkor 30-40% körül szokott állni.

Vivere militare est

(#238) Gomez1984


Gomez1984
aktív tag

Nekem most jött vissza TELEMAX-ból.
A készüléken SW-t telepítettek, de azt ajánlották hogy kérjek új SIM-et, ne az 5 éves belefaragott vodás kártyát használjam.
Az érintő azóta 1x megint meghülyült. Le volt téve a teló az asztalra és jobbra balra ugrált a kép.
Telemaxos diagnoztikán 100% on átment a készülék.
Lehet hogy a régi SIM okoz ilyen furcsaságokat????
Hétfőn kiderül, akkor jön meg az új SIM.
Ezt leszámítva nekem is bejön a teló :)

[ Szerkesztve ]

(#239) Tibi86


Tibi86
aktív tag

Arról nem tudtok valami infót, hogy Magentához mikor kerül be az egykártyás? :R

(#240) Habell


Habell
tag

Bocs előre is, hogy itt kérdezem meg.

Aki micro SIM-re vált szolgáltató által, ( nem otthon vágja ki ) annak a régi SIM-et le kell adnia vagy megtarthatja, vagy tök mindegy mert letiltják?

Tegyük fel, valami probléma adódik a telefonnal ( micro SIM-es ) és egy másikat kell használni, egy olyat amibe nem micro SIM kell, akkor ezt hogy lehet ezek után? ( én úgy gondolom, hogy még a normál SIM-es telefonok vannak többségben és ha valakinek sürgősen kell egy csere telefon akkor ilyenhez jut elsősorban )

(#241) GuruZone válasza Habell (#240) üzenetére


GuruZone
őstag

Telenornál elkérték Tőlem...

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#242) Bear válasza Habell (#240) üzenetére


Bear
aktív tag

A régit letiltják és kapsz egy újat. A régit megtarthatod, a rajta tárolt adataidat bármikor megnézheted egy telefonba rakva, de a hálózatra már soha nem fogsz tudni fellépni vele. Az usim-et átalakítóval belerakhatod a nem usim-es telóba is.

[ Szerkesztve ]

(#243) Habell


Habell
tag

Köszönöm a válaszokat!

(#244) DPD


DPD
csendes tag

folyt. 2.

További tapasztalatok:

- a bluetooth jól működik, 80-90 fájlt küldtem át az Idolra a régi Defy-ról.
- a GPS-t továbbra sem használtam;
- az akksi egy napot bír, este töltőre kell tenni. A két hálózat, a WiFi (legalább napi 3-4 órát vagyok felkapcsolódva az otthoni hálózatra) és ekkora kijelzőn a filmezés (napi 1-2 óra 720p MX_Playerrel utazás közben) zabálja az energiát.
- a hálózatot (mindkét SIM T-Mobile-os) stabilan tartja, még nem volt olyan, hogy csak az egyik vételt jelezte volna, 2-3 vonal mindig van mindkettőn.

Nekem mindkét micro SIM-em vadonat új, ingyen cserélték a privátot és a cégeset is - nem is értem, hogy miért éri meg szenvedni a faragással!? Kaptok újat, jót - teljesen ingyen. Én megtarthattam a régieket, amiket deaktiválták, így azokat már nem tudom használni. Ha az Idol tönkremenne, van olyan adapter, amivel be lehet rakni a sima SIM slotba (MM-ben is kapható).

Ha viszont valakinek csak 1 kártyásra fáj a foga, akkor érdemes lehet várni az Ultra-ra - vagy megvenni azt (vékonyabb, nagyobb ppi), vagy megvárni, amíg lenyomja az 1 SIM-es Idol árát.

(#245) szpi


szpi
csendes tag

Kedves gyakorlott alcatelesek!
Egy hete használom a kétkártyás Idolt, a második simet ma tettem bele. Nem tudom, hogy holl kell beállítani azt, hogy ha a második simmel telefonálok a hívottnak kijelezze a számomat. Valamiért csak magántelefonszám vagyok. Az első sim kártya számát szépen mutatja a hívottnak.
Nem találom továbbá a hívásátirányítás beállításának lehetőségét.
A problémáim gondolom nagyon egyszerűen megoldhatók, de nem látom a fától az erdőt.
Minden megoldási javaslatra nyitott vagyok.

(#246) szpi válasza szpi (#245) üzenetére


szpi
csendes tag

megtaláltam :)

(#247) Maxximus válasza riszter (#235) üzenetére


Maxximus
őstag

Nekem 1 hete szervizben van. Nincs miről írni... :O

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#248) riszter válasza Maxximus (#247) üzenetére


riszter
senior tag

Sajnálattal hallom!
De legalább amikor visszakapod, újra dual simes lesz a telefonod... ;)

Vivere militare est

(#249) Maxximus válasza riszter (#248) üzenetére


Maxximus
őstag

Köszi.
Az egy dolog, de ha minden igaz garanciában cserélik. Ha ze így lesz hatalmas respect a telemax-nak :R

Más.
Vettem erre az időszakra egy S2-t,de komolyan hiányzik az idol, várom már vissza! :K

[ Szerkesztve ]

Fold 4,Note20 U+Watch Active 4+Tab S7 FE**i12 Pro Max+watch 7 SS**iPad PRO 12,9 ,Mac Air M1 **VIDEO:DJI Osmo Pocket&Mobile 3**DRON: Mavic AIR FMC,**ZENE:FIIO M11+FH5,Sharling M1,DragonFly Cobalt**FEJES.:AKG545,845BT,BOSEQC25,Audeze LCD2,Sony WH1000XM3,Focal s.Clas,Grado SR80e

(#250) riszter válasza Maxximus (#249) üzenetére


riszter
senior tag

Ez most komoly? Vettél 2 hétre egy S2-öt cserekészüléknek?

Vivere militare est

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.