Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Ijk


Ijk
nagyúr

Nemtoudom ekkora méretben van értelme a full hd-nak?

/人◕ ‿‿ ◕人\

(#2) simonzé válasza Ijk (#1) üzenetére


simonzé
addikt

Pont ezen agyaltam én is. Maga a gép nagyon dögös.

I don't fit in. I fit out.

(#3) JoeYi


JoeYi
őstag

jujj ezek szépek, de ha hd mozi, akkor bd meghajtó, ami gondolom laptop szegmensben mégdrágább mint asztalin

(#4) #06658560 válasza Ijk (#1) üzenetére


#06658560
törölt tag

ekkora meretben szerintem van ertelme, a kijelzo felbontasat tekintve. EGyszemelyes mozizashoz nem lesz ez rossz.

Ami viszont jobban erdekel: mi ertelme van 512 MiB memoria mellett meg a rendszerbol is lopni a VGA-nak?

(#5) t72killer válasza Ijk (#1) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

semmi :((( Ha játszani szeretnél rajt, akkor muszáj levenni a felbontást vmi csúnya nem-natív szintre, lévén a gyengusz VGA nem bírja:(

Ha vki nagyon HD-zni akar, az meg ráköti a HD2400-3600zal szerelt notiját az LCDTV-re, vagy a HD-projektorra, és igazán kihasználja:))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#6) jasohn válasza Ijk (#1) üzenetére


jasohn
tag

Ugyan akkora értelme van, mint notebookkal játszani.
Lehetni lehet csak éppen kompromisszumokat kell kötni.
Amúgy dícsérendő, hogy lassan mindent próbálnak belezsúfolni egy notiba, csak sajna ezeknek a notiknak az árán veszem egy 46"os full hd tv-t meg egy asztali Blu-ray lejátszót, és az azért kicsit más és még marad pénzem egy egyszerűbb Acer modellre, ha lapitopi kell :DD
Ne naon szépenek tűnnek, de nekem még mindíg olyan fanyar előítéletetm van az Acer notikkal szemben, olyan túl műanyagok, de ezek tényleg kimondottan szépek :K

(#7) JoeYi válasza jasohn (#6) üzenetére


JoeYi
őstag

no jam, ennek az árán lehet venni egy ps3-t meg egy 300 ropis plazmát. Bár azokat nemigazán lehet vonatoztatni.

(#8) simonzé válasza JoeYi (#7) üzenetére


simonzé
addikt

Lehet, csak jól be kell csomagolni

I don't fit in. I fit out.

(#9) #06658560 válasza JoeYi (#7) üzenetére


#06658560
törölt tag

Plusz ezutan nem kell teveadot fizetni, pl Nemetoban. A plazma utan kell.

(#10) PetX


PetX
aktív tag

Sztem maga a laptop nagyon bitangul néz ki és jól össze van rakva. Én azért örülnék ha nekem 9500M lenne a intel x3100 helyett a laptopomban...
Játékra nagyon nem elég, sajna :(
Miért van az h x3100-nál a BF2-t lehet játszani mert nem igazán szaggat csak kicsit ratyin néz ki 800x600-ban, bezzeg a lassan 8 éves Counter-Strike 1.5 meg játszhatatlan, pedig csak annak kellene tökéletesen mennie és soha nem cserélném el a laptopomat.

Minek iszol és vezetsz, ha szívhatsz és repülhetsz!?

(#11) dekoninck


dekoninck
aktív tag

Woww, dizájnból ötös. Épp tegnap ecseteltem egy tajvani lány kicsit félénk kérdésére, hogy az Acert felénk vajon low-end gépnek tekintjük-e, hogy részemről nem tekintem annak, mert pl. az én kis TM-em baromi jó. De ezek az újak már akárki gyanúját eloszlathatják. :)

(#12) t72killer válasza #06658560 (#9) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

A németeknél a TV-adó állítólag úgy megy, h elzavarhatod a beszedőjét az ajtóból, mondván nincsen...

