Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#21) #90088192 válasza muszurkefal (#9) üzenetére


#90088192
törölt tag

A kitekeredett gondolkodásmód hátrányai c. könyv lesz a következő szerzemény :)

En azt kívánom, lásd meg a humort is benne amit írok, igen komoly gondolatok keringenek a fejemben, de a legtöbb elszenderül velem este, amikor asszonykám mellem bújik.Ez az oka a keséi reakcióimnak is ezert elnézést.
Amit írok mindig legalább 2 oldalról értelmezhető, ahogy csak rajtam múlik miként latom a világot, ez igaz mindenkire.Ha ki akarom jobban csavarni(miért ne ez vagyok én), akkor remélem tudsz mosolyogni azon amit írtam annak ellenére milyen szomorú is a valóság, és közben elgondolkozni azon, ami azt okozta, hogy engem erre ösztökélt, hogy megírjam.
Tudom nagyon a határon mozgok, de talán pont ez a lényeg, ne lehessen egy kategóriába behúzni, így minden vélemény igaz(ahogy téves is egyben), minden hozzá szólásnak csak pozitív hozadéka van, mert nem lehet egy meglátás mellett lecövekelni, hiszen nem lehet eldönteni én mit akartam.

Ez megint csak ellentmond az általános, megosztó jellegű blogok/cikkek tömkelegének, aminek sokszor nincs is igazi tartalma(nem a szakmai cikkekre gondolok, de sajnos sokszor azok is megosztják az embereket)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.