Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tuomas


Tuomas
addikt

Jó kis cikk lett :) :C

Nemrég én is hasonlón törtem a fejem, hogy építsek, vagy készen vegyek, végül egy nas mellett döntöttem, mert nem volt sok türelmem ahhoz, hogy alkatrészenként utánajárva, egyesével szerezzem be a dolgokat, rakjam össze és konfiguráljam, szóval emiatt külön tisztelet :)

Ami a távirányítást illeti, és most bocsi ha nagy hülyeséget írok, de mint írtam, nem mélyedtem bele, egy sima, vezeték nélküli egér + kompaktabb billentyűzettel nem lehet megoldani? :) Persze ez csak szobán belül működne.

Ha a más helyszínről, helyiségről szeretnéd elérni, akkor esetleg hálózati megosztással lehetne megoldani :F
Egy példa rá: létrehozol egy megosztott mappát, amit total commanderrel elérnél bárhonnan, erre teszem azt tudsz letölteni torrent fájlokat, és igazából ha a torrent alkalmazásban be tudsz állítani egy mappát, amit folyamatosan monitoroz, és ha új torrent kerül bele, automatikusan megkezdi a letöltést az előre megadott mappába, akkor már ez a része meg van oldva :)

Mindenesetre biztos hogy fognak nálam jobban hozzáértők is írni, szóval nem szaporítom a szót :)

Csak így tovább a bütyköléshez :)

[ Szerkesztve ]

We were here

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.