[ Szerkesztve ]

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#13) #06658560 válasza t72killer (#12) üzenetére


#06658560
törölt tag

elobb nyilatkozol, aztan megnezik a lakasod. Ha benn van, elkezdi kerdegetni: teve, radio, tunerkartya, notiban wifi, auto felsoroltak kozul vmilyen mobil van-e. Ha valami van, mar vesi is a havi 15€-t. egyik kolleganak a notiban levo wifi miatt kellett fizetni, masiknak azon kerdesre valaszolva, hogy van-e autoja. Van neki, es azonnal akkro van benne radio, 7,5€.
Bejelentkeztem a lakasba, mit ad isten, egy hetvegen level fogadott, toltsem ki, nyilatkozzam van-e tevem, radiom.

[ Szerkesztve ]

(#14) Simi2000


Simi2000
tag

Szépek, szépek.

Csak fölösleges extrákat tettek belé. Sztem.

:))

(#15) t72killer válasza #06658560 (#13) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

bocsánat, rosszul fogalmaztam: el KELL zavarni őket nincs/hagyjanakbékén válasszal...

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#16) #06658560 válasza t72killer (#15) üzenetére


#06658560
törölt tag

mondjuk hozzám jöhetnek, mert valóban nicns semmim, csak a kompúterem, a telefont meg letagadom. A káoszban meg keresgélhet bármit. Találni nem nagyon fog. :)

(#17) rudi válasza #06658560 (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Fícsör, tudja a vas PCI Expressen keresztül, szóval oda lehet írni, lehet vele vakítani :)

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#18) AMD Power


AMD Power
titán

Szépek ezek a notik. De nekem túl nagyok. :B

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#19) Puma K


Puma K
veterán

Nekem tetszik ahogy kinéz, meg amit tud. Az a 1920x1080 felbontás és 18" az eléggé durva. Láttam már 22"-os laptopot, de az eléggé ormótlan volt :F Jó ez az Acer azért :U

[ Szerkesztve ]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#20) <cafat>


<cafat>
senior tag

sztem az acer az 1 nagyrakás szar! sulinkba van 1 rakat ilyen monitor és mind1k ratyi
ilyeneket csinál :W
meg sokszor csíkok mennek a képen, meg rezonál össze-vissza az egész kép... :((( , ilyenkor ki kell tépni az áramkábelt a hátuljából, és miután visszadugtuk, visszaáll normálisra
és elég idegesítő, állandóan ezzel szarakodni...., főleg ha dolgozna az ember....
tudom h nem tartozik a laptop témához, de ha már szóbakerült az "acer minőség" akkor gondoltam ezt fontos beírnom

[ Szerkesztve ]

(#21) LosoT


LosoT
csendes tag

Ha kb az 5920G árszintjére pozícionálják akkor mindenképpen jó vétel.. A magyarországi hivatalos árlista egyébként sem érdekel :) Személy szerint féláron tudok hozzájutni bármilyen prémiumkategóriás notihoz ;) (Na mind1 csak hangosan gondolkoztam)

(#22) LosoT válasza <cafat> (#20) üzenetére


LosoT
csendes tag

Acer monitor és laptop között azért van külömbség ha megjelenítőket nézzük (nem nagyon szokott az meghibásodni elhiheted :) ) Az új Acer vonal sokkal megbízhatóbb mint anno...szval ha huzamosabb ideig nem használtál acer notikat alap kategóriától a magasabb árfekvésű társaikig akkor ne formálj vélemyént...Pont ;)

(#23) Lacix29


Lacix29
őstag

Mélysugárzó a notebookban :DDD
( Jó mélyeket sugározhat )

(#24) Dr.Speed


Dr.Speed
csendes tag

Hali, én napokban vetem egy acer 6935-ös laptopot ami FULL HD és 16" és... lestem a székről amikor beraktam a blu-ray disc-et...A kép hihetetlenül tiszta éles, és rendkívűl szín gazdag, szóval nagyon jó, emellett még van benne egy dvb-t tuner amin jön az m1 HD adása,szal most elég jól el vagyok vele:)JA és a hangszórók meglepően jól szólnak, notebook szinten kiváló, jó nem egy faládás mélynyomószett de a hangok tiszták és hangosak, nincs recsegés. Mindenkinek ajánlom!

[ Szerkesztve ]

(#25) bandiba1 válasza Dr.Speed (#24) üzenetére


bandiba1
csendes tag

Szia! Én is ezt a gépet néztem ki magamnak. Írnál róla egy gyors összegzést... (előnyök/hátrányok, ha van). Az akku meddig bírja? A gyárilag megadott max. 2,5 óra valóban fedi a valóságot?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